Citata #158 Ieškome ekspertų, galinčių padėti išbristi iš krizės

Iš 2009 metų vasario 25 dienos LRT pranešimo spaudai:

Rytoj Lietuvos radijo laidoje “Forumas” – buvęs premjeras Gediminas Vagnorius

Laida taip pat tiesiogiai rodoma per Lietuvos televiziją.

Ekonomistai, verslininkai ginčijasi, kokios priežastys privedė prie pasaulinės krizės. Pateikiamos įvairios nuomonės, kas mūsų laukia netolimoje ateityje. O kokiu keliu reikia eiti Lietuvai, jei norime išbristi iš krizės?

Apie tai  pokalbis tiesioginėje laidoje “Forumas” 11.03 val.
Laidos vedėjas – Virginijus Savukynas

…O kodėl nepasikvietus dar ir buvusių premjerų A.Šleževičiaus ir G.Kirkilo. Trise lengviau būtų kelią surasti…

(3 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Benedikta Vaivadaitė

  Gediminą Vagnorių kviesti į laidą pagrindo yra, be kita ko, jis – ekonomistas, bet, tiesa, kitas ekonomistas Adolfas Šleževičius kur kas didesniu apsukrumu pasižymėjo. Žinojo jis, kada atsiimti indėlį iš buvusio Lietuvos akcinio inovacinio banko, žinotų kelią gal ir dabar.

 • Linas

  gerb.Benediktai.Negi Jūs iš tikrųjų manot,kad dabartiniai seimūnai,ministrai ir panašūs nespėtų atsiimti savo ir artimųjų indėlių iš konkretaus bankrutuojančio Lietuvoje banko,jei tai neduok dieve įvyktų?Jei taip,kuo grindžiamas toks optimizmas?Nomenklatūra visada buvo ir išliks ir nieko čia artimiausioj ateity nepadarysi,nes ne aš pastebėjau,kad Lietuva – švogerių kraštas.Nebent Kubilių su Razma galiu įsivaizduot stovint apsikabinus ir drąsiai rėžiant per TV,kad ir jų indėliai sudegė,nepasakant dydžio.Šiaip jau man gana juokingai atrodo toks laidų formatas,kai kviečiami paskiri asmenys,tame tarpe ekspremjerai,eksekonomistai ar eksprezidentai.Visi reiškia savo asmenines nuomones,kartais visiškai neargumentuotas,realiai neįgyvendinamas arba diametraliai priešingas.Jeigu sektum visų minčių gijas paprasčiausiai susipainiotum elementariuose dalykuose.Visada vertingos laidos,kuriose išgirsti ką nors nežinomo,konkretaus,o ne visokių išvedžiojimų,neturinčių taikomosios reikšmės.Deja,tai gali išsakyti tik visiškai nepriklausomi profesionalai,kaip O.Juknevičienė ar anksčiau D.Grybauskaitė,E.Maldeikis,Veselka,Starkevičiūtė.Deja,bankuose dirbantys šiandienos ekspertai yra daugiau mažiau angažuoti.

 • durdo

  Na as tai manau kad viska padare Brazauskas su savo statytine evrosojuze Grybauskate.. Jei Amerikoje krize ivyko del objektyviu priezasciu (bankininku gobsumas), tai Europoje viskas vyko del kongenialiu finansu artistes Grybauskaites sugebejimu dirbti lietuvishku metodu, paslapcia nusiurbiant pinigelius i musu pogrindiniu machinatoriu aruodus :)
  Dabar gi paprastas kelias isbristi is krizes tai issirinkti Grybauskaite prezidentu ir galesime dziaugtis tu aruodu trupiniais :P
  O ka cia pripezes „ekonomistai“ tai geriau Valinskienes pasiklausyti

 • Juozas

  Manau, kad verta išklausyti Vagnoriaus nuomonę, gal pasakytų dar vieną būdą kaip negalima daryti. Aš kaip neekonomistas galvoju, kad vertėtų pabandyti padaryti tai kas ir taip deklaruojama, pavyzdžiui remti inovacijas http://www.delfi.lt/news/daily/science/article.php?id=20736943

 • Regis

  Ir kodėl gi nepakvietus? Tegul kalba tai ką galvoja, o mes jau atsirinksim ko tos kalbos vertos. Koks paprastas pasaulio supratimas – paslėpkim viską kas mūsų nuomone blogai ir pasaulis bus teisingesnis ir gražesnis. O tai, kad vietoj Šleževičiaus gali ateiti naujas Šleževičius nepagalvojam? Gal vis dėl to geriau leist kalbėt? Jau vien tam, kad mokytumėmės iš klaidų..

 • Musė

  Artūrai, jūs pats sau prieštaraujate. Viename straipsnyje skundžiatės, kad Lietuvoje nėra nuomonių įvairovės (kaip Estijoje), o kai ta įvairovė Vagnoriaus pavidalu pasiūloma, jums vėl blogai.

  Kas tuomet yra nuomonių įvairovė pagal jus? Tai bet kokių laisvai reiškiamų nuomonių visuma, su sąlyga, kad jos tilptų į kompanijos Imbrasas&Co pasaulėžiūros rėmus? :)

  • Regis

   „Kas tuomet yra nuomonių įvairovė pagal jus?“ – Teisingų žmonių teisingų nuomonių įvairovė. Akivaizdu, kad pagal Artūrą nei Vagnorius, nei tuo labiau A.Šleževičius ar G.Kirkilas nėra tie, kurių nuomones LRT turėtų viešint. Demokratija tsakant. Valdoma demokratija.

 • Šiandien – katastrofa.: netikslūs laikrodžiai, Imbrasas jau nebe meras, vėl atsivėrė duobės Pylimėlių gatvėje ir viską vainikuoja Gediminas Vagnorius radijo studijoje …

  • Regis

   Netikslūs laikrodžiai tai ženklas… Ženklas, kad mieste netvarka. Kas už tai atsako? Taip teisingai – Navickas.. Išvadas darykit patys.

 • Su mielu noru pažiūrėčiau laidą, kurioje visi buvę ir esamas ministrai pirmininkai aiškinasi priežastis, kodėl Lietuvoje yra taip, kaip yra. Būtų labai linksma :)

 • vieni ekspertai patys savaime krizes neiveiks.
  Gali teksti pasikonsultuoti ir su 8 metu vaikas, pvz.,

  http://verslas.blogas.lt/472399/

  ir galbut net su Krizausku :)