Citata# 127 V.V.Landsbergis apie Lietuvos valstybę

Ši valstybė nėra kuriama, yra tik kariaujama dėl galimybės dar truputį ją pavaldyti. Kol yra ką…

alfa.lt

(12 balsų, vidurkis: 4,42 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Artėja rinkimai į Europarlamentą.
  Nesistebiu,kad V.V.L. dabar dažnas svečias „eteryje“.
  Kur jis buvo tuos 5 metus?

  Ar ponas V.V.L. nenorėjo pavaldyti?Norėjo.
  Bet,nelemta…“runkeliai“ nesubalsavo.

  Gražūs žodžiai: „…nėra kuriama…“.
  Gal ponas V.V.L. turi kokią viziją ir ja pasidalintų,o ne kalbėtų tuščiai?
  Reklama ir tiek.

  • Anonimas

   Nerijau,
   nesi teisus.
   Gerb. p. V. Landsbergis vos ne kiekvieną dieną parengdavo komentarą bernardinams ir kitoms interneto svetainėms.

   • Anonimas

    Tiesa, taip pat ir gerb. p. Vytautas V. Landsbergis.
    Tarp kitko būtent jo buvo tekstas vakar dienos diktantui (kažkada taip pat kabojęs bernardinuose – ten jie abu, tėvas ir sūnus, dažni svečiai).

   • Anonimas

    A.G.,
    bet tuos jo visus komentarus galima susiaurint iki 3 sakinių. Ir visada tas pats. Į viską žiūrima per vieną prizmę, per vieną mitą. (žiūrėti vakarykščią temą) :)

    • Anonimas

     Na tai taip ir mano akyse būtent dėl to susigadino jau 1990 m. viduryje… dabar po biskį jau vėl tose mano akyse, atsigauna…

 • Anonimas

  niekada neziurekite kas sako, – klausykite ka sako .

 • Anonimas

  nerijau, nieko nemaišai ?

  • Anonimas

   konkrečiau

   • Anonimas

    V.V.L. yra V.L. sūnus. Europarlamente niekad nebuvo ir abejoju ar kandidatuos. :) Beje, rašo daug geriau nei tėtis. :)

    • Anonimas

     tada lieka tik:

     „…Gražūs žodžiai: “…nėra kuriama…”.
     Gal ponas V.V.L. turi kokią viziją ir ja pasidalintų,o ne kalbėtų tuščiai?…“

     • Anonimas

      Dėl EU persistengiau…pražiopsojau straipsnį.
      „tata“ negali viešai kritikuoti Kubiliaus…jaunėlis- gali.

      Artūrai,kitą kartą parašykite,kad ne „tata“ :)

 • Anonimas

  CITATA+
  vyrauja neigimo, o ne siūlymo kultūra.
  ..šėtonas yra vien tik „ne“
  „Aš esu dvasia, kuri visada neigia!“

  taip kalbėjo sūnus, ne tata:), Nerijau

  • Anonimas

   „„Aš esu dvasia, kuri visada neigia!“ (Ich bin der Geist der stets verneint).“

   Kur kas tikroviškiau būtų „Dvasia, kuri visuomet paneigta“.

   Ich bin der Geist, der steht verneint.

 • Anonimas

  Maišo maišo. Landsbergius :)

 • Anonimas

  visada įdomu klausytis šio žmogaus minčių (skirtingai nuo jo tėvo). Be jokių dirbtinių padidinimų – lietuvių tautos šviesulys. Vienas iš nedaugelio sugebančiųjų pakilt aukščiau savo, savo mylimų – nemylimų politikų interesų ir pasižiūrėt į visą situaciją i š e s m ė s .. Kalbant konkrečiai apie šį straipsnį aš labiau pabrėžčiau šiuos žodžius:

  „beatodairiška kritika rezultato nedavė (nesvarbu – opozicijos, gatvės rėksnių ar spaudos). Ji, matyt, buvo per stipri, pernelyg angažuota ir sustabdė kūrybos džiaugsmą“

  „Ir Seime, ir Vyriausybėje, ir profsąjungose, ir didžiuosiuose dienraščiuose nūnai turėtų būti itin populiari gero(!!!) psichologo, psichoanalitiko konsultacija, padedanti išeiti iš krizės – pirmiausia patiems, pirmiausia – iš savo asmeninės krizės“

  o komentuot šiuos žodžius…, ką čia ir pakomentuosi. Belieka tik atsidust.

 • Anonimas

  Įsiterpsiu iš dalies į temą — labai siūlau išleisti beveik 30 Lt, nusipirkti Claudio Zucchelli, Dag Kirsebom „Kietas nusilaidimas“, Obuolys, 2009 ir gerai pažiūrėti į save (Lietuvą, t.t. ir save) knygoje apie Estiją, kurią neseniai išvertė „Obuolys“.
  Nors išversta sukrečiančiai blogai (ypač linksma sužinoti, kad net gudrusis bankininkas Morgan Stanley gali kalbėti ir atrodo asmeniškai pats), bet… perskaitykite, gerai pasijuoksite, jei turite ne tik jumoro, bet ir autoironijos jausmą..

 • Anonimas

  Kariauja visuomet bent dvi pusės. Tai ar nereikėtų išvardinti, kas tos kariaujančios pusės?

  • Anonimas

   Tai negi nesimato kas tie kariautojai? Partiju po lietuviskuoju dangumi pakanka, tad vieni kita ir stumdo alkunemis noredami kuo arciau prisibrauti prie valdzios sosto, bet nebutinai tai turi buti partija, ir pavieniai partiju dalyviai atkakliai siekia paragauti valdzios saldumo.

 • Anonimas

  Skaičiau aš tą straipsnį, bet jis kažkaip nepakilo man auksčiau pasibėdavojimų. Kova už valdžią yra būtina bent tam, kad būtų realizuotos tavo politinės idėjos. Manau, kad tai normalu. Reikėtų labiau ieškoti priežasčių kodėl ta politinė valia nėra realizuojama kai tą valdžią gauni.
  Greičiausiai tų priežasčių yra dvi: partijos nebegali užsitikrinti daugumos be koalicijų bei jau nėra labai aišku kokias idėjas atstovauja konkreti partija.

  • Anonimas

   Deja, bet jusu isdestyta mintis jog: „Kova už valdžią yra būtina bent tam, kad būtų realizuotos tavo politinės idėjos. Manau, kad tai normalu. Reikėtų labiau ieškoti priežasčių kodėl ta politinė valia nėra realizuojama kai tą valdžią gauni“ yra pernelyg nerealistines. Nemazam buriui asmenu trokstanciu valdzios tokie dalykai kaip politines idejos realizavimas yra visai neaktualus, jie valdzios geidzia kaip irankio pagelbejancio realizuoti asmeninius interesus ir savo geresnio gerbuvio idejas, o politines idejos tai jau buve nebuve. Uztenka pavyzdziu, kuomet vien tam, kad isliktu valdzioje zmones speja pakeisti ne po viena politine ideja (partija).

   • Anonimas

    Na, saves arba „savu“ atstovavimas irgi gali buti politines idejos realizavimas. Nebutinai neigiamas. O perbegeliai ir tai, kad asmenine nauda nusveria rinkimu pazadus yra labiau pasekme. Jei politines kryptys butu aiskios, partiju nedaug, perbegeliams neatsirastu tiek daug vietos, o greiciau jau patys butu isstumti is politines jegos jei neatstovautu partijos kaip idejos.
    Sveikintinas butu Liberalu susijungimas ir bet kuris smulkesniu partiju asimiliavimas, kuris padidintu stambiu politiniu jegu atsakomybe.

 • Anonimas

  kaip ten bebutu VL teisus.Aisku mastabas dar nepasieke Ukrainos ir cia esanciu politiku noro „bent kiek pavaldyti“ (ka del savo darbo sioje salyje tenka reguliariai stebeti),bet viskas labai panasu…

 • nezinau

  nesupratau, ka ten anonimas norejo pasakyti, kad „gudrusis bankininkas Morgan Stanley gali kalbėti ir atrodo asmeniškai pats“? (komentaras: Sausio 25 d)