TV3 Antis: O kada juoktis?

Šiandien buvo atėję TV3 žurnalistai: prašė pakomentuoti didžiausius privatizavimo skandalus Lietuvoje naujai laidai „TV Antis“.

Šiaip jau su laidomis, panašiomis į „Kakadu“, „Paparacai“, stengiuosi nebendrauti, tačiau žurnalistai mane patikino, kad tai bus visai kitokia laida. Nieko panašaus į aukščiau paminėtas.

Patikėjau, nes gyvenime visada laikausi principo: tikiu visais iki pirmo karto.

Bet nusprendžiau pažiūrėti ir pats savo akimis įsitikinti.

…J.Jankevičius, mano supratimu, beviltiškas… labai daug a-a-a, vėjo pūtimo ir rangymosi. Gal reikėjo pastatyti stačią – būtų buvę patogiau.

Livija eteryje, kaip visada jaučiasi puikiai ir tai šiek tiek gelbėja bendrą vaizdą, tačiau bėda ta, kad J.Jankevičius to nesupranta…

Jei teisingai supratau, laida turėjo būti humoristinė…

Tačiau juokas neėmė. Na, nebent kai A.Valinskas V.Šapranauskui atsakinėjo ir aiškino, koks jis švarus ir geras.

Reportažai apie CŽV kalėjimus, Henytę… (Aidai, ar turėjo būti juokinga?)

O A.Paškevičiūtės „interviu“ su Rusijos prezidentu – sakyčiau, Balbieriškių televizijos lygio. Arba penktokų „bajerių“.

Žinoma, pirma laida kaip ir pirmas blynas…

Galutines išvadas daryti gal kiek per anksti.

Tačiau iš to, ką mačiau, antrą kartą ką nors komentuoti šiai laidai tikriausiai nesiryžčiau.

(10 balsų, vidurkis: 3,70 iš 5)
Loading...
 • romas

  Geriausia yra televizoriaus nežiūrėti visai.

 • Vilmantas

  Nors nesu medžiotojas, bet manau kad ši antelė ilgai neskris :). Laida rudens turėtų nesulaukt.

 • nerijus

  Livijai nereikėjo „parsidėti“ su Jankevičiumi…
  Livija, susigadinsit savo šaunų įvaizdį su tokia laida ir tokiu vedėjumi. Labiau tiktų Livija ir Leo :)

  romai
  Pritariu Jums- šiandien, stengiausi nežiūrėti žinių :)

  Šiuo metu laukiu naujos TV3 laidos- „Dar pažiūrėsim…“

 • Konstruktyvi kritika yra visuomet gerai :) Pavyzdžiui, po šios laidos skambino nemažai pažįstamų – gyrė, kritikavo, siūlė, ką taisyti studijuose, siužetuose etc.
  Gaila, tačiau šio įrašo nelabai galėčiau pavadinti kritika. Pirma, Artūrai, nesupyk, tačiau nepastebėjau Tavo veikloje apskritai, ir šiame bloge konkrečiai, ryškaus humoro pėdsakų, kurie verstų mūsų darnų kolektyvą :) įsiklausyti į Tavo tėvišką patarimą.
  Pamenu, anądien, kitoje diskusijoje keletas prelegentų bandė cyptelti apie užjūrio standuperius, tai buvo akimoju nutupdyti, atseit, jie tau ne etalonus. Ką gi, prievarta mielas nebūsi, todėl amžinatilsį George Carlinas, ar koks Ricky Gervaise’as turės karčiai nuryti šią nuoskaudą.
  Lygiai taip pat, galiu lažintis ir suvalgyt savo vilnonę kepurę, kad tau Artūrai visiška terra incognita yra onion.tv, Jon Stewart Daily Show, Colbert Report, newsbiscuit.com ir kiti fake news pokštai, iki kurių, sakau nuoširdžiai, mums augti ir augti, Tau yra visiška terra incognita.
  Stengsimės, dirbsim, tobulėsim, yra daug kliurkų, tačiau šiandien sulaukiau santūrių pagyrimų iš žmonių, kurių humoro jausmą esu patikrinęs šimtus kartų daugiau nei Taviškį, o todėl jais labiau ir pasitikiu.
  Jie kartu su manimi gali atmintinai cituoti Šveiką, žino visus Monty Python ir Not The Nine O’Clock News pokštus, mano, kad Steve’as Moffatas yra geriausias situacijų komedijų autorius, laukia septinto Curb Your Enthusiasm sezono, žodžiu, turi aiškius humoro orientyrus ir bando jais sekti.
  Beje, garbės žodis, tavo interviu laidai nebus nei vartomas aukštyn kojomis, nei kitaip darkomas. Tą ir turėjome galvoje, jo prašydami. Ir sakydami, kad skiriamės tuo nuo kitų laidų.
  Žodžiu, nepatinka? Gaila, bet kaip nors išgyvensim.

  • Aidai, nepyk:)

   Sutinku, kad mūsų požiūris į humorą gali skirti. Kaip kad skiriasi mano ir M.Vaišnoro požiūriai. Ir Tu teisus – visos Tavo išvardytos pavardės man nieko nesako.

   Aš tik pasakiau, kad man buvo nejuokinga. Nuoširdžiai. Ir ne man vienam – Rasa, žiūrėjusi kartu sakė, kad jai buvo graudu.

   Gali būti, kad mes abu tikrai nepriaugome iki tokio humoro. Tačiau bent jau aš ir nenoriu priaugti. Nes tai ką aš mačiau, galiu apibūdinti labai trumpai – „žemas lygis“. Mano subjektyviu požiūriu.

   Nemačiau aš situacijų komedijos, nemačiau ironijos tekste, negirdėjau Šveiko. Mačiau nevykusį bandymą pažaisti žemiausiais jausmais: papai, boba, bomžai be dantų, bei Gariūnų leksiką. Ir Justą, bandantį būti sąmojingu, bet neišmokusį kalbėti eteryje.

   Tai ką man dabar daryti?

   Kad išgyvensite – neabejoju. Kakadu, Paparacai taip pat išgyvena, Radži ir Rimiškis iki šiol koncertuoja.

   Kiekvienam – savo.

   Sėkmės jums. Tegul reitingai būna dideli, pagyrimai liejasi per kraštus ir humoro orietyrai aiškūs.

   • Sutinku su Artūru.

    O šiaip jei komentare išvardini pavardes žmonių, nuo kurių kopijuoji savo laidą, tai ji juokingesnė nepasidarys. Labai nėr ką žiūrėti ir gėda darosi. Bet jūs, Aidai, ne dėl tokių gi stengiatės.

    • LL

     irgi sutinku:) buvo berods kažkur laida TVartas…tai čia turbūt tas pats, tik kita suknelė… TV3 ir LNK man yra dvi beveidės televizijos, kurių dauguma laidų skirtos žmonių BUKINIMUI, o ne lavinimui… džiaugiuosi, kad baigiu tuo įtikinti savo vaikus:) deja, žmonos, ne

  • WU

   Aidai, čia jūsų naujas projektas, apie kurį tylėjote? Pamėginsiu pažiūrėti kartą kitą. O dėl tų laidų, man patinka tokie asmenys kaip Conan O’Brien, Jay Leno, David Letterman ir tokio tipo kaip jų vedamos laidos. Girdėjau, kad Šapranauskas čia bandys įlipti į jų kailį. Man kyla klausimas ar jis sugebės kažką panašaus pademonstruoti, nes kiek esu matęs jo laidų, tai buvo įvairiausio infantilaus turinio „šou“ skirtos eilinio idioto smegenims plauti.
   Iš tiesų įdomu kaip bus bandoma pakilti į tą lygį, nes esu bandęs žiūrėti ir humoro klubą – džiaugiuosi, kad bandoma stand-up’inti, bet kai Modestas Vaišnoras pasakoja pokštus vogtus iš tokio komedijos guru kaip George Carlin ir nesugeba normaliai perteikti – darosi graudu. Ir taip sakau vogtus, nes ne vienas pokštas paimtas vienas prie vieno tik išverstas į lietuvių kalbą.

   • Modestas

    P.WU,
    Verčiate mane reaguoti į Jus atskiro sketch’o nusipelniusiame bloge. Būkite vyras/moteris ir pasakykite bent vieną pokštą, kurį pavogiau. Jei įvardysite, pažadu dėvėti marškinėlius „racas.lt pakeitė mane. Pasikeisk ir Tu“. Kadangi žinau, jog nepasakysite, prašau daugiau nemeluoti ir nekaltinti žmogaus vagystėmis. Jei meluosite ir toliau, atbėgs Zakarauskas ir juokins Jus valandą!
    P.S. Artūrai, kažkodėl jaučiu, kad išgarsėsi.

    • Modestai, pavėlavote:) Be to, mūsų požūris į išgarsėjimą tikriausiai skiriasi kaip ir mano bei Aido požiūris į ta, kas juokinga.

     • Modestas

      Su gimtadieniu, Artūrai! Šauniai švenčiate!

     • Ačiū, Modestai. Žinote, sulaukus tam tikro amžiaus, gimtadieniai pasidaro nebe tokie reikšmingi. Be to, ryt – darbo diena, tad linksmybes atidėjome penktadieniui.

     • tim

      manau, būtent scenarijų kūrimas – mūsų pati silpniausia vieta. Nėr mokyklos.

     • Matotaupa

      „sulaukus tam tikro amžiaus, gimtadieniai pasidaro nebe tokie reikšmingi.“ – Vistiek tai yra gyvenimo gairė, prie kurios kievieną kartą nejučia pagalvoji, ką nuveikei, ką nori nuveikti ir ar dar turi jėgų tam veiksmui. Senovės išminčius sakė: žmogus pirmą gyvenimo pusę kaupia išmintį, o po to tą išmintį realizuoja. Su gimtadieniu! Ir ta proga palinkėjimas jėgų ir noro įgyvendinti sukauptą patirtį :-)

    • WU

     Modestai, mačiau tą laidą, kurioje pasakėte pokšta apie nekrofilija kažkas tokio, kad privalumas yra „nereikia nešti gėlių, nes jos jau yra vietoje“. George’o Carlino pokštas. Viename iš jo DVD kaip jis apie pusę valandos kalbėjo apie savižudybių kanalo įkūrimą. Pasakojo, kad jis būtų labai žiūrimas ir entertaining ir kalbėjo apie laidų turinį, koks jose būtų ir vienas pokštas buvo apie nekrofiliją, kad nereikia nešti gėlių. Tik anglų kalba ir žodis į žodį. Tame kontekste „apie savižudybių kanalą“ tas pokštas buvo labai juokingas. Ir Aidas Puklevičius mini Carliną, o aš nė vieno jo DVD nepraleidęs, manau, Aidas taip pat. Todėl neleis man pameluoti, kad tai yra George’o Carlino pokštas. Jeigu prireiks rasiu tikslų pavadinimą ir sekunde į sekundę pasakysių laiką. Žinant kad Carlinas miręs prieš porą metų, o Jūs pasakėte šį pokštą prieš maždaug pusmetį, nedrįskit sakyti, kad jį sugalvojote Jūs, nes aš sugebėsiu įrodyti priešingai.

     • Modestas

      P. WU
      Man labai nesmagu, kad mane painiojate su kitais. Tą pokštą sakiau ne aš. P. WU, dar paieškokite. Nors būtų šaunu prisipažinti pamelavus.
      P.S. Aš esu tas su akinukais, aukštas.

     • WU

      Aaaa.. Galiu klysti. Pasakojo lyg ir blondinas šiek tiek garbanotas. Gali būti, kad sumaišiau. Jeigu taip – atsiprašau.

     • p. WU tokio pokšto ir tokio žmogaus nebuvo. Galiu garantuot 88 proc.

     • Musė

      WU, apie šitą pokštą buvo kalbama komentaruose po ankstesne tema apie M. Vaišnorą. Gal dėl to tau susimaišė, aš irgi nepamenu tokio juokelio per HK, nors nemažai laidų per youtube pažiūrėjau (o Justo pasirodymus – absoliučiai visus :)).

      Aidai, siūlyčiau nekreipti daug dėmesio į Artūro kritiką. Nepamirškite, kad jis sėdo žiūrėti laidos iš anksto neigiamai nusiteikęs, bo yra užsisėdęs ant Modesto ir Justo. Artūras yra žiauriai zlapamiatnas, jeigu kažkas vieną kartą užsitraukė jo nemalonę (Dagys, Statistikos Dep., Fredis), tai visiems laikams.

      Jo verdiktas laidai buvo aiškus šiai dar nė neprasidėjus, kartu ir visą šeimyną susikvietė, kad padėtų ieškoti kliurkų ir konspektuotų klaidas.

      Ir man juokinga, kai didelis piktas dėdė kritikuoja dvidešimtmetį berniuką, kad pastarasis neprofesionaliai veda laidą. Artūrai, jūs būdamas tokio amžiaus dirbote sanitaru, o aš po paskaitų universalinėje rankinukus pardavinėdavau, taip kad mums šioje vietoje geriau patylėti.

     • romas

      Muse, vietoje „Artūras yra žiauriai zlapamiatnas“ siūlau:
      Artūras yra piktas ir turi gerą atmintį.
      Šią pasakymo versiją kažkur girdėjau ir manau, kad ji labiau tinkama išsireikšti lietuviškai:)

     • Nelyginamas dydis

      Muse, drįsčiau teigti, kad gerai savo pareigas atliekantis sanitaras arba rankinukų pardavėjas kažin ar turėtų „patylėti“ prieš prastai dirbantį, bet telike sėdintį veidą. Čia nieko asmeniška Justui – neabejoju, kad patobulės.

     • nerijus

      romai
      Yra geras rusiškas posakis:

      „ja ne zlo pamiatnyj no vsio zapisyvaju…“

  • Žvelgaitis

   Gerbiamas Aidai Puklevičiau,
   gal dar žinote kokių pavardžių? Iš tiesų įdomu per Puklevičiaus išlavėjimą didinti savo asmeninį išprusimą. Skaityčiau ir skaityčiau, ypač žinodamas, kad tokios gražios pavardės įtakojo jūsų kūrybos koncepcijas. Žinot, atsimenu, vaikystėje turėjau draugų, kurie bloknotuose turėjo galingus sąrašus užsienio grupių ir galėdavo ilgokai jas vardinti… nežinau, kažkodėl prisiminiau, gal kad ir tada pagal tuos žinovus turėjau jaustis kvailiu… tai, žinote ir vėl, praėjus tiek metų žiūrėdamas tą laidą kažkodėl prisiminiau, kad matyt turėčiau jaustis kvailiu. Kažkodėl pastaruoju metu ta būsena man dažnėja: kai pasižiūriu į Seimo šou, kai praeinu pro „vamzdį“, kai žiūriu tarptautinį super artatloną, na, ir net čia, skaitydamas Aidą Puklevičių.

   • Modestas

    Priimu, WU

   • zap

    Zvelgaiti, ziuredamas, pavyzdziui, Colbert Report, Daily Show ar Karlino pasirodyma ne tik juokies, bet ir esi priverstas pakrutinti smegenis. Todel situo geriu ir zavimasi – ne tik pirmaruse pramoga, bet ir idomiom nuomonem, nepataikavimu viesajai nuomonei, netiketais poziuriais etc. Tad anos pavardes, man atrodo, parasytos buvo siekiant ne kolegom komentatoriams nosis nuleist, o tam, kad besidomintieji kokybiska komedija zinotu, kurlink nori eiti lietuviska produkcija :} kitaip sakant, vilties suteikt.

   • @Žvelgaiti
    Aiman, tačiau pavardes beriu ne tam, kad pūsčiausi išprusimu :) Tiesiog noriu iliustruoti tai, kas įkvepia. Dėl vamzdžio – kategoriškai nesutinku. Bet kuri modernaus meno kompozicija iš dviračio grandinių, veržlių ir nebeveikiančių pompų turi teisę vadintis akcija/instaliacija, meno kataloguose nešioti etiketę „Laiko beprasmybė“ ir pretenduoti į vadovėlius :)

   • Akatautoj

    Pritariu Žvelgaičiui. Gal teko kartais žiūrėti „Nekenčiu reklamos“? – ten yra labai gimininga jo minčiai vieta, kai Pranas Rupšlaukis su kaimynu Šaru staiga pradeda demonstruoti intelektą, kalbėdamiesi apie kompozitorius klasikus. Nemažai abu žino, bet apie kiekvieną kalbėdami privelia akivaizdžių klaidų, išsiduodami, kad arba jų žinios jau į „baltą mišrainę“ susimakalavo, arba tos turimos žinios labai jau fragmentiškos ir vyksta „intelektų lenktynės“ tarp netikrų eruditų. Turbūt A. Puklevičius nuoširdžiai ir nebravūruodamas suvardino sodrų pavardyną, bet jausmas, kad norima pasislėpti už pavardžių, kaip už skydo, mėginant apginti savo produktą/kūrybos (?) bandymus, yra. Ir dar atrodo, kad vien tai, kad stengiesi daryti kažką panašaus į tuos, kurių juokus žinai mintinai, labai labai neužtikrina, kad pavyks (ypač darant „lietuvišku“ lygiu). Aš žiūriu rusų stand up comedy, ir ten nedaugelis, bet keletas skečų, yra puikūs. Lietuviški man nesiskiria nuo Orlausko, kuriuo Modestas gąsdina – kita tų pačių generacija ir kiti mechanizmai, o lygis tai tas pats ir nejuokinga tikrai. Kai „Mounty Python“ ir „Nekenčiu reklamos“ labai labai prajuokina. Žinoma, šioje vietoje niekas netrukdo sudainuoti „Allways Look on the Bright Side of Life“:].

  • daad

   Noreciau pridurti, kad lietuviam labiau priimtinimas rusisko tipo humoras, o ne angliskas, amerikoniskas.
   Asmeniskai neziuriu nei vienos Lietuviskos humoro laidos, nes tikraja ta zodzio prasme yra visiskas slamstas. Geriausiu atveju buna 1-2 pirmos geros laidos, o paskui visiskai issikvepiama. Vienintele laida kuri patiko ir kuria mielai ziureciau vel ir vel tai buvo Rolando Kazlo „Nekenciu reklamos“. Paziurekit ta pati „Nasha Russia“, Benny Hill Show, kodel jas galima ziureti vel ir vel?

   • Rytis I

    Jo – man net keista buvo, kad mūsų jaunimas staiga į savo TOPus įrašė ir „Nasha Russia“. Bet galiu patvirtinti. Šiaip jau bet koks humoras ar tokia laida priklauso nuo konteksto. Net nuo tų, su kuriais žiūrime. Pavyzdžiui aš kažkada anksčiau, visiškai netyčiom buvau „užsikabinęs“ su tokiu Nagijevo „Stop Modern“. – Atrodytų vaipymasis ir lėkštas scenarijus, – bet šalia pradėjo žmona krizenti, paskui reikėjo gal dar pusvalandžio – ir teko peržiūrėti viską ką tik galėjau, nes.. buvo labai juokinga. O dabar net laiko tam būtų gaila, bet tai nereiškia kad „išsikvėpė“.

  • Rimantas

   Na, Račas ir humoras vienam sakiny — jau humoras.

   • lida

    +10 :)

 • Ir vėl nesupratai :) Man, pavyzdžiui, cepelinais, Radži fonogramomis ir Siaubo alumi kankinami Al Qaeda teroristai – juokinga, man, pavyzdžiui, Henytės profilis Facebooke, kurio draugas yra Vertelka su gyvenimo motto „Svarbiausia – galva ant pečių“ – juokinga. Tau – ne.
  Tuo ir pabaikim.

  • Aidai, Tu mini detales, o aš kalbėjau apie laidą. Tavo paminėtos detalės paskendo bendrame, atsiprašau, š… nes Vertelkos profilis sušmėžavo 4 sekundes, o „papai“ buvo rodomi kokią minutę… O interviu su D.Medvedevu apskritai buvo kažkoks nesusipratimas – nes durnių iš kiekvieno galima padaryti – tam net A.Paškevičiūtės nereikia. Įsivaizduok, pavyzdžiui, kad vietoj D.Medvedevo – A.Puklevičius, kuriam į lūpas įdedamas toks tekstas: Klausausi dabar Radžio, valgau cepelinus užsigerdamas Siaubo alumi ir skaitydamas A.Račo blogą semiuosi kūrybinių minčių naujai TV Anties laidai. Po to išlenda Justas ir sako – dar reikėtų Zvonkės blogą paskaityti. Ir Aistė akytėmis klapt, klapt ir klausia: o Zvonkė ir Račas ką blogo padarė?

   • Žvelgaitis

    Linksmais laikais, kai buvo populiarūs cirkai, egzistavo pasakojimas. Juokino, juokino cirkininkai žiūrovus ir kai pamatė, kad niekas nebeveikia, koferansas praneša: „a teper naš kloun Vasia obosciot ves pervyj riad“. Man pasirodė, kad mūsų televizija pradėjo iškart nuo reikalo.

 • Arunas

  „Patikėjau, nes gyvenime visada laikausi principo: tikiu visais iki pirmo karto.“
  ir tesingai darote.

 • Skirmantas

  Na pirma laida tai tikrų tikriausias š…, lauksim kažko geresnio vėliau. Livija – ok. Puklevičiaus humoras – labai ok. Bet tas jankovicius ar jankavičius ar kaip jis ten tai visiška trauma, vien aaa ir e-e-e, pripratęs sulaukt juoko po bajerio pavogto, o dabar pasako ir.. ..ee.. ..tyla. Ir baidosi, akytės laksto. Šiai laidai reiktų stipraus vedėjo. Kolkas tikrai ne.

 • Aras

  Dabar galvoju, bet neprisimenu, kad TV3`uose būtų sukūrę nors vieną dėmesio vertą autorinę laidą. TV3 orientuojasi į visokio amžiaus pradinį ir žemesnį išsilavinimą turintį žiūrovą, pirktinės humoro laidos, Cololo, Baukutė bei Humoro klubas taip pat optimizuoti bambalį vakarais apkabinusiems stebėtojams. O „Kakadu“ iš LNK visai kitas, šimtu laipsnių stipresnis humoro lygis lyginant Humoro klubo ar „Juokingiausių Amerikos vaizdelių“ plurzalui. Kur ten! Lyg „Dom Perignon“ ir „Žigulinis“.

  • lida

   Sutinku.

 • Kažkoks briedas o ne laida, kuo toliau tuo labiau man atrodo kad tv3 tyčiojasi iš žmonių tokias nesąmones rodydama.

 • Nors nieko nemačiau, bet šita eilutė nuskambėjo klasiškai: „labai daug a-a-a, vėjo pūtimo ir rangymosi.“ Bandau įsivaizduoti :D

  Artūrai, sveikinu su gimtadieniu. Truputį nejauku, kai niekas nesveikina. Gal suklydau datą x))

  • Ačiū, Ligita. Nepatikėsi, bet buvo žmonių, kurie prieš kelias minutes prisiminė, kad grasinaisi pasveikinti:) O šiaip tai sveikina – nuo pat ryto. Ir iki šiol geriam šampaną, užsikąsdami ikra:) Tsakant, mes tą krizę vis tiek įveiksim.

   • Žvelgaitis

    Ikrus reikia su juoda duona, didesniam kontrastui, kad kaip gyvenime. Skanaus! Sveikinimai Tau ir šeimai ir dukrytei, kurią kažkada apsirikęs kiek pasendinau:) Taigi, į sveikatą!

   • Cha cha, aš tai galvojau su ceremonijom ir dainom įbildėsiu, bet užeinu pas jus į komentarų skiltį… Tyku, ramu kaip iššluota, netgi kilo mintis, kad esat griežtai nusiteikęs prieš tokias šventes ir viską pravalėt, jog kitiems noras sveikinti nė nekiltų :D Na, gerai, gal ir negalvojau taip baisiai :DDD Beje, nužiūrėjau, jog jūsų amžiuje du vienodi skaičiai. Kaip esu minėjusi, tai pasitaiko tik kas vienuolika metų. Ir man gi šiemet taip buvo. Tai reiškia, kad šie metai jums ypatingi. Tik pabandykit paneigt – iš kart pažersiu kontrargumentų! x)

    • Ligita, na kaip gali nusiteikti prieš tai, kas tiesiog įvyksta nepriklausomai nuo tavęs… O dėl ypatingų metų – įvykių prasme nuo praėjusio gimtadienio iki šio, tai jų buvo tikrai daug ir labai koncentruotai. Tad gal ir būtų galima sakyti, kad jie buvo šiek tiek išsiskiriantys. Todėl neneigsiu:)

   • Anyway, kaip sakydavo Karlsonas, katras gyveno ant stogo, su uogienės diena :) Gaila, kad ji sutapo su „TV Anties“ gimimo diena, ale nesužiūrėsi žmogus tų kalendorių… :)

 • Donatas

  šiaip lietuviškų televizijų (na, gal išskyrus Gustavo enciklopediją, kurią žiūrime su vaikais rytais :) stengiuosi pastaruoju metu nebežiūrėti – labai jau kenkia sveikatai.
  tačiau kai Artūras pareklamavo tokią TV3 antį, teks užmesti akį vieną kitą :) o jei dar Aidas žada vis tobulėti ir tobulėti… girdėjau, kad jis jau lygtai nebedirba FHM’e, o jame anksčiau pats kiečiausias dalykas buvo nuotraukų komentarai, prie kurių, manau, ir Aidas būdavo prisidejęs…

 • vajezau nežinojau, su Gimtadieniu Artūrai!!!!!!! :)

  • Erika, dėkui. Neprivalu juk žinote kiekvieno bloggerio gimtadienius:)

   • o aš kitų bloggerių ir neskaitau, Jūs vienintelis ;) :))

 • Daryti išvadas iš vienos laidos (nesvarbu, ar ji buvo žiauriai juokinga, ar žiauriai nejuokinga ir neįdomi) nėra labai teisinga. Duokim vyrukams įsivažiuoti, apsigludinti, Justinui įgauti tiesioginio eterio patirties ir tada vertinkime. Prisiminkime, kad ir to pačio Humoro klubo pirmas laidas ir kaip viskas keitės.
  Pirmas laidas vis dar laikyčiau labiau pilotinėmis, o jau kelią, kuriuo eina laida tikiuosi pamatyti po savaitės, pusantros. O tokia ankstyva ir vienareikšmiška apžvalga kelia įtarimą apie norą padidinti skaitomumą, lankomumą, komentarų skaičių ir pan. :) Vien pažiūrėkit į antraštę :) Senas geras žiniasklaidos vilko a.k.a blogerio triukas. :)

  • Mielas monkey, jūs labai teisus. Man labai svarbus šio tinkalaraščio lankomumas, skaitomumas ir komentarų skaičius, nes šis tinklaraštis yra mano pagrindinis mano pragyvenimo, išgyvenimo ir šiaip egzistavimo šaltinis. Ir antraštes galvoju labai ilgai, siekdamas, kad jos pritrauktų kuo daugiau skaitytojų ir komentatorių. Tsakant, išrišote mane…

   Bet gal kitą kartą dar paskaitykite įrašą prieš komentuodamas… tada gal įtarimų mažiau kiltų:)

   Kita vertus, pasižadu dar kokias dvi laidas pažiūrėti – gal pavyks įskirsti, ką reiškia Justino a-a-a-a-a…

   • Jūs kaip visada trykštate sarkazmu :) Kadangi jau ne pirmą Jūsų įrašą matau apie humoro laidas man vis kyla noras paklaustai, taigi kas jums, Artūrai, yra juokinga, kokius komikus mėgstate labiausiai, kokia turėtų būti ta humoro laida, kuri išspaustų juoko ašarą išdavikę? Toks įrašas būtų tuziną kartų įdomesnis už TV anties apžvalgą :)

    • Mielas monkey, komikai nėra mano stiprioji dalis, man iki Aido, kuris beria pavardes kaip žirnius – toli kaip iki mėnulio. Specialiai humoro laidų neieškau, nes man jų nereikia.

     Kas man juokinga? Kai kurie „peliukų pokalbiai“, kai kurios „Velnio advokatų“ interpretacijos, net „blondinės“, palyginti su tuo, ką mačiau vakar, man yra daug didesnis humoras.

     Žiūrėti kokias „labas dienas“, „dzin“ ar kažką panašaus man net mintis nekyla – pakanka to, ką matau per anonsus.

     O apie humoro laidas rašau tikrai ne dažnai – tai buvo berods antras kartas.

     Pirmas – dėl to, kad sunervino, o vakar juk paaiškinau, kodėl tą laidą žiūrėjau. Tik, atrodo, niekaip nenorite išgirsti.

 • GIGA

  Atleiskit,kad stačiokiškai pasakysiu-laida totalus „provalas“ ir duokit nuorodą į kokį nors žmogėną kam ji galėjo patikti.Prašau Aido ir Co neįsižeisti.Pavardžių suminėjimas kaip orientyrų skamba juokingiau nei jumorai laidoje – panašiai kaip Balbieriškio berniukų gimnazijos krepšinio komandos geriausias krašto puolėjas po Pilviškiams pralaimėtų rungtynių 30:145 pasakytų,mes stengsimės taisytis,reaguojam į pastabas,draugų komentarus,dirbsime,treniruosimės,o mūsų idealai M.Jordan,M.Jonson ir L.Bird…

  • WU

   Oho, koks GIGA senosios mokyklos atstovas :) Išvardino anų laikų krepšininkus turbūt kai pats dar žiūrėjo. Turbūt Jasaitis su Jomantu irgi tuos pačius idealus turi :)) Idomu ar Butautui Kazlauskas bent jau dėmesio vertas pavyzdys, nes būtų iš ko pasimokyti :) Ir šiaip Johnson, o ne Jonson.

   • GIGA

    atsiprašau už gramatinę klaidą jei ji ką nors keičia esmėje…

    • WU

     Atleista.

 • Rytis I

  Laimingūūū!..

 • Paulius

  Aidai, Modestai, kad ir kas dar is „humoro klubo“ zmoniu stovi uz sito projekto … Jei jau kopijuojat Stewart’a ar Colbert report, tai darykit tai bent su laseliu subtilumo (gal praverstu pasikviesti i scenaristus koki judeju ar brita). Nebutina daryti visko taip lietuviskai, ambroziskai. Kaip zmogus, kuris mintinai cituoja Monty Python ar Not The Nine o’clock News gali kurti Juokis lygio pokstus (tikiuosi smarkiai tobulesit, nes kitaip bus kaip su dead parrot). Sekmes.

 • TV ančiukas:)

 • beje, tik perskaitęs komentarus supratau, kad gerb. Artūras mini šventę.

  Sėkmės jums ateinančiais metais, nes jos jums tikrai gali prireikti, jei ir toliau nenuleisit rankų.

  Gražios šventės!

 • A.G.

  Dėl vieno komentaro.
  Žinau žmogų, kuris storame sąsiuvinyje užsirašo koks tą dieną buvo oras, ką savo darželyje pasėjo ir t.t. ir pan.
  Ir ir kitokių rašytojų.
  Kelis kart (matyt kol…) viena žmogui per radiją leisdavo pageidavimų koncerto metu leisdavo pasveikinti vos ne visas jo „drauges“ – pradedant Izauromis ir kitomis matyt Pietų Amerikos kino filmų herojėmis, baigiant Lietuvos šou pasaulio žvaigždutėmis ir t.t. ir pan.
  Bet kalba ne apie tai.
  Kalba apie kurėjus.
  Yra kūrėjų. Jie skirtingi.
  Manyčiau keturių ar daugiau kategorijų.
  Tikrieji kūrėjai. Jie beveik nieko neskaitę, negirdėję – jie visą gyvenimą kuria, kuria, kuria. Tai genijai. Juk žinome, kad kitas miręs 35-ių sukūrė daugiau nei šimtai gyvennę vos ne iki 100-o.
  Yra kiti. Jie siurbia informaciją. Jie nepasakys nei vardo nei pavardės informacijos šaltinio. Bet pas juos milijonai informacijos taškučių (tad anų nei vardai, nei pavardės jau ir netelpa). Jų informacija leidžią pakilti į naują kūrėjo plotmę. Jie kuria, kuria ir kuria. Jie vos ne genijai, bet ne genijai, nes juos atsimena na gal 20, gal 50, bet ne daugiau kaip 100 metų. Anuos amžiams, žinome…
  Yra trečia kategorija. Dirba tik su nuorodomis. Panašiai kaip kažkieno keptų bandelių pardavėjai. Šiandien jie Lietuvoje – prisitato asais. Vien koks paniekinantis žvilgsnis – juk kiek nuorodų gal ir ne užrašų knygutėje (kaip pas tą daržininkę) ir juo labiau jis nėra išprotėjęs, kaip tas skambinantis pageidavimų koncerto vedėjui iš beprotnamio.
  Bet tai nėra kurėjas. Net tiek, kiek reikia eiliniam žurnalistui. Apie žurnaliūgas nekalbame (kurie fotografuoja, aprašo lavonus ir tuo pelnosi duonikę, o kartais net pyrago šmotelį…).
  Kūrėjai, j**t.

 • LL

  su gimtadieniu:)

  tai A.R. vis dėlto mergelė:)) Zodiakas neklysta

 • Gerą laidą TV3 sukūrė Jūsų gimtadienio proga. Sveikinu.

  :)

 • Nelyginamas dydis

  Pirmoji laida – labai nepavykus. Bet visgi tikiuosi, kad pagerės. Pastaruoju metu kokius 3 kartus po 5 minutes (ilgiau neištvėriau) teko atsitiktinai pažiūrėti tokią „Laba diena“. Va ten tai LYGIS :) Taip kad būna ir blogiau, o patobulėti galima. Kitą kartą siūlau sušaržuoti ne Medvedevą, o Adamkų – žiūrėsim Artūro reakciją. :)
  Artūrą sveikinu su gimtadieniu, kad ir koks nemielas jam būčiau :)
  P.S. ir vienas pastebėjimas – nei „ikra“ (rus.) o „ikrai“, „ikrais“… (liet.). Skanaus!

 • apibūdinti Račą nebūtina ieškoti subtilių, nepriekaištingų lietuviškų atitikmenų. Zlapamiatnas – labai tikslu, o ir paties tinkaraštininko kalba nėra labai jau švari, čia ne filologo kampelis, o „zlapamiatno“ penkiasdešimtmečio jaunuolio ;)

 • Su Gimtadieniu!

 • mantas

  Nieko, svarbu tautai juokinga, nedarys gi laidos Račams. Ir vistiek šimtą kartų geriau tokios laidos, negu „Čiurkšlės“ stiliaus laidos. Va ką reikia pliekti, o ne žmones, kurie bando kažką naujo. Anties nemačiau, HK ir nesu matęs normaliai, bet bent perjungiant kanalą nesunervina taip, kaip išvydus „sroves“ ir kt. š..ų š..ą.

 • Povilas

  Aš laidos, apie kurią kalbat, nemačiau, tačiau atkreipiau dėmesį į tai, kad Aidas Puklevičius minėjo savo sektiną pavizdį – onion.tv.. Nežinau, ar humoras, kai reklamuojamasi su „Tėvai nušovė traumą patyrusią atletę“ ir „laidoje“ tėvai pasakoja kaip buvo sunku susitaikyti su tuo, kad reikėjo ją nušauti, o džiaugiasi tuo, kad ji beveik nepajuto, nes buvo iššauta į pakaušį yra sektinas pavyzdys. Galbūt… Bet man – neskanu. Galima juoktis iš panašių laidų, jų koncepcijos, temų ir idiotų pašnekovų, bet kai taip juokaujama su gyva esančia ir medalius skinančia atlete – man nepriimtina. Kita vertus, dažnai elementarius dalykus, kurie neša pinigus bandoma užmaskuoti po itin „intelektualiu, ne visiems suprantamu“ humoru, siūlant tiems kas nesupranta, plėsti savo siaurą akiratį…

  Jei kas nesuprato apie ką aš: http://www.theonion.com/content/video/gymnast_shawn_johnson_put_to

 • nerijus

  Artūrai, nors ir pavėluotai ( pramiegojau:) ) su gimtadieniu!!!

 • daad

  Noreciau pridurti, kad lietuviam labiau priimtinimas rusisko tipo humoras, o ne angliskas, amerikoniskas.
  Asmeniskai neziuriu nei vienos Lietuviskos humoro laidos, nes tikraja ta zodzio prasme yra visiskas slamstas. Geriausiu atveju buna 1-2 pirmos geros laidos, o paskui visiskai issikvepiama. Vienintele laida kuri patiko ir kuria mielai ziureciau vel ir vel tai buvo Rolando Kazlo “Nekenciu reklamos”. Paziurekit ta pati “Nasha Russia”, Benny Hill Show, kodel jas galima ziureti vel ir vel?

 • Ups

  Prisvilęs pirmas blynas. Vedėjų derinuko nėra: kiekvienas sau ir amžiumi ir patirtimi ir sąmoju. Jaunasis Jankavičius ( ar kaip ten…)atrodė ne kaip. Manau šis simpatingas vaikinas tikrai atsidūrė ne savo rogėse: nėra duomenų ( tam reikia kitokios kompetencijos, panašios kaip Kristupo Baublio…) Akį ir ausį rėžė Aistės Paškevičiūtės „interviu“. Tai ir liko neaišku kokia šio sumanymo esmė?
  Ar įsivažiuos šis ambicingas projektas, paaiškės jei nedelsiant bus imtąsi permainų…Kitaip sutinku su komentatorių išsakyta nuomone- neilgai plasnos antelė… Juk tuo pačiu metu pagrindiniai konkurentai rodo tvirtą auditoriją turinčią „Kakadu“.

 • Artūrai,
  Ir aš prisidedu prie sveikinimų.

  • Valentinai, ačiū. Taip ir ačiū ir visiems kitiems, kurie mane sveikino.

 • Skirmantas

  Atrodo, negali buti dvieju Arturu Racu. O du Skirmantai gali. Jei jau kaskaip ziurit tuos komentarus tai ir vardus butu galima atskirti. Cia tik taip, pasiulymas :)

  • Skirmantai, jūs teisus: Artūras Račas (mano žiniomis) yra vienas, o Skirmantų yra daug. tačiau skirtingi Skirmantai šiame tinklaraštyje turi skirtingus paveikslėlius:)

 • Skirmantas

  Paveikslelius :) Kaskaip net pats buvau pamirses, kaip tas mano paveikslelis atrodo. Tiesiog, shis blogas buvo isskirtinis tuo, jog komentatoriai turejo pastovius vardus ir ju nekaitaliojo, kaip pvz., delfyje. Aisku jau seniai nekomentavau ir ateityje to nedarysiu, bet neabejoju, kad Muses, Aido Pukleviciaus ar to paties Fredzio komentarai kartais galejo sulaukti panasaus demesio kaip ir pagrindiniai blogo irasai. Butu keista, jei tarkim atsirastu trys muses su skirtingais paveiksleliais jas atskirti. Taip pat ir man butu nemalonu, jei mano pazystami, kuriem pats rekomendavau si bloga, uzsukdami svetimo zmogaus mintis skaitytu kaip mano (tiesa, juk jiems pades susiorentuoti paveiksleliai :). Net tame paciame delfyje grynai is etikos sumetimu zmones stengiasi atsikrti savo nikus. Bet cia, Arturai, jusu valdos, ne skaitanciuju. Del to ir nusprendziau kaskada nebekomentuoti. Nuo siol ir nebeskaitysiu. Sekmes :)

  • Skirmantai, jei atvirai tai nesupratau, kuo aš jums neįtikau. Bet jūsų valia rinktis: neskaitysit, tai neskaitysit. Ne jūs pirmas, spėju, ne jūs ir paskutinis. Gal kaip nors išgyvensiu. Sėkmės jums neskaitant ir tikiuosi rasite vietą, kurioje galėsite komentuoti būdamas ten vienintelis Skirmantas. O kai galėsite komentuoti juk galėsite ir skaityti..

 • Edgaras

  Vakar, žiūrėjau laidą, „dar pažiūrėsim“ atrodo taip vadinasi, norėjau pamatyti tą parodiją pirtyje, kuri iš anonso man patiko, manau privalom juoktis iš tokių uspaskių ir pan. O pati laida šiaip sau, nežinau kas tuos scenarijus rašo, nes tikrai daugelis vietų nejuokingos, mes mokykloj panašius bairius su klausimėliu darėm. Norisi truputį giliau.
  Kiek laiko trunka sukurti scenarijų? Aidai, tu rašai scenarijus. Tai kiek laiko reikia sukurti tarkim The Holy Grail? Vieno vakaro prie bonkės manau neužteks. Pavyzdį daviau šiaip sau, apskritai sukurti sceną, laidą, pasakojimą, kiek laiko trunka? Nes labos dienos, dzin, atsiverčia anekdotų saitą, suvaidina keletą ir į trasą.
  Bet juk gali būti nuostabus scenarijus, o jei išpildytojas nekoks? rezultatas irgi nekoks…
  Koks Aidai tavo e-mail, pasistengsiu atsiųst pasiūlymų.

  • nerijus

   Edgarai

   Laukiau šios laidos.., o ypač „dvynių“ ( jie man, kaip broliai dvyniai ) aktorių- Ramūnas ir Giedrius :)
   Šioje laidoja, labiausiai patiko „klausimėlis“.., o visas scenarijus- laidos eiga- sunkoka- „sumakaluota“.
   Laidą vertinčiau 6- 7 iš 10 balų…

 • albinas

  Maciau ir as ta laidele, bet ji mano paziuriu zemiau nei zemesnio lygio. Jau linksmiau buvo ziureti Humoro laida „NEKENČIU REKLAMOS“ su Rolandu Kazlu,kuri buvo rodoma beveik pries 10 m. nors ir tenai daznai „pjaudavo gryba“. Atrodo babar ja kartoja per BTV.

  • nerijus

   albinai

   Kazklas yra kazlas… :)

 • Tie naujieji sezonai… Na, nuo šiol per televiziją bus galima žiūrėti tik serialus. Ir tie patys turės būti nelietuviški.

 • nerijus

  TV3 Antis:

  J.Jankevičius, mažiau kalba, bent jau kol kas…Ir, vaizdas geresnis, nei vakar :)
  Nebėra, Artūro minėto- a-a-a-a…

  Aidai

  Trūksta, kai kalba Livija ir Justinas, fono- muzikos ir pan. Kalba, lyg kibire…

 • nerijus

  Patiko:

  Šapro klausimai Danutei, o ypač apie kalnus ir dėžutę…
  Ir…Kėdainiuose atidaryta nauja kečupo gamybos linija- „La Tomatina“ :)

  Kartosiuosi, bet, vedėjams trūksta „gyvybiškumo“…Labai ilgos pauzės kalbant…
  Šiandieninę laidą vertinu 8 iš 10 balų :)

 • Hilda

  Sveiki :) Turiu klausimą nesusijusį su straipsnio turiniu: Ko reikia geram žurnalistui? Kaip tobulinti rašymo įgūdžius? Ačiū už atsakymą.

  • Rytis I

   „Ko reikia geram žurnalistui? “ – pripažinimo.
   „Kaip tobulinti rašymo įgūdžius?“ – bendrauti su kolegomis, na gal dar vieną ar du kartus pasivaikščioti su redaktoriumi:)

 • gato

  Pavyko ir man pagaliau žvilgtelt į tą antį. Kaip tik šaipėsi iš LA gaisrų. Nejuokinga ir neskanu. Gal jiems čia tik su tuo vienu reportažu nepasisekė, bet ilgiau žiūrėt gaila laiko buvo.

 • Pingback: TUMBLR 2009 09 14 | dušimtaidevyni()