Gėda… Farsas…Permainos?

Žiūriu dabar diskusijas po balsavimo…

Gėda. Farsas. Net nežinau, kokius dar būtų galima žodžius parinkti.

Juk akivaizdu, kad balsavimo slaptumas buvo pažeistas, V.Andriukaičio pacituotos Seimo statuto nuostatos tai akivaizdžiai įrodė.

Gėda, kad vadinamoji permainų koalicija pradėjo būtent taip. 

Nuo pat pirmų akimirkų demonstruodama, kad jokios permainos Lietuvai tikrai negresia. Kad ir toliau viskas liks taip kaip buvę, kad įstatymai negalios visiems vienodai, kad jie bus pritaikomi situacijai ir kad pagrindinis įstatymas kaip iki šiol bus jėga. Seime, versle ir visur kitur.

Gėda, nes nauji Seimo nariai elgėsi kaip vergai arba atsiprašau už išsireiškimą „cholopai“, baudžiauninkai ir vasalai. Priklausomi nuo tų, kurie, jiems pažadėjo postą ar gardesnį duonos kasnį.

Farsas, nes jau pirmajame Seimo posėdyje išsityčiota iš įstatymų, pademonstruota, kad turint daugumą galima viskas.

Ir labai gaila A.Kubiliaus. Iki šiol norėjosi tikėti, kad jis nuoširdžiai nori permainų. Pasiklausius jo kalbos po balsavimo, to tikėjimo beveik nebeliko.

Kaip ir tikėjimo permainomis.

Taip, mokesčiai keisis, galbūt neliks verslo liudijimų, nemokamų pietų pradinukams, gal net Seimo narių algos sumažės, bet permainų nebus.

Nes permainos ne tai. Permainos reiškia suprasti, kas yra vertybės, kas yra principai ir kas yra teisė.

V.Bogušiui pakako garbės tai bent iš dalies pripažinti…

P.S. Valinsko tapimas Seimo primininku man kažkuo panašus į V.Adamkaus tapimą prezidentu… Vienu atveju slaptas balsavimas nebuvo slaptas, nes kažkam to reikėjo, antru – gyventi vienu metu Čikagoje ir Šiauliuose, pasirodo, galima. 

O koks rezultatas?

(16 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...