Citata #119 A.Sakalas žino, kas išgelbėtų Lietuvą nuo riaušių

Esant vaivorykštinės  koalicijos variantui ir turint omenyje gerus profsąjungiečių bei kairiųjų santykius, tokių mitingų nebūtų.

bernardinai.lt

… bet gerbiamas, Aloyzai, juk vaivorykštė jau buvo.

Šviečia iki šiol visomis spalvomis ir visuose galuose …

Ir beje, priminkite man: kas Lietuvoje yra kairieji?..

(11 balsų, vidurkis: 4,36 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Šįkart padarytam įvertinimui nėra ką pridurti. Keista, kad Sakalas užspeičia save tokių vertinimų kampe. Visai būčiau dabaigtas, sužinojęs, kad jam priimtinu atrodo ir šių dienų lryto repertuaras.

 • Anonimas

  Čia skamba kaip kaltinimas profsąjungoms ir sau pačiam del riaušių, jeigu jų santykiai įtakoja nusikalstamumą.

 • Anonimas

  Na labai paprasta svarstyti „kas būtų“ ir „kas nebūtų“

  Kiek pamenu, net mokykloje istorijos mokytoja neskatindavo ir nelabai toleruodavo beprasmių diskusijų istorinėm temom „kas būtų, jei“..

  O čia suaugęs ir, rodos, pakankamai protingas vyras tokiais niekais užsiima :)

 • Anonimas

  Ir savaime suprantama, tai vaivorykštinei koalicijai turėtų Kirkilas vadovauti?

 • Šiandien „sužibėjo“ Aleknonio laidoje ir Kuolys,
  sakė, kad blogai veikia vyriausybės viešieji ryšiai, kad per TV premjeras, valdžia penktadienį po riaušių kreipėsi ne vienas iš ekrano, o ginčijosi studijoje su opozicijos lyderiu Kirkilu.
  Mano požiūriu Kubiliui net nenutuokiant buvo padarytas labai stiprus, netradicinis viešųjų ryšių ėjimas : a) pademonstruota demokratiška valdžios prigimtis, kalbamasi su opozicija; b) žinant Kirkilo reitingus net neutralūs žmonės simpatizavo Kubiliui.

  • Anonimas

   Toj pačioj laidoj buvo dar vienas įdomus momentas. Paskambinęs klausytojas atkreipė dėmesį į kažkurio Klaipėdos profsojūzų šulo pareiškimą, kad jie šitoms savo akcijoms ruošėsi pusantro mėnesio. O tuo tarpu Kubiliaus vyriausybė tuo metu dar nebuvo išdirbusi nei dviejų mėnesių. Reiškia pradėjo ruošti maištus dar net nežinodami, ar bus dėl ko maištaut – tiesiog valdžioj atsidūrė ne tie, kam reikia.

 • Anonimas

  Aha, virsk iš koto. Ypatingai „geri“ ryšiai su mokytojų profsąjungomis…
  Na tokie „geri“, kad net profsąjungų šviesulys ŠMM ministrė buvo priversta pasitraukti iš posto nenorėdama būti atsakinga, cituoju šaltinius, „už tai, kas gali būti po balandžio 12-osios, kai profesinės sąjungos renkasi į suvažiavimą“ …
  Čia sakalas atmušė sparnelius, turbūt ir ne tik sparnelius…

 • Anonimas

  Tai aišku nebūtų. Profsąjungos ir visi kiti būtų pamaitinti pažadais… begaliniais pažadais.

 • O ar Sakalas žino kas išgelbėtų Lietuvą nuo bado, kuris artėja? Jai žino tai išgelbės ir nuo riaušių, o jai nežino tegul geriau tyli.

 • Anonimas

  Na, Sakalas, kaip ir Kirkilas, turi taip kalbėti iš savo partijos varpinės. Nors tai labai ir juokinga, tas susitapatinimas su Murza ir Frontu. Bet ko tik nepadarai bandydamas pasirodyti geru… (prisiminus Blinkevičiūtę).

 • Iš serijos: jeigu mano tėtis būtų princas…

 • Jeigu bobutė būtų su ratais, tai būtų autobusas.

 • Pagrindinė opozicija yra ne Kirkilas, o maxima, Lrytas, savo straipsny pirmadienį Valatka rėkė: – cenzūra !!! (dėl menamo Pumprickaitės neleidimo valdžiai kalbėtis tv studijoje su Vaišvila ir Kirkilu).

 • Anonimas

  Ar galima teigti, kad Sakalas netiesiogiai sako, kad už riaušininkų stovi vadinamieji socialdemokratai.

 • Anonimas

  siaip, kas liecia mokesciu pollitika [ypac jei kubiliui pavyks itikinti savo koalicininkus del turto ir progresninio tarifo mokescio], tai konservatoriai atrodo labiau kairieji, nei socialdemokratai, kurie gal tokie ir buvo iki susijungimo su ex-komunistais, nes po susijungimo jie atstovavo tik stambuji kapitala… gal sakalas ir noretu buti tikru kairiuoju, taciau AMB ir Co neleidzia :)

 • Anonimas

  Geras klausimas. Taigi, kas tie kairieji, kas dešinieji.

 • Anonimas

  Sakalas labai klysta . Mitingai buvo ir ankščiau . Labai gerai pamenu 2007 lapkričio 24 d, kitas 2008 rugsėjo 11d .Buvo ir piketų . Riaušių nebuvo .Bet penktadienio įvykiams labai pasitarnavo žiniasklaida. Portale Alfa .lt, komjaunimo tiesos pakaitale pilna visokių nešvankybių ir net visokių grasinimų premjerui ir seimo pirmininkui .KODĖL niekas netrynė tokių komentarų? Vaivorykštė iš ko ? …Murza , frontas , oligarchai?