Lai dzivo Latvija!!!

…keisti tie latviai…. Lauke apie 0 C, o jie visi važiuoja iš miesto ir rikiuojasi ant tilto.

Ir rikiuojasi taip, kad paskutinius kilometrus iki Rygos centro važiuoji valandą laiko… Ir pavėluoji į planuotą vakarienę, nors dar likus 50 km iki Rygos viskas buvo gerai ir atrodė, kad dar turėsi pusvalandį laiko…

Net siutas ima…

Bet pykti negali, nes latviai ant tilto rikiuojasi ne šiaip sau. Jie neketina skandintis ar žvejoti.

Jie švenčia Nepriklausomybės dieną. Jų automobiliai papuošti nacionalinėmis vėliavomis, automobiliuose – vaikai ir visi laimingi. Nes nuo to tilto geriausiai matyti fejerverkai, kuriais valdžia šia proga džiugina žmones. 

Ir jie atrodė laimingi.

Na, gal ne visi, nes nuvažiuojant nuo tilto pačioje jo pradžioje stovėjo šimtai automobilių, kuriems nebuvo jokių šansų judėti toliau. Jie tiesiog pavėlavo išvažiuoti….:)

Ir kaip čia pyksi toliau. Gali tik užjausti. Juo labiau, kad nuvažiavus nuo tilto, Ryga tiesiog neatpažįstama – gatvės beveik tuščios, jokių kamščių.

Ir ko pykti ant latvių, kai tau skambina senas geras pažįstamas iš Lietuvos ir klausia: žiūri LTV? Ir cituoja konservatorę R.Juknevičienę, kuri neva sako, jog jaunas geras veržlus populizmas yra gerai…

Sakau, gal blogai išgirdai… Atsakymas – ne.

Vis tiek netikiu – grįšiu pažiūrėsiu įrašą.

O kol kas sveikinu Latvija su Nepriklausomybės diena. Kuriai jokios krizės nebaisios. Nes jos anksčiau ar vėliau baigiasi, o Nepriklausomybė – ne.

Lai dzivo Latvija!!!!

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...