Citata #126 Samas pradeda specializuotis…

Iš LNK televizijos anonsų:

Lietuva apsikakojusi jau seniai sėdi

Samas sako, Samas žino…

Pasiusiojęs kartu su pačiu C.Cobainu tampi specialistu…

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Artūrai, užknisai su savo citatomis ir nebetkokiomis, o su šudo atspalviu!

  • Gal esi neteisus, jei ką, tai čia ne aš užknisau… O šiaip tai juk niekas tamstos neverčia skaityti:)

   • Anonimas

    Būtent Jūs, o ne Samas. Jis tų žodžių autorius. Bet kam reikia kaip papūgai atkartoti ką kiekvienas išsišokėlis viešai viduriuoja?

    O dėl neskaitymo, tai pirma mintis atidarius ryte šį dienorašti ir buvo būtent tokia: „Ko aš čia vis dar lankausi?“

    • Gal jūs neteisus… Nebesilankykite. Nebereikės nervintis

 • Anonimas

  Neteko nugirsti to anonso, tad man idomu apie ka cia Samas taip issireiskia? Apie politine situacija Lietuvoje, ar apie muzikine, ar dar apie kokia kitokia?

  • Anonimas

   Čia kiek suprantu kalba eis apie LRT projektą Dainų daina apskritai ir, kad daina paėmusi pirmą vietą keliaus į Euroviziją Maskvoje konkrečiai.. Net neabejoju, kad ta daina bus plačiai aptarinėjama visur tame tarpe ir Račo bloge :) panašiai kaip ir su Eurobasket emblema.

   • Anonimas

    Man taip pat pasorodė,kad „dainų dainos“ laimėtojas keliaus Eurovizijon…

    Donatas Montvydas

    Pamatysit :)

    p.s.
    Jei būtų norima išrinkti tą,kuris atstovausLietuvai,tai jau senokai turėjo prasidėti atranka..,o dabar- vėluoja.

    • Anonimas

     Lietuviams jis būtų parankus,nes „slavianskij bazar“ jau laimėjo.Kaip, skant,rškia,-patikrintas :)

    • Anonimas

     jei rimčiau,tai iš tikro ir parašyta: dalyvavimas Eurovizijoje

     http://eurodiena.lt/1648/

 • Anonimas

  Kokia palaima, kad esu išgrūstas į užsienį ir nematau tokių nesamonių, kaip laidos „čiurkčlės“ ir visos kitos ašarų pakalnės. Laidų nežiūriu, bet kokiu atveju, bet mano galva, jos per daug anonsuojamos. O Samas parodė ko yra vertas (o gal nevertas) „Versijose“, berods…

  • Anonimas

   taip,versijose…
   jei laidai ruoštūsi,kaip ir visi,tai bent turėtų ką pasakyti,o ne kalbėti,kad kalbėti.

 • Anonimas

  Beje Račui norėtusi duoti pastabą, kad žodžiai išimti iš konteksto ne visai gerai tinka kaip citata. Šiuo atveju gal ir ne jis kalčiausias, o komercinė televizija sumontavusi anonsą, bet vis tiek reikėtų suprast situaciją. Beje komentuot Samo žodžius ir apskritai ką jis daro net nelabai norisi. Kaip sakoma visokių yra, visokių ir reikia.

 • Anonimas

  Suvulgarėjo Račas (o gal toks ir buvo). Prieš dvi savaites rašė apie Samo myžimus, dabar apie šikimus. Įdomu, kodėl pasirenkami tokie „autoritetai“?

  • Prašau rinktis žodžius… tą patį galima pasakyti ir gražiau. Ir prašau nesakyti netiesos – Račas ne rašo, o atkreipia dėmesį į tai, ką kalba žmonės Lietuvoje laikomi „žvaigždėmis“ ir kalbantys šimtatūkstantinei auditorijai. Visuomenės nuomonės formuotojai tsakant…

   • Anonimas

    Atmatas „žvaigždėmis“ padarote jūs, žurnalistai. Šiuo atveju Samo reklamai labai pasitarnavote su savo 2000 žmonių auditorija. Neigiama reklama yra irgi reklama. Nesate jaunas žurnalistas ir tikrai žinote apie ką aš kalbu. Nesiimu Jūsų mokinti, nes neturiu jokių tam teisių. O be to, tai Jūsų nepakeistų.
    Galite tęsti toliau panašių tekstų talpinimą – surinksite atitinkamą auditoriją. Sėkmės bet kokiu atveju.

 • Anonimas

  teisingai, televizijos jau pradėjo anonsams karpyti ne tik, kad ne atskirus sakinius, bet tik tas vietas, kur sukelia susidomejimą. Tarkim žmogus pilnai pasako, „išgeriau tam, kad užmušti… užmušti nuoskaudą…“ Tai kaip manot ką šaunieji televizininkai iškirps anonsui?

  • Mantai, iškirpus šioje citatoje lieka viso prasminės sakinio dalys. Net jei Samas po to sakė… nes Bix nacionalinės premijos nedavė arba … nes muzikantams mokesčius padidino arba …nes deramai nepagerbė tų, kurie prieš rusų kulkas krūtines atstatę dainavo…

 • Anonimas

  Gal norima atkreipti dėmesį , jog mūsuose jau nėra žodžių,kuriuos anksčiau vadindavome necenzūriniais. Užaugo ištisa karta, kuri net negirdėjusi kitaip. Tapome ekskrementų kraštu,o asenizatoriaus Heraklio neturime. Deja.
  Net per rusų TV kažkaip neteko girdėti šmaikščiai taiklaus jų apibendrinimo- „vsio gavno, krome močy“.
  Paguodai- ant Amsterdamo vartų puikuojasi užrašas, kuriam beveik tūkstantis metų:
  HOMO SAPIENS NON URINAT IN VENTUM.

 • Anonimas

  Tai grėsmė nacionaliniam saugumui..VSD tyli?
  Čia tas pats,kaip siūsti savo šnipus- tik viskas daroma legaliai,nes ir jie tobulėja.Kam slėptis?
  Jei būtų Paksas organizavęs tokį dalyką,tai jau senai būtų „apdrėbtas“.Kadangi mūsų „tapkės“ leidžia,tai…

 • Anonimas

  ne čia parašiau komentarą :)

 • Anonimas

  O prie ko cia tas Kurt’as ? Isvis iskirpote kazkokia citatos dali ir net neaisku apie ka cia kalbama, jeigu cia apie muzika, tai tikrai galima visu simtu procentu pritarti, nes taip ir yra ir cia jokio skirtumo kaip ta nuomone issakoma, svarbu, kad ji yra teisinga.

 • Anonimas

  viduržiemis…jau ir žvirbliukai linksmiau čirškia…taip atsibodo tie visi komentarai…šūdą malam ,broliai lietuviai

  • Samas mala:)

   mes tik stebim:)

 • Anonimas

  Ko jūs kabinėjatės prie samo? Roko veteranas kitaip ir negali šnekėti. Visi atliekame savo vaidmenį gyvenime: talentingi žmonės kuria -Račas kultūringai rašo, Samas nekultūringai šneka ir kuria nekultūringą muziką, – o mes vidutinybės malam patys žinot ką ir internete lazdavojam tiek Račą, tiek Samą, nes patys nesugebame tapti nei žinomais ir gerbiamais žurnalistais, nei žinomais ir gerbiamasi roko muzikantais. Žinokim savo vietą.

  • Anonimas

   hmmm.. o aš visada galvojau, kad mes tiesiog diskutuojam apie v i e š ą a s m e n į… išsakom savo nuomonę apie tai ką jis šneka, kaip jis elgiasi, tik tiek… „nes patys nesugebame tapti nei žinomais ir gerbiamais žurnalistais, nei žinomais ir gerbiamasi roko muzikantais“ o be šių išvardintų profesijų daugiau nėra gerbtinų? „Žinokim savo vietą“ …. nu nežinau.. aš kaip ir daugelis čia ir ne tik, žinom ir turim savo vietą. Gal greičiau tamsta blaškotės?

   • Anonimas

    Regi, norėjau pasakyti, kad Samas yra ne seimo narys ir ne žurnalistas. Reikalauti iš jo, kad kalbėtų tik normine leksika yra veidmainiška, nes ar patys gyvenime sakom „kakoti“? Ne, mes sakome „šikti“. Ar kada nors Keith Richards ar tas pats Curt Cobain kalbėjo taisyklinga literatūrine kalba? Dėl įdomumo įdedu roko giganto Pink Floyd lyderio Roger Waters citatą, kai jis 77 metais pradėjo rėkti ant žiūrovų, kad jie neteisingai klauso jo muzikos. Artūrai, jei manote, kad netinkama- trinkite. Iš anksto atsiprašau:

    „Oh, for fuck sake stop lighting off fireworks and shouting & screaming I’m trying to sing a song! I mean I don’t care. If you don’t want to hear it. You know fuck you. I’m sure there are a lot of people here who do want to hear it. So why don’t you just be quiet. If you want to light your fireworks off go outside and light them off out there and if you want to shout and scream well then go and do it out there…. but. I am trying to sing a song that some people want to listen to. I want to listen to it.“
    During a concert for the „Animals“ tour in Montreal, Quebec, 1977
    Nereikalaukime tokių dalykų: Samai, tu viešas asmuo, todėl privalai elgtis taip kaip mums atrodo. Samas mūsų valgyti neprašo ir mes jam atlyginimo nemokam. Kaip nori tegul taip elgiasi. Balsuosime savo pinigais kai arba pirksime arba ne jo produkciją.

    • Anonimas

     Valentinai, sakydamas viešas turėjau omeny platesnę sąvoką t.y. toks asmuo kuris 1. žinomas (bent jau atpažįstamas) 2. turi galimybę ir pastoviai rodosi (vaidenasi) per masines informavimo priemones (ne būtinai žiniasklaida). Prie to pačio dabar mes vertinam ne šiaip Samo žodžius o žodžius išsakytus viešai ir dar anonsuojamus per vieną iš didžiausių TV kanalų. Kiek suprantu Račui tas ir užkliuvo. Aš čia blogo matyčiau tik LNK žodžių karpymą ir įkišimą į anonsus. Tarp kitko teko viena akim stebėt visą Samo pasisakymą akivaizdžiai kontekste tie žodžiai nieko baisaus nereiškia. Tik tiek. O pačio žodžiai „žinokim savo vietą“ tikrai ne į temą. Mes turim teisę pasisakyt ir diskutuot apie viešus reiškinius.

     • Anonimas

      Sutinkuir atsiprašau. Bet įvertink, kad nesakiau arogantiškai „žinokite savo vietą“, o kukliai „žinokime savo vietą“. :)

     • Anonimas

      „Sutinku ir atsiprašau. Bet įvertink, kad nesakiau arogantiškai “žinokite savo vietą”, o kukliai “žinokime savo vietą”. :)“

      :))

 • Samas humoristas kaip matau=DD Išreiškė savo požiūrį ne per skaniausiais žodžiais, bet man tai netrukdo, nes visose šalyse žmonės neišsiverčia be kak… Gi tokia žmonių fiziologija;)

 • Anonimas

  Kažkaip man atrodo kad ponas Artūras PAVYDI Samui, kad anas su Cobainu pasiusiojo..

  Nes vis prisimena šitą nuotykį..

  • Taip, mielas me, atspėjote. Labai labai pavydžiu…

   • Anonimas

    riebus pliusas – už atvirumą

 • Anonimas

  O kas tas Samas? Rimtai, žinau, buvo Bix su keliais albumais ir vos keliom įsimintinom dainom. Nebuvau jų fanas, bet paklausydavau prieš 10-15 metų. Dėl ko jis čia žvaigždė? Kad su Cobainu atliko gamtinį reikalą? Ar kad šmėžuoja ekrane dėl neaiškių priežasčių? O kiek dar tokių „žvaigždžių“? Paklaustum gatvėje, ar žinot tokį ar tokią, sakytų žinau. O ką padainavo? Gal koks 1/5 atsakytų…

  • Anonimas

   Gerbiamas Orka, jūs dainas vertinate pagal įsimintinumą?

   • Anonimas

    šiuo atveju turėjau galvoje geros, vertingos, populiarios. :)

    • Anonimas

     Vertingos dar nereiškia populiarios, bet gal nebesigilinkime, yra rimtesnių temų :)