Citata #226 Aurelijus dėkoja A.Valinskui

Reikia pareikšti padėką Arūnui Valinskui už tai, kad vieną kartą visiems laikams pribaigė net ir minties kurti politinius darinius vieniems rinkimams užuomazgą. Jeigu kas vėl bandys ką nors panašaus daryti, budės kovinis argumentas: „Tu ką, už juos balsuosi? Taigi čia bus kaip su Valinsku.“

vklase

(10 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • „vklase.lt“ – užuominą supratau…

  • Aurelijau, nebuvo jokios užuominos… tiesiog klaida:)

  • austras

   Gerbiamas Aurelijau, šaržuoti, žinoma, galima, tačiau turint tokius konservatorius, liberalus ir ypač socialdemokratus, naujų viktorų, rolandų ir arūnų atėjimas tėra laiko klausimas. Tik sėkmė gal bus kiek kuklesnė, nei Viktoro, Rolando ar Arūno.

   • GIGA

    man tai įdomu kaip susiklostys liberalų lektorato likimas,jei susijungtų su Liberalų Sąjūdžiu susijungs Zuokas,Paulauskas ir Valinskas?:)

   • austras

    Vat papasakosiu dar vieną anekdotą:
    Sudalyvavau ketvirtadienį europarlamentarų susitikime su profsąjungom. Dalyvavo net Žemaičių partijos lyderis Skarbalius. Bet juokingiausias buvo ne jis. Linksmiausio kandidato šlovė atiteko trečiajam vadinamojo Tautos prisikėlimo sąrašo numeriui, poniai Ninai Barborai Evans. Ponia pareiškė, kad TPP aktyviai bendradarbiaus su britų konservatoriais ir atstovaus tai pačiai frakcijai. Be to, ji atstovaus centro dešinės politikai. Kaip ir Britanijos konservatoriai… Mano klausimą, ką bendro turi britų toriai su A.Valinsku ir ar TPP elektoratas per Seimo rinkimus balsavo už centro dešinės politiką, ponia Nina Barbora Evans iš pradžių suprato kaip asmeninį įžeidimą, o paskui pasakė, kad bendrauja su toriais ir iš jų „gauna daug palaikymo laiškų“, o su Valinsku nebuvo susitikusi jau 6 mėnesius. Gi TPP rinkėjai, jos nuomone, iš tiesų yra centro dešinės elektoratas. Ir kaip vieną svarbiausių argumentų paminėjo, kad centro dešinės krypčiai pritaria Saulius Stoma. Štai taip „daroma“ politinė ideologinė „partijos“ kryptis Lietuvoje. 17 amžiumi datuota torių partijos pradžia ir politikas Artūras Valinskas. Jungtis nereikalaujanti argumentų.

    • austras

     Atsiprašau, politikas Arūnas Valinskas.

    • nina barbora

     Manyčiau, ne pro šalį būtų atsiprasyti ir manęs, įkyrus ir netaktiškas jaunuoli. Naetsakingai ištraukus žodį iš konteksto, vardo sau vis tiek nesukursi, deja…

 • Linas

  pasakyk Aurelijui,kai kiekvieną kartą visiems laikams pribaigs mintį kurti vienų rinkimų užuomazgą ir politinius darinius,tai atsitiks kaip Valinskui.Tada budės ne kažkokie savanoriai,o politinis argumentas.Baisu,kad tik neatvažiuotų dėdės su baltais chalatais ir neišvežtų ten,kur panašius bandymus gydo medikamentų pagalba griežtos stebėsenos palatose.

 • A.G.

  Ar gali būti dugnas žmonių degradacijai.
  Žinoma, ne.
  Juk net pokario vaikas savo lakiausiose fantazijose apie šlykštynes negalėjo prigalvoti to, kas reliai vyksta.
  Šiandienių vaikų fantazijas apie šlykštynes – aiškiai taip pat aplenks gyvenimo realijos.
  Gali sakyti susto – tokios mintys ir veda ne prie gero.
  Bet juk visą gyvenimą – buvo vien geros intencijos…
  Gal tiems ir yra sunkiau.
  Ir štai Gražina S.
  Labai žinoma situacija.
  Nujaučiant ypač šiandien Lietuvoje, kuomet žmogus pajutęs realią konkurenciją – patapęs yra pačiu šlukščiausiu padaru gamtoje.
  Dažnas ją turi iškentėti – kitaip kilpa telieka.
  Tie dvidešimt metų – žmogui matyt yra atsiūstas pragaras dar Žemėje.
  Tikrai manau esame nusipelnę pragaro – tad biski padekime jame…

 • kirvis

  man idomu kaip ponas Aurelijus atskirs kuris projektas yra vienadienis,ir kuris ilgalaikis?taip iskart nubraukt bet kokias viltis kad atsiras kokybiskai nauja politine jega manau nevalia,paskutiniuju metu apatija tikrai pagimdys ryztingus zmones kurie imsis nuo pamatu keisti Lietuva

  • Juozas

   Jeigu ryžtingas žmogus negali nuo pamatų pakeisti jau esamos partijos, tai pakeisti Lietuvos jis neturi jokių šansų, todėl nėra prasmės kurti naują partiją. Nerandantys sau vietos ir bendraminčių gali būti ir nepriklausomais politikais. Aš niekuomet nebalsuoju už „naują jėgą“, nes akivaizdu, kad tai nevykeliai nesugebantys dirbti komandoje ir bandantys atsiriboti nuo padarytų klaidų, vietoj to, kad jas taisytų. Dėl nepriklausomų politikų nematau problemos, juk pasitaiko nepripažintų genijų, kurie aplenkia savo laikmetį.

 • JolaS

  Jei jau partinė sistema pripažįstama kaip vertybė, o nauji dariniai nurašomi Valinsko sindromui- už ką balsuos protesto elektoratas?

  • Juozas

   Matyt gerai, kad yra visokių pajacų, nuskriaustųjų, gelbėtojų ir abonentų partijų, prasiskiedžia tie protesto balsai, beto verčia šiektiek pasistengti ir visokius bičiulius.

 • inf

  >>Taigi čia bus kaip su Valinsku.
  Vertinant tik faktus, ar tik ne 18 tppiečių dirba Seime nariais, o Valinskas #3 Lietuvos Respublikoje. (Lengvas kraštas, berods, kalbant krepšinio terminais).

 • Regis

  Šiaip galiu prisipažinti nesigėdydamas, ne daug truko, kad ir aš būčiau prabalsavęs už šį „projektą“. Kodėl? Labai paprastai – dėlto, kad prisidėt prie masinio tautos prisikėlimo :), o jeigu rimčiau paremt didžiausią paskutinių metų politinę aferą. Tam, kad vėliau kai šis burbulas sprogs žmonės vienam kartui ir galutinai įsisąmonintų (suprastų), kad partijos (partija) iš niekur neatsiranda, o jeigu ir atsiranda tai tai tikrai ne partijos, o greičiau projektai ar sambūriai.. Ir labai džiaugiuosi, kad TPP EP rinkimuose surinko tik apie 5 tūkst. balsų (kas greičiausiai yra tik artimųjų, draugų, pažįstamų balsai).

  Visada sakiau ir sakysiu, kad A. Valinskas pats to nenorėdamas (o gal ir norėdamas) tautai duos gerą pamoką, kaip nereikia tikėt tuo kas tau žadama žmonių kurie neturi nei galimybių, nei potencialo tuos pažadus įgyvendint.

  • bang

   „…paremt didžiausią paskutinių metų politinę aferą. Tam, kad vėliau kai šis burbulas sprogs…“ – ardyti iš vidaus tsakant :) Aš irgi galvojau, tik truputį kitais motyvais – kad sudrumstų biški susigulėjusį politinį dumblą (bet be manęs ir sudrumstė, ir nauju sluoksniu gulė :)
   Valinsko asmens nenurašyčiau. Proto, iškalbos ir ambicijų jam netrūksta, dabar, kaip ne kartą muštas, aroganciją užmaskuos, pataps įžvalgesniu. Aišku, ne šioje partijoje ir ne iškart.

 • viktoras

  JEIGU JŪS VISI BUTUMĖT NESKAITĘ LAIKRAŠČIŲ, KASDIEN NESIKLAUSĘ PELIUKŲ PASAŽŲ,KOKS TAS VALINSKAS BLOGAS-KAŽIN AR TAIP BLOGAI APIE ŠIĄ PARTIJĄ GALVOTUMĖTE….
  KUOM JIE BLOGESNI UŽ KONSERVUS,SOCDEMUS…

  • Artūras kažkiuriame savo komentare sakė, kad žiniasklaida nėra jau tokia įtakinga… Deja, aš nesutinku su jo nuomone ir pritariu Jūsų išsakytai minčiai, kad prie Valinsko partijos kritimo labiausiai prisidėjo ne objektyvios laidos ar straipsniai(kurių Lietuvoje su žiburiu nerasi…), o subjektyvios-pramoginės laidos ir rašytinė popžiniasklaida. Be abejo, buvo ir darbai, kurie nepridėjo populiarumo, bet tai jau buvo visos koalicijos darbas, nuo kurio, kažkodėl, nenukentėjo pvz TS-LKD… Kažkodėl man tai primena Pakso istorija, kai vėl pritaikomi dvigubi standartai.

   • GIGA

    Simai,teisybė,kad viską formuoja žiniasklaida,tačiau pats Valinskas sugebėjo su ja susipykti ir čia man yra visiškai nesuprantamas dalykas.

   • Simai, pamiršai paties A.Valinsko pastangas..

    O prie koalicijos darbų tai jis tikriausiai mažiausiai prisidėjo.

    Be to, juk S.Stoma patvirtino, ką jau seniai sakau – TPP niekada nebuvo ir iki šiol netapo partija.

  • GIGA

   jie blogesni (jeigu čia tinkamas žodis) tuom,kad žadėjo naują kokybę,žadėjo ,kad valdžioje bus tik specialistai,žadėjo gyventi pagal 10 Dievo įstatymų,tebūnie pagal moralę.O gavosi taip kaip ir visų kitų partijų pažadais.Tai šviežiausia žmonių apgavystė,dėl to žmonės ir nusigręžė

 • Regis

  Jeigu tamsta tokiu savo komentaru norite apginti TPP partiją, tai bijau, kad darote atvirkščiai. Atsiprašau..

 • gie

  Na kodel gi, konservatoriai yra gana istikimi savo isitikinimams (gal ne tiek programai, o isitikinimams). O ir savo elektorata globoja. (Dabartiniu pensininku saugojimas, seimos politika, mokesciu politika, etc). Turi jie ir kazkokia bendra vizija kaip isivaizduoja Lietuva, t.y. kaip visa kita padalinti.
  Ko daugiau is partijos reikia ? :)

 • LOL

  Skaitau komentarus ir sirdis dainuoja. Kiek daug prelegentu, ir kokie visi grazus. Ar nezinote kartais, kodel suns balsas i dangu neina? O kodel sunys loja, o karavanas eina? O kodel uz viena musta desimt nemustu duoda? Ne? Taip? Idomu, kodel paskui mesiju su baudziauninko sermega (Valinsko zodziai, uz kuriuos Arturas niekada neatleis) Raca nepaseke „padaryta“ tauta ir nepadejo viso labo 50000 kryzeliu pries LeoLT? Ar testi toliau?

  • Tęskite, LOL, tęskite. Tamsta labai gerai atskleidžiate tą baudžiauninkų su sermėgomis filosofiją, kurie žiūri iš už kampo ir sako „durnelis“. O po metų kaltina valdžią ir rauda kaimynui ant peties, kad elektra brangsta, valdžia lobsta, o man vargšui atlyginimą mažina. Arba neverkia, o tą elektrą vagia vis galvodamas, kad vagia tai ne iš kaimyno, o iš valdžios. Ir loti jis niekada neloja, nes paprasčiausiai bijo – o jei kas nors išgirs?

   Tad tęskite. Tokie kaip tamsta labai reikalingi. Kuo daugiau bus tokių kaip tamsta, tuo greičiau atsiras kitokių, kurie nebenorės tokiais būti.

   Tęskite.

   • Maras

    Nemanau, kad kuo daugiau bus tik verkiančių, tuo greičiau atsiras veikiančių. Man rodos, dabar verkiančių jau per daug, per juos tiesiog nebeįmanoma prasimušti. Jie dusina kitokius. Jie yra sistema, kuri arba įtraukia, arba paskandina. Iš esmės tik pavyzdžiai tokių kaip Jūs gali kažką pakeisti. Kai žmonės pamatys, kad galima veikti atvirai ir susilaukti sėkmės, o ne tik visko siekti kyšiais ir per pažintis. Ir ilgesys tokio elgesio prasiveržė balsuojant už Grybauskaitę, manau. Jei ir jinai pasišiukšlins, kažką keisti bus dar sunkiau.
    Beje, to parašų rinkimo turbūt nebeprisimena gerokai daugiau nei 2/3 piliečių Lietuvos. Įdomu, kiek jų iš viso žinojo apie tokį. Nebūtų pas mane užėjęs toks tūlas p. Račas, nebūčiau žinojęs ir aš, nebūčiau ir pasirašęs (tuomet dar neskaičiau šio blogo).

 • LOL

  P. Arturai, sprendziant is to, kaip greitai reaguojate i komentarus, susidaro vaizdelis, kad Jusu zmona senokai nedulkinta, kadangi Jus visa aktyvu laika praleidziate prie kompo, besigeredamas savo ir kolegu izvalgomis. Gal suteikite bent vienai moteriai tikro malonumo, uzuot gelbejes(ir nesekmingai) visa Lietuva?

  • Maras

   Nelbai supratau, koks Jūsų reikalas, koks Račo asmeninis gyvenimas. Kaip užknisa tokie žmonės, kurie visur mato tik asmeniškumus, negaliu. Jūs – taip pat užknisate. Siūlyčiau baną.

  • WU

   Atėjo iš delfio dar vienas..

  • austras

   Kaip vis dėlto Lietuvoje lengva surasti žmonių, kurie iš karto rūpestingai pasidomi kaip tavo žmona, giminės ir artimieji.. Pritarčiau Marui.

   • Maras

    O gal čia krikščioniškos meilės ir rūpesčio kitais išraiška :)?

    • austras

     Iš tiesų, pritvinkusi krikščioniškos meilės…………………………..

   • WU

    Švogerių kraštas..

    • Maras

     Hm, žinant santykius tarp giminių… Taip, turbūt Jūsų tiesa :).

  • Trinti nafik ir užbaninti, ką čia ceremonytis.

  • LOL, šį tamstos komentarą palieku kaip pavyzdį ateisiantiems čia po tamstos – kad nereikėtų kitą kartą aiškinti, kad nelaimingiems žmonėms geriau pasirinkti kitą vietą komentarams. Beje, tamstos atveju tikriausiai labai gerai tinka tokia iš vaikystės atėjusi frazė: kas ant kito sako ant savęs pasisako. Nuoširdi užuojauta tamstai.

 • bang

  LamerOnLine.

 • LOL

  Dejau ant jusu, pasaulio teisuoliu. Nors ir desimt banu. Sekmes. Visokeriopos. Vaikai jusu neuzmirs.:)

  • Orka

   matyt, tamsta LOL, tankiai d…inama(s) ir tikro malonumo nesuteikia tas kas d…ina. :)

  • LOL, labai drąsu ir labai argumentuota. Sėkmės ir tamstai, nors spėju, kad ji tokius kaip tamsta dažniausia aplenkia. Na, nebent bandykite Teleloto.

 • liuk

  Račo žmona matyt tokia pati virtualaus pasaulio maniakė: sėdi su kompu ant kelių ir žvygauja iš tokių įžvalgų:)

 • Pingback: “Delfi” Estijoje pralaimėjo: komentarai ten - jau turinys, už kurį reikia atsakyti | Artūras Račas()

 • Iejau i AR bloga is esmes atsitiktinai.
  Nemegstu politikos.
  Bet nepaprastai nustebau, perskaites Kretos salos gyventojo (skaityk, kretino) LOL komentara ir del to net palikau savaji.

  Jau daug metu aktyviai dalyvauju rusu bitlomanu sajte http://www.beatles.ru. Daugiausia ten renkasi bitlomanai, rock muzikos fanai is visos buvusios SSSR ir netgi pasaulio.
  Temu – tukstanciai.
  Tra ten ir atskira tema, skirta politikai – „Pikejnyj zhilet“.
  Kertasi zmones joje iki pazaliavimo – santykinai „raudonieji“ su „liberalais“. Publika isties ivairi ir skirtingu paziuru.
  Suprantama, pasibarama. Taciau kad nors karta butu prieita prie asmeniskumo.
  O dar kalba – rusai atsilike, chamai etc.

  man del tokiu, kaip tasai LOL, geda uz visa Lietuva butu, jeigu jis panasu purvina komentara paliktu siame uzsienio melomanu sajte.
  Nesupratas butu nei „raudonuju“, nei „liberalu“.
  Tiesiog iskart gautu „tOkom po golove“ nuo visu, tame tarpe ir moderatoriai nedelsiant negailestingas isvadas padarytu, nors siaip jie pakantus.

  tad, mano akimis ziurint, ne visur reikalingas perdetas lliberalizmas ir pakantumas…
  O naudotis interneto teikiamu anonimiskumu ir leisti i eteri panasu slamsta apskritai zema.
  Na, tiek to.
  Sekmes visiems!

 • Azuolas

  O man Loliko komentaras visai nieko, gera kontrasta sudaro. Siek tiek juodos, kad neisbluktu viskas.Blogo autoriui nereiketu pykti,nes pagarba Lolikas derama parode(„Jus“,siaip ar taip), tik siek tiek per arti priejo, todel blogas kvapas.