Citata #228 Kultūros ministras apie normalią reprezentaciją

Jeigu iš tikrųjų reprezentuoti normaliai, tai maždaug mėnesiui reikia… nu gal dviem pirkti naują (kostiumą), todėl, kad darbinis rūbas, prazulinam alkūnes, blizga.

LNK Žinios

…Per ketverių metų kadenciją (jei išsilaikytų) – 24 kostiumai…

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • ledynmečio voverė

  Gal aš kvaila voverė, bet… Darbininkas darbe gauna naujutėlaitį kombinezoną, ministro aprangą reglamentuoja protokolas.. Ką dar gali pirkti ministras už „reprezentacines“ lėšas jei ne kostiumą?

 • Gali pirkti butelį JW Green Label, mainyti jį į kostiumą. Ir joks šuva nesulos :).

 • Fredis*

  Leo – įdomiau, Miliūtė – katastrofiškai ne ūpe, be ugnelės. R.Staselis – irgi nesublizgėjo, kam eiti į studiją jei neturi ką pasakyti, vien iš žurnalistinio solidarumo?
  Vilkaitis, kaip iš Valinsko partijos – visai neblogai laikosi, vis taktiškesnis, solidesnis, iškalbingesnis ir 24-ų kostiumų jam neprireiks, paminėsite mano žodį.

 • Paauglys

  Manau kur kas geresne Kultūros ministerijos reprezentacija galėtų būti Vilkaičio kitoks elgesys. Bet kita vertus, šio ministro pasisakymai dažnokai priverčia nusišypsot, jei nebandai suprasti jų galimų pasėkmių.

 • Slyvanosis

  Remigijus Tutanchamonas Vilkaitis Kufu piramidės jau pastatyt nespės, bet 24 kostiumus pasiims, bo su Ozyrium nevalnu plikam bendraut…

 • Beje, iš principo, aš pritarčiau Vilkaičio nuomonei. Aišku, žmonėms, kurie piktinasi kodėl Premjeras ar Prezidentas važinėjasi su švyturėliais, nekalbant apie tuos kurie piktinasi kodėl apskritai aukščiausi valstybės pareigūnai turi tarnybinius automobilius ir nevažinėja visuomeniniu transportu, vargu ar pavyktu tuo įtikinti. Bet aš ir nesistengiu tai daryti. Vilkaitis tik pasakė, kad „reiktu“, tai nereiškia, kad jis taip daro. Apskritai, manau, kad kostiumo pirkimą galima suprasti kaip reprezentacines išlaidas. Šia teise galima piktnaudžiauti pvz. perkant be proto brangius ir kasdien, nuo to turbūt geriausiais vaistas – tokių pirkimų paviešinimas.
  Aš norėjau atkreipti dėmesį į kitą šios citatos vietą – žodžius „nu“ ir „prazūlinam“. Ir jie abu yra viename sakinyje. Gal jie ir grynai lietuviškos kilmės, o kaimas juk irgi sudaro dalį Lietuvos kultūros, tačiau Vilkaitis jau nebe pirmas ministras, kuris, regis, REPREZENTUOJA provincialią kultūrą. Vienu tokios kultūros srities korifėjų aš laikyčiau J. Jučą. Abejoju visgi ar tai yra pati geriausia reprezentacinė forma. Nors daug kas su manimi nesutiks, bet aš laikausi tos nuomonės, kad kostiumas priskirtinas valdininko reprezentacijai, tačiau tokia reprezentacijai priskirtina ir kalba, o ypač Kultūros ministrui. Pažymėtina, kad ji nieko nekainuoja, gal dėl to ir žodynas toks prasčiokiškas, o sintaksė lėkšta. Bet kitaip gal su Valinsku nesusišnekėtų. Šiaip jau geriausia kiekvieno reprezentacija yra atlikti darbai, bet mums kol kas geriau apie tai patylėti. Mane tai, dėja, irgi liečia. :)
  Labanakt visiems.

 • Paaiškinkit man durnam:)

  jei esu Seimo narys ir noriu vienoj mokykloj morkų šventę surengti ir atvežti išdalinti moksleiviams sunkvežimį šių daržovių, ar galiu jas pirkti iš reprezentacinių išlaidų?

  • Arturas

   Gali, jei morkos iš žmonos ekologinio ūkio.

 • Linas

  klasikinis pavyzdys,kaip paprastas klausimas verčiamas sudėtingu.Vis labiau ir labiau supranti,kad beveik niekam Lietuvoje jau neberūpi reikalo esmė,viskas visada nukrypsta į kažkokių mažareikšmių sensacijų vaikymasi,pseudoproblemos kažkodėl virsta centriniais politiniais įvykiais,užgožiančiais esminius vyksmus.Taip jau antrą kartą visuomenės dėmesį prikausto tualetinio popieriaus problemos:pirmą kartą su Lolišvili,dabar su Dagiu.O juk iš tikro,įdomi situacija:kiekgi po perkūnais seimo narys gali išleisti pinigų tualetiniam popieriui,kostiumams,tušinukams,portfeliams ir pan?Kodėl per 20 nepriklausomybės metų šis klausimas kaip reikiant nesureglamentuotas?Turėtų būti aiški instrukcija,už kurią,beje,jau pasisako ir Kubilius,kad visuomenei nekiltų abejonių:toks pieštukas įsigytas teisėtai,o toks – ne.Tada nebereiks diskutuoti apie VEKS-ą,valdovų rūmus,nacionalinį stadioną,nudėvėtus minų rinkėjus,Gugenhaimą,fluxus ir pan.

 • bang

  Nebūčiau patikėjęs, kad toks dendis. Išbandymas valdžia žiaurus dalykas. Bet matyti, kad nors ir aktorius, durnių vaidinti kaip tikri politikai dar neišmoko.
  „Žinau, kad alkoholį galima pirkti, kvepalus…“. Siaubas :)

 • Rytis

  Būna komikai mėgėjai ir būna profesionalai. Pirmieji juokina scenoje, antrieji – juokingi ne tik scenoje bet ir gyvenime.. Jis profesionalas. „Netapšnoju bet zulinu“