LTV programų direktorius = LMA atstovas spaudai

Lietuvos televizija, pasitraukus J.Baniui, gana ilgai sėkmingai darbavosi be nuolatinio programų direktoriaus.

Sausio mėnesį juo tapo Rolandas Maskoliūnas.

Ypatingų pasikeitimų ar naujovių LTV programoje nepastebėjau, bet tikriausiai kokiems nors pokyčiams reikia daugiau laiko.

Bet šiandien, kai į mano pašto atėjo LTV programų direktoriaus R.Maskoliūno laiškas, pagalvojau, kad pokyčiams gali prireikti kiek daugiau laiko, nei iš pradžių maniau…

Ne, direktorius nerašo, kad kilo problemų, ar kad jam sunku naujajame poste.

Jo laiškas labai trumpas:

Laba diena, Gerbiamieji,
 
siunčiame jūsų dėmesiui pranešimą spaudai.
 
Rolandas Maskoliūnas
LMA mokslo organizavimo skyrius
Tas pranešimas labai trumpas ir prasideda jis taip:

PRANEŠIMAS SPAUDAI

Kaip Europa turi elgtis, siekdama išvengti susirgimų užkrečiamosiomis ligomis?

 EASAC pristato naują ataskaitą apie užkrečiamąsias ligas Europoje, kurios paskelbimas sutampa su Pasauline sveikatos diena (balandžio 7 d.). Kaip atsaką į užkrečiamųjų ligų keliamus iššūkius, ataskaita siūlo nemažai Europos Sąjungai rekomenduojamų priimti iniciatyvų.

 „Užkrečiamosios ligos sudaro 10% visų susirgimų Europoje. Tai ir toliau lieka didelis ir svarbus iššūkis. Europa privalo sukurti naują efektyvią mokslo, pramonės ir politikos partnerystę sveikatos labui“, – sako Europos Sąjungos šalių akademijų mokslo konsultacinės tarybos (EASAC) Biomokslų valdymo grupės pirmininkas Volkeris ter Meulenas.

Iš pradžių, prisipažinsiu, pasimečiau…

Ir pirmiausia pagalvojau, kad Lietuvoje tikriausiai yra du Rolandai Maskoliūnai. Vienas – dirbantis LRT programų direktoriumi, o kitas – LMA Mokslo organizavimo skyriuje.

Pasitelkiau į pagalbą visagalį Google ir ir Lietuvos Mokslų Akademijos puslapyje radau, kad Rolandas Maskoliūnas dirba LMA Protokolo ir informacijos grupėje, ryšių su visuomene vyriausiuoju specialistu.

Tarp nurodytų R.Maskoliūno kontaktų yra elektroninis paštas videokaukas@gmail.com. Tas pats, kuriuo buvo atsiųstas pranešimas spaudai apie infekcines ligas.

Google taip pat rodo, kad LTV programų direktorius R.Maskoliūnas vedė laidą „Videokaukas“ bei redagavo ir leido kino naujienų laikraštį „Videokaukas“.

Jokio kito R.Maskoliūno, kaip nors susijusio su „Vedeokauku“ neradau…

Todėl esu linkęs manyti, kad LMA ryšių su visuomene vyriausiasis specialistas R.Maskoliūnas ir LRT programų direktorius R.Maskoliūnas tyra tas pats asmuo.

Tai patvirtino ir LMA Personalo skyriaus vadovė, informavusi, kad R.Maskoliūnas, anksčiau dirbęs visu etatu, nuo sausio 10 dienos sumažino darbo krūvį ir dabar šiame poste darbuojasi puse etato.

Pasak jos, „darbo kodeksas tai leidžia, galima dirbti 12 valandų per dieną“.

Visiškai tuo neabejoju. Ir tikrai tikiu, kad R.Maskoliūnas dirba gal net daugiau nei 12 valandų per dieną, nes jis, jei gerai pamenu, dar ir laidą LTV veda.

 Man tik labai paprastas klausimas kyla: kaip žinoti, kad R.Maskoliūnas yra LMA atstovas spaudai, o kada –  LRT programų direktorius.

Tikriausiai tai numatyta kokiame nors LRT generalinio direktoriaus patvirtintame darbo grafike.

Ir tikriausiai pagal tą grafiką trečiadieniais iš ryto R.Maskoliūnas dirba ne LTV, o LMA…

LRT tarybai tikriausiai tai bus visiškai neįdomu…

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...