A.Valinskas versus E.Jakilaitis: pergalė akivaizdi

Na, ką galiu pasakyti…

A.Valinskas sparčiai mokosi ir gali išmokti.

Tai – išvada po „Lietuvos ryto TV“ laidos „Forumas, kurioje Seimo pirmininkas beveik valandą atsakinėjo į E.Jakilaičio klausimus.

Nepaisant to, kad balsavimo rezultatai buvo labai nepalankūs A.Valinskui (apie 3500 balsavo už tai, kad jis netinka būti Seimo pirmininku ir tik kiek daugiau nei 500 „už“), mano subjektyvia nuomone, šios laidos nugalėtojas akivaizdžiai buvo A.Valinskas.

Jei ne kokios paskutinės 7 laidos minutės, kai buvo kalbama apie A.Burkšą, G.Kazlauską ir TPP rėmėjus, būtų net galima sakyti – „absoliutus laimėtojas“…

Žinoma, prie šios pergalės nemažai prisidėjo ir pats E.Jakilaitis, pasiūlęs diskusijoms temas, kurios buvo labai naudingos A.Valinskui: atlyginimo mažinimas, TPP narių dainavimas, A.Salamakino pasiuntimas velniop, žurnalistų darbo Seime ribojimai, būsimi prezidento rinkimai.

Per daug lengvi riešutėliai A.Valinskui – gliaudė nesustodamas, kartais net pasimėgaudamas:)

Aš būčiau klausinėjęs kitų dalykų, bet, kaip sakoma, kiekvieno teisė rinktis…

Tačiau ne vien dėl klausimų A.Valinskas laimėjo.  

Jis pastebimai pasikeitė. Dingo ankstesnė arogancija, noras auklėti, Seimo pirmininkas buvo kaip niekada mandagus. O ta mini scena kai jis atsiprašė rinkėjų už savo frakcijos narių blogą elgesį iš viso verta vadovėlio.

Klausiausi ir ne kartą sugavau save galvojant – kalba kaip tikras politikas:)

Tai – didelė pažanga, nes dar prieš mėnesį tokia mintis niekada nekilo.

Tiesa, kol ks negalėčiau pasakyti „kalba kaip tikras politikas“, nes apie tikrąją politiką laidoje kalbama nebuvo.

Bet gal dar viskas priešakyje? Ypač jei nedings noras mokytis ir pasirinks teisingus vadovėlius:)

(15 balsų, vidurkis: 3,07 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Rinkiamai artėja…
  Lietuva,niekad negyvens ,kaip vakarų europa…
  Tai faktas.
  Visada sakiau,kad žmogui reikia duoti šansą..,bet jis niekada nepasikeis.
  Tik gerais darbai galima įrodyti,kad sieki ne tiek su naudos,bet ir visuomenei.
  Kartoju: rinkimai artėja.
  Rinkiamai artėja ir kalbos,lieka tik kalbomis…A.V. nieko negali pakeisti esamai nomenklatūrai ir nepakaeis.Jis per menkas „karpis“ savp „prūde“.

 • Anonimas

  Na tai ar nesakiau…
  Juk baigti vidurinę aukso medaliu…
  Ir visgi niekinga mūsų tautelė. Tikri mižniai…
  Pavarė žiniasklaida ir plagijuoja… visgi niekinga mūsų tautelė – jai bet ką gali įkalti… bet ką…
  O visuomet maniau, kad JE Valinskas viską gali, – jei kaip tas sakė jumoro srityje buvo prikaustęs tautą du dešimtmečius… čia tau ne internetu surankiotus rimtus dalykus dėstyti (kai miesto moterytės ir ne tik vos ne alpsta… kai sužino apie kastas Indijoje ir t.t. ir pan.).
  Na kol kas pinigai viską gali – net JAV prezidentu (kur sakoma demokratija) be centukų neišsirinksi…
  Bet va lietuvoje va ir nesiseka ir su pinigėliais kartais – kaimyno nenuvertė, bet tas Nerį nutarė apnuodyti, jei panorės (o ji lyg tai pro Vilnių teka – taigi bumerangas… juk anksčiau net vaikams apie jo efektą pasakodavo).

 • Anonimas

  Artūrai, ar tikrai manai, kad Valinsko amžiaus žmogus gali staiga pasikeisti?
  Ar nematot akivaizdaus Jakilaičio palankumo Valinskui? Kalbu ne tik apie šią diskusiją.

  • Valinsko amžiaus žmogus gali mokytis… Klausimas tik yra, ko jis mokosi: ar gerai kalbėti ar ko nors kito?

   Dėl E.Jakilaičio palankumo – aš taip nemanau. Na, nebent asmeninė pažintis ir bendras darbas LNK šiek tiek stabdo.

   O ką manau – parašiau:)

   • Anonimas

    Apie Valinsko asmeniniu bruožus buvau girdėjęs gerokai prieš rinkimus iš VBS. :) Porinkiminiai triukai tik patvirtino jo „diktatorišką“ būdą.
    Tik keista, kad taip greit atsiskleidė. Klausimas, ar jis neturėjo PR konsultantų, manė galįs pats, ar jų neklausė, ar jie netikę. Dėl mokymosi, tai kaži. Gal ir gali kažko išmokti, bet nepakeisti charakterį, būdą ar įpročius.
    Nesu tikras, bet man tikrai pasirodė, kad Jakilaitis rodo palankumą.

    • Orka,
     O ar neatsitiko kartais,kad pripratęs (išdresiruotas, pripumpuotas, prifarširuotas)prie besaikio ….sklaidos puolimo, normalų ir nešališką žurnalisto elgesį palankumu palaikei?

 • Anonimas

  Taip Valinskas šioje laidoje laimėtojas, sutinku. Tik kad jo kalbejimas buvo labai jau vaikiškas – pagrindinis principas – visi kiti aplinkui yra tokie patys arba dar blogesni, kaip mokykloje – Joniukas gavo 2, о tu ka gavai – aš irgi 2..
  Žinoma, tokia taktika perpektyvesnė nei Kubiliaus – visi blogi, tik aš vienas žinau ;)

  Ir dar nepamirškim Jakilaičio ir Valinsko draugiškų santykių, tokia štai žurnalistika, lyg ir kandu bet…

  o Valinksas bus prezidentu, liūdna

  • Liūdnas Giedriau U,
   Jeigu po visuotinio A.Valinsko puolimo …sklaidos „didžiausias kąsnis“ – A.Burkšo karjeros vingiai, gal ne taip viskas ir blogai?
   Pasiilgai Brazausko tame poste? Dabar jau man liūdna…:)
   O šiaip, kas vaikiška – nėra blogai, nes vaikai – laimingiausi planetos žmonės. Suaugusiems mokytis iš jų ir mokytis. Tik įsivaizduok, kaip pasikeistų planeta, jei suaugusieji išmoktų, na kad ir vėl taip greit susidraugauti, kaip vaikai susidraugauja prieš minutę apsikumščiavę.
   Pvz. A.Račui aš pasirodžiau mažvaikiškai, kai tuo tarpu jis pats,tikriausiai, įsivaizduoja pasirodęs solidžiai, kai klausiau, kaip gi Valinskui įrodyti savo siekį sąžiningai dirbti valstybei (ir tau). Tepraėjo kelios savaitės, yra ryžto ir yra konkrečių rezultatų. Ką dar jam padaryti, klausiau A.Račo, gal susideginti? Artūras leido sau nutylėti. Solidu? Nežinau. Kiekvienas įvertins pagal savo visatos supratimą. Tik šios temos pasirodymas ir Artūro pasvarstymai jau kažką vis tik reiškai.
   Taigi, kai kam netgi tavo pasisakymas gali pasirodyti vaikiškai (beje, kaip ir mano) :)
   Tiesa, Giedriau U, dar neskubėk liūdėti, dar visko bus, drauge, nes ‘draugai’ nesnaudžia …

   • Anonimas

    jep, vaikai gerokai intelektualesni, pabandyk pats išmokt, kiek išmoksta vaikas per tokį trumpą laiką, tik meluoja jie gerokai blogiau.. ;)

    Dėl Valinsko,- vien ko išvedžiojimai verti apie išaiškinimą ką galima daryt, t.y. kas yra autorinė veikla, kas nėra – yra common sence, kadangi tas bendras supratimas tokio lygio tai ir liūdna..
    Žinoma, į blogesnius baksnoti visada lengviau, va kaip geresnių atrast ir lygiuotis.
    Nesimato kolkas horizonte, kas su Valinsku galėtų prezidento rinkimuose pasigalinėti, gal atsiras kas nors, bet TS jau kortas metė, lieka Brazauskas arba naujas gelbėtojas

    Ne į tema: aš pvz. galvoju jei žmogus gali sau leist užstatyt kito automobilį kieme, tai jam jokie įstatymai nepadės,
    kaip sakė profesorius Preobraženskis: „стало быть разруха не в туалетах, а в головах“

    • Kaip pirštu į akį! Jau ketvirtas mėnuo užstatau kaimyno auto savuoju, – emigravo,ratai liko, o ką mums, likusiems daryt? :) Veikiam pagal aplinkybes ;)

     • Anonimas

      na jei emigranto, tai tiek to, svarbu nepriprast ;)

    • Anonimas

     dar A.Zuokas, beje panašu kad A.Valinskas laiko A.Zuoką pagrindiniu konkurentu, nes tai regis viena iš suaktyvejimo priežasčių

     • Pasakyk, kad juokauji. Jeigu Zuokas prezidentu taps, išvešiu vaikus ir pats išvažiuosiu. Dieve, sergėk …

    • Giedriau U,
     “ …lieka Brazauskas…“ – po paraliais, negi tikrai liko seniai, moterys ir vaikai ? Vienok, ne kas …

     • Anonimas

      A.Paleckis per jaunas, gal A.Butkevičių (revoliucijų meistrą) stums, tai turėtumėm kompaniją – A.Zuokas, A.Valinskas, A.Butkevičius ;)

      Jei rimtai eit gal ir būtų kam, klausimas tik už ką žmonės balsuoja

 • Žiūrėjau „Redakciją“, Kūris kalbino Edvardą Luką iš „The Economist“, žurnalistas praėjusius rinkimus rinkimus Lietuvai pavadino gerais, pasidžiaugė, kad Pakso ir Uspaskio partijos liko opocizijoje, pagyrė ankstesnę vyriausybę už labai aiškiai deklaruotą paramą Gruzijai (palygino su islandų pagalba mums 90-ais).
  Dėl Valinsko. Niekada nebuvau nei labai skeptiškas jo atžvilgiu, nei dabar labai juo žaviuosi po pokalbio su E.Jakilaičiu.
  Jei socialistai sumanytų versti vyriausybę, tektų koaliciją daryti su darbo ir Pakso partijomis, prisijungti Zuoko partiją, arba TPP. Dideliu džiaugsmu dabartinės vyriausybės kritikai netrykštų … gal išskyrus Fronto partijos ir paksiečių simpatikus.
  Valinskui didelės meilės nereikia jausti, bet kvailai jį užsipuldinėti – tai tik parodote, žurnalistėliai, savo menkumą.

  • Fredi, na pabūk suaugęs. Elgiesi kaip Valinskas po rinkimų: visas komentaras kaip normalaus žmogaus, o pabaigoje vis tiek neiškenti:) … parodai savo…

   • Artūrai,
    Ką Fredis parodė pabaigoje, Valinskas pasakė pačioje pradžioje. Kaip besusireguliuotų žurnalistų „seiminiai“ reikalai, Valinskas jau laimėjo – problema iškelta, visuomenė ir patys žurnalistai pripažino – „kvapas“ yra ir kvepia ne Chanel’iu. Ko vertas vien tik Maldeikienės straipsnis! Sveikas reiškinys ir dėkui autoriui.

    • Anonimas

     Kokie čia dar socialistai gali bandyti keisti vyriausybę?:) Ar aš kažką pražiopsojau per dieną?

  • Anonimas

   „tai tik parodote, žurnalistėliai, savo menkumą“

   nu jo….

  • Fredi,
   Dėl Kūrio ir Luko pokalbio – būt naudinga paklausyti be LTV vertimo. Man kažkaip netikėtai nuskambėjo ta pagyra buvusiai vyriausybei.
   Dabar Artūras sakys – paranoja. Tiek to – jis man irgi nelabai gražus… :)))

 • Anonimas

  nebus AV prezidentu, na tikrai netikiu…
  Kažkaip norisi tikėti, kad žmonės vieną kartą atsikvošės…

 • Artūrai, tavo blogą akylai stebi keli tuzinai žurnalistų (nominuotas paparazzi prizui (račas – socialinis reiškinys)), gaudo vėją, žiūri iš kur jis pučia, tai daugiau jiems skirtas komentaras …

 • Anonimas

  Faktas, kad sausio 16-oji ne tik Valinską pakeitė. Man žymiai svarbiau Kubilius. Kažkaip mūsų kasdieninis gyvenimas nuo jo labiau priklauso (dabar ir bent artimiausiu metu). Visgi nėra to blogo, kuris ko nors gero neatneštų.. Asmeniškai aš netikiu Valinsku nei kaip politiku, nei kaip sąžiningu ar doru žmogumi. Bet šioje situacijoje galima tik padėkot už nokdauną rinkimuose visokiems ankstesniems politiniams projektams. Kol kas tik tiek.

  • Anonimas

   Joks čia faktas.
   Post hoc ergo propert hoc?

 • Anonimas

  Žinant, kad viskas vyko Lryto TV labai abejoju, kad buvo nors menkiausias palankumas Valinskui, tuo labiau, kad jis tebevadinamas Seimo vedėju. Gaila nemačiau laidos, ar ir joje jis buvo vadinamas vedėju?:)

  Būtent ši apžvalga parodo, kad Račas gali pagirti ir tą, kurio nemėgsta, dėl to tik pagarba autoriui (ne taip, kaip buvo pagiriamasis žodis Imbrasui, kurio adresu nepalankių pasisakymų sunku rasti):)

 • Anonimas

  aš taip pat žiūrėjau Redakcija – įstrigo Daivos Ulbinaitės siužetas apie bankus ir jų paskolas . Vedančioji tiesiog prokuroro tonu teigė kad bankai blogiečiai, kad perlengvai teikė gyventojams kreditus, valdžia, kad suteikė lengvatų kreditų grąžinimui. Gerai pasakė Šarkinas – nejau bankai tuos kreditus per prievartą bruko. Bet ši vienintelė mintis iki autorės nedašuto. Peradaug sudėtinga.Būtų bankai nedavę kreditų, valdžia neteikusi lengvatų ir „žurnalistė“ Ulbinaitė vėl turėtų progą į šuns dienas dėti. Siauras tokių žurnalisčių matyt skydinėj prisirinko. Vargas.

  • Visur reikalingas balansas. Kai kreditai dalinami ant kiekvieno kampo ar kiekvienam prekybos centre.. mano galva tai jau yra brukimas. O gal norit pasakyti, kad bankai nesireklamavo? Ir dabar dar reklamuojasi, kad kreditas išgelbės jus nuo vargo.. Nereikia būti dideliu inteligentu, kad suprastum jog kiekvieną Š gali parduoti su DAUG reklamos.

   Kitas dalykas, kad kreditai turi ir savo privalumus. Apie tai čia gal nekalbėsim.. bet kaip jau minėjau – nereiktu su jais perkaitinti ekonomikos (kas ir įvyko).

 • Anonimas

  Tiesą sakant, iš Valinsko tikėjausi gerokai daugiau. Ne laidoj, o apskritai, po rinkimų. Kažkodėl atrodė, kad jam bus neįdomu vien ramiai „atsėdėti“ kadenciją. Iš kalbų prieš rinkimus atrodė, kad iniciatyvų bus daug ir įvairių…
  Pasirodo, klydau. Kubilius, kad ir kaip kvailai susimovęs su tais naktiniais mokesčiais, visąlaik pirmame plane, Valinskas – velniai žino kur…
  Gal čia dėl to žurnalistų boikoto taip atrodo, bet vienas dalykas jau dabar aiškus – prezidento iš jo nebus.
  Bent jau dabar.
  Na, ir gerai.

  • Nelabai suprantu, kaip už savo liežuvį atsakingas žmogus gali pareikšti “ … iš Valinsko tikėjausi gerokai daugiau…. po rinkimų…“. (Beje, arogancijos pakako, neprašyk daugiau :)))
   Ar žinai, kiek TPP gavo mandatų seime? Toliau dar vienas klausimas: pasiūlyk, kaip su tiek mandatų tapti daugumos vadovu ir suformuoti vyriausybę?
   To paties prieš keletą savaičių klausiau Artūro, kai šis leido sau papriekaištauti TPP dėl nevykdomų pažadų rinkėjams. Atsakymas, matyt, pasiklydo kibernetinėse platybėse. :)
   Tad gal tu, Ogis&Co, atsakysi ?
   P.S. Dėl …sklaidos boikoto nesuklydai. Turėjo įtakos.

  • Ogis&Co ,
   Nesuprantu, kaip žmogus, kontroliuojantis savo mintis, gali pareikšti „…iš Valinsko tikėjausi gerokai daugiau…. po rinkimų…“
   Kiek mandatų gavo TPP? Tada dar vienas klausimas: kaip su tiek mandatų tapti daugumos vadovu ir suformuoti vyriausybę?
   Prieš keletą savaičių to paties užklausiau Artūrą, kai šis leido sau papriekaištauti TPP dėl pažadų nesilaikymo rinkėjams. Atsakymas, matyt, paklydo kibernetiniuos tyruos …:)
   Gal tu, Ogis&Co , atsakysi ?
   P.S. Manau, dėl …sklaidos boikoto nesuklydai. Turi įtakos.

   • Anonimas

    Na, norėjau ne apie pažadus rinkėjams, o apie aktyvumą, turėjimą savos ir matomos kitiems nuomonės…

    Štai pusė Lietuvos rusišku matu keikia mokesčių balaganą – o kur Valinsko nuomonė? Juk sakė, kad „leiskit prisidirbti ir mums“.
    Na, leidom – dabar reikia pasiteisinimų :) O jų nėra. Arba nerodo :(
    Ką daryt?

    • Jei nebūtų spėję patvirtinti biudžeto, dar ne tokį balaganą būtume apturėję su Kirkilu ir visa svita …sklaidos priešaky. Nemanau, kad iš neturėjimo ką veikti per naktis sėdėjo. Klaidų yra, jos pripažintos ir daromos išvados bei ieškoma naujų sprendimų. Įdomu tik, kas tie patarėjai mokesčių reformos. Gi nei Kubilius ,nei Valinskas vieni to „produkto“ nesukūrė. Pamatysim. Tegul tik dirba.
     Bepigu Kirkilui buvo, kai pvz nedarbo problema išsisprendė 400 000 emigravus.

 • Anonimas

  Beje čia ne antis (Valinsko ar žurnalistų), kad:

  „Kol bus parengtos naujos akreditavimo taisyklės, parlamento vadovas Seimo valdybai teiks pasiūlymą sustabdyti Viešosios informacijos rengėjų atstovų akreditavimo Seimo kanceliarijoje tvarkos aprašo pakeitimus“ (lrt.lt)

  Panašu, kad grandiozinis žurnalistų statymo į vietą PLANAS (bent jau Seime), pradeda bliūkšti??

  „„Kviečiu visus nusiteikti bendram ir konstruktyviam darbui. Mes visi esame suinteresuoti, kad Lietuvos visuomenė gautų tikrą, išsamią ir objektyvią informaciją iš parlamento rūmų“, – sako Seimo Pirmininkas A. Valinskas.“

  nežinau, pas mane toks jausmas, kad šiek tiek ausys lėpsta, nujaučiu kabinamus makaronus, ar ne??

 • Panašu, kad Valinskas įjungė atbulinę pavarą.

  • Tu sakai, tu žinai – atbulinė tai atbulinė:) Svarbiausia mokosi. Iš kito šono žiūrint – ko verta greičių dėžė be atbulinės pavaros?

 • Anonimas

  Dviejų kolegų diskusija, su pipiriukais, druskyte, bet saikingai, nes net šypsenoms netrukdė: E.Jakilaitis tikrai nenervina A.Valinsko ar bent jau nenuteikia prieš. Taip, man būtų įdomiau pamatyti kaip gliaudo, tarkime A.Račas, ar V.Valentinavičius.

  • iš tikrųjų tikėjausi daugiau… buvo toks įspūdis, kad vietomis Jakilaitis pristabdė ir darė tik šou… o Valinskui tai arkliukas…

   bet faktas, kad arogancijos sumažėjo ir rinkimų kampanija prasidėjo… sakot, mokosi? labai norint galima taip vadinti, nors man panašiau į tai, kad tiesiog suprato prisigrybavęs…

   jau vien balsavimas (is pradziu buvo 100 uz Valinska, ir 1000 pries Valinską) puikiai parodo, koks jo dabar autoritetas… žemiau undergroundo…

   o juk Kubilius neseniai laimėjo balsavimą laidoje!!!

 • Mielas Artūrai, stebiu Jus ir negaliu suprasti ar man vaidenasi, ar taip yra iš tiesų – Jūs paskutiniu metu labai pradėjote simpatizuoti dešiniesiems, o dabar dar pradėjote šoumeno Valinsko reputaciją kelti. A-ja-jai, ar tik nebūsite šluotraižiu patapęs…

  • Mielas Dariau Kairaiti (pavaryk lt),
   Jums vaidenasi. Maža to,- jums vaidenasi šluotraižis. Tai nėra gerai. Dar a.a.Vanga sakė: šluotraižį sapnuoti – turtų, naudos netekti, šluotraižis vaidenasi – perdozavimas brangių miltų, velnio atneštų iš kolumbo lysvės.
   Na o bet tačiau, tai ne A.Račo nuomonė, todėl į a.a. Vangos rekomendacijas galite ir neatsižvelgti.
   ;)

   • Mielas Virgi, o ką reiškia sapnuoti kiaurą dangų?

    • Mielas Dariau,
     Tai jau už suvokimo ribos. Nepadės nei mokslas, nei supratimas, nei Vanga.
     Nuo savęs pridėsiu: vartokit saikingai, mažinkit, o tada meskit.

  • Mielas Dariau, Jums tikrai vaidenasi.. Na, bent jau dėl A.Valinkso. O kai dėl vadinamųjų dešiniųjų, tai tie „dešinieji“ kol kas kairiausi iš visų buvusių. Kas man, kaip tikram socialdemokratui belieka daryti…:)

   • Neišsižadėti savo nuostatų, esate pavyzdys ne vienam tautiečiui. Respect

 • „Ypač jei nedings noras mokytis ir pasirinks teisingus vadovėlius:)“

  Mielas Artūrai, aukščiau mokslo yra supratimas….

  • Dariau Kairaiti,
   Intro į tai, kad iki šiol valdė „supratingieji“ ?

   • Valinskas supratingas?

    • Labiau nei jūs ir aš kartu sudėjus. Daug tai ar mažai? – spręskit pats.

    • Anonimas

     Dariau, tu jau juokingas, ir ne pačia geriausia prasme. Blogiausia, kad pritrūks supratingumo tai suprasti :(

 • Tai, kad Seimui buvo padaužyti langai atsakyti turi ne kas kitas kaip Valinskas su savo šoumenais

  • Anonimas

   Nes?

  • Ir atsakė, sumetė pinigus nuo savo algų – užteks ir langams.

 • Koalicijoje atsirado naujas moto: Kas nedirba – tas nedaro klaidų. Jaučiasi PR braižas. Dėl atsiprašymų – lengva atsiprašinėti už svetimas klaidas, net jeigu jas padarė bendrapartiečiai.
  Dar reiktų paminėti, kad A.Valinskas laidai pasiruošė daug geriau nei Jakilaitis. Nebuvo nei vieno klausimo į šoną, jokių netikėtumų, jokio paspaudimo. Gaila :(

 • Anonimas

  Valinskas, Valinskas, Valinskas… Pozityvus Valinsko-politiko indėlis Lietuvai yra – TV laida „Kakadu“ turi neišsenkantį šaltinį pagrįstoms pašaipoms, o „Dviračio žiniose“ atsirado naujas personažas.
  Verkšlenantiems dėl Valinsko-prezidento: išeikit į gatvę, apsidairykit aplink – ar daug sutiksit praeivių su pradiniu ir žemesniu išsilavinimu? Jų yra ir Valinskas gaus kažkiek balsų, bet ne tiek, kad peržegnoję Lietuvą, susikrovę lagaminus su ašaromis leistumėmės naujos Tėvynės paieškoms.
  Pagrindiniai konkurentai bus Grybauskaitė ir Čilinskas (sprendžiu pagal apklausą „Žinių radijo“ puslapyje) o jei šitie nutars nedalyvauti, tai prieš Valinską stotų politikos banginiai Brazauskas ar Landsbergis – visi puikiai supranta, jog šou skersgatvio valkatai avantiūristui nederėtų reprezentuoti valstybę.

  • Anonimas

   gal tu jau dabar susirink tuos lagaminus ir leiskys naujos tėvynės ieškotis. Nežinau, koks tamstos išsilavinimas, bet jis nei kiek nepadėjo.

   • Anonimas

    O gal tu pats eik „nafik“ kitus nesiuntinėjęs naujos tėvynės ieškot? O tai jau kažkaip galvą pradeda skaudėt nuo panegirikų Valinskui. Vis ieškom ieškom ką čia tas Valinskas gero padarė, man pvz. tas visiškai neįdomu, nes kiekvieną dieną bet koks valstybės tarnautojas turi dirbt ir daryt kažką gero, nekalbant apie Antrąjį iš Švenčiausios Trejybės. Įdomu turėtų būti nepadaryti darbai ir padarytos klaidos, tam kad tai taisyt. Tam ir reikalinga kritika ir bet kam – ir pirmajam, ir antrajam, ir trečiajam, ir bet kokiam valstybės tarnautojui.

    • Anonimas

     „Panegirikos Valinskui“? Turbūt mes iš alternatyvių visatų, nes kol kas matau tik neargumentuotą kritiką, kuria net ir kritika sunku pavadinti (prasidėjusią dar prieš rinkimus).
     O gal išvadinti Seimo pirmininką „šou skersgatvio valkata avantiūristu“ yra konstruktyvi kritika?

    • Bravo, Regi,
     „…Vis ieškom ieškom ką čia tas Valinskas gero padarė, man pvz. tas visiškai neįdomu…“ – ką čia bepridursi ….

     • Anonimas

      OK, Virgi, matau labai sergi už Valinską. Pilnai gali būti, kad Valinskas tikrai būtent tas žmogus kurio mums visiems dabar reikia (valstybei). Pilnai gali būti, kad …sklaida slepia visus gerus Valinsko darbus ir prisigalvoja blogų. Maža to, dar ir tyčiojasi, niekina, puola ir kitaip žemina ir taip nori mums įteigt, kad Valinskas yra „šou skersgatvio valkata avantiūristas“. Taigi jeigu tu vietoj to, kad pulsi kiekvieną kuris turi kitą nuomonę mums argumentuotai išaiškinsi ką Valinskas daro ir darys gero, bent jau aš būsiu laimingesnis radęs dar vieną informacijos šaltinį kuris leis man susidaryti teisingesnį vaizdą kas yra kas. Kol kas tiek..

     • Regi,
      Aš vardinsiu, vardinsiu, vargsiu, vargsiu, pavargsiu, o tu imsi ir vėl pasakysi,- „man pvz. tas visiškai neįdomu“. Todėl aš geriau nevargsiu, o tu paprasčiausiai remkis savais šaltiniais. Pilna lnk ir lryte. Sėkmės.

  • ledynmečio vovere,
   Matau, tamstos mėgstamiausios,informatyviausios tv laidos – kakadu ir žyynios. Na, matyt, tikrai esat su keliais aukštaisiais, neskaitant habilituoto garbės daktaro laipsnio ramtadriliškio pensionate. Nusiraminkit. Ir galit pradėti krautis lagaminus – Tikroji Tėvynė – Afrikoje, Krakatau ugnikalnio papėdėje, trečias kvartalas iš kairės. Sudie.
   P.S. Esant galimybei, pasiimkite ir Brazauską su Kirkilu. Ačiū.

 • Anonimas

  Kažkodėl žmonės mėgsta kalbą nukreipti į antraeilius dalykus.
  Štai po 1990 m. AT ilgiausiai svarstė, kaip turi būti paišoma žirgo vėliava Lietuvos herbe – aukštyn ar žemyn. Ir panašius smulkius reikalus, tuomet, kai Tautoje brendo neregėto masto bedarbystė.
  Dabar vėl tas pats – Tautai bręsta neregėto mąsto bedarbystė… o čia gaištamas laikas dėl žurnalistų akreditavimo ir pan. (juk vienaip ar kitaip jie (žurnalistai) išskirtinai niekais užsiima (jiems reikia sensacijų – o sensacija, kaip žinia, blusos pojelės vienos nėra verta…).
  Danai Lietuvą nori paskandinti srutose (jau savo kraštą paskandino – matomai gavo spyrį ir ieško kokios tai puslaukinės genties tam…).
  Problemų – „prudom prudi“, o čia, kaip matau, TV apie niekuS, vien apie niekus.
  Štai jungtis jungiama jau 17 metų – ir tyluma.
  Monopolis milijardus glemžia iš žmonių – tyluma.
  Va numeta niekniekį – na ir kalbų tuomet… kad ir ta akreditacija (juk internete yra visi įstatymai, projekte – ko ten šlaižioti… darbus reikia dirbti… o ne šliaužioti…).
  Ir dabar. Kodėl įsytaigose numatomi žmonių atleidimai, – o ne solidariai visiems mažinami atlygiai… mat lietuviui nieko nėra maloniau, kaip matyti atleidžiamus iš darbo žmones… ir įtikėti į mitą, kad jei didesnė alga, tai geriau ir dirbs… bredas kažkoks…

 • Anonimas

  Virgi, išaušo tavo triumfo valanda. Račas pagyrė Valinską. Tikrai džiaugiuosi už tave ir linkiu stiprybės ginant jį nuo visokių nesusipratėlių.
  O mano pažadas galioja. Jeigu Valinskas imsis tikrų problemų (kad ir monopolininkų) statau tau alaus. :)

 • Anonimas

  Taigi, pamatėm Valinską, o ne priežodį- antrininką.
  Tikrai ne pats kvailiausias iš 141, o jei konkretizuos pažadą 141 mažinti perpus ar iki 100…
  O jei dar – vardan buvusios senos draugystės – dviratininkai personažui suteiks šiltų, a la Agurkich’, spalvų…
  Sunkiau jam su tom bob…, prdn, damomis ,taip neapgalvotai pasodintomis ne vieton…

 • Gaila, nemačiau šitos laidos, tai tinkamai diskutuot negaliu. Bet norėtųsi, kad jeigu jau A. Valinskas pramoko atrodyti kaip politikas, tegu jis kuo greičiau pramoksta ir realius darbus dirbti. Kitaip kokio velnio jis lindo į šitą sritį?

  • Lia,
   Rašau tik šiaip.
   Jei neklystu, žmonių pasipiktinimas buvo beribis, kai nueinantis seimas algas pasididino. Na, Valinskas, kiek žinau, iniciavo kreipimąsi į KT dėl algų susimažinimo, vėliau atlyginimai buvo sumažinti (ne tiek, kiek siūlė TPP, bet visgi). Yra ir kitokių darbų … tik, akliems ir kurtiems, kaip tu, ar verta aiškinti?
   Kodėl tu nepaklausi, kodėl lindo į šitą sritį ir ką veikia įlindę Kirkilas, Oleka, Čaplikas, Bradausakas ir , a, tiek to, pamiršk.

 • Anonimas

  Oficiali Seimo Pirmininko Arūno Valinsko 2009 m. sausio 27 d., antradienio, darbotvarkė

  2009 m. sausio 26 d. pranešimas VIR

  15.00 val. Seime, Konstitucijos salėje, susitiks su Grigiškių vidurinės mokyklos mokiniais.

  ar cia normalu? gal valinskas koki tura surenks su sou menais po mokyklas darzelius. nu neziu uz ka valstybe tyri jam moket po 15 000lt i mesei…. 2 menesiai jokiu geru rezultatu.

  • Anonimas

   Kadangi mano pažįstama pedagoge, tai žinau kad yra periodiškai (tik nežinau ar dažnai) organizuojamos išvykos tai į seimą, tai į prezidentūrą. Kas ten juos priima, nesidomejau:)

  • ooo,
   Tavo klausimas atspindi tavo, kaip asmenybės nebrandumą ir visišką nesuvokimą, kokiais būdais palaikomas dialogas tarp valdžios atstovų ir kitų piliečių, tame tarpe ir mokinių.
   Normaliose valstybėse šį dialogą dar skatina ir žiniasklaida, bet kadangi Lietuvoje vienintelis …sklaidos pašaukimas – skatinti susipriešinimą, „medžioti“ negatyvias sensacijas, o jų nesant, nupiešti jas iš oro, tad politikų ėjimas į žmones – visapusiškai sveikintinas dalykas.

  • Anonimas

   O jei taip pasidomėjus, kur 2001-09-11 buvo JAV prezidentas…

  • ooo,
   O O O ,pasirodo tu žiurkė nr.3!
   Anie du surskis su mauzeriu, o kaip tave „pa batiušky“ ?

 • Anonimas

  Nemanau, kad tai nuoširdus mokymasis būti geru politiku..Tiesiog gerai apgalvota uodegos vizginimo prieš rinkėjus akcija..Kad ir koks nesimpatiškas būtų tas Valinskas, bet nėra jisai kvailas-suprato, kad su arogancija toli nenuvažiuos..
  Jakilaitis šįkart buvo ryškiai ne formoj..Kažkokie pavėpę nuvalkioti klausimai, ypač apie tuos 800 lt-tas pats per tą patį-nuobodu..
  Kad ir kaip žiūrėsi, nepatinka žmonėms tas Valinskas, o be žmonių meilės joks politikas toli nenuvažiuos..
  Aš jau geriau balsuočiau už prezidentę Valinskienę:))

 • Anonimas

  Pons Racai, kas cia per antrastes? Ar tai, Jusu nuomone, atspindi zurnalisto – politiko rysi?

  • O kas konkrečiai jums nepatiko, Mantai? kokį ryšį ir kur jūs čia įžvelgiate?

   • Anonimas

    Iš antraštės panašu, kad bokso ringe jie aiškinosi. Jau skundžiamasi, kad į laidas politikai neina. Tai kur jie eis, jei žurnalistai nusiteikę ne kalbėtis *su* politikais, juos skalbti. Nemačiau laidos, atsiprašau, jei ten „ringas“ ir vadinosi. Bet kam skatinti tą priešpriešą.

 • Anonimas

  Man rods, Virgis ir Rimantas truputį šiandien padauginę, ko gero, ne alaus, o jei ne – tai yla (arogantiškas tonas) išlindo iš maišo.

  • Ar,
   Gero tau vakaro su LNK kanalu.

  • Anonimas

   Jei rodosi — žegnokis.
   (Beje, alaus negeriu ir šiaip padauginusių negaliu pakęsti)

 • Anonimas

  Nežiūriu – domiuosi NBA per GALA.:)
  Sic….

 • Anonimas

  Pradėjau žiūrėti įpusėjusį Jakilaičio „Forumą“, tačiau nepavadinčiau Valinsko triumfatoriumi. Taip, stengėsi Seimo pirmininkas elgtis ir kalbėti kaip „savas bachūras“, bet argumentai „sumiksuoti“ jam būdingu stiliumi: intensyvus žodžių srautas, kuriame dominuoja bendrinės frazės – „Nieko blogo nematau“, „Neprieštarauja įstatymams“, „…ir Seimo senbūviai pasivelniuoja“… Ir vienas kitas konkretus atsakymas, kaip antai – „Franko Kruko verslu Nidoje neužsiimu“, „…su Burkšu susimetėm po 45 tūkstančius jachtai pirkti…“
  Aš asmeniškai (neslėpsiu, su tam tikra piktdžiuga) tikiuosi, kad A. Valinskas bolatiruosis į Lietuvos Prezidentus ir, nepaisant pripažinto iškalbos talento, pralaimės rinkimus. O rinkimus jis pralaimės dėl banalios priežasties: Lietuvos kilmingosios damos nieku gyvu neleis, kad Ingrida Valinskienė taptų pirmąja šalies ponia… SMS balsavimo rezultatai (+570/- 3100) leidžia tikėtis tokio rinkimų finalo.

  • Na tu čia kaip tikras lietuvis pavarei.:))) Kaip visada bobos kaltos …
   Nedalyvaus tas Valinskas rinkimuose, nurimkit jūs , horoskopų bei orakulų gerbėjai … :)

 • Anonimas

  Tiesą sakant, plevanto man ant Valinsko ir Valinskienės… Za deržavu obidno… Vogtų dainų dainuotojai gviešisi valdyt mano gimtąją šalį… Nenoriu, kad taip atsitiktų…

  • O tau širdies neskauda, kai gimtą šalį valdo vogtų šimtamilijoninių valstybinių įmonių nedainuotojai? Za deržavu nie obidna? Jeigu neklystu, gimei 1990 -aisiais, tad iš kur tau žinoti… Nesakyk plevanto, nes ne jie tikrieji gangsteryto…

 • Klausykit Virgi, ar tik nebūsit koks Valinsko vadybininkas komentarų rašymui.

 • Anonimas

  man primena kai kuriuos delfi komentatorius: „man atrodo kad tamsta Valinskas“:)))))