Būna gi sutapimų: apie reputaciją

Geriausią reputaciją Lietuvoje turi prekybos centrų tinklas „Maxima“, alaus darykla „Švyturys-Utenos alus“ ir telekomunikacijų bendrovė TEO LT, rodo tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta gyventojų apklausa.

[…]

Apskritai Lietuvos gyventojai geriau vertina tas įmones, kurios nuosekliai investuoja į reputaciją“, – tyrimo rezultatus komentuoja Jonas Blinstrubas, ryšių su visuomene agentūros „BVRG Burson-Marsteller“, užsakiusios bendrovių reputacijos tyrimą, direktorius.

[…]
„Maxima LT“ ir UAB „Švyturys – Utenos alus“ yra  „BVRG Burson-Marsteller“ klientai
P.S. Tokia žurnalistika man patinka.
(9 balsų, vidurkis: 4,56 iš 5)
Loading...
 • Stogas

  Svarbiausiai tama procese visoms pusem yra labai gerai- pjaro kompanijai gerai subasliuota, maximka pasitenkino savo ego ir sumazino darbo kastus,o verslo zinios turi ka rasyti aplamai.. tuom sis gyvenimas ir nuostabus!

  • Rytis I

   „Aplamai“ būtų, jei redaktorius būtų patrumpinęs arba žurnalistė nebūtų pridėjusi nuo savęs. Dabar viskas gerai ir aišku. Nuostabu, nes pasitaiko dar vienas kitas ir normalus laikraštis, ne vien „ryšių su visuomene“ tupyklos.

 • O man jau net nebekeisti tokie pareiškimai. Jie jau senokai tapo įprastiniais. Ir, manau, todėl, kad žmonės, greičiausiai paskendę savo asmeninėse problemose, atprato mąstyti. Liūdna, bet tai tiesa. Mano akimis suminėtos bendrovės yra žemiausio reputacinio lygmens. Ypač tai pasakytina apie TEO, beje Omnitelio siamo dvynę.
  p.s. Toks jau sutapimas, kad vakar į mano Bitės tinklą paskambino intelektualiniai vagys iš Omnitelio, kurie bandė siūlyti perbėgti pas juos. Įsivaizduoju kaip neįprastai reagavo skambinusioji „konsultantė“, kuriais pasakiau, kad nenoriu nei girdėti jų siūlymų, nes Omnitelis paprasčiausiai yra neprestižinė bendrovė. Tikiuosi pamenate dar prieš penkmetį Omnio viešųjų ryšio skleistas kalbas, kad būti Omnitelio klijentu yra prestižo požymis. Dabar, kai tos kalbos jau, laimei, nutilę, toks mano juokelis jiems turėjo prilygti šaltam dušui. Aišku, viliuosi, kad tai bus atsakyta į šios bendrovės viršų.

  • Fredis*

   Skirtingai nei Tu, Romualdai, aš samdiniams stengiuosi negadinti nuotaikos ir kiekviename žmoguje matau draugą, bičiulį, partnerį ar paprastą ir mielą pašnekovą.
   Patikėk, man Omnitelio klientui, nepaliaujamai skambinėja iš Bitės ir Tele2, taip pat Galos, o nuo naujųjų metų bus galima rinktis ir naująjį elektros tiekimo operatorių, ir skirtingai nei Tu, su visais pasodintais prie telefono apartų samdiniais kalbu labai korektiškai, dalykiškai ir pagarbiai.
   Aiškiai ne iš mano genties…

   • Šaunuolis, Fredi. Tokie žmonės, kurie visada nutyli tiesą, yra Lietvos smegduobės garantai.
    Matai, dar gūdžiais tarybiniais laikais, mes, vietinis jaunimas, kaip išganymą rinkome po kruopelytę apie tobuląjį kapitalizmą Vakaruose. Ir viena iš didžiųjų kruopų buvo ta, kad kapitalizme nėra melo, apgaulės, vyrauja atvirumas, o jei kas susikompromituoja savo blogais veiksmais, jis visiems laikams pasmerktas subankrutuoti. Bet tau mieliau socializmo ir kapitalizmo hibridas? kuriame iš abiejų paimta viskas kas blogiausia…
    Ką gi, prisimindamas savo seną temą apie toleranciją, pabandysiu toks ir būti – šaunu, kad turi savo nuomonę.

    • Sejanus

     „o jei kas susikompromituoja savo blogais veiksmais, jis visiems laikams pasmerktas subankrutuoti.“

     Jūs matyt vis dar gyvenate kažkur už sienos, ir apie kapitalizmą vis dar žinote iš pagražintų gandų bei propagandos.

 • Makmerfis

  He, geras :D Bet tai visiškai nebestebina. Kas ką nori tą pliauškia, kas kaip nori, taip reikiamu kampu apklausas „pasuka“.

 • P.E.

  O gal ir politpartijų reitingai nustatomi pagal panašius principus?

  • chc

   Žinoma, kad ne. Kaip jums net mintis tokia galėjo atsirasti?

 • Paulius

  nesenai paskelbta apklausa rodo, kad žmonės rinktųsi įmonę su pigesne preke netgi sužinoje, kad ji moka vokuose.
  kokia visuomenė, tokia ir reputacija.

 • Leiskite pataisyti mažumėlę, Pauliau. Kokia valdžia, jos užkrauti mokesčiai, toks ir pragyvenimo lygis. O koks pragyvenimo lygis, tokia ir visuomenė. Ir reputacija čia jau ne prie ko.