Citata #106 R.Vilkaitis apie kultūros ministro skyrimo prasmę

„Pamaniau, kad nei aš čia labai noriu, nei ką. Kai tave apkaltina kuo nors ir neįrodo, trauktis būtų lyg ir pasidavimas. Kai per „apžiūrą“ prezidentūroje pasakiau V. Adamkui, kad man dar nėra vėlu trauktis, jis klausiamai parodė – o kas nuo to pasikeis?“

balsas.lt

P.S. Klausimas labai paprastas: o gal tada iš viso ministro nereikia? Jei vis tiek niekas nesikeičia…

(9 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Kažkas turi būti kitoje parkerio pusėje. Vienas parkeris nerašo.

 • Vilkaitis, o iš dalies ir šio blogo autorius (ankstyvesnėje savo profesinėje veikloje) man simbolizuoja skeptiškąją, ciniškąją, rinkimuose nedalyvaujančią, ieškančią smulkmeniškų priekabių, kalbančių ne iš esmės, siauražiūriškąją mūsų visuomenės dalį. Po ilgų dvejojimų ir apmastymų jie abu kibo į darbus. Žiūrėsim ką jie nuveiks kiekvienas savo veiklos bare, dabar jūsų metas dirbti, srengtis, prakaituoti. Pasėdėsiu ant pečiaus dabar aš ir pažiūrėsiu kaip jums seksis. Sėkmės.

 • A.Zuokas savo bloge sako, jog „šviesą tunelio gale“ pamatyti įmanoma. Vilkaitis į situaciją žvelgia gerokai realistiškiau. Jis (jie – TPP) nieko iš esmės nepakeis, rinkimuose lietuviai šanso nesuteikė. Ir toliau valdo seniai susikompromitavę klano nariai. Tad, mielas Artūrai, ir Adamkus, ir Vilkaitis visiškai teisūs, o kad „nepagavote“ kultūros ministro minties, – nurašykime tai šventiniam jauduliui ir nesusikaupimui … ;)

 • Anonimas

  Neradau, kaip autoriui parasyti laiska, tai prie komentaru rasau. Siandien benarsydamas internete radau idomu dalykeli. Autorius yra rases apie panasius atvejus – ziniasklaidos parsidavima. Cituoju skelbima is skelbimu puslapio: „Redaguoju ivairaus pobudzio tekstus (technine, grozine literatura). Rasau uzsakomuosius straipsnius ivairiomis temomis. Turiu aukstaji filologini isilavinima. Kreiptis el.pastu akvile.17@delfi.lt„. Atkreipkite demesi i skelbejos el pasto adresa. :)

  • Tikrai gana įdomus skelbimas. Tačiau dar reikėtų išsiaiškinti, ar paštas su galune delfi.lt reiškia, kad asmuo yra delfi redaktorius…:)

   Bet pats pasiūlymas skamba labai jau lietuviškai. Nors gal, kaip „Valstiečių laikraščio“ atveju, ta Akvilė dirba komercijos departamente:)

   • Anonimas

    Skaičiai prie vardo adrese dažniausiai nurodo amžių, šitaip paugliai susipažysta, kartais ir suaugę taip elgiasi ieškodami pažinčių internete, bet niekaip nesuprantu kuo čia susiję su žiniasklaidos „parsidavimu“, nebent turima galvoje prostituciją tiesiogine prasme ir ieškant užsakymų kitoms paslaugoms nederėtų naudoti tokio adreso.
    Užsakomieji straipsniai nėra amoralus dalykas, bet reikėtų pranešti skaitytojui, kad tai yra užsakomasis straipsnis, ypač jeigu tai susiję su finasiniais dalykais ir liečia viešas kompanijas (del investuotojų apsaugos nuo suinteresuotų asmenų PR).

 • Anonimas

  Delfio pašto galūnę gali gauti kas panorėjęs. Kaip ir Gmail ar Yahoo.

 • Anonimas

  Nepatyrusiojo Vilkaičio žodžiai ir mintys gali pasirodyti labai jau netvirti ir/ar silpni/bejėgiški, tačiau, kaip fenomenas, kurį įvardijo pats A.V. (gerbiamieji, viskas pasikeitė), reikėtų pastebėti, kad didžia dalimi šie ir panašūs žodžiai yra iš nepatyrimo nulemti žmogiškojo nuoširdumo, atvirumo. Na, nebent preziumuotume, kad kaip siektinas pavyzdys yra solidi-aptaki-norminė politinio-diplomatinio pareiškimo, pasisakymo „nuoširdumo“ mina, susirūpinusios povyzos išraiška, reiškianti tikruosius ketinimus ir sakanti *tikruosius* žodžius (na, visai kaip kokio Kirkilo)…

 • austras

  Vilkaitis tikras kulturos zmogus o kad neismoko politinio santazo kaip Zakaitiene arKevisas tai ne beda

  • mielas austrai, ne į tema, bet kadangi darau tai retai, aš sau leisiu:) bernardinai.lt yra interviu su KTU gimnazijos direktoriumi B.Burgiu (jo tinklaraštis taip pat vertas dėmesio). Ir žinote, ką jis sako?!!

   „Mano sūnus yra pasakęs, jog talentas turi būti alkanas, jei nori, visada rasi kelią ir galimybių. Nereikia lepinti pačių geriausių visų kitų sąskaita, tų, kurie nusipelno taip pat neblogo mokymo“.

   Begėdis, ar ne?

   Juk kvailiu tai tikrai nepavadinsi…

   Perduokite linkėjimus neįvertintam mokslų daktarui:)