Citata #105 S.Spurga primena premjerui, kad Lietuva vis dar pirmauja pagal savižudybių skaičių…

Andriaus Kubiliaus išsišokimas dėl esą įvedamo mokesčio už lengvuosius automobilius privatiems asmenims – tai tikras klouno ekscentriko savižudiškas numeris, alkanos tautos tampymas už ūsų.

balsas.lt

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Po kurio eilinio mokesčio baigsis kantrybė: už televizorių, už tualetą, už valgymą, už miegojimą, už galvojimą ?!!!!!!!!!!!!!!!

 • Anonimas

  Sako, kad apmokestins visus automobilius. Išimtį gaus advokatai, antstoliai ir notarai.

 • Anonimas

  Butai ir tie jau apmokestini: visi mokame „gyvatuko“ mokestį,kuris „atseit“ šildo vonią, o kai ateina sąskaita už šildymą,- vonios kvadratūra nedinksta?
  Ar,tai ne mokestis už butą?Tik jis mokams verslui ir per mokesčius iš verslininkų- valstybei.
  Nejau lietuviai,viską turi „copy“- „paste“ iš europos?Nejau negalime turėti kažką savo?
  Suprantama,kad norint algas pakelti mokytojams,medikams(kurie valstybes masinas naudoja ir saviems tikslam(žinau vairuotoją,kuris namo važinėja su tarnybine mašina ir ją naudoja saviems tikslams.Kai sužinosiu tikslesnę info,tai paviešinsiu numerius),reikia pinigėlių iš kažkur paimti.
  Vietoj to,kad skatintų pramonę/gamybą,ieškoma lengvesnių būdų.Kam galvoti ir vargti?Apmokestinsim.Taip lengviau ir paprašiau.

  Pramonę sužlugdė,tik politika.Ką galėjo privatizavo/išvogė.
  Tik kuriant darbo vietas,galima kažko pasiekti,o ne ajs naikinat ir ieškant paprastesnių būdų iš tos nelemtos „KRIZĖS“(jau kaip totorių keiksmažodis, ji man skamba)išbristi.

 • Lietuviai – kantri tauta. Bet ne iki begalbės. 1830-31, 1863 m. datos valdžios vyrams matyt nieko nesako.
  O dabar, jei galima, klausimas į kitą temą: renkasi čia protingi žmonės ,tai paaiškinkit man, kaimo bernui, šitokį dalyką:
  „Pagal Europos Sąjungos reikalavimus, akcizo mokesčio minimumas nuo 2010 metų šalims narėms turi siekti 1240 Lt 1 tūkst. litrų benzino, 1,14 tūkst. Lt – dyzelinui, 238 kitai – dujoms. /…/
  Pagal naująją tvarką Lietuvoje nuo sausio 1 tūkst. litrų benzino bus taikomas 1,5 tūkst. Lt akcizas, dyzelinui – 1,14 tūkst. Lt, dujoms – 578 Lt.“ – šaltinis lrt.lt
  Tai mes mokėsim didesnį benzino akcizą, o už dujas net dvigubą, nei to reikalauja ES? Iki šiol visi branginimai buvo grindžiami siekiu pavyt ES minimumus. O kas čia gaunas?

  • Anonimas

   Gaunas, kad per daug valdininkų, mokytojų, policininkų ir gydytojų, o per mažai dirbančių gamyboje. Valstybės pareiga yra atimti dalį pinigų ir padalinti visiems išlaikomiems iš biudžeto. Stereotipas, kad iš biudžeto kas nors gali tiesiogiai vogti yra niekuo nepagrįstas. Biudžetą galima tik neūkiškai tvarkyti.

 • Anonimas

  Galbūt ir kartosiuosi (minties, siūlymo prasme), tačiau, reikėtų šį mokestį priekaištaujant gretinti su nekilnojamojo turto mokesčiu — visa savo esme ir potencija jis yra būtinesnis ir aktualesnis…

 • Anonimas

  Sitoj citatoj man liudniausiai skamba zodis „savižudiškas“. Akivaizdu, kad be ekonomikos yra ir platesnis politinis valstybes gyvenimo kontekstas. Negali i tauta ziureti kaip i UAB’a VMI inspektoriaus akimis. Ir ne tik todel, kad realiam gyvenime 2+2 ne visada yra 4. Svarbiausia, tokiu poziuriu besivadovaujanti vyriausybe neisvengiamai atsiduria priesingoje barikadu puseje, nei absoliuti dauguma pilieciu. Tai galima traktuoti kaip garbinga auka geresnes ateities labui, taciau ar ja bus pasiekti apciupiami rezultatai? Manau bus. Ir man del to liudna. Pirmas ir garantuotas rezultatas – desiniosios politines jegos ilgam bus nustumtos i Lietuvos politinio gyvenimo pakrasti. Net ir geriausiu atveju desiniesiems krizes iveikimas bus Piro pergale, nes valstybes finansu sistemos stabilizavimas per daug skausimingai palies vidutine klase (tradicinius desiniuju remejus). Jei reikalai klostytusi pagal pesimistini scenariju, vargu ar valdanciosios partijos isliktu parlamentinemis. Kas uzimtu susidariusi vaakuma prognozuoti lengva – nauji arba „tradiciniai“ populistai su savo ekonomikos ir valstybes vizija. Gal del to Paksas taip ramiai ir uztikrintai kalba, kad jau pavasary sudarines valdzanciaja koalicija? Nesuprantu, kodel valdantieji neivertina siu aspektu? Kodel Masiulis rimtu veidu kalba, kad automobiliu mokestis privers zmones pirkti naujesnes masinas, kodel „nepastatomas i vieta“ bet koki santyki su realybe prarades Seimo pirmininkas, kodel visuomenes pasitikejimo kredita gavusiems isrinktiesiems atrodo, kad susipykti su visais ir is karto yra normalu?

 • Anonimas

  Skirmantai, pyktis su visais bet kokiu atveju reikės, ko gero, tik pavasarį-vasarą (realių sunkumų pradžioje/įkarštyje); kol kas tenka modeliuoti išgyvenimo scenarijus…
  Čia šiaip pamąstymui — konservatorių (daugumos) vyriausybė buvo neišvengiamai pasmerkta pykčiui ar „pykčiui“ su visais, tačiau reikėtų vertinti ne pastangas to pykčio išvengti (būtų naudingiau nuslinkti į šešėlį opozicijoje), o realiai veikti (veikti, tai tikrai nereiškia kirkilinį-socialdemokratiškąjį „veikti“)…

 • Anonimas

  Na tikrai nezinau ar konservatoriai buvo „pasmerkti“ uzsiklijuoti spaudos engeju etikete. Ar tikrai buvo „pasmerkti“ priimti kai kuriuos absoliuciai nelogiskus mokescius – tarkim automobiliu. Ar jie buvo „pasmerkti“ globoti aludarius. Ar jie buvo „pasmerkti“ tokiem tragiskai blogiem viesiesiems rysiams. Ir ar tikrai jie netori jokiu pozityvaus veikimo rezervu? Na kad ir imtusi spresti LEO LT klausimus, kuriu verte milijardai.

 • Anonimas

  Kiek laiko praėjo?
  Turbūt „pakankamai“, kad Lietuva jau būtų išbridusi iš krizės, net į ją neįklimpusi, išsrėbusi socialdemokratiškąją košę, išsprendusi LEO aferą, sužydėjusi laisvėmis ir tolerancijomis…

 • Anonimas

  Nerijau, dėl gyvatuko yra taip: gyventojai atsiskaito pagal namo (ar apjungtos grupės) šilumos skaitiklio rodmenis ir vieneto kainą. Kadangi gyvatukus turi visi butai, mokestis jiems vienodas, kas liko išdalinama proporcingai kiekvieno buto šildomam plotui. Taigi, vonios plotas nelabai ką turi bendro su paskaičiavimo teisingumu, šį galima tobulinti iki begalybės.

 • Anonimas

  skirta:
  auksinis kardas

  Paskaitykite du kart ar daugiau ką parašėte.
  Gyvatukas yra karšto vandens palaikymas sistemoje(kurie turi ne elektrinius gyvatukus). Už karštą vandenį mes mokame,kuriame yra ir jo pašildymas. Paskaitykite sąskaitas.
  Kodėl tada(jei nėra gyvatuko ir nemokamas mokestis), kurie naudojasi elektriniu gyvatuku nemoka? Ar jiems karštas vanduo sistemoje, nepalaikomas?
  Ar tai nėra mokestis už vonios šildymą?
  Trūksta, kad dar tektų mokėti ir už vamzdžius, kuriais teka pašildytas vanduo radiatoriams,nes ir jie šildo.

  Už buto šildymą taip pat mes mokame ir į kainą įskaičiuojama ir vonia.
  Ar tai ne dvigubas mokestis?Net ir trigubas.
  Žinau tik tiek,kad žmogus padavė į teismą Vilniaus energiją dėl gyvatuko mokesčio ir bylą laimėjo. Tik nežinau kodėl,žiniasklaida apie tai tylėjo? Tai buvo jau senai,gal kokie 3 ar daugiau metų atgal.
  Būtų įdomu apie tai sužinoti išsamiau.

 • Nu pakankamai susuktas issireskimas. Tik kodel, Arturai, manote, kad Jus taip nesugalvotumete? :O