Derybos dėl valdžios prasidėjo II. Aiškėja ir derybų prioritetai?

Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai informuoja apie prasidėjusias „Permainų koalicijos“ derybas ir jų prioritetus:

POLITINIŲ PARTIJŲ DERYBŲ DĖL VALDANČIOSIOS KOALICIJOS

 

SUSITIKIMO DARBOTVARKĖ

 

2008 m. spalio 29 d.

 

1. Proporcijos ir atsakomybė.

2. Dėl pasirengimo politiniams probleminiams sprendimams.

3. Krizės prevencijos planas.

4. Santykiai su opozicija.

5. Būsimų darbų grafikas.

Apie derybų eigą ir svarbiausius programinius nesutarimus taip pat informuoja naujienų portalas Delfi, naujienų portalas alfa, naujienų portalas atn, naujienų portalas lrytas.

 

Kaip nekeista, visi praneša beveik tuos pačius faktus…Svarbiausia problema – kas bus Seimo pirmininku.

 

Derybų prioritetai pamažu aiškėja? Klausimas „dėl ko deramasi“ darosi jau nebe toks aktualus…

 

(4 balsų, vidurkis: 1,25 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Vien dėl to, kad žiniaskalaida akcentuoja Seimo pirmininko problemą (ar išvis tik tokiu klausimu domisi), dar nereiškia, kad tai – svarbiausia problema, ar kad apskritai deramasi tik dėl postų.

 • Niekas nesistebi, kad Masiulis nori tos kėdės (su vienuolika mandatų), tačiau stebimąsi Valinsko noru (su aštuoniolika mandatų). Keista. O dėl praktikos nebuvimo … Toj kėdėj nepasėdėjus neatsiras ir praktikos. Pamenu, Muntianui irgi priekaištavo dėl praktikos nebuvimo …
  Norint kažką nuveikti postai irgi reikalingi.

 • Anonimas

  Tapęs Seimo pirmininku, A. Valinskas privalės „emigruoti“ iš TV. Ar galės ten grįžti nesėkmingai susiklosčius politiko karjerai, kai šv. vietos bus užimtos?

 • Anonimas

  Virgi,man patiko tavo aliuzija į Muntianą,nuveikusį tikrai nemažai gero.Bet,matyt,tu ne darbus turi galvoj,bet karjerą.Taip kad Valinskui,tapus pirmininku,aiškiai reikėtų dažniau knaisioti gėlių vazonus ar nuiminėti pakabinamas lubas,ieškant „blakių“.Konkurentai iš „savų“ ir „svetimų“tarpo neleis jau visai atsipalaiduoti.

 • Anonimas

  Yra toks dalykas, kaip media bias. Ty masinės informacinės priemonės daugiausia rašo apie tai, ką idomu skaityti, o ne tai, kas svarbiausia, pvz apie Mios ir Zvonkės muštynes girdim daugiau, nei apie Europos Centrinio banko palūkanų politiką. Čia irgi panašiai: skaityti apie Valinską-Seimo pirmininką kur kas idomiau nei apie kokį nors ten Amomėną-švietimo ministrą. Tai mes apie tai ir skaitom. Nors tai toli gražu ne pati svarbiausia naujiena Lietuvos politikoj. Deja, kitų naujienų pranešimams neliko popieriaus/kilobaitų/korespondentų laiko.

 • Anonimas

  Aš už Valinską – seimo pirmininką.Manau,kad galutinis Valinsko tikslas iš tikrųjų yra tapti prezidentu per Seimo pirmininko postą.Manau,tauta išrinktų.Dėl to ir yra šiam reikalui toks dėmesys.Nors visai neatmetu varianto,kad ,slapta susitarę seimo senbuviai jo neišrinktų – grynai profilaktiniais sumetimais.