Apie tinklaraščius, žurnalistus ir jų tarpusavio ryšius

Prieš kokią savaitę ar daugiau mane kalbino Šarūnas iš www.ore.lt

Tai, kas gavosi iš pokalbio yra čia

Iš esmės tai tikriausiai nieko ten naujo, bet jei kam bus įdomu…

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Visai įdomus interviu. Kažkodėl niekada nekilo mintis, kad BNS gali kada nors kviestis blogerius dirbti :)

 • O, koks muzikinis fonas :)) Patiko ta vieta, kur kalbėjot, kad į tinklaraščius visų pirma reikia žiūrėt kaip į hobį. O dėl to reklaminio skydelio… Pagaliau paaiškėjo! Dabar, manau, niekam klausimų „kaip ir kas“ nebekils x)

  • Neįkvepiantis interviu, lyg būtų sunkiai dirbama, karštą vasaros dieną tempiant plūgą, nugara ir plike pilasi prakaitas, aplink zvimbia riebūs mašalai, kurių niekaip nepavyksta pritrėkšti uodega. Muzikinis fonas – tik maskuotė nuslėpti bjaurų būną, imituojant idilišką vaizdelį, lenvą vėjelio dvelksmą ankstų pavasario rytą.

   • Fredi, neskleisk erzalynės šią gražią vasaros popietę=) Galbūt jiedu bendravo jaukioje kavinėje ar restorane, todėl toks fonas ir yra.

    • Reikia truputį nervo įnešti į šią idilišką vasaros popietę, visi kažkokie aptingę,
     taisau klaidą: „muzikinis fonas – nuslėpti bjaurų būdą“.

     • Aišku… Jau žinau, tavo mintyse sukasi: „Šiandienos mano misija – sunervinti Artūrą taip, kad „užbanintų“. Tada galėsiu bėgt kur nors skųstis, koks aš nelaimingas.“ Atspėjau?

    • Lia, o dar sakoma, kad išmintis ateina su amžiumi, Paskaičius tave ir Fredį akivaizdu, kad nebūtinai, nes kai kam toks dalykas kaip išmintis visiškai nebūdingas, o kai kurie jauni žmonės paprastus dalykus suvokia labai greitai be jokių papildomų pastangų.

     • Rimantas

      Pirštais nerodysim, bet kai kam su amžiumi ateina tik išminties iliuzija.

 • max

  gerbiamas Artūrai, gal tie mūro blokeliai aplink Jūsų galvą taip pat turi kokią paslėptą prasmę ? ;-))) (šutka)

 • max

  beskaitant intervŲ kilo tokia mintis – o kas , jei sukurti tokį blogą, sudarytą iš kelių blogų. Na toks kaip dienraštis, tik internetinis, rašomas kelių blogerių. Na kuo ne žingsnis į bloginį kolektyvinį blogą ?

  • Max, o tu dar ir paklausyk. Užrašytam interviu ne viskas įdėta. Dėl tavo minties galėčiau pasakyt, kad per „Login’ą“ tokie tinklaraščiai buvo vadinami mini portalais.

 • Jonas

  Ačiū, buvo visai įdomu. Tačiau dabar, Artūrai, atsiprašau, ne į temą:

  Nespėjome apsidairyti, jau ir vasaros saulėgrįžos sulaukėme! Nespėjome pasidžiaugti šiltos vasaros ilgais vakarais, o jie jau nuo šiandien sulig kiekviena diena trumpės bematant …

  Tad linksminkimės, kol sveiki esam, kol matome savo artimųjų ir draugų laimingus veidus. Džiaukimės draugėje, šokinėkime per kaitrius laužus, braidykime po trumpiausios nakties rasas, leiskime upėn vainikus, sulaukime pačių ankstyviausių metuose saulės spindulių.

  Na ir žinoma, nuoširdžiausi sveikinimai Jonams, Janinoms, Jonėms, kad kiekvienas rastų savo paparčio žiedą, padabintų galvą nevystančiu ąžuolo vainiku, kad būtų apsupti draugų šilumos ir artimųjų meilės.

  • Rytis

   Jums virtualus vainikėlis nuo vos įžiūrimo, debesėliu plaukiančio kolegos:)
   Aisiu ir aš su baskerviliu žiedo ieškot, jei uoslė nepaves..

 • A.G.

  Manau, kad dar kol kas yra reikalinga prie straipsnių, po kuriais yra leidžiama komentuoti napasirašius pavardės ir darbovietės, – pridėti atmintinę, kur eilinis komentarų skaitytojas galėtų atpažinti, kurie komentarai yra rašomi firmos konkurentų (ar jų užsakymu) ir t.t. ir pan.
  Kaip ir prieš paskelbiamt kokį tai įstatymą yra naudinga pridėti anketą, kurioje būtų aprašyta kas potencialiai gali priešintis, kaip, kokiais būdais ir t.t. ir pan.
  Nes manau, kad toje interneto svetainėje, po interviu komentuojama buvo ne šiaip sau, bet su tikslu (gal su laiku bus komentarai diferencijuojami ir turės savo pavadinimus… na pavyzdžiui įstaigos nesąžiningo konkurento komentarai gali būti vadinami „lietuviški“ ir t.t. ir pan.).

 • nerijus

  Nuotraukoje- kairėje, atrodote, kaip šaulio taikiklyje :)

  Artūrai, nevartokite žodžių junginio „geras klausimas“ :)
  Jį vartoja, tik politikai :)

  Pridursiu tiek, kad iš tinkliaraščio Jūs ir kiti žmonės ne tik sužino esamą informaciją, bet ją ir papildo- savo žiniomis.
  alfos, delfio komentarus mažai kas skaito, o tinkliaraštis tam ir yra, kad žmonės kurtų straipsnį, plėtotų temą…

  Dienos bėgyje, privalėtų atsirasti daugiau ir įvairesnių temų, nes ne visose, visi gali rašyti/ pasisakyti.
  Jei sakysit, kad tai „mano“ namai, o ne jūsų, tai suklysite, nes visi, kurie čia rašo yra Jūsų tinkliaraščio bendradarbiai.

  • mdxacuk

   Nerijau, nevartokite žodžių junginio „dienos bėgyje“. Jį vartoja tik kalbos invalidai, nepajėgiantys atsikratyt rusiškų konstrukcijų.

   • nerijus

    O.K. dėkingas už pastebėjimus :)

   • Auksinis kardas

    Galima invalidus pakeisti luošiais, o dar geriau vietoje to paaiškinti išsamiau, pvz.:

    Vis sutinkama pasakymų: laiko bėgyje; metų, mėnesio, dienos bėgyje ir kt.
    Dabartinės lietuvių kalbos žodyne pateikiamos keturios žodžio
    bėgis reikšmės: 1. bėgimas: Arklio bėgis. 2. eiga, būvis: Gyvenimo, metų, amžių bėgis. 3. plieninė sija traukinio ratams riedėti: Traukinys nušoko nuo bėgių.4. (šnekamosios kalbos žodis) važiuojamosios priemonės pavara:Važiuoti atbuliniu bėgiu.

    Vietininkas bėgyje nevartotinas kaip prielinksnis ar polinksnis laiko tarpui reikšti, pvz.: Darbą turime baigti metų bėgyje (taisoma per metus; šiais metais). Tai turi būti atlikta dviejų valandų bėgyje (taisoma per dvi valandas). Laiko bėgyje ( taisoma Laikui bėgant;Ilgainiui) tiltas apgriuvo.Pretenzijos priimamos mėnesio bėgyje ( taisoma mėnesį;visą (šį) mėnesį; per mėnesį). Vietininkas bėgyje yra įtrauktas
    į Didžiųjų kalbos klaidų sąrašą.
    (Žr.: Dabartinės lietuvių kalbos žodynas. V., 2003; Šukys J.
    Lietuvių kalbos linksniai ir prielinksniai: vartosena ir normos.
    K., 1998, p. 229; Valstybinės lietuvių kalbos komisijos tinklala-
    pis http://www.vlkk.lt)

    Ačiū Lietuvos paštui už paaiškinimus, nurodytoje svetainėje aptinkamas Didžiųjų kalbos klaidų sąrašas, vertas skaitinėti daugeliui.

    • nerijus

     Ačiū.
     Mokausi iš savų klaidų :)

    • nerijus

     „dienos bėgyje“, keisčiau į- „per dieną“, bet junginys „per dieną“, skamba juokingai ( perdiena ) :)

     • Auksinis kardas

      Na, sakinio rėmai tikrai išgelbės nuo juokingumo – tik atskirai sutelkiant dėmesį galima atrasti šalutinių panašumų :-)

      Kita vertus – toks „bėgyje“ naudojimas, koks taisomas, yra tiek paplitęs, kad daugiau abejonių kelia jau ne jis, o bandymai jį išravėti. Kalba – gyvas dalykas, jos saujoje neišlaikysi, labiau susirūpinčiau tarptautinių žodžių puolimu, išstumiančiu gimtuosius, nei prasmių plitimu. Galiausiai – net ir esant aptariamo pasakymo šaknims rusų kalboje (taip gali būti), sunkoka bus paaiškinti kodėl joje atsiradusios ir naudojamos prasminės atmainos privalo būti nepatogios mums. Čia – taip, pasvarstymams.

  • Rytis

   Toks tinkliaraščio stilius – ko čia kimbti prie tos nuotraukos.. Dėl bendradarbių – sutinku, išeinant į kitą erdvę reiks nepamiršti kompensacijos paprašyt.

   • nerijus

    Joks čia kibimas, tik pastebėjimas…Ir ne iš blogosios pusės…Mažiau alaus gerkit ir nervinkitės… :)

    • Rytis

     :) Tai kad jau antrą sykį apie tą foto.. Aš gi irgi juokais, taip sakant, jums pritardamas:)

     • nerijus

      Ne Jums, o tau :)

 • liuk

  nuotrauka- super. Ir nėra ko prie jos kabinėtis. Ten Račas ir neprieinamas, ir nepasiekiamas, ir viliojantis, ir pasiruošęs tuoj ką nors pasakyti. Protingo. Ir nedrįskit sakyt, kad pataikauju. Čia tik nuomonė. Bet man taip atrodo.

 • Whisker

  Idomus interviu, o siaip p.Arturo balsas kazkaip labai maloniai klausosi, tiktu lb kokia laida radijuj ar tv vesti ir minciu destymas super.