Pardavinėjant Lietuvą

Čia aš apie save…

Nes nuo trečiadienio esu Maskvoje, kur vyksta ITAR-TASS suorganizuotas „viršūnių susitikimas“: World Media Summit 2012.

Nežinau, ar iš tiesų jis „viršūnių“, bet pasaulio gal ir gali vadintis – vakar organizatoriai informavo, kad dalyvauja 102 valstybių atstovai.

Kol kas apie patį renginį pasakyti daug neišeina, nes kol kas dar tik sveikinimo kalbų fazė.

Bet tam tikro nusivylimo jau yra: preliminarioje programoje buvo skelbiama, kad forume kalbą pasakys pats V.Putinas, bet likus dienai iki renginio programa buvo pakoreguota ir iš kalbos liko tik trumpas sveikinimo žodis.

Nėra V.Putino, bet kalbą pasakė Rusijos I.Degutienė – Dūmos vadobas S.Naryškinas, kuris papasakojo apie labai demokratišką parlamentą ir puikias spaudos darbo sąlygas. Ir dar atsakinėja į klausimus. Taip kad be politikų dėmesio nebuvome palikti.

Šiaip jau visa renginio idėja tikriausiai yra paprasčiausias marketingas. Viešbutis „Crown Plaza“, kur kavos puodelis kainuoja 20 litų, pakankamai plati kultūrinė programa, vakarienės prašmatniuose restoranuose. Viskas pakankamai gerai organizuota, patogu ir net rūkyti restorano kavinėje galima.

Kai pagalvoji apie tokio renginio kainos ir naudos santykį… Kita vertus, įvaizdis kainuoja, o Rusijoje pinigų yra.

Beje, eilinį kaartą buvo proga įsitikinti, koks mažas pasaulis: vienas iš padavėjų, dirbančių restorane, kuriame vakarieniavome buvo lietuvis. Išvažiavęs dar sovietmečiu, bet puikiai kalbantis lietuviškai ir, kaip pats sakė, pasiilgęs Klaipėdos.

P.S. Skubu deklaruoti, kad kompiuterių nedavė, o suvenyrų dar net nespėjau apžiūrėti – atrodo kažkokia lėkštutė, išpiešta tautiniais motyvais, marškinėliai ir atvirukų rinkimys.

Viešbutį apmokėjo organizatoriai, pietus ir vaarienes – taip pat.

Bilietą į Maskvą pirkau pats.

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...