Citata #182 Klausimas, vertas Peliukų…

Istorijos pamokose pasakojo mokytoja apie sunkmetį, kai žmonės didžiuliais kiekiais pirkdavo maisto produktus, nes grėsė badas. O koks priešas atkeliauja dabar, kad tautiečiai ruošiasi gintis tualetinio popieriaus rulonais?

alfa.lt

(8 balsų, vidurkis: 3,88 iš 5)
Loading...
 • rokas

  Vaizdelis buvo geras.

 • bj

  Vaizdelis ištikrųjų bjaurus – verkti norisi kaip Makxima leidžia sau tytčiotis iš tautiečių. Ir žada panašius žaidimus ir kituose Lietuvos miestuose!

  • Vinilas

   Tyciojasi is tu kurie leidziasi, kad tytciotusi is ju, juk niekas per prievarta uz rankos nevede i Maxima ir neliepe pirktis, visi savanoriskai grudosi i vidu.
   Antras dalykas, daug kas sakote, jog zmones kaip kokia banda avinu puole i ta parduotuve ta nakti, taciau is kitos puses pameginkime suprasti tuos zmones, jie paprasciausiai norejo kazkiek sutaupyti, gal tik dalis buvo tokiu kurie pirko vien tam, kad pirkti nes paprasciausiai buvo pigiau, nors gal tu daiktu kuriuos jie isigijo ir nelabai jiems reikia. Aisku, nemaza dalis prekiu panasaus pobudzio prekybos centruose buna abejotinos kokybes ir tos prekes pagaminimo salis dazniausiai buna Kinija, bet, ne visi zmones gali sau leisti apsipirkineti garsiu vardu drabuziu parduotuvese, ar pirkti brangiausia buitine technika. Taciau pazvelgus is kitos puses visa ta minia besibraunanti vidun atrodo taip „neskaniai“, lyg butu uzvaldes bandos instinktas, bet toks gyvenimas. Manau, jog kiekvienas is musu pirkdamas koki nors daikta noretu sutaupyti ir jei tik yra galimyne ji isigyti kaip galima pigiau, tik ne kiekvienas is musu del to stoves keturias valandas uz prekybos centro duru ir po to dar tris valandas eileje.

   • Auksinis kardas

    Žmogau, per išpardavimus kitose vietose galima rasti kur kas pigesnių ir geresnių daiktų, nei siūlė makxima. Atitinkamai: sutaupyti galima bet kur, labiau paieškojus, jei tikrai vos tveri be kokio dar vieno trūkstamo daikto.

    Savo ruožtu, šitaip „taupo“ tie patys pusžmogiai, kurie, esu tikras, neturi nepritekliaus, ir iš prekybos akcijų sau pasidarę visą gyvenimo prasmę. Štai ir susirenka čia – kad ir nakčia, kad ir į makximą, kad ir pažeminimo aplinkoje. „Laimėtojai“ pašvinkę. O jau gavo vogčia nemokamai sulčių pakelį išgerti – tai jau visi didvyriai.

    Sakote, sovietmečiu kankino žirnelių eilėmis? Kas dabar kankina? Šiknos neišgali nusivalyti? Menkystos buvo ir liko, tfu.

    • Vinilas

     Klausimas vienas – taupyti gali-turi tik tie, kurie jaucia nepritekliu?

 • Valentinas

  Maxima tyčiojasi lygiai tiek, kiek tautiečiai jai leidžia tyčiotis.

 • Musė

  Maxima eilinį kartą sužaidė tobulai, negali pykti. Dabar laukime panašių pavėluotų akcijų rimiuose ir norfose, kai bus taikoma 41 proc. nuolaida.

  Akivaizdu, kad antra lietuvių religija yra nebe krepšinis, o maxima. Dar ne taip seniai žiūrėdavome per TV į „išprotėjusius sugedusius kapitalistus amerikonus“, per akcijas siaubiančius perduotuves. Atrodė, pas mus jau niekada taip nebus… Tegyvuoja vartotojiška visuomenė.

  Jei neturi ką veikti, eitų geriau į Kino pavasarį ar tiesiog džiaugtųsi pavasariu… :)

  Kaip tik neseniai teko paplepėti su turku apie jų stojimą į Europos Sąjungą. Kažkaip visad įsivaizdavau, kad visi turkai baisiai trokšta ten patekti. O pasirodo – toli gražu ne visi. Argumentas – mes visai nenorime tapti tokiais, kaip jūs…. Tai neturėjau, ką atsakyti :)

  • Valentinas

   Muse, iš tikro tai mūsų ekonomikai dabar labai reikia stiprinti vidaus vartojimą. Vien todėl, kad niekas nieko neperka, atitinkamai ir niekas nieko neuždirba. Šia prasme vartojimo skatinimas tokiomis priemonėmis būtų teigiamas dalykas jei… būtų parduodamos lietuviškos prekės. Deja, Maximoje be maisto produktų, lietuviškų prekių nelabai ir yra. Todėl visa tai bus naudinga marketavičiams ir kiniečiams. Na gal dar Maximos darbuotojams, kasininkėms ir t.t.

   • Musė

    Šiaip pagalvojus, Maxima bent jau palaiko kažkokį optimizmo lygį – viskas gerai, prekės pinga, pirkite, linksminkitės. Pozityvas – žmonėms to kaip tik dabar reikia.

    Pamaniau, juk būna skelbiami reitingai apie tai, kaip žmonės pasitiki Seimu, teismais, žiniasklaida ir t.t. O Maxima neįtraukta kaip atskiras subjektas? Įdomu, kokie būtų rezultatai :)

    • Valentinas

     Muse, esu įsitikinęs, kad apklausose Maximos reitingai būtų ne aukštesni nei Valinsko. Nes jie svoločiai, sukčiai, bet savi. Tuo tarpu IKI ir Rimi yra prakeikti užsieniečiai kapitalistai, kurie nori išvogti Lietuvą.

    • shmikis

     va cia tavo mintis ;) jauciu uz Grybauskaite pralenktu na 2 nuosimciai tai tikrai :D

 • Ir čia vėl pamatėme, kokia mūsų tauta, jos vidurinioji arba tautos didžioji dalis „išsilavinusi“. Ką gi – tokia tauta labai lengva manipuliuoti visokiems Uspaskiams, Abonentams, Brazauskams ir jų partijų parankiniams, jų remiamoms monopolinėms verslo grupuotėms. Tai veikėjai, kurie mato mus visus kaip budulius, t.y. mums pažadėjus ką nors gražaus ar įkišus kokį pigų suvenyrą vėliau galima pastoviai melžti pinigėlius mokesčių pavidalu. O kai pinigėliai patenka į biudžetą bereikia sugalvoti schemą kaip tuos pinigus iš biudžeto pasiimti (nes juk tam jie ir valdžia, kad turėtų galimybę tai padaryti), štai tada atsiranda tokie projektai kaip Valdovų rūmai ar VEKS’as, ar LEO ar kokis Artojų pasaulio čempionatas.

 • Slyvanosis

  Žvelkit giliau: 2003 m. už maximkos bambalį alaus Lietuvos piliečiai panoro į ES. Šeštadienio naktį vyko repeticija referendumui į NVS.
  Vartotojų visuomenei diriguoja VP-NDX-LEO…

  • Rimantas

   Per giliai kapstai. Referendume galėjai balsuoti ir „NE“, jei nepameni.

 • nerijus

  Jei apie rulonus, tai artėja Prezidento rinkimai…Gal prireiks? :)
  Suprantama, kad reikia skatinti vartojimą.
  Padidinus PVM dar labiau jį pristabdėme.
  Gaila tik tiek, kad prekės ( dauguma ) ne mūsų, t.y. ne lietuviškos. Eilinį kartą gaiviname ne savo, o svetimos valstybės biudžetą ir VP dešimtuko kišenes ( pinigėliai tikrai ne Lietuvos saugyklon keliauja ).

  Valentinai, tikrai maximkos darbuotojai ( eiliniai kasininkai, „dėliotojai“, sandėlininkai ) iš to nieko negavo. Eilinė darbo diena ir tiek. Įsivaizduoju, kaip jie visus keikė?!!!

  Nieko keisto, kad išgirdus/ pamačius reklamą tautiečius apima masinė psichozė ir nebejaučiamas nepritekliaus. Čia kaip ir su alkoholiu buvo…- užsiperku, nes ryt neparduoda, bet ar išgersiu ir ar jo reikia? Čia jau kitas klausimas.

  VISADA iš tokių „kvailysčių“ išlošia marketavičiai.

  Laukiam akcijos lietuviškiems produktams…Gal norfa pasistenks?

  • Valentinas

   Nerijau,
   Aišku, kad darbuotojams neatseikės marketavičius. Bet gal mažiau iš darbo išmes jei atsiras kažkiek apyvartinių?

   • nerijus

    Apyvartinės lėšos bus „investuojamos“ į naujų prekių įsigyjimą, VP skolų/ paskolų padengimą ir tikrai ne į darbuotojų algas ar jų „išlikimą“.
    Darbuotojų ir dabar trūksta, nes vienas žmogutis turi spėti pasėdėti kasoje, sandėlyje, išdėlioti prekes ir dar- pakonsultuoti. Sukurtas etatų skaičius neatitinka darbuotojų skaičiaus, nes yra taupoma/ lobstama darbuotojų sąskaita, kaip ir daugelyje kitų prekybcentrių.

    • Valentinas

     nerijau, sugriovei mano tikėjimą Maxima. Džiūgauk :)

     • nerijus

      Kam ta ironija..?

     • Valentinas

      Šį kartą ironija ne tavo atžvilgiu :)

 • shmikis

  ash dar iki dabar nesuprantu, kam reikejo liaudziai laukti na tarkim 4h, shalt lauke, kad nuspirkt shikpopieriaus? :/ lipt per galvas, pasijust kaip kiaulemis garde.. ?! ir atsiduot maximos burtams..

 • Justinas

  Siaubo filmas, netikejau,kad taip paprasta. Manyciau ,kad smegenelem cia nekvepia.
  O maximai atrodo ne kas jeigu atsisako pelnu, kai didelis laivas pradeda skesti ji isgelbeti ne taip paprasta.Tai tik parodo,kad turginis sovietinis mentalitetas gyvas ,kaip niekada.Turi zmones pinigu va ir lobsta banditai-komunistai naudodami savo laiku ideologiskai apdorotus neatsparius vartojimo ligai elementus. Puikus sukis atrodo ,gerb. Racai nepirkti banditu parduotuvese pasiekia tik ir taip to nedaranciu smegeneles deja.

  • Vinilas

   O is kur tu nusprendei, kad maxima pelnu atsisako? Manai, jog surengusi sia akcija ji nieko neuzdirbo? Nebukime naivuoliais.

   • J. naivus

    Rašo, kad per tą naktį 7000 pirkėjų nuspirko prekių už 1,5 mln. litų. Taigi, vidutiniškai 215 Lt/pusg.
    Pavyko MAXIMAI jau vien dėl to, kad langai sveiki liko ir apsieita be aukų. Mieste prie Uralo grumtynėse dėl įėjimo į klubą už dyką žuvo 4 jauni žmonės.

    • Vinilas

     Kadangi maxima uz dyka nedalino tai ir apseita be tokiu nelaimiu.

 • Adas

  Suprasčiau, jei tai būtų maisto prekių atpiginimas, be kurių jau niekaip neišsiversi, tad tad sunkiau gyvenantys galėtų lengviau prasimaitinti. Bet pirkti visas iš eilės prekes tik dėl to, kad jos pigesnės – šito mano galva jau neišneša. :)
  A. G. teisingai pasakė – išsilavinimas kumečio ainiui inkstinktų nepakeičia.

 • Slyvanosis

  Iš lietuviškos Medipedijos išaiškinimų:
  Kaka du – dvivietis tualetas lopšelyje;
  Hum. oro klubas – žmogiškų kvapų muziejus;
  Dvi račio šou – dvejos Račo rungtynės ŽKL;
  Puikusis šou – geriausios Račo ryngtynės ŽKL;
  Dvi račio žynios – viena gera, kitas bloga;
  Versijos – vertikalios sijos;
  Lietuvos aidas – A. Puklevičius Amerikoje;
  Lietuvos rytas – R. Valatkos suvirškintas;
  Abipus sienos – cigarečių gabentojų arealas;
  Paskutinė instancija – kapinės;
  Grybauskai – Dalio rinkimų štabas;
  Žmonės – žurnalas žmonoms;
  To dar nebuvo – Todaras negavo vizos;
  Dzin – trečioji Antano kadencija seime.
  Atsiprašau, kad pertraukau…

 • mantas

  Sutaupytas litas lygus uzdirbtam, jei ne vertingesnis (mokesciu moket nuo jo nereikia). Isivaizduokit, kad zmones maksimoj dirbo.

 • nerijus

  Dar…
  Šį maximkos „triuką“ palyginčiau su Devalvecko paraiškomis per TV…Ir visi lekiam kaip galvas pametę…
  Panašu ir, kai į EU stojome…Išvakarėse sunkoka buvo rasti grikių, kruopų ir kt. sausų „davinių“…
  Žinant lietuvių „psichozę“ ir reklamos poveikį jų smegenėlėms lengva pritaikyti tai ir prekyboje ir tuom naudotis.

  Norisi paklausti ( kas buvo maximkoj ) tą „ruloninę ( naktipuodžio )naktį“: ar reali nuolaida buvo, ar nuolaida prekei buvo perkelta į maximkos kortelę, kaip daugeliu atveju būdavo, kaip pvz.: prekė kainavo 100 Lt iš jų sumokėjome 100 Lt ir tik 40 proc. „nukeliavo“ „ačiū“ (už LEO, NDX, VST ) kortelėn?

  • Auksinis kardas

   Nerijau, prekės kainavo pigiau, jei jau taip domiesi. Apie nuolaidas tik kortelių turėtojams juk nekalbėta? Atitinkamai.

   Makxima pelno iš operacijos nelabai teturėjo, kaip ir sako pati, bet išviliojo 1,5 mln savo kapšan ir turėjo moralinio peno – dabar darys tokius žygius per Lietuvą ir juoksis parsidavėlių tautai veidan. Kur tos moralės aukštumos, apie kurias pezate – žiūrėkit kiek parsidavėlių susirinko pastovėti už durų vos pašvilpus.

   • nerijus

    Geriau pinigėliai kasoje, nei apdulkėjusi prekė lentynoj…

   • Vinilas

    Nereikia buti naivuoliais, kad prekybos centras neturejo pelno, paprasciausiai jau paciai maximai butu per izulu sakyti, jog va pardaveme jums prekiu su 40 proc nuolaida ir dar uzdirbome tiek ir tiek lituku, tuomet zmones imtu manyti – kokius antkainius uzsideda prekybininkai, jei pardavus prekes vos ne perpus pigiau jie vistiek dar uzdirba.

 • Whisker

  Vaizdas buvo labai liudnas, bet pamacius pradejau suprasti kodel esame tokia debilu salis ir kodel ja visokie Valinskai valdo. Tiesiog geda, kaip zmones gali buti tokie idiotai, dar suprasciau, kad cia kokiam kaime taip, bet gi cia Vilniuj – Europos kulturos sostineje, dabar kazkaip nebestebina ir visu noras uz Grybauskaite balsuot net nesigilinant kas ji tokia, minios instinktas tiesiog…

  • durdo

   mano akimis, tai vaizdas buvo linksmas:) Maximos chebrytes vietoj dar būčiau nusamdęs kokia „69 danguje“ užkeles ant pakylos ir lai dainuoja „krizė krizė krizė..“ :) Jau senoves Romoje buvo aišku, ko plebsui reikia, kad nemaištautų, duonos ir reginių:)

  • nerijus

   Pažiūrėk, kas valdo kultūros sostine ir suprasi…

 • mdxacuk

  Tarybiniais laikais prie baldų parduotuvės Mindaugo gatvėj žmonės rinkdavosi iš vakaro, susirašinėdavo eilėse ir budėdavo per naktį. Paryčiui paaiškėdavo, kad tų alternatyvinių sąrašų yra ne vienas. Užtat paskui alkanų minia su visom durim kaip arklių tabūnas nešdavosi prie išrašymo langelių vieni kitiems per galvas. Ir tai dar dažniausiai nieko negaudavo, užtat kitą dieną akciją gaudavo kartot kol atsibos ar galbūt pasiseks sumedžioti ką nori.

 • severiute

  Jau nežinau ką daryčiau, jeigu nebūtų Jūsų, Gerbiamas Artūrai, blogo. Skaitau viską ir taip susidėlioja šiandienos įvykiai į vietas… Visi „oficiozai“ tai džiūgauja dėl to 1,5 mln., kurį sugebėjo iškrapštyti iš tautiečių maksimininkai. O man tai liūdna. Dėl to, kad gyvenu Lietuvoj, ir kad net 7-iems tūkstančiams vilniečių tokia smagi pramoga naktį iš šeštadienio į sekmadienį praleisti Akropolyje arba prie jo. Bet J. naivus tai taip skaniai prajuokino, kad ir dabar prisiminus krizenu „215 Lt/pusg.“

 • Vasia

  Nz, 40% pigiau… dabar net investuodamas tiek neisstenesi. O cia paemiai metamas, vat ir uzdirbai per nakti palukanoa 40% uz WC popieriu ir kita S..

 • rasa

  Teko šiandien kalbėti su „laimingu“ žmogumi, kuriam tą naktį pavyko apsipirkti. Būtumėt matę, kaip žibėjo to žmogelio akys… Prisipiro šampūno, skalbimo miltelių, energiją taupančių lempučių, moteriškų įklotų, mašinai alyvos… Viso tik už 1200 litukų. Ir visos prekės-ilgo vartojimo. Tsaknat, negendančios. Ir pasiruošė žmonės akcijai nuosekliai: atvyko 9 vakaro, mašiną pasistatė prie išvažiavimo, susimokėjo vieni iš pirmųjų. Sakė, verta buvo. Jo…

 • Slyvanosis

  Iš lietuviškos Medipedijos išaiškinimų:
  Trys mili jonai – Visagino AE reaktoriaus nominali galia

 • Vinilas

  Zinote kur galima aptikti gudriausia, sumaniausia ir iskiliausia Lietuvos gyventoju dali? O gi cia, tarp tu, kurie raso komentarus (ivardindamas vieta – cia, turiu galvoje ne vien si blog’a, bet aplamai visa interneto platybe). Kai pasiskaitai nekuriuos jusu komentarus, atrodo, jog esate patys protingiausi, o visa likusioji tautos dalis yra menko isprusimo, smukusios dvasios zmones. Man nera bjauriau kaip girdeti is lietuvio apie kitus savo tautiecius sakant – lietuviai avinu banda, Lietuva bananu salis ir t.t. Gerbiamieji, jei jums cia taip blogai tai niekas cia jusu pririses nelaiko, vaziuokite i ta sali kur visa visuomene tobula, kur zydi rojaus sodai, o po juos vaiksto baltais apsirenge zmones ir besisypsodami dainuoja linksmas dainas. Ar jus patys neapsipirkinejate prekybos centruose? Gerai, gal dalis is jusu vengia maximos, bet tuomet lankotes kokiame rimi, iki ar dar kokiame pc, ten egzistuoja ta pati vartojimo kultura, ten pardavineja ta pati tualetini popieriu ar sviesta. Taip, galbut jus nesidomite kokios akcijos vyskta, ar kada kas kokius ispardavimus daro. Ir del to jus patys sau suteikiate tarsi moraline teise jaustis aukstesniais uz tuos kurie ispardavimu metu stumdosi eilese? Aisku, nenormalu kuomet zmogus nebejaucia saiko ir tampta tarsi priklausomas nuo pirkimo ir perka net tuomet, kai istikruju to daikto jam galbut visai ir nereikia. Bet kai tarkim seima ispardavimo metu ateina i pc nusipirkti didesni kieki kar ir kokiu pampersu su zenklia nuolaida (kurie siaip nera pati pigiausia preke) tam, kad bent kazkiek sutaupytu seimos biudzeta ir jus tokius zmones irgi galite isvadinti avigalviais?
  Visgi daugumai is jusu truksta elementaraus supratimo ir kulturos. Ir aplamai, dalis is jusu stengiates tarsi ivesti nauja mada – va as neapsipirkineju viename ar kita prekybos centre, o kita dalis zmoniu nenoredami atsilikti nuo tokios mados irgi ima sakyti – jo, as irgi nesilankau tame pc. Ne, nepamanykite kad esu koks nors maximos gerbejas ar jos atstovas. Neesu vieno prekybinio zenklo vergas ir lankausi bet kuriame pc. Nesistumdau nakti eilese prie kasu, bet i nepuolu juoktis ar tyciotis is kitu.