Citata #202 Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas A.Raslanas apie darbą valstybei

Iš Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus A.Raslano interviu apie pasiskraidymą verslo klase dienraščiui „Respublika“:

– Už savo pinigus taip pat vyktumėte verslo klase?

– Už savus pinigus aš nevykčiau niekur. Sėdėčiau namuose, nes nemanyčiau , kad savais pinigais valstybei turime ką nors atidirbti

… Teisingai kalba generalinis direktorius…

Tik niekaip nesuprantu, kodėl tuos žmones vadina vastybės tarnautojais….

(13 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • WU

  Aha, na „valstybės tarnautojas“ kaip sąvoka ir pati idėja yra graži, bet pas mus pagal atliekamas funkcijas galėtų vadintis „biudžeto ryjikais“ kokiais ar pan.. Pvz., žinau kaip chebra URM’e sėdi ir paveiksliukus googlina į savo skaidres.. Geras darbas.. Ar vertas atlyginimo? Vargu.. Ar vertas valstybės tarnautojo „titulo“ – NE.

 • Manau, jog valstybės tarnautojas – frazė atgyvena. Šiais laikais labiau tinkamas žodžių derinys būtų Valstybės išlaidautojas.

 • Skaitytojas iš kairės

  Mane visada stebina, kaip viešai kalbantys „patriotai“, pabrėžiantys, kaip jie „dirba valstybės ir žmonių labui“, užsimiršę prišpastato save „jai“ – valstybei, ypač jei ji kažin ką lyg ir skolinga ir „turi sumokėti“. Anądien (sorry, neįsiminiau laidos), staškevičius (negaliu rašyti šios pavardės didžiąja S) kalbėdamas apie LEO aiškino, kaip „ji“ (valstybė)turi pasirūpini, prisiimti atsakomybę ir t.t. O jau jis tai tikrai padarys, kas jam priklauso. T.y., jis kažkur atskirai jau kažkuo rūpinasi…
  Taip ir raslanas.
  Begalinis pinigų troškulys, godulys, darvinistinis noras užsmaugti kitus, atlaisvinant sau daugiau vietos.
  Kažkoks savižudiškas lietuviškas Zeitgeist … Kaip atrodys mūsų laikmečio moralė mūsų pačių palikuonims po 100 metų (jei dar nebūsime susinaikinę)?
  Turbūt šiandien nėra būdų nušalinti bent jau iš viešojo sektoriaus, teisėtvarkos ir politikos didžiausių moralinių bankrotų…
  O tas sąrašas vis ilgėja.

 • Arūnas

  Gerbiamas Artūrai Račai, aš jus visuomet gindavau, kai būdavote kaltinamas, kad „ištraukėte frazę iš konteksto“ bei pateikėte ją komentatorių aptarimui. Tuomet aš sakydavau: Kaip dar kitaip įmanoma pateikti piliečio X nusišnekėjimą tekste Y, jei nebus ištraukiamas konkretus pasisakymas iš to teksto Y. Jei norite, vadinkite tai „ištraukta fraze iš konteksto“, bet jei Artūras Račas pateikia nuorodą į visą tekstą, tuomet viskas tvarkoje – žaidimo taisyklėms nenusižengta.
  Ką aš matau šiandien? Ogi trumpą ištrauką iš teksto be nuorodos į patį tekstą. Pilnai tikiu, kad Raslanas savo interviu „Respublikai“ daugiau nieko įdomaus nepasakė, bet manau, kad nuorodos į patį straipsnį patalpinimas šioje situacijoje būtų labai tinkamas.

  • Martynas

   Manau, kad tai tiesiog nurašyta ištrauka iš „Respublikos“ laikraščio, o jo straipsniai internete neskelbiami (tiksliau skelbiami, bet ne visi).

  • Mielas Arūnai, nuoroda galėtų būti nebent į artimiausią spaudos kioską, nes, kaip tikriausiai žinote, „Respublikos“ grupės leidiniai su internetu nelabai draugauja…

   • Arūnas

    Kadangi atsakymas sąmojingas – bus užskaitytas.
    P.S. Tačiau, net ir tuo atveju, jei pirminis informacijos šaltinis yra spaudos kioskas, pastoviai bambantiems, jog „pateikiama frazė yra ištraukta iš konteksto”, būtų tikslinga pateikti tokią informaciją: METAI, MĖNUO, DIENA, LEIDINIO PAVADINIMAS (pateiktas), STRAIPSNIO AUTORIUS, STRAIPSNIO PAVADINIMAS.
    Post Post Scriptum. Man šios informacijos nereikia. Aš tik pamaniau, kad taip išvengtumėte bereikalingų užsipuolimų ateityje.

 • Q

  tai kaip zmogau su tuo milijonu ?

 • Valentinas

  Pamenu prieš kiek laiko skridau su reikalais į Biurselį per Kopenhagą. Žiūriu, ogi banko DnBNord Lietuva valdyba skrenda tam pačiam lėktuve. Bubnys, Alditas Saulius tuo metu dar buvo valdybos narys. Matyt skrido į Norvegiją ant kilimėlio. Spėkite ar jie skrido verslo klase ar ekonomine? Neatspėjote. Skrido ekonomine klase. O juk bankų krizė dar nebuvo prasidėjusi, paskolų bumas buvo pačiame pike.

 • asas

  kai „valstybes tarnautojai“ nera niekaip atsakingi uz savo padarytas klaidas ar nusizengimus tai ir daro ka panoreje. o ar issidirbinetu ir musu sitie rupuziokai, jeigu po sio teksto ateitu, kad ir 200 zmoniu su plakatais prasydami jo atsistatydinimo???? sitas zmogus ne tik, kad neatstovauja valstybei, bet jai ir kenkia!!!!

 • LL

  na, raslanas iš valstybės jau tiek yra prisilupęs, kad galėtų ir suskraidyti…

 • tomas

  Nezinau kaip ten buvo, bet buna (budavo), kad ekonomines klases bilietu tiesiog nera — isparduoti. O visdelto tokiu skraidytoju verslo klase galetu paprasyti susimoketi skirtuma. Beje, ES agenturos kompensuoja skrydi verslo klase tik jei nera bilietu ekonomine klase arba skrydis trunka virs atrodo 8 val.

 • Linas

  Raslano buvimas sporto departamento vadovo kėdėje jau įkyrėjo iki gyvo kaulo.Buvo toks veikėjas Nėnius,išėjęs su skandalais,jį pakeitęs Raslanas – tikrai ne ką geresnis.Sporto padėtis Lietuvoje tragiška,vien palyginus su estais verkti norisi,nors jie trigubai mažesni.Visiškai nusirito futbolas,likvidavome tokias šakas,kaip tinklinis,rankinis,kur bėgioja kažkokie mokslaiviai iš Kelmės ar Pakruojo.Raslanas,aišku,atsakys,kad čia jis ne prie ko – kalta valstybė su tokiu požiūriu į sportą,o dar mokesčius pakėlė.Jam gi belieka verslo klase skraidyti į PAR.Gėda,kito žodžio tiesiog nėra.