Citata #347 „Maxima“ planuoja naujas investicijas

Iš „Maximos“ pranešimo spaudai:

prekybos tinklui sprendimas išlaikyti stabilias būtiniausių produktų kainas vartotojams, kompensuojant dalies būtiniausių produktų kainų augimą jau kainavo apie 1 milijoną litų. Siekiant, kad būtiniausių produktų kainos stabilios išliktų ir lapkritį,  į kainas žadama investuoti dar kita tiek.

… o aš ir nežinojau, kad galima investuoti į kainas…

Beje, spėju, kad „būtiniausi produktai“ bus iš „Optima linijos“.

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • lida

  Juk sakiau, kad marketingas sudėtingas mokslas, tad nėr ko stebėtis, kad nežinojot.

 • cheesus crust

  >>į kainas žadama investuoti dar kita tiek.

  Nubaus maksiminiai tą savo atviruolį, nes pavadino daiktus tikraisiais vardais. Investuoji, vadinasi tikiesi atsipirkimo, rojumi (ROI) dar vadinamo. Tai gal reikėtų jų ir paklausti kokio rojaus jie tikisi iš šitos investicijos.

 • Regis

  Kažkuria prasme tai investicija. Palaikomos mažesnės kainos taip formuojant pas vartotojus daugiau ar mažiau pagrįstą įspūdį, kad būtent Maximoje kainos mažesnės. Gal tiksliau investicija ne į kainas, o į įvaizdžio formavimą. Beje be „Optimos linijos“ yra ir „Favorit“ prekių grupė.

  Tarp kitko, niekaip nesuprantu kodėl taip yra. Tiek Maxima, tiek Rimi (apie Iki „Cento“ nelabai ką žinau) savo prekiniais ženklais pažymėtą produkciją parduoda gerokai pigiau. Kaip pavyzdys sviestas. Maxima Favorit 2,69 Lt ir Rimi Alpenrose 2,69 Lt (tiesa skiriasi svoris 180g ir 200g). Kai lietuviškų pieno perdirbėjų sviestas kainuoja gerokai virš 4 lt. Tai jau nebe procentų skirtumas, tai vos ne dvigubas skirtumas. Kaip tai gali būti? Taip išeina, kad prekybos tinklai ant brangesnės ir geresniais prekiniais ženklais pažymėtos produkcijos atsigriebia savo pelno dalį?

  p.s. bent jau sviestas visiškai nieko nesiskiria vertinant pagal skonį. (Išskyrus aišku tuos pačius brangiausius iš grietinėlės). Ir tas pats su pienu, varške ir kitais produktais iš pieno. Sviestas turiu omeny tikrą sviestą (82%).

  p.p.s. ir kitas klausimas kaip ir ką (kainų požiūriu) skaičiuoja Statistikos departamentas.

  • mdxacuk

   Sviestas nebūtinai tas pats. Sviestas aplamai yra sūrių gamybos atlieka. Nes sūris privalo būti tam tikro fiksuoto riebumo. Susidaro grietinės perteklius, kurio nėra kur dėti, nes grietinė netinka ilgam laikymui. Tai belieka perdirbti į sviestą, kurį galima sušaldytą laikyti metų metus. Taip ir daroma – kraunama į šaldytuvus ir laukiama geresnių laikų, t.y., geresnių kainų. O geresni laikai gali ir neateiti, nes pasaulyje pilna N. Zelandijos ir kt. sviesto po 1 USD už kg. Arba pardavinėti kaip Favorit (dabar, atrodo, jau net ne 2,69, bet 2,62).

   • Musė

    Laba diena, mdxacuk, koks ne tas pats? Tipo Maxima pati augina karves, Numavičius su Staškevičium jas melžia, tada Marcinkevičius suka sviestą? Tai tų pačių gamintojų sviestas, tik lipdukas kitas.

    • lv

     Nežinau kokie ir iš kur tie sviestas, grietinė, tačiau palyginus su brangesniais kitų gamintojų produktais aš aiškiai jaučiu skirtumą tiek pačios grietinės (saulės miesto, kuri mano receptoriams bjaurokai, nenatūraliai rūgštoka), tiek pačio sviesto (favorit), kuris net ir gerokai sušalęs, lengvai pjaunasi, tepasi, kaip koks margarinas (nors puikiai žinau, nes pieno produktus pažįstu iš kaimo, kaip sunkiai tepasi, t.y. trupa tikrasis sviestas).

    • mdxacuk

     „Pagamint“ galima nusipirkus vagoną sviesto ir porą rulonų vyniojamojo popieriaus su „Favorit“ spalvom. Tam gi nebūtina mokėti melžti karves. Net ir mokėt sviestą vyniot nebūtina.

  • Musė

   Regi, jei jums tikrai įdomi ši tema, internete gausu informacijos apie vadinamąsias „privačias etiketes“, „privačius prekinius ženklus“, Retailer Brands, Private Labels (čia visur vienas ir tas pats). Ekonominės klasės privatūs prekiniai ženklai praktiškai visada bus pigesni už gamintojo brandus, o Premium gali būti ir brangesni (pvz. IKI „Gurmanų“ linija).

   • paprastai sutaupoma ant OEM’inio brando reklamos etc.

   • Regis

    Muse, aš tai suprantu ir žinau. Taip pat suprantu, kad tuos pigesnius produktus gali gaminti netgi koks mažai žinomas gamintojas kuris savo prekinį ženklą labai sunkiai kurs ir vargubau ar jam tas apsimokės. Tačiau, kodėl toks didelis skirtumas? Nemanau, kad kokiam Rokiškio sūriui tiek brangiai kainuoja savas prekinis ženklas.

  • tomas

   Aš manau, kad pasukus klausimą kitu kampu — o kodėl „brandinis“ sviestas toks brangus — galima rasti klausimą. Dažnai tą patį produktą parduoda viem prekės ženklais (jei ne trim), skiriasi tik etiketė. Tai ar dabar padoriai uždirbantis tautietis pirks Piguvos ženklo prekes? Prisiminkit Bonux reklamą. Nemanau, kad kokiam Henkel apsimoka gaminti dviejų kokybių skalbimo miltelius…

   • tomas

    Galima rasti atsakymą. Visai bliogai rašyti mažam ekrane :)

   • nerijus

    tomai

    O kaip su Nokia telefonų baterijomis?..
    Jei jas gamina su Nokios leidimu (patentu), tai kodėl Nokia neprisiima atsakomybės už nekokybiškas prekes? Ant baterijų užrašas „Nokia“ originalus. Jei jos būtų parduodamos su ženklu- plagiatu, tai seniausiai būtų kilę daug skandalų (kaip dažnai nutinka gariūninėms prekėms ir ypatingai rūbams, rankinukams ir batams).

    • tomas

     Kaip ir dauguma telefonų, nešiojamųjų kompiuterių ir kito šiuolaikinio gėrio gamintojų, Nokia baterijų negamina, o užsako pagaminti pas specializuotus gamintojus (yra keletas didžiųjų, tokie kaip Sony). Jie užklijuoja Nokia lipduką ir atiduoda pačiai Nokia. Iš principo baterijos kokybė nepriklauso nuo pačios Nokia, nes tai yra standartinis produktas. Beje, Nokia kartais atšaukia savo baterijas, http://batteryreplacement.nokia.com/batteryreplacement/en/

  • keistas

   na, alpenrose skonis nelabai „sviestinis“, tikrai skiriasi nuo (lyg) tuose pačiuose Mažeikiuose Pieno žvaigždžių gaminamo.

 • Taip, iš tikro Lietuva ritasi nežinia kur… O jei tą „investiciją“ pateikti procentaliai nuo apyvartos? Gautųsi juokingai maži skaičiai…

  Iš kitos pusės pažvelgus, darosi aišku, kad vartojimas vis dar krenta, ko pasekoje norima kelti kainas…

  • lida

   Inevestuojama siekiant „išlaikyti stabilias būtiniausių produktų kainas vartotojams, kompensuojant dalies būtiniausių produktų kainų augimą“. Ar jūs norit, kad investuotų tiek, kad būtiniausių produktų kainos sumažėtų per pus ?

 • anoniminis bailys

  Hmm, o tai cia kartais neiseina taip, kad maxima uzsiimineja kainu dempingu? Ar as kazka praleidau?

 • dempingas butu jei pardavotu pigiau uz savikaina…

  • ir aisku – cia ne uzsienio rinka

  • anoniminis bailys

   Dempingas yra nebutinai pardavinejimas zemiau savikainos, beto apskaitoje ir taip yra daugiau negu pakankamai budu kaip to neparodyti, tai toks apibrezimas kaip ir netenka prasmes. O del uzsienio rinkos sutinku, dabar sitas terminas daugiau vartojamas kalbant apie uzsienio rinkas. Sitas veiksmo dempingu gal ir nepavadinsi, bet cia jau tegul pasisako didesni ekonomikos specialistai uz mane :)

 • respondentas

  pagaliau susimylėjo! Duos pavalgyt? Gal kerštas už LEO jau baigėsi? O gal širdį suspaudė pro Naujininkų turtuolių kvartalą pravažiavus pažiūrėt kaip krautuvės remontas vyksta? Bet kokiu atveju yra vilties, kad davę pavalgyt prieš rinkimus duos ir alaus atsigert! gal net už dyką!

 • stogas

  Akropoliai skelbia akcijas „JAMAM“ su 50 % nuolaidom. Varom!

 • Čia tą vadinama investicija, tai kaip sakant nubraukia nuo savo pelno šiek tiek.

 • Neiškenčiau

  Už „mdxacuk“ paaiškinimą kaip atsiranda sviestas reikėtų skirti premiją ar ką…: „Sviestas aplamai yra sūrių gamybos atlieka. Nes sūris privalo būti tam tikro fiksuoto riebumo. Susidaro grietinės perteklius, kurio nėra kur dėti, nes grietinė netinka ilgam laikymui“. Genialu…
  O batonai tikriausiai ant medžių auga???

  • mdxacuk

   Labai gailiuosi sutrypęs tamstos šventus jausmus „šilto ką tik pamelžto pienuko“ ir „kvepiančios šviežios duonutės“ atžvilgiu. Industrinė realybė truputį skiriasi nuo to, ką jūs matėt pas savo bobutę kaime. Pas bobutę niekas neprapuldavo, netgi išrūgas jinai sušerdavo paršiukui. O pieno kombinatui jom atsikratyt yra problema, kainuojanti nemažus pinigus. Dar neseniai prie pieno fabrikų tyvuliavo ištisi išrūgų ežerai. Sviesto į Kazokiškes kol kas niekas neveža, bet pasaulyje egzistuoja sviesto perprodukcija ir užtat jūs galit nusipirkti Favorito po 2,62. Tiktai perprodukcija dar nereiškia, kad sviestas jums bus dalinamas už dyką. Tikriausiai nestudijavot marksizmo-leninizmo pagrindų. Kitaip žinotumėt, kad kapitalistas geriau išpils atliekamą pieną į kanalizaciją, negu atiduos badaujantiems Afrikos vaikiukams.

 • nerijus

  Man nerūpi kainos maksimoje, nes joje neperku ir kitiems rekomenduoju.

 • nerijus

  Yra tokia Valstybinė kainų ir energetikos komisija.

  http://www.regula.lt/lt/

  Jie „aptarnuja“ tik šiuos penkis:
  elektra,
  dujos,
  šiluma,
  vanduo ir
  transportas (???)

  Kodėl čia nėra įrašytas „maistas“?..Ar tai gyvenimiškai nėra svarbu?..

  „Esminis pokytis energetikos kainodaroje įvyko 1997 m. vasarą, kai įsigaliojo Energetikos įstatymo pakeitimas. Jis suformulavo naujus kainodaros energetikoje principus. Įtvirtinta pagrindinė nuostata, kad reguliuojamas energijos (elektros energijos, gamtinių dujų, centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens) kainas nusistato patys tiekėjai, apskaičiavę jas pagal Komisijos patvirtintas metodikas bei suderinę su Komisija.“

  Teisingai perskaitėte: kainų…komisija, o tik paskui parašyta „energetikos“.

  Jie „aptarnauja“ tik šiuos penkis:
  elektra,
  dujos,
  šiluma,
  vanduo ir
  transportas (???)

  Kodėl čia nėra įrašytas „maistas“?..Ar tai gyvenimiškai nėra svarbu?..

  Jei kainas reguliuoja šiems, gyvenimiškai svarbiems dalykams, tai kodėl jos negali būti reguliuojamos ir maisto produktams?..
  Jei sakysite, kad kainų reguliavimo negali būti laisvoje rinkoje, tai kodėl jos reguliuojamos energetiniame sektoriuje?.. Ar tai nėra komunizmas?..

  • Bobutė

   Pritariu p. nerijui.

   Kodėl neįrašyta?
   O kodėl neįrašyti rūbai ir, ypač svarbu, batai? Ar tai gyvenimiškai nėra svarbu? Ypač dabar – žiemai artėjant… Ką ar basai po sniegą?

   • mdxacuk

    Kai pirmą kartą buvau Kuboj apie 1983 metus, tai ten šitas reikalas jau buvo tobulai sureguliuotas: kiekvienas vyras gaudavo po 2 marškinius per metus ir po 6 metrus perkelio. Kelnes gaudavo kartą per 2 metus. Batų reguliuoti nereikėjo, nes dauguma vaikščiojo basi.

  • Regis

   Nerijau, šios komisijos svetainėje (adresas kur tu nurodei) yra skyrelis apie mus > istorija. Ten pakankamai aiškiai išdėstyta kaip ši komisija atsirado ir kuo jie užsiima. Esmė ne tos komisijos pavadinime kuri bandai išnagrinėti, o teisiniame reguliavime t.y. valstybės deleguotuose funkcijose. Kainos energetiniame sektoriuje reguliuojamos nes čia skirtingai nuo maisto vartotojas arba iš viso negali rinktis arba labai sunku tą padaryti t.y. monopolizuota rinka. Todėl valstybės pareiga vartotoją ginti, tam ši komisija ir reikalinga. O dėl maisto pats parašei, kad maximoje neperki, o perki matyt kitur ir kiek nori, kada nori ir pats tą sprendi. O jeigu egzistuoja karteliniai susitarimai dėl maisto kainų tai jau darbas konkurencijos tarybai, t.y. visai kitai institucijai.

   • nerijus

    Regi

    nesutikčiau, kad pas mus maisto rinka nemonopolizuota. Galima tik išskirti, kad monopolizuota PC (tai parodė ir, galiam teigti,- patvirtino net prezidentė, kuri grasinosi riboti antkainius įstatymiškai). Tai koks skirtumas ar tai energetika, ar maisto pramonė?..

    Bobute

    Šiuo metu dėviu kelnes, kurioms 9 metai (mano numylėtinės); batams- 2-ieji ir t.t.
    Ką tuo noriu pasakyti?.. Ogi, kad rūbus galima užsidėti ir ne vieną kartą, o maistą, dėja, valgysite tik vieną vienintelį. Tikrai, manau, kad nerizikuotumėte jo pervirškinti ir antrąjį kartą?..Bobulytėms, ypač senyvo amžiaus, nepatarčiau…

    • Bobutė

     Tu tik pamanyk, koks šaunuolis – kelnes cielus 9 metus myli…:)

     Taigi, pritariu Tamstai – reikia reguliuoti. Batus irgi (mat senus žieminius sunešiojau – reik naujų)…
     Pagalvojusi, dar reguliuojamomis padaryčiau ir butų kainas, juk tai irgi – gyvenimiškai svarbu…
     Arba paimkim naujienas. Tai gyvenimiškai svarbi paslauga, be kurios – nė dienos… Taigi, neginčytinai turėtų būti reguliuojami ir BNS įkainiai, o tai, jaučiu, p. A. Račas per gerai gyvena…:)

    • Regis

     Skirtumas toks, kad šilumos į savo butą nuėjęs į parduotuvę nenusipirksi. T.y. yra vienas tiekėjas ir jis gali daryti su tavim ką nori, o ne tu su juo.

     Su maistu kaip ir su kitomis panašiomis vartojimo prekėmis yra kitaip. Pats pasirenki ką, kada, kur ir kokiomis sąlygomis pirkt ar ne. Pvz. gali būti veganas (ar vegetaras) ir tau mėsos kainos bus visiškai dzin.

     Tikrai taip, tos komisijos pavadinimas šiek tiek klaidinantis, peršantis mintį, kad jie gali (o gal net privalo) kontroliuoti visas arba dalį kainų. Tačiau reikia siūlyti ne kitas kainas reguliuoti o koreguoti tos komisijos pavadinimą. Ir tu tą gali laisvai padaryti. Pasiūlyk kaip ši komisija galėtų tiksliau vadintis, kad neklaidintų žmonių. Ir gal vieną dieną ją taip ir pavadins.

    • nerijau, Grybauskaitė vienintelį kartą labai tyliai užsiminė, kad reikia reguliuoti oligopolinę rinką. Ir užtilo… Kitokio reguliavimo laisvoje rinkoje iš principo negali būti, nes kitaip grįšime prie planinės ekonomikos.

     Oligopolinę rinką reguliuoti gali tik tam tikri įstatymai ribojantys mažmenos stambiausių tinklų plėtrą ir jų koncentraciją. Kainų komisija čia ne prie ko.

   • nerijus

    Regi

    Bet aiškiai nurodoma, kad tai kainų ir… tarnyba.

 • Nesvarbu

  Aš ir pritariu nerijui. Išties, kodėl čia nėra įrašytas “maistas” ir „batai“? Yra ir dar keletas gyvenimiškai svarbių dalykų, o neįrašyta!! Kam tuomet mums tokia kainų ir energetikos komisija reikalinga?

  • Valentinas

   Prisidedu prie Nerijaus palaikytojų armijos. Siūlau įtraukti į sąrašą:
   Vitaminą C (žmogus be jo negali)
   Alų (žmogus be jo negali)
   Žurnalą FHM (žmogus be jo negali)
   Reklamos per TV3 kainas.
   Visų šių gyvybiškai svarbių prekių kainas privaloma reguliuoti.

 • Valentinas

  Dar Bobutė turėtų pritarti,kad neįmanoma apsieiti be karstų, laidojimo paslaugų, vainikų ir kitų kainų reguliavimo. Visi mirsime, o tie prakeikti frankai krukai iš to pelnys VIRŠPELNIUS!
  Dažna Bobutė pakasynoms taupo visą gyvenimą, o tie beširdžiai taip lupa, kad net mirti nebeapsimoka. Kaip Bobute galvojate, ar teisybę byloju?

  • Bobutė

   Vai, vai, vai… Kaip negražu, Valentinai, priminti ubagui apie lazdą…:)

   • Man patinka mūsų ūbagai, tokie romūs, sotūs, nuo pat ryto sėdi prie kompiuterių, gurkšnoja kavą su pyragaičiais, varto laikraščoius ir nuo 10 val. per plazminį televizprių Panasonic TX-P50VT20E stebės A.Sacharuko ir L.Karaliaus išvijimo iš Seimo procedūrą.

    • J. naivusis

     Taigi, tai pats svarbiausias – Pasaulinės reikšmės ĮVYKIS.

    • Bobutė

     p. Fredis* taip vaizdingai aprašė mūsų(?)ubagus, kad man net seilė nutįso… Ypač dėl televizoriaus, nors pati labiau mėgstu Philips’us…:)

    • Regis

     Tarp kitko Fredi labai įdomūs reginys. Nors aš jo viso nežiūrėsiu nes neturiu tiek laisvo laiko, bet jau vien advokato kalbos užtenka suprast kokio lygio išvedžiojimais šiandien tenais bus apsikeista. Pvz. iš advokato minčių – gerb. Seime jums nereikia spręst ar jie pažeidė įstatymus ar Konstituciją, jums tik reikia nuspręst ar jie verti prarasti mandatus (kalba mano). Neblogai.

    • Regis

     Beje visai įdomu kiek mokesčių mokėtojams kainuos tokia intelektuali šių garbių piliečių diskusija. Gal ir visai nieko, sėdi, demonstruoji savo išmonę, o alga tau kapsi.

     • lida

      Teisingai, visai gali būti, kad Lukašenka baltarusiams mokesčių mokėtojams kainuoja pigiau.

   • Valentinas

    Bobute,
    Visų laukia smertis (net Nerijaus) ir nėra čia ko gėdytis :)

 • Nesvarbu

  Valentinai, sveikas:) aš už bobutę. Esminis pokytis laidojimo paslaugų kainodaroje įvyks, kai įsigalios Laidojimo įstatymas. Jame būtina suformuluoti bazinius kainodaros frank krukystėje principus. Įtvirtinti pagrindinę nuostatą, kad reguliuojamas laidojimo (karstų, vainikų, žvakių) kainas nusistato pačios bobutės, apskaičiavusios jas pagal Komisijos patvirtintas metodikas bei suderinę su Komisija.

 • Valentinas

  Manau,kad Nerijus pritartų dar vienam (atleisk man viešpatie) pasiūlymui:
  Reikia reguliuoti ritualinių bažnyčios paslaugų kainas!
  Šalin frankai krukai nuo Jėzaus!

  • nerijus

   Va, va…Bažnyčias (be išimties) apmokestinčiau, kaip ir uab’us…

  • nerijus

   Smagu, kai tiek žmonių atsiliepia. Noriu tik priminti, kad maisto kainas leidžia reguliuoti ir įstatymas.

 • stogas

  o as siulyciau reguliuoti rentu dydi ir valdininku priedu skirima.

 • Regis

  Ats. ne į temą.

  http://www.lrytas.lt/-12894192281287707775-lietuvai-reikia-naujos-de%C5%A1in%C4%97s.htm

  A.Vinokuras lrytas.lt portale kviečia kurti naująją dešinę. Konstatavęs, kad A.Kubilius jo prieš rinkimus nepaklausė ir dabar konservatoriai serga nors patys to ir nepripažįsta, klausia kas pasiruošęs priimti iššūkį. Priešingu atveju, kiek supratau, be tokios naujosios dešinės ateitis bus „juoda kaip smala“, o kitas Seimas „taps viena didžiule juoda skyle“. Hmmm… ėmiau ir susimąsčiau o kas jūs toks Arkadijau Vinokurai? Šio A.Vinokuro įrašo gale patalpintas standartinis paskutinių autoriaus straipsnių sąrašas. Pabandžiau panagrinėti apie ką tie straipsniai (trumpai):

  „Tiek saviems žmonėms, tiek kalbant apie žydus (apie kompensacijos už žydų religinę nuosavybę įstatymo projektą)“ – žydų tema.
  „Keturi šimtai prieš vieną“ – „violetinė“ tema.
  „Lietuvos pilietybę – tik žydams?“ – žydų tema.
  „Faktas: Lietuvai vadovauja du premjerai“ – Prezidentės tema.
  „Jeigu L.Stankūnaitė pralaimės bylą – plosiu“ – „violetinė“ tema.
  „Bliūkšta Garliavos „tiesa““ – „violetinė“ tema.
  „Prezidentė supranta pragmatizmą. O amoralumą?“ – Prezidentės tema.
  „Ar verta sukti galvą dėl kiaulės galvos?“ – žydų tema.
  „E.Zurofas ir Prahos deklaracija“ – žydų tema.
  „Liberalizmas kaip baubas“ – politinė tema.

  Sakyčiau gaunasi visai originalus, temų kuriomis šis žmogus garsiai samprotauja, sąrašas. Taip ir lieku nesupratęs visgi kas yra A.Vinokuras ir kodėl jo naujoji dešinė ką nors turėtų sudominti.

  O tai mane „užkabino“: „Tačiau šiandien tik aklas nemato jėgų, svajojančių apie “valdomą” demokratiją, uždarą nuo pasaulio savo šešėlio bijančių žmonių valstybę“ A.Vinokuras (šaltinis: tas pats). Įdomu, gal galima akliesiems iš gatvės paaiškinti kokios tai jėgos.

  • nerijus

   Vakar, Teisėje žinoti, dalyvavo viena konservatorių atstovė ir aiškiai pareiškė (pasiuntė signalą pensininkams), jog jie pirmieji gali tikėtis pagerėjimo, o visi kiti- palauks. Kas tai?..Ne reklama, prieš artėjančius rinkimus. Juk pagrindiniai balsuotojai- pensininkai (ypač Bobutės)?..

 • Karolis Jachimavičius

  Čia ir yra tos brangios kainos, apie kurias dažnai žmonės kalba. Bet tik iš pažiūros viskas sudėtinga – nusiperki kainą, tada gali pirkt daiktą – iš tiesų, tereikia tuos kainos kainą ir antrąją kainą sudėt.

 • Gana painiai pasakyta. Gal cia kalba apie ‘futures contracts’ – t.y. kai susimoki is anksto uz teise pirkti uz tam sutarta kaina?
  http://en.wikipedia.org/wiki/Futures_contract

 • As cia katik radau dar viena gera citata Algis Caplikas – „Duok Dieve mums islandų problemas“

  http://www.balsas.lt/naujiena/510450/lietuva-drasi-salis-islandija-isdidi

 • Pingback: balsas.lt: naujas stilius | Artūras Račas()