„Respublika“ versus „Lietuvos rytas“: iš pradžių – krepšinis, dabar – „Krepšinis“…

V.Tomkus, atrodo, užsimojo ne juokais…

Šiandien buvo išplatintas „Respublikos“ leidinių grupės pranešimas spaudai, kuriame sakoma:

„Lietuvos ryto“ dienraščiui dėl ekonominės krizės nusprendus nutraukti žurnalo „Krepšinis“ leidybą ir atsilaisvinus sporto spaudos nišai, „Respublikos“ leidinių grupė jau balandžio mėnesį savo skaitytojus nudžiugins nauju, spalvotu, storu, dideliu ir vieninteliu sporto priedu.

Toks, sakyčiau, dūris į paširdžius… gal net žemiau juostos…

Iš pradžių – parama „Žalgiriui“, kai jau atrodė, kad niekas šio klubo išgelbėti nebegali, dabar – naujas sporto leidinys, kuriame „didelis dėmesys bus skiriamas krepšiniui, futbolui ir kitoms šiuo metu nuskriaustoms sporto šakoms“.

Tik man kyla paprastas klausimas: ar sugebės V.Tomkus tiek daug apžioti vienu metu: ir prieš homoseksualus kovoti, ir „Žalgirį“ remti ir dar naujus leidinius leisti?

Nors gal rėmėjas geras atsirado. Antai ir minėtame pranešime teigiama, kad naujuoju projektu jau susidomėjo Ūkio bankas…

Įdomu bus stebėti…

(5 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...
 • Valentinas

  Man atrodo Tomkus išgirdo Valatkos ragininimus krizę įveikti didinant išlaidas. Pats lrytas, kaip žinia, elgiasi lygiai taip pat kaip vyriausybė – naikina laikraščius, atleidžia žurnalistus, mažina išlaidas. Tomkus daro atvirkščiai. Keinso ir neokonų idėjų dramatiškas susidūrimas mikro lygyje. Pažiūrėsime kas laimės.

 • Valentinai, kodėl neokonų? Manding, neokonai tokie pat išlaidautojai. Va paleokonai, tai kitas reikalas; jie reikalauja taupymo, ir nekišti pinigų bankų premijuojamiems „genijams“

 • kolega

  Kas pasake, kad Lietuvoje nuobodu gyventi? :)

 • Slyvanosis

  Rimti verslininkai privalo turėti sporto klubą, dienraštį, žurnalą, televizijos laidų transliuotoją ir internetinį portalą. Tomkui dar reikia sukombinuoti žurnalą ir sukurti e-respubliką…
  Tuoj tuoj bus…

 • renis

  nepamirskite , kad tomkus tik remejas o ne savininkas. gali remti gali ne, o vainauskui kitokios iseities nera

 • A.G.

  Demokratijos pagrindas – amžinas priešingų nuomonių viešinimas.
  Blogai tada, kai priešinga nuomonė gesinama, kas ir buvo visus 20 pastarųjų metų Lietuvoje (anuomet tas buvo taip pat – bet tai nebuvo motyvuojama Lietuvos laisvės ir dekokratijos vardan, o tai iš esmės kiti dalykai).

 • Benedikta Vaivadaitė

  Tikrai labai įdomu stebėti, tas pons V.Tomkus taip užsigazavęs…!

 • Aš be jokios sąžinės graužaties balsuočiau už lygias visų žmonių – tiek gėjų, tiek žydų, – teises.
  Perskaitęs dienos įrašą man susidarė keistas įspūdis, kodėl “Respublikos” leidinių grupė ir V.Tomkus nepatenka į atsakingų pareigūnų akiratį dėl nepatogių pasisakymų apie seksualines ir tautines mažumas. Jie kažkodėl susilaiko nuo tokių pareiškimo. KODĖL?…

 • Idomiai ponas Tomkus galvoja. Kai praktiskai visame pasaulyje ziniasklaidos kompanijos verziasi dirzus – jis daro atvirksciai. Idomu kiek laiko gyvuos tas jo naujasis sporto leidinys? Lazinuos iki metu pabaigos to leidinio jau nebematysime ant lentynu.

 • tomukas

  V.Tomkus nemenkas Ūkio banko akcininkas. Galbūt tai ir gelbėja mūsų bankinę sistemą nuo prezidentinių rinkimų „fejerverkų“ :D

 • xerksas

  Tomuk, tai tavo spėlionė ar patvirtintas faktas?

 • Ūkio bankas susidomėjo? Na, tai tada tikriausiai sulauksim nemažai futbolo naujienų iš I-osios lygos

 • durdo

  aš už Tomkų :) krepšinio nemėgstu nuo jo virtimo bizniu

  • visas sportas, net olimpiada, vienas dididelis didelis verslas

 • Regis

  Respublikai dar oi kaip toli iki L.Ryto… Kas be ko man kaip piliečiui malonu stebėt, kad egzistuoja reali o ne menama konkurencija. Galu gale mums visiems nuo to tik geriau. Tik, kad Tomkus neitų į dugną su tokiais užmojais krizės metu..

 • Karvė

  Šiaip tai nežinau, ar kas nors pastebėjo, bet paminėsiu vieną įdomų faktą. Kelias dienas prieš „Respublikai“ paremiant „Žalgirį“, mano žiniomis, bent jau mažiausiai ir žemiausiai dirbantiems „Respublikos“ grupėje darbuotojams buvo sumažinti atlyginimai. Taip, kad panašu, vargšas „Žalgiris“ išgelbėtas iš dar didesnių vargšų paimtų pinigų. Labai gražu ir pilietiška…

  • Valentinas

   Nemanau, kad tai susiję. Respublikos leidinių grupė niekada nepasižymėjo dideliais atlyginimais, o dabar esant progai sumažino dar labiau. Iš kur Tomkus turi pinigų gelbėti Žalgiriui ir kokia yra viso to prasmė, yra didžiausia šių metų žiniaspaudos mįslė.

  • lukas

   Labas, Karve. gali buti ir taip. bet mano saltiniai sako, kad del Zalgirio Tomkus iketei savo spaustuve. Tomkus – taupantis zmogus. ten kur gali nepermoka.
   dar viena idomi detale, kad ikeitima sutiko padaryti tik Ukio Bankas.

 • Žiūrėjau per TV koncertą Žalgiriui remti. Ten Tomkus dar ne tokiais bajeriais skaldėsi :) Pareiškė visiems, kad padavė į teismą Kauno Dieną ir sieks gauti 9 milijonus, kuriuos gavęs iš karto perves Žalgiriui. Taigi Tomkus ne vien tik prieš Lietuvos Rytą, bet ir prieš kitų savininkų valdomą Kauno Dieną. Žalgiriui gal ir gerai, bet visuomenė aiškiai jaučia žiniasklaidos magnatų tarpusavio kovą. Pamenate, kažkada žiniasklaida buvo pirmoje vietoje pagal visuomenės pasitikėjimą. Deja po tokių viešų santykių aiškinimosi atsiras pačiame sąrašo gale.

 • Naujų leidinių leidyba?! Keista… Teko girdėti (deja, ir patirti), kad su spauda visai prastai :OOO O aš taip tikėjau!

 • mindinio

  ne visass ne visas sportas yra biznis. . . Kas kovoja aikštėje ne vien apie biznį galvoja…