Apie vaisingą LRT ir Lietuvos Katalikų bažnyčios bendradarbiavimą

Iš Lietuvos Vyskupų Konferencijos pranešimo spaudai apie Lietuvos Vyskupų Konferencijos 2011 m. balandžio 14 d. plenarinį posėdį:

Artėjant Dievo Tarno popiežiaus Jono Pauliaus II paskelbimo palaimintuoju iškilmei, kuri vyks Romoje gegužės 1 dieną, vyskupai pritarė Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos pateiktam siūlymui parengti ir išleisti DVD formatu turimą medžiagą apie popiežiaus Jono Pauliaus II viešnagę Lietuvoje, jo aplankytas vietas, pasakytas kalbas.

… o aš pagalvojau, gal ir serialą būtų galima susukti. Pavyzdžiui, pagal M.Martinaičio scenarijų, režisuojamą S.Vosyliaus, konsultantais galėtų būti D.Chmieliauskas ir A.Jokubaitis ir E.Ganusauskas.

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Žmonės, diskusijos dalyviai, mokantys ne tik lietuviškai (o taipogi angliškai ir rusiškai), ką manote apie pirmąjį sėkmingą radikalą, maištininką, kuris pasipriešino nusistovėjusiom nuostatom ir išsikovojo savo nuosavą karalystę – Liuciferį?

  Jei be religinės mistikos, informatyviu laikau apžvalginį straipsnį rusų kalba, kur minimos kai kurių jėgų pastangos veikiant metodiškai, ištrinti „Dievo sūnaus“ vardą: http://martinis09.livejournal.com/202724.html

  T.y. pateiktą straipsnyje metodologiją nelaikau kvaila.

 • suomis

  Ironija supratom. Bet yra idomesnis klausimas. Kiek ši šalis galės gyventi apsimelavusi?
  Asmeniškai mane domina: Kada ji pradės fiziškai birėti. Kaip galima būti POETU ir šiukšle vienu metu? Kažkaip prisiminiau, kad kažkada buvo tokie veikėjai, kaip Kubilinskas, Guzevičius, Lacis, Rašidov, o juk jie buvo talentingi rašytojai, bet kaip žmonės – Šūdas. Toks smarkiai smirdintis turinys.

  • Motinėlė Žeme vaikšto visi: dori ir niekšai, teisuoliai, apsimelavę, parsidavėliai ir net žudikai. Apie ateistus ar religinguosius – net užsiminti neverta.
   T.y. Žemėje neužsibūnama pagal kitus kriterijus, pirmiausia, sveikatą. Todėl neatmestina versija, kad „ši šalis“ apsimelavusi gali gyventi amžinai. Kaip ir kitos šalys.

   Sintezės fenomenas lemia, kad viename asmenyje [ar reiškinyje] gali susivienyti bet kokie veiksniai ar būdo bruožai, jei tik yra fizinis pagrindas vienybei – pamatinis bendrumas. Šiuo konkrečiu atveju- ir viena, ir kita yra to paties žmogaus būdo bruožai [pasiremta daugiapoliariškumo paradigma].

   Kita kalba, kad kitokius [normalius] žmones tokios chimeros piktina..

 • aušra maldeikienė

  Na Guzevičius tai tikrai nebuvo rašytojas, juolab talentingas. Šiaip parašė daiktą.

  • suomis

   Štai, ponas Marcelijus, lyg ir pretenduojantis į garbingus bendrapiliečius, bet kiaulės akis isidėjęs, nemato, kad apiplėšinėja šalį. Jooo. Melas pražudys mus. Niekas, šios šalies nežudo, kaip – JO DIDENYBĖ MELAS.