Citata #227 Artojus apie balsavimą EP rinkimuose

Nuėjau pabalsuot. Pakabintos tos idėjos, kad maždaug reikia nueiti, kad nauji EP atstovai iš mūsų pusės, ten nuvykę gėdos nepadarytų. Ką žinau… Permečiau akimis sąrašus ir sustingau lengvam šoke. Tikrų tikriausias tremtinių sąrašas. Jei galutinė stotelė būtų sibiras, jaučiu ir balsavimo patalpa nebūtų tokia tuščia ir tušas valdiškam tušinuke būtų pasibaigęs. Tikrai nelinksma.

Artojaus Arimai

(9 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • A.G.

  Tikrai labai įdomu, iki šiol ir nepagalvojau, kiek kartų šiuo kart lietuviai viršytų planus sudarydami kaimynų, buvusių viršininkų, vadų pavardes… ir kiek žmogelių šiuokart entuziastinai įsijungtų į tą procesą… kiek šiuokart būtų tų entuziasistų… matyt nuskriaustų per pastaruosius du dešimtmečius yra – daugiau nei tarpukaryje… juk tuomet kumečio ainis dar vis manė, kad kitaip ir būti negali…

 • Linas

  Tai ko ponas artojui norit?Kad balsavimo dieną reikėtų pora valandų eilėj atstovėti ar kad būtų balsuojama flomasteriais?Tremtiniai,nuvykę EP,Lietuvai gėdos nepadarys:tai ryškios asmenybės,įvaldę ne vieną ES vartojamą kalbą,nors geresnės už „eik tu na…ui“dar niekas nežino.Lengvame šoke ir nelinksmai atrodytumėte tada,jei tauta neišrinktų Donskio,o dabar aš ramus.

 • dpd

  eilini kart, skaitydabas komentarus, isitikinau, kad pas lietuvius su humoro jausmu ne kas:)
  šmaikštus pastebėjimas apie tai kas ir taip akivaizdu ir… Linai, Artojaus Arimai tiktai ne apie Leonidą kalbėjo :)

  • A.G.

   Bet musėt dar blogiau, kai neturi, o bando juokint… o viršūnė, kai pats dėl to labiausiai krizena… na tai ačiūū…, jau geriau būkime lietuviais, tokie rūstūs jojantys ant žemaitukų.
   Ir dar… juk kai tas iš Rusijos kažkur išvykęs toliau pasakoti apie tas žuvis (kurią pirkti ar mažą už rublį, ar didelę už tris ir taip ratu, kai mes čia rytiečiai susiėmę pilvus) – šlapias visas paliko, kai ten publika nei šypt nei vypt… na kaip mes nuo amerikoniško humoro, kai krenta ir juokis (na paskui įgarsino tą juoką, jei jau jis neima, tvojų …).

 • Linas

  tikrai,mano IQ aiškiai per žemas įvertinti Artojaus arimų jumorą.Aiškiai dar nepriaugau visko.Prisiminiau anekdotą:vienas sako:-Kažko nesupratau Jūsų jumoro.Kitas:-Kad čia buvo visai ne jumoras.-Cha cha cha.Tada supratau. Taip ir aš:sibiras,valdiškas tušinukas,tremtinių sąrašas,lengvas šokas.Nors šokas šiek tiek yra – kaip peržiūrėjus lietuvišką filmą:niekaip nesupranti,ką autorius norėjo pasakyti ar parodyti.

 • Smog

  Na o jo sumodeliuotas paveiksliukas, dar taiklesnis :( ir deja mane liudina tokie rinkimu rezultatai..

 • Lauras

  Kaip manot, ar neturetu buti „Artojas“ o ne „Artojus“? Smulkmena, bet ar pirmas varijantas neskamba geriau? :)

  • Lauras

   ups, pats padariau klaida :) variantas… :)

 • Slyvanosis

  Apsirūkęs Lietuvos artojų lygos (flyLAL) bloggerys neaiškiai išdėstė ketinamą (pasiūlymą, apgailestavimą etc.):
  – ar jis nusiminė, kad į sąrašus įtraukti asmenys pageidauja vykti Briuselin, o ne Jakuckan?
  – ar jis mano, kad rinkimai suaktyvėtų, jei Lietuvoj būtų renkamas 12 narių Jakucko sovietas?
  – ar jam nelinksma, kad rinkimai vyko ne birželio 14 d.?
  – ar jam norėtųsi, kad į Europos sovietą būtų renkamas 1 proletaras (kalvis ar audėja) iš Lietaus šalies užkampio ir 1 načalnykas iš Briuselio, kaip būdavo iki 1989?
  …mano sodne kanapės taipogi pražydo…