„Valstybė“: viskas kaip valstybėje ir jokių inovacijų

Čia – keli puslapiai iš šią savaitę pasirodžiusio žurnalo „Valstybė“ naujausio numerio.

Įdomus numeris, tikrai yra ką paskaityti: ir apie mokesčius, ir apie energetiką. Tikrai verta.

Neverta gal tik būtent šitų puslapių, kuriuose Ūkio minsterijos sekretorius Arūnas Keraminas pasakoja apie pažangius verslo valdymo būdus, ūkio minstras Vytas Navickas – apie elektroninio verslo plėtrą.

Nelabai veža ir A.Daugio straipsnelis apie Lietuvos transporto infrastruktūrą, kurio didžiąją dalį užima Susisiekimo ministerijos valstybės sekretoriaus Almino Mačiulio nuotrauka, nekalbant jau apie kūrinį, pavadintą „Įsitvirtinti užsienio rinkose padės ES parama“, kuriame gausiai cituojamas jau minėtas A.Keraminas.

Šiaip viskas lyg ir būtų gerai. Aiški reklama, užsakymo numeriai taip pat visur tvarkingai sudėlioti.

Na ir kas Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vieną po kito skelbia nuosprendžius ir aiškina, kad valstybės lėšų savo reklamai naudoti negalima. Arba bent jau negražu…

Teismai juk po to pasako, kad viskas gerai, kad visuomenę reikia informuoti. Už tos pačios visuomenės pinigus ir dar būtinai su nuotrauka.

Bet koks sutapimas!!!

Ūkio ministerija paskelbė, kad ministras Vytas Navickas „Litexpo“ rūmuose penktadienį „artėjančios Verslo dienos proga apdovanojo šalies ūkiui ir Lietuvos verslo plėtrai nusipelniusias įmones bei asmenis“.

Ministerijos pranešime nurodoma, kad „Šių metų apdovanojimų akcentas – inovacijų taikymas versle, todėl renkant nugalėtojus buvo atsižvelgiama į tai, kaip jie savo veikloje taiko inovacijas“.

Tarp tų apdovanotųjų yra ir …spėkit kas?

Atspėjote – žurnalas „Valstybė“, apdovanotas „už įdomiausias verslo temas“.

Bet gal tai tik sutapimas?…

Nes anokia čia inovacija… viskas kaip ir visoje valstybėje…

P.S. Nepyk, Eduardai, tikrai nieko asmeniško…:) Ir paskutinis numeris tikrai geras.

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...