Buvo Marijos žemė – bus teroristų kraštas:)

Visai neseniai dėliojau argumentus, kodėl negalima rinkti A.Valinsko Seimo pirmininku.

Vakar, kai per kažkurią iš televizijų rodė naująjį Seimo pirmininką, pasidabinusį JAV vėliavos spalvų sijonėliu, dar kartą įsitikinau, kad neklydau.

Ir kalbu ne apie A.Valinsko sugebėjimus išmokti Seimo statutą ar žaisti pagal naujas taisykles.

Jis gabus, jis tą gali išmokti ir vakar puikiai tai pademonstravo jau po pirmojo balsavimo Seime: buvusios arogancijos nė kvapo, prieš ką nors sakydamas jau galvojo, o ne vien puikavosi savimi.

Kalbu apie įvaizdį. Ir ne A.Valinsko, o Lietuvos…

Dar vienas patvirtinimas pasirodė šiandien – naujienų agentūros „Reuters“ pranešime.  Štai jo pavadinimas ir pradžia:

Lithuanian parliament picks bomb hoaxer as speaker

VILNIUS, Nov 18 (Reuters) – Lithuania’s newly elected parliament has chosen as its new speaker a popular television talent show host once convicted of placing a prank call about a bomb in a hotel.

Dar galėjo prisiminti mažiau nei prieš metus Seime priimtą nuostabios išminties dokumentą, kuriame konservatoriai buvo įvardyti kaip turintys ryšių su teroristais ir žiūrint iš šono būtų buvęs visai gražus vaizdelis.

Teroristai – valdančiosios koalicijos branduolys, bombikių „šposininkas“ – tos koalicijos vėliavnešys.

Nebe Marijos žemė…


(15 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Wow… na, pasižymėjom jau turbūt visu gražumu. Gražiau nėra kur. O jei yra, nenorėčiau to nei išgirsti, nei juolab pamatyti.

 • Anonimas

  Nu Arturai nepyk bet tavo komentaruose vis daugiau davatkiskumo ir noro kad kiti butu sventesni uz popieziu…lazda perlenkta akivaizdziai net jei ir kalbejai su dalim ironijos

 • Anonimas

  Na turbut per stiprej, gal ir buvo arogancijos bet kaip sako koncervatoriai – uz viena nuodeme kelis kartus bausti negalima :) Racas pasigedau daugiau analizes :}

 • Anonimas

  Na bet tam dokumente juk konkreciai ivardyta kuo konservatoriai susije su teroristais. beto buvo tv laida kuria siaurusevicius vesdavo, viena laida buvo skirta kaip tik siai temai. dalyvavo azubalis ir busima krasto apsaugos ministre. tiesioginio eterio metu buvo paskambinta velionio Abromaviciaus naslei. jie tiesiai sviesiai pasake, kad skaite prokuroru surinkta medziaga, kurioje akivaizdziai matesi konservatoriu veikeju dalyvavimas nuzudant abromaviciu. tada tiedu konservatoriai sutriko ir nebezinojo ka sakyt, nors pries tai eilini karta vaidino sventuosius. kaltieji dar ligsiol neisaiskinti. taip kad as nesutinku, jog tas dokumentas yra kvailas.

 • Anonimas

  Na gal tada reikėtų pažiūrėti ir kas „Reuters“ informacijos šaltinis – ar tik ne koks nors BNS?

 • Anonimas

  „Vakar, kai per kažkurią iš televizijų rodė naująjį Seimo pirmininką, pasidabinusį JAV vėliavos spalvų sijonėliu“. Melas :). Tada šoko šou vedėjas Valinskas, o ne Seimo pirmininkas.

 • Anonimas

  Nesuprantu, kas yra blogai. Tauta pajuokavo pasirinkdama deputatus (jau ne pirmą kartą). Dabar pajuokavo seimas išrinkdamas Valinską pirmininku. Padarėm bajerį – tai dabar juokimės.

 • Anonimas

  Romai, prasau paskaityti „Reuters“ pranesima.
  Mes juokiames(ir dar juoksimes), o jie…nesijuokia.
  Todel, kad is tokiu dalyku civilizuotose valstybese NESIJUOKIAMA. Deja.

 • Anonimas

  Artūrai, o kuo Tu stebiesi?…
  Cirke meškos šokti išmoksta, o čia, pamanyk – Seimo Statutas…
  O dėl Lietuvos įvaizdžio, manau, kad nereikia pergyventi… Vistiek niekas net Europoje apie mūsų Tėvynę nieko nežino… Na, nebent bus įgyvendinta „drąsios Lietuvos“ koncepcija… Bet pagal ją labai tiks ir Unabomberis Valius Seimo Pirmininkas…

 • Anonimas

  Giedriau,
  Suvirintojas ūkio ministras su padirbtu diplomu irgi buvo geras bajeris. Taip pat neblogas yra – altorių auksuotojas premjeras (tiesa dar su partškolos diplomu). Manau priprato Europa prie mūsų bajerių nuo pat 1992 metų.

 • Anonimas

  Labai jau pigu… Prirankiot galima visko ir iš visur… Svarbu juk rezultatas, ne tas, kad Valinskas pirmininkas, bet koalicijos galėjimas judėti pirmyn. Tai svarbiausia, o ne ką kas parašys. Žiūrėkim daugiau į save, o ne ką kas apie mus…

 • Anonimas

  Pritariu romui. :) nera europoj parlamento, kuriame nebutu vienokio ar kitokio soumeno. nebutinai „speakerio“, bet turbut paieskoje atrastume ir tokiu. Paimkime kad ir berslusconi – kuo ne soumenas? o be to, gal bent kas atsimins toki „speaker’i“. Juk kas is musu zino bent kokios kitos, tegul ir europines valstybes parlamento pirmininka? :)

 • Anonimas

  Ten tokie patys argumentai, kaip tu, atsiprašau, žurnalistas.
  Ir Reuters pranešimą rašė tokie patys.
  Nenori parašyti dėl įvairovės apie Pakso ir Borisovo įtaką lietuvos įvazdžiui?
  Nenori…

 • Tikrai, manau, kad A.Racas siame irase akcentavo labiau ironiska sio reikalo puse. Juo labiau – internetas, o ypac blogas, manyciau, ta erdve, kur galimi ir tokie „lyriniai nukrypimai“. Nors „davatkiskumo“, kaip rase komentatore, yra…

 • Anonimas

  Tai gal paskaitome reuters iki galo… O gale matome:

  (Reporting by Nerijus Adomaitis; Editing by Charles Dick)

  Taip, kad neigiamas žinias kuria patys lietuviai (jei neklystu Adomaitis dirbes gal 2001 m. BNS, veliau Verslo žiniose) ir po to rėkiame, kad užsienis iš mūsų juokiasi. Jei reuters rašantis LIETUVIS žurnalistas gali parašyti tik bulvarinio lygio žinutę ir ją reuters puola spausdinti, tai ką aš apie juos galiu pasakyti. Galima nemėgti Valinsko, bet žinutė tai tik į bulvarinę spaudą …

 • Anonimas

  Pagarbą lietuviams kuria ne cirkininkai ala Kubiliukas ar Valinskiokas. Pagarbą kuria protai. O buratinų ir cirko artistų visada buvo ir bus. Tam jie ir cirko artistai, kad neadekvačiai elgdamiesi sukeltu ilgų kalbų beprotukams.

 • Anonimas

  Visi kalba P. Valinskas yra jaunas,verzlus,ir zmogus kaip daug metu isbuves televizijoje,ir parlamente neiesko zodzio kiseneje.Procentaliai „Speakeris“,labiau panasus i laidos vedeja,kurioje yra laidos formatas.Cirkininkai-parlamente,yra ir Grazulis,ir Klumbys..rimtesnis deputatas yra Veselka,nes vis delto tai ekonomikos mokslo daktaras.Taciau manau Valinskas vis delto bus vienas is geriausiu seimo pirmininku,dabar tik atrodo,kad yra nepatyres,ar naivus…

 • Anonimas

  Dar viena nuoroda i Reuters: http://africa.reuters.com/odd/news/usnTRE4AH3LB.html
  Juokinga, kad pranešimas įdėtas dalyje AFRICA ir skiltyje ODDLY ENOUGH.Tiesa, jis yra ir Business and Finance skiltyje.
  Atkreipkite dėmesį į antrą pastraipą.Tiesa, nelabai žinau, kokį tekstą parašė asmuo who „reported“ ir kokį tas, kuris „edited“. Paaiškinkite prašau.

 • Anonimas

  Nesuprantu tų sopulių komentaruose tema „ką apie mus pagalvos“. Prisiminkit Clintono istorijas su Levinski, jos suknelėmis ir cigarais naudojamais ne pagal paskirtį. Amerika iš gėdos nemirė. Nepatinka ir man Valinskas. Bet mūsuose demokratija. Jis yra raktinė figūra bet kokioms koalicijoms. Teks gyventi tokiom sąlygom ir tikėti Valinsko progresu.

 • Pingback: Anonimas()

 • O man nusispjaut ant įvaizdžio. Ir nieko tame nėra keisto.
  Tai, kas dabar vyksta Seime, yra užprogramuota realiai veikiančioje rinkimų teisėje. Naujiems politikams ir partijoms neįmanoma įeiti į politiką neparsidavus – dėl narių skaičiaus, reklamos, finansinių ir kitų apribojimų.
  Būtų labai labai keista, jei kas nors Seime iš tikrųjų būtų pasikeitę (į teisėtumo pusę).

 • Anonimas

  Rimantui,
  tokiems rimantams ir ju komentaras vieta visokiuose delfiuose tarp nesubrendeliu paaugliu.
  jei jus nesubrendote iki normalaus lygio, tai nerasinekite cia ne i tema…