Citata #179 Lietuvos valstybės vadovas apie sutenerius ir moralę…

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus siūlo, kaip spręsti Valdovų rūmų statybų finansavimo problemą:

Laiko, aš galvoju, kad yra iki balandžio 1 dienos, iki šio mėnesio pabaigos. Negalime apsijuokti prieš visą pasaulį. Kvietimai padaryti ir jeigu mes šiandien dar galime kažkaip diplomatiškai pasakyti, kad esant pasaulinei krizei mes turime skaitytis su tuo faktu ir savo norų įgyvendinti negalime. Suvedžioti valstybių vadovus ir visus kitus kviestinius svečius mes neturime moralinės teisės – čia yra pirmas dalykas. Antras – neužmirškime, kad jiems visiems atvykstant visos žinybos turi pradėti dirbti tuoj pat: yra apsauga, hoteliai, parengimai ir planai turi būti išdirbti. To nepadarysime per 30 dienų

balsas.lt

(3 balsų, vidurkis: 2,00 iš 5)
Loading...
 • LL

  čia kažkoks kliedesys/kratinys, o ne prezidento pareiškimas… taip ir būna, kai pažodžiui surašoma… gyvai dar ne taip baisiai skamba, škia

 • Tikrai kratinys. Ir aritmetikos žinių, ko gero, stygius. Nes iki balandžio 1d. kažkaip 30 dienų lyg ir nebėra. Na, bet „kažkaip diplomatiškai pasakyti“ mokančių pas mus ko gero atsiras.

 • Jocitotos pristatyme anonsuota, kad Adamkus kažką siūlo („kaip spręsti“), bet pasiūlymo tai neradau. Dukart perskaičiau. Apgavo mane Račas ;)

 • WU

  Gal baigtų jie svaigti su tais valdovų rūmais vieną kartą.. Valstybės ekonomika teka kanalizacijos vamzdžiu žemyn, o jiems reikia tos prakeiktos pompastikos. Pvz.: Prancūzijos delegacija nepamatys valdovų rūmų! KAIP BAISU! OJ.. pas juos tokie rūmai kiekvienam mieste stovi.. O kurgi Luvras? Tikrai nesuprantu, kodėl būtent tūkstantmečio proga jie turi būti pastatyti? Kuom susijęs 1009m. Brunono užmušimas prie pasienio ir Vilniuje XIIIa. pastatyti rūmai? Gal kas paaiškintu? Ir tie vis augantys milijonai 20 40 60? Kiek reikės toliau? Negi neturim kur daugiau pinigų (o ar išviso jų turim?) dėti.. Beje jei jau apie istorines vertybes, tai AMB su chėbra galetų atkreipti dėmesi, kai būdavo kažkur kuo prabangesni rūmai viduramžiais tuo aplink juos gyvendavo daugiau valkatų.. AR DABAR BUS NE TOKS PAT EFEKTAS?! Gal nebereikia grįžti šimtus metų atgal? Manau, kad istorija yra skirta ne tik prisiminti praeities pompastika, bet ir pasimokyti iš joje padarytų klaidų.. O KADA PASIMOKYSIME MES?

 • Ar man kas galėtų paaiškinti skirtumą tarp pastarųjų dviejų situacijų:
  1. Aš noriai moku mokesčius, iš kurių Vilniaus centre statomas dvaras, kuriame kompartija galės linksmintis per valstybines ir netik šventes.
  2. Aš atsisakau mokėti mokesčių dalį, kuri eis Valdovų rūmų statybai, tačiau sutikčiau visuomeniniais pagrindais eiti vogti plytų, tinko, kitų statybinių medžiagų bei padėti užbaigiamuosiuose darbuose kaip darbo jėga. Su sąlyga, kad kompartija leis man dalyvauti valstybinėse ir netik šventėse.

  • WU

   Abi situacijos yra identiškos :DD Tik antrosios sąlyga tau nebus išpildyta :))))

  • Donatas

   Mokesčių nemokėjimas kaip protesto forma prieš beveik atvirą jų vagystę gali būti dalis pilietinio pasipriešinimo, tačiau jei tą darysi vienas, būti nuskalpuotas VMI. Tai turi būti plati ir organizuota akcija.

   • Tą žinau, tiesiog pateikiau, jog už mokesčių nemokėjimą padirbčiau viešųjų darbų. Su tam tikru moraliniu atpirkimu ;)

 • Vilnietis

  Geriau jau taip žadėtą mokyklą Balsiuose pastatytu…

 • max

  siūlyčiau svečius priimti Panevėžio statybos treste

 • max

  … arba Draugystės viešbutyje

  • AudriusX

   …galima ir moderniame traukinyje Stotis – Oro uostas – jis visai tuščias važinėja.

 • Vasia

  Kiekvienas valdovas turi tureti savo panevezio statybos tresta PST ir savo statybas….. kas ten dabar pasakys kiekt ten tu plytu valdovu rumuose ir kiek ju dar pernesta i draugystes viesbuti ??

  Geriau tegu mokytojai mirsta badu, bet EU valdovams parodysim kokio su_do prisipirkom europos atikvariatuose….

 • Mantaz

  Geriau jau už visus tuos pinigus būtų pastatę normalų bent vidutinius standartus atitinkantį stadioną.. Šitų rūmų vertė biški krenta, nes jų statybų vedlys AMB niekaip, nu absoliučiai niekaip nesiderina su kažkokiu tai menu ir aukštąja kultūra :)

 • petras

  Aš noriu pasakyti, kad tie valdovų rūmai, tai aiškiausia pinigų plovykla, jei nėra pinigų Pažaisliui restauruoti, tai atsiranda pinigų kažkokiam kičui….Liūdna , bet tegul jie nemano, kad mes nesuprantam

 • zekas

  man susidaro toks įspūdis, kad į garbūs svečiai suvažiuos ne į VEKS, ne į Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimą, o į sušiktų (parašyta teisingai) AMB Valdovų rūmų atidarymą.

  Lyg tų garbių svečių nebūtų galima priimti prezidentūroj, Gedimino pily, Arkikatedroj Bazilikoj, kuriam nors muziejuje, arba „Draugystės“ viebutyje.

 • Slyvanosis

  Vienas pagonis man sakė, kad su aukštaisiais svečiais reiktų pasielgti, kaip su Brunonu. Išgarsėtumėm!!! Jie mums paskelbtų karą ir okupuotų. Ir tuomet krašte tvarka įsivyrautų.
  Aš pats šiai idėjai nepritariu, net gi subariau pagonį, bet jo vardo pažadėjau niekam nepranešti.