Citata #206 Aurelijus siūlo „Omnitel“ reklamos idėją

Beslankiodamas galvojau, kaip čia „Omnitel“ galėtų atsikirsti „Bitei“ dėl panteriškai-katiškų reklaminių užvažiavimų. Šovė į galvą, kad visai mintis būtų pasitelkti gabaliuką iš animacinio filmuko apie Mikę Pūkuotuką. Tą, kur Mikė sako Knysliukui: „Aš supratau, Knysliuk. Čia neteisingos bitės, jos neša neteisingą medų.“ Ir „tagline“ – „Nepasitikėkite aklai kiekviena bite, siūlančia medaus.“

vklase

(12 balsų, vidurkis: 4,17 iš 5)
Loading...
 • oneguy

  osam

 • bang

  O koks ryšys tarp panteros ir Omnitel ? Gaidys – tik gražus paukštis, pantera – gražus žinduolis. Dvigubi standartai ?
  Iš esmės – idėja šmaikšti.

  • Aras

   Pantera – viena geriausių „Omnitel“ reklamų. Viena geriausių lietuviškų reklamų. Nors geriausiai „Omnitel“ apibūdinantis gyvūnas yra EŽYS. :)

   • bang

    Klausimas buvo retorinis.

   • Burbulas

    Dėl ežio – sutinku. Dėl panteros – ne. Tai ne viena geriausių, o viena pirmųjų, kurios kūrybai ir gamybai omnitelis skyrė tiek pinigų, kiek užsakovas ir turi skirti, norėdamas tokio VIDUTINIO lygio kūrinio. Skirta buvo daugiau negu įprastai, tai ir kūrinys išėjo geresnis už visą pilką masę rodomą per lietuviškas tv.

 • LL

  kol du kietuoliai pešasi, tele2 tuoj turės tiek klientų, kiek anie kartu sudėjus…

 • Renata

  grazu :)

 • Vasia

  O poto sektu reklaminis klipas: “ Medus maximoje atpigo 40%“

 • Vilius

  paprastai nekomentuoju, bet šį kartą negaliu garsiai neišreikšti susižavėjimo. Super!

 • Petriukas

  to bang

  Buvo tokia labai populiari (ir labai brangi) „Omnitel“ reklama. Ten vaikinukas vaikščiojo lydimas panteros ir ta pantera padėjo spręsti įvairias problemas bei buvo geriausiu draugu. Suprask, kad pantera – „Omnitel“. Tai va bitininkai ir truktelėjo per tą vietą :)

 • Arūnas

  Tik dabar pamačiau jog „reklamuojate“ internetinį puslapiuką:
  http://sveikasvaikas.lt
  Račai – spaudžiu dešinę.
  P.S. Be praktinės naudos – dar ir estetinė: „žaliasis medelis“ papuošė jūsų blogą.
  Drįsčiau pareklamuoti dar vieną, tikrai „enciklopedinį“ puslapiuką: http://homosanitus.lt

 • Arūnas

  Pats pareklamavau puslapiuką ir „užsiskaičiau“ apie jodą. O ten net ir vienas iš Račo „mylimų“ ministrų (kas galvojate, kad Dagys – nusivilsite) minimas: http://homosanitus.lt/
  O štai kaip mumis pasirūpino „Sveikatos“ ministerija ir jos „ministeris“:
  „Sveikatos apsaugos ministro 2004 m. balandžio 22 d. įsakymu buvo pakeista Lietuvos higienos norma. Pakeitime numatyta, kad saugant gyventojų sveikatą nuo ligų, galinčių atsirasti dėl Lietuvos geografinėje teritorijoje esančio jodo trūkumo, nuo 2005 metų sausio 1 d. „mažmeninės prekybos parduotuvių maisto skyriuose turi būti parduodama, o viešojo maitinimo bei duonos gamybos įmonėse vartojama tik joduotą valgomoji druska“.

  O kas apsaugos nuo jodo pertekliaus organizme? Kuri ministerija? Gal ponas sveikatos ministras nustatė koks jodo kiekis mano organizme? Ir ką reiškia žodis „galinčių“ ? Tai gal nuo galinčio atsirasti seleno trūkumo organizme imkime selenuoti druską? Juk seleno trūkumas ( Lietuva priskiriama regionui, kurio dirvose, tuo pačiu ir gyvūnų organizmuose, seleno trūksta ) irgi sukelia nepageidaujamus reiškinius organizme ( reprodukciniai organai mums gal svarbesni už kažkokį gūžį vienam kitam) . Juk ministrui nelabai „dašunta“, kad tiek seleno, tiek jodo pertekliaus organizme padariniai ne ką prastesni už jų trūkumą. Ministrui nė motais, kad žmogeliui, prisiskaičiusiam „sveikatinančių“ straipsnių apie jodą ir pradėjus dažnai vartoti laminarijos salotas, ta joduota druska bus priešpaskutinis vinis į jo karstą ( paskutinį įkals ministro pavaldiniai, beieškodami ligos priežasties, o jos neradę pritaikys standartinę „gydymo“ formulę, po kurios užsidegs amžina šviesa, tik laminarijos gerbėjas jos, deja, jau nebematys ). PSO duomenimis jodo kiekis virš 2 mg per parą yra potencialiai pavojingas.“
  „Netgi Rusijoje toks įtatymas nebuvo priimtas dėl žmogaus pasirinkimo teisės pažeidimo. Ministrą nelabai domina, kad jodo kiekį organizme įtakoja kobaltas, fluoras, chloras, bromas … ir kt. elementai. Kas atliko jų kiekio tyrimą mūsų organizmuose? Niekas. O jei atliko, tai ne man, o statistiniam žmogui. Žmogus, kaip individas, valstybėje yra niekas. Ją domina tik statistinis.
  Idiotiškas sprendimas, priimtas valstybės mastu – masiškai joduoti visą druską.“

 • Arūnas

  Čia ne apie GMO, o tik apie „nekaltą“ jodą. Tačiau vis tiek būtų įdomu išgirsti romo komentarą (perspėju – straipsnis ilgas).
  Jei visa druska yra joduota, tai ji naudojama ir visų produktų gamyboje, net ir namuose – konservuojant, rauginant. Kiek mes jodo vartojame niekas nežino ir nesužinos, nei STT, nei VST. Kaip tai atsilieps tiek ligonių, tiek sveikų žmonių sveikatai – nesuprantama. Neblogą „profilaktikos“ sveikiems ir „pribaigimo“ priemonę ligoniams paruošė mums valdžia įstatymų ruošimo lygmenyje 2004 metais. Jei šį straipsnį vis dar skaitote, tai žinokite, kad penkmetį jau išgyvenote!
  Retas supranta, kad žmonija, ėmusi dirbtinai joduoti visą maistą pasmerkia savo būsimas kartas dar didesnėms problemoms – mūsų organizmas, gaudamas jodo nuolat papildomai, prisitaikys prie didesnio jodo kiekio, ir sekančios kartos „sėdės ant jodo adatos“ be galimybės lengvai jo atsisakyti. Ar verta imti kontroliuoti procesus, kurių kontrolę geriausiai išmano tas, kas mus sukūrė?

  • lv

   Atsipalaiduok Arūnai ir blaiviai pasvarstyk. Juk moki, ar bent dediesi, kad moki?
   http://www.lsveikata.lt/index.php?page_id=99&s=265

   Kita vertus, juk tikrai šauktum (vieną dieną susigūžęs, apsičiupinėjęs gūžį ir atkasęs laisvo laikraščio aruoduose pelų apimties info apie jodo trūkumą ir svarbą), kad idiotai dirba Lietuvoje sveikatos apsaugoje, nes jie nesugeba net tokio paprasto dalyko kaip akivaizdaus jodo trūkumo išspręsti visuotiniu mastu ir tave, LR pilietį, marino nežinioje ir jodo nepritekliuje 21 amžiuje…

 • Vasia,
  eurovaistinių nuolaidų kortelė – medus :)
  čia daugiau erdvės juokams yra.

 • Berge

  Juoktųsi puodas kad katilas juodas…

  Būtų šmaikšti reklama, jei pati pantera nebūtų viešai apsi… (kokį čia žodį viešai panaudojus…). O kadangi pantera pasielgė kiauliškai, ji taip pat nėra teisinga…

  Žiauriai pykstu ant Omnitel dėl kiauliško poelgio. Rado mūsų asmenyse „kraštinius“ savo antikrizinių planų įgyvendinimui… Po 9 metų ištikimo naudojimosi jų paslaugomis numojau ranka ir perėjau į Bitę, kurios toli gražu ne idealizuoju….

 • Šurikas

  Pantera kaip Feniksas dar prisikels. Bitė tėra vabzdys, gelia, bet po to iš kart numiršta… Regis, dar ateis laikas pagiedoti Bitei „Requiem aeternam“ :D

 • Aušra

  Smagu, kad „krizės akivaizdoje“ nepraradome sugebėjimų pasijuokti :)

 • egle

  Bite ir medus per daug banalu bei akivaizdu. neidomu…

 • Valentinas

  Buvo pranešimas, kad per mėnesį iš Omnitel pabėjo į Bitę apie 7000 klientų į Tele 2 irgi apie 7000. Tuo tarpu į Omnitel perėjo apie 1000. Kas man pasirodė įdomu, kad Bitė vilioja Omintelio klientus masyvia reklama, tuo tarpu Tele 2 nedaro nieko. Rezultatas tas pats.
  Aš šiuo laikotarpiu įrodžiau, kad nesu bandos žmogus ir iš bitės perėjau į Omnitel :)

  • Tomas

   kokia mintis pirma sauna i galva, perskaicius „kas yra pigiausias mobilaus rysio operatorius Lietuvoje“ ?

   arba, „kur pirkti geriausia“

   arba „esu praktiskas…“

   :) najs

   Beje, Valentinai, gal gali papasakot kas leme tavo apsisprendima eit i Omni, ar tik seip, del principo „ne bandos“ ?

   • Valentinas

    Neseniai persikėliau gyventi į kitą vietą ir, juoksitės, bet čia neveikia Bitės ryšys :). Paėjus kelis metrus už lango – veikia. Taip ir išėjau. Bitėje buvo labai nustebę, kelis kartus skambino, kvietė grįžti.

 • Tomas

  haha :) cia fainei. Linksma bet tikiu – pats tokiu juoduju nerysio skyliu zinau. Pvz kaime pas mociute – visi trys operatoriai vienodai neveikia.

  ir labai primine senus anekdotinius skelbimus:

  „renkames 12 valanda. Prie kaimo pienines lauks – uzsakytas autobusas. Vaziuosim i rysio zona“

  • Burbulas

   Nereikia kaimų. Vilniuje, centre, Žvėryne, Omnitelio skylės žioji tokios, kad ojojoi…

   • Burbulas

    Tiesa, pamiršau pridėti, kad nedirbu bitėje ar teledu. Ir, deja, vis dar esu omnio klientas.

 • Nuomonių visada būna įvairiausių. Bet asmeniškai aš esu giliai įsitikinęs, kad tik tuščiagarbis žmogus šiandiena dar gali būti likęs Omnitelio abonentu. Atseit prestižno. Nes ši firma tikrai kaip pantera pasiruošusi visiems numauti kelnes. Negera firma, tačiau žinant kad tai Teo siamo dvynys, nėra ko labai ir stebėtis.

 • M

  patentuok ideja