Citata #155 V.Tomkus sieks būti pavyzdžiu kolegoms

Iš „Respublikos“ pranešimo spaudai:

 Po penkerių metų pertraukos prie dienraščio „Respublika“ vairo grįžo šio laikraščio įkūrėjas bei leidėjas Vitas TOMKUS, o iki šiol dienraščiui vadovavusi Ramunė Vaičiulytė kartu su Algiu Kalanta eis vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojų pareigas.

Šiais metais „Respublika“ švęs savo dvidešimties metų jubiliejų, – sakė didžiausios Lietuvoje laikraščių grupės savininkas Vitas Tomkus. – Sieksiu, kad „Respublika“ būtų geriausias pavyzdys kolegoms, stiprinant lietuvybę, senolių tradicijas, mūsų kalbą ir papročius. Propaguosiu ir ginsiu tradicinę šeimą.

V.Tomkus prisipažino, jam kelia nerimą tai, kad daugybė žurnalistikos ruošimo programų yra finansuojamos Soroso lėšomis ir orientuotos ne į Lietuvos šviesią ateitį, o į neaiškias perspektyvas, kuriomis ypač žavisi kai kurie profesoriai ir studijas užsienyje baigęs jaunimas.

… Spėju, bus gražu…

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • Benedikta Vaivadaitė

  Kam nejuokinga? :))

 • Valentinas

  Vėl žiniasklaidos padangę sudrebins kova tarp SOROSOSŲ ir TOMKOSOSŲ.

 • Gimtadienio minėjimą pradėjo spyriu Lietryčiui:)

 • Linas

  Žinau tik viena:kažkas pastaruoju metu su „Respublika“ negerai.Ko daugiausia nepernešu žiniasklaidoje,tai perdėm šališku vienos pusės propagavimu ar protekcionizmu.Po R.Pakso skandalo atsisakiau berods porai metų „L.Ryto“.Jei „Respublika“ negrįš į buvusią situaciją,manau,teks po 20 metų skaitymo atsisakyti ir jos.Šia prasme redaktorių kaita gal ir sveikintinas dalykas.Kita vertus,suprantu,kad paskutinės mokestinės pataisos labai sunkina žiniasklaidos padėtį.Bet vis tik reikia bandyti apgaudinėti mokesčius,o ne skaitytoją.

  • Valentinas

   „Bet vis tik reikia bandyti apgaudinėti mokesčius,o ne skaitytoją.“

   Linai, čia dienos citata :)

 • Man Tomkus, sovietmečio pabaigoje įkūnijęs kovojančią žurnalistiką, krito purvan po to, kai pavogė numatytą būti Sąjudžio dienraščiu „Respubliką“. Ir iki šiol neatsiprausė.

  • Valentinas

   Tomkus teigia, kad Landsbergis ir kiti iš jo pavogė Sąjūdį :)

   • Viena vagystė negali pateisinti kitos. Neanalizuojant, ar vogė kas ką iš Tomkaus. Juolab, kad „Respubliką“ jis nuprichvatizavo ir pavertė bulvariniu tabloidu dar pačioje Sąjūdžio pradžioje.

 • giedrius

  viltis yra – gal nustos reketuoti versla

  • tomas

   O kodėl turėtų? Perfrazuojant Valinską: „nejaugi jūs toks naivus“?

 • Musė

  Aš tai pastaruoju metu pasimetusi. Šimtą metų neskaitau „Respublikos“, bet gal reikia pradėti? Toks pusiau teisingas laikraštis darosi, tačiau mes bet kokį Tomkaus bandymą pasiekti mūsų ausis ir širdis atmetame net nesvarstę kaip falšyvą.

  O gal žmogus išties suaugo, susiprato, subrendo, gal nuoširdžiai panoro palikti po savęs teigiamą žymę. Aš suprantu, kad tai skamba be galo juokingai, bet negi mes patys gyvenimo bėgyje nesikeičiam? Pvz., puikiai pamenu, kaip džiūgavau, Zuokui tapus Vilniaus merus, o dabar labai gėda dėl to. Gal ir Tomkui gėda? Bando nusipirkti indulgenciją už 3 mln :)

  Blogas, blogas Tomkus…

 • Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla
  Respublika įveikia tylą
  Už tave ir už draugus, la la la la la la
  Iš nakties – šviesus dangus

  Ką tik per LR1 dainavo. Sena, graži reklama. Cha cha cha, Tomkui ryškiai investuoja, nes paskaičiavo, kad viskas atsipirks per sekantį LR-Maximos-Leo projektą.

 • Valentinas

  Šiandien lrytas.lt straipsnyje apie Vilniaus Tvartus, yra nuorodos lrytas.lt ir ELTA. Kadangi Elta yra Tomkaus bastionas, buvau nustebęs. Ar ir anksčiau buvo toks bendradarbiavimas ar čia kažkas naujo?

  • Kalbant apie šią „naujieną“ siūlau paskaityti lrytas.lt ir alfa.lt, ta pati naujiena, bet lrytas.lt – rašo, kad šildymas bus išjungtas, o alfa.lt, kad iųjungimas atidėtas :)

 • „Sieksiu, kad “Respublika” būtų geriausias pavyzdys kolegoms, stiprinant lietuvybę, senolių tradicijas, mūsų kalbą ir papročius. Propaguosiu ir ginsiu tradicinę šeimą.“ – V. Tomkaus nušvitimas. Fiksuokime, bičiuliai, žmogaus pokyčius. O iš tikrųjų reikės patikrinti ar šiuo atveju žodžiai neliks tik žodžiai…;)) Šiaip, dėl įdomumo.

 • dimes

  Kiek dar žmonių tiki Tomkaus kalbomis? Nebent jo laikraščio darbuotojai ir ,,Žalgirio“ fanai..

 • Skeptikas

  O man įdomu, kokių senolių tradicijas? Tų, kurie Brunoną „užvertė“ ar tų, kurie geltonas žvaigždes kabinėjo ir šviną laistė? Ir kokią dar lietuvių kalbą, jei nesugeba spaudos pranešimo be klaidų surašyti (nebent AR čia suklydo perrašydamas, nors itariu, kad tik nukopijavo)? Ir kodėl man Tomkaus skelbiama „šviesi Lietuvos ateitis“ niekuo nesiskiria nuo „neaiškios perspektyvos“? :) Ir kaip atskirti raštingą ir prasimokslinusį psichą nuo visuomenei pavojingo neraštingo psicho? Retoriniai klausimai, žinoma. Tik toks cinikas kaip Tomkus geriau galėtų žmonių tikėjimais ir viltimis nežongliruoti, nes per daug makabriškai viskas baigtis gali. Patikėjusiems, aišku.

 • Marius

  Vo tai naujiena, Tomkus grįžta „gazetai“ vadovaut. Klausimas tik, kada jis nevadovavo? Geriau jau Tomkus grįžtų virduliais prekiaut, Lietuvai daugiau naudos būtų, vis viena kita kopeika iš Bulgarijos atkeliautų :)

 • Skeptikas

  ??