TV3 juokina toliau: labai juokinga…

Iš TV3 pranešimo spaudai apie „Auksinius svogūnus 2009“:

…didžiausią galvos skausmą kelia renginio vedėjai. Justas Jankevičius, kuris visai neseniai „bučiavo“ Klaipėdos šaligatvius, reikalauja, kad į „Auksinius svogūnus 2009“ atvyktų su juo konfliktavęs klaipėdietis Vitalijus su gėlėmis ir ne trupesne kaip 20 minučių atsiprašymo kalba.

… aš, žinoma, ne specialistas ir iki humoro grandų man labai toli, tačiau man pasirodė visai sąmojinga. Ir savikritiška:)

O štai kitoje dalyje nei humoro, nei sąmojo įžvelgti nesugebėjau:

Modestas Vaišnoras, išvakarėse perskaitęs „Red Hot Chilli Peppers“ vokalisto Anthony Kiediso bei Radžio biografijas ir susižavėjęs žvaigždžių gyvenimu, pareikalavo į savo persirengimo kambarį ikrų, šampano, kokaino ir Nijolės Pareigytės.

… Na, nebent juokinga turėjo būti tai, kad M.Vaišnoras lygina save su Radžiu…
Aš, žinoma, ne specialistas, bet Modestui iki Radžio, kaip Radžiui iki Anthony Kiediso…

O kai pagalvoji, tai net iki N.Pareigytės M.Vaišnorui taip pat toli…

(14 balsų, vidurkis: 2,14 iš 5)
Loading...
 • Valentinas

  Juokas pro ašaras :)

 • nerijus

  A.V. gaus „metų atradimas“, svogūną :)

 • Ričardas

  ah.. vel Jus Arturai ant Modesto bačkas ridenate..

 • Valentinas

  Kad Vaišnoras pasiektų Pareigytės lygį, jis turi susirasti turtingą verslininkę meilužę ir įsidarbinti į jos firmą viešųjų ryšių specialistu. Kai pagalvoji, iš tikro toli :)
  Dar tiesa gali ant savo prabangios mašinos uždėti numerius Modė 96 ir statyti juos neįgaliųjų vietose. O tai jau visai arti palyginus.

  • GIGA

   Pražydo Valentinas.Štai kur įdomi tema-Pareigytė ir oralinio sekso interpetacijos:)

   • Valentinas

    Mielas Giga, rašiau gal pusę valandos ilgą atsakymą jums apie visą tą paksiadą. Gali gi žmogus pailsėti?

 • austras

  Artūrai, jei kalbėdamas apie Modestą nejuokaujat, pradėsiu įtarti, kad prieš Modę turit kaži ką asmeniško… :)

  • bang

   Va, va…

 • Gintaras Slavinskas

  Na tikrai dažnai Modesto Vaišnoro „juokeliai“ nėra juokingi, bet argi verta tam paaukoti visą blogo įrašą? :)

 • zekas

  čia (tikriausiai) balandžio 1-osios pokštai. tik tiek, kad eterį pasiekę dviem dienomis anksčiau. prisipažinkit, kas nutekinot šitą informaciją :)

 • Anthony Kiedis, tad Kiedžio o ne Kiediso ;)

 • Adas

  Ir vėl Pareigytė… :) Šiaip, tai pasirinkus pavadinimą „69 danguje“ būtent tokių tolimesnių įvykių ir reikėjo tikėtis, nesuprantu dabar šito piktinimosi.

 • Modestas Vaišnoras susirgo žvaigdžių liga =P

  • Cibas

   Panašu, kad liga susirgo ne Vaišnoras, o Račas :)
   Vien jau tai, kad paskyrė antrą dublį tai pačiai temai kapstyti, rodo, jog dar nesijaučia iki galo įrodęs savo tiesą. Jaučiasi esąs uber-teisus. Ir kaip Pareigytė – 3kart apie tą patį. „Šūdų malūno“ dalis.

   • Cibai, yra daug temų, kuriomis rašiau ne kartą. Ir patikėkite, jūsų pritarimo ar juo labiau leidimo nesirengiu prašyti. Jokių tiesų man įrodinėti nereikia, kaip jaučiuosi – mano reikalas, o kitą kartą rašydamas atidžiau rinkitės žodžius, nes šis tinklaraštis – ne „Humoro klubas“. Čia supratimas apie kultūrą ir etiką kiek kitoks.

 • Vinilas

  Nesuprantu, kuo uzkliuna tas „Humoro klubas“. Vyrukai moka kandziai trukteleti per danti kitus. Vieniems tai pasirodo pernelyg vulgaru (dazniausia tiems, kurie buna pamineti tame klube), kitiems ju humoras nupaiso placias sypsenas veide. Ir dar vieno nesuprantu, ka jau tokio pasiekusi panele Pareigyte, kad M.Vaisnorui dar iki jos toli? Ziopciojimas pagal fonograma, skandalu skandaleliu vaikymasis, pastovus smezavimas bulvarinese laidose yra dideli gyvenimo pasiekimai? Neesu koks gezas kuris juokiasi tik is lekstu juokeliu nusagstytu vulgariais zodziais, bet neizvelgiu kazkokiu baisumu tu vyruku humore kuris pasiciuptas ne is kur kitur, o is musu nudienos, is realaus gyvenimo.

  • Donatas

   Artūras matyt papus turėjo galvoje, sakydamas, kad Modestui dar toli iki pareigytės :) nes kažin ar Modestas ryžtųsi didintis sau papus iki pareigytės implantų dydžio? :) o kur dar pareigytės kuždesiai geltonojoje spaudoje, kaip jautiesi pasididinus… tikrai Modestui dar toli iki jos :)

   • Vinilas

    Kas kam labiau rupi, vieni stengiasi pasidinti savo protinius sugebejimus, kiti (tiksliau kitos) gi mano, jog gyvenimo dziaugsmas slypi isdydintose krutyse.

 • ‘A’sas

  Ponas Račai, ir kada gi pagaliau pasibaigs pamazgų pylimas ant Humoro Klubo? Reikejo jums geriau pažiūrėti pirmadieni NuoIki ar Sroves ar dar koki briedą kuris Pareigytę translavo i eterį. Jeigu gerai pamenu, praeitame straipsnyje sakėt, jog negražu šaipytis iš moters. Tai atsiprašau už savo neišprusimą, kaip jūs pavaizduotumėt moterį, kuri iš vyro kurio nemyli, ir kuris berods turi šeimą, gauna tukstančiais kainuojančias dovanas, gerai apmokamą darbą ir keliones po Italijos kurortus? Kaip vienuolę? Nemanau, jog esate toks naivuolis. Ekrane aiškiai veržėsi ir pačios Nijolės intelektas, nuostabiai sudėliotos mintys, paaiškinimas(aišku reikėjo tai suprasti), už ką gaunamos dovanos, šalia sėdinti mama ir nurodinėjanti ką reikia sakyti. Taip, kad ponas Račai, tikiuosi jog atsakysite, ir nepaliksite manęs nežinioje. Nors žinant jūsų „man įdomi tik mano nuomonė“, galbūt to tikėtis ir nelabai verta.

 • Ponas ,Račai, manau jog ,Jūs turėtumėte atsižvelgti į tai jog visos tos panelės 69 Danguje išgarsėjo po skandalų su E.Bžesku LOVOJE. + Manau jog jūs A.Račai Turite kažkokių saitų su N.Pareigyte . HK dažnai pašiepia „žvaigždes“ ,bet jūs ėmėte ginti tik Nelly . Kodėl?

  • Mielas Naglas, būtinai atsižvelgsiu į tamstos pastabą, nes nežinau Lietuvos žvaigždžių karjeros peripetijų. O dėl mano saitų su N.Pareigyte – tamsta manote klaidingai. Ir jei ką, tai aš jos negyniau. Aš tik norėjau pasakyti, kad M.Vaišnoro „humoras“ labai žemo lygio. O ką HK pašiepia – atleiskite, bet nežinau, nes tokių laidų nežiūriu.