Pramiegojau gimtadienį…

…Taip ir atsitinka – lauki, lauki, o kai sulauki – pamiršti…

Žodžiu, taip: birželio 9 dieną sukako lygiai metai nuo pirmojo įrašo šiame tinklaraštyje.  (Aurimai, dar kartą ačiū.)

Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad pirmieji lankytojai į jį užklydo tik birželio 10, galima sakyti, kad gimtadienis šiandien:)

Kokie buvo tie metai?

Įdomūs.

Daug sužinojau, pradėjau skaityti daug įdomių tinklaraščių (nevardysiu, nes bijau ko nors nepaminėti, o tada bus blogai, nes per tuos metus sužinojau, kad bloggeriai – drąsūs, bet kartu ir labai jautrūs žmonės).

…Vakar manęs kaip tik klausė, ar jaučiuosi tikru bloggeriu… Ilgai galvojau ir po to vis dėlto pasakiau taip. Tiesa, žinodamas, kad daug kas galvoja priešingai.

Bet ar aš turiu jiems ką nors įrodinėti?

Nemanau.

Grįžtant prie to gimtadienio – visiškai nesigailiu pradėjęs. Ir norėčiau, kad tas pirmasis gimtadienis būtų ne paskutinis.  Tikiuosi, kad taip ir bus.

Nors jau spėjau suprasti, kad tai savotiška liga.

Bet yra ligų, su kuriomis galima gyventi. Ir išgyventi. Ir pasveikti.

Tikriausiai kažkur genuose turiu „addict“ geną, kuris pasireiškia skirtingais būdais. Šis – ne pats blogiausias:)

Pirmaisiais metais visko buvo per daug… Apie tai ypač daug galvojau po Login 2009.

Bet – lazda visada turi du galus – tai reiškia, kad to „per daug“ nebebus kitais metais.

Todėl – nepykit, bloggeriai. Aš – ne konkurentas.

Aš – tik „dėdė su šlipsu“, kuriam kartais norisi viešai pasidalinti savo mintimis.

Ir pasidalinti jūsų mintimis su kitais, kurie dar jūsų neatrado. Arba tiesiog nespėja… Man lengviau pagal darbo pobūdį:)

Ačiū visiems, kurie čia užeina ir negaili savo brangaus laiko.

********************************************************************************************************

…Kadangi man patinka statistika (nors kai kas mano, kad jos nekertu) negaliu susilaikyti…:)

1015 įrašų (čia su tais parašytais iki tinklaraščio atsiradimo)  ir 874 per pastaruosius metus

170,5 tūkstančio lankytojų

532 tūkstančiai apsilankymų

1,5 milijono (na, beveik:) peržiūrėtų puslapių

vidutiniškai 4 min. vienam apsilankymui

27813 komentarų

Daugiausiai lankytojų – 2732 – 2009 gegužės 18 dieną

Daugiausiai apsilankymų – 4316 – 2009 gegužės 18 dieną

Daugiausiai peržiūrėtų puslapių – 12418 – 2009 gegužės 18 dieną:))

Lankytojai iš 102 valstybių (teritorijų)

Labiausiai lankomas puslapis – „Aš taip nesugalvočiau“

Populiariausias įrašas (deja) „Humoristas“ Modestas Vaišnoras – gaidys“.

Tačiau populiariausių penketukas teikia vilčių:)

(11 balsų, vidurkis: 3,27 iš 5)
Loading...
 • Su gimtadieniu! Skanaus torto ir „skanių“ lankytojų.

 • Valdas

  Sveikinu! Vakar pagalvojau, kad noriu savo puslapio. Net pavadinimą jau turiu…Sulaiko mintis ar užteks kantrybės, ar čia nėra tik laikina užgaida…Dar kartą sveikinu ir ryžto ir ramybės!

  • bang

   Pradėkit nuo popierinio sąsiuvino. Pasitikrinsit, ar turit ką (bent sau) įdomaus parašyti, kad galima būtų pradėti dalintis su kitais.

 • Orka

  Nuoširdžiai sveikinu! Aš, kaip ir Valdas, irgi noriu ir jau seniai, tik kažin ar turėsiu, teks pasitenkinti šiuo, kol per daug… :)

 • J. naivus

  Sveikinimai!!!

  Šį penktadienį, 20.45 rusų „1“ kanalas rodys šiame blog’e aptartą N.Michalkovo filmą „12“.

  • nerijus

   Čia rusų ( „grynas“ :) ) ar baltijos „ostankino“?
   Bus įdomu pažiūrėti. Dėkui už info, J.naivus
   :)

   Primink dar penktadienį, jei būsi prisijungęs tinkliaraštyje, nes kartais esu užuomarša :)
   Dėkingas.

   • J. naivus

    Manau, Baltijos, pats bijau užmiršti. :( Papildoma intriga tai, kad žavioji „eksbetabutietė“ Ramunė Kurienė svajoja apie interviu su tuom Nikita Sergiejevič gediminaičiu

  • Kaip tik neseniai per LTV 2 rodė originalą „12 angry men“. Jei sugebėsiu, reikės pažiūrėti ir palyginti Michalkovo nenaudai :)

   • nerijus

    Ieškosiu. Žiūrėsiu.
    Vertinsiu.
    :)

 • Matotaupa

  Noriu kartu su jumis pasidžiaugti, Artūrai, tokio įvykio proga. Man jau senai darė įspūdį jūsų straipsniai ir mintys spaudoje. O dabar yra galimybė ir dažniau jas paskaityti. Nors ir ne visada sutinku su jūsų nuomone, bet visada gerbiu ją, nes patinka jūsų minčių dėstymo būdas ir pats požiūris į įvykius.
  Smagu, kad toks žmogus kaip jūs nepasilaikote įdomių minčių tik sau ir savo artimiesiems, o pasidalinate jomis su daugeliu kitų…
  Gal tik toks vienas mažas klausimėlis – šiaip labai retai ką nors rašote apie tarptautinius įvykius. Turbūt pasiektos galimybių ribos? :-)
  Sėmkės jums!(Pagal R.Kazlą)

 • Artūrai,
  noriu sveikinti, o labiau noriu linkėti. todėl gėlės ir šampanas po atostogų (mano) o linkėjimas paprastas. Tu ir taip, atrodo, viską turi, bet… Visada sieki daugiau. Todėl linkiu neišjungti savo motoriuko ir nuolat judėti pirmyn. Kas žino, po metų gal stebinsi mus kuo nors labiau nei blogu :-0

  Nuoširdžiai, tavo kolega ir skaitytojas Dainius

 • A.G.

  Pirmiausiai – sveikinimai.
  O dėl pramiegojimo – būna.
  Aš irgi (nors nėra jokiu būdu lygintina) – pramiegojau ne tik pirmą, bet gal jau ir penktą redaguojamos svetainės gimtadienius.
  Gerą pamoką man ta prasme davė krosnies mūrininkas, tarp kitko lenkas (tur būt, jau a.a.).
  Kai jo pagalbininkas (sūnus) pradėjo skaičiuoti, kiek čia eilių liko iki krosnies užbaigimo, tai tas supyko. Sako neskaičiuok kiek padarei ir kiek liko – mėgaukis darbu.
  O krosnį pastatė super. Tarp plytų ir koklių – rinktiniai skaldyti akmenys, gerai suveršti drūta viela… kai jau įkaitini, tai ilgam…
  Kaitinkite ir Jūs, kad bus ilgam – nei kiek neabejoju…

 • Roco

  Sitam blogui truksta daugiau skilciu. Turetu ponas Arturas Racas ideti skilti apie maisto gaminima, kad su tauta pasidalinti savo sukurtais receptais. Nes straispnis apie pusrycius su Kubiliumi buvo nepilnas. taip ir liko nepamineta ka jie ten valge ir kas gamino.
  Taip pat kaip kazkas minejo truksta straipsniu apie uzsienio ivykius. Tada galima bus interpretuoti dar idomiau ir vietinius ivykius. Cia reikia Ponui Arturui Racui mokytis is Gerbiamo zmogaus Kestucio Girniaus.

  • Roco, dėkingas už pasiūlymus, bet gal pasilaikykite juos sau – kai rašysite savo tinklaraštį. ten galėsite ir apie maistą, ir apie rūbus ir apie mašinytes…

 • Nuoseklumo aiškiai trūksta. Autorius garsiai deklaravo savo politines pažiūras (socialistas), tačiau tuo pačiu yra aktyvus trečiojo kelio ieškotojas, vis braunasi ir braunasi per bruzgynus ir žabangas: buvo aktyvus nušalintojo Prezidento palaikytojas, dabar – O.Juknevičienės stūmikas į Eurokomisarės postą, tačiau nesusižavėjo Valinsko vardo judėjimu TPP. Gal todėl, Valinskas ir Co – konkurentai TiT, dvasiškai artimos Mazuronio partijos likimas už borto reiškia mažesnę trečiojo kelio idėjų sklaidą praktikoje?

  • Fredi, kadangi už netiesos sakymą jau buvote praradęs teisę komentuoti šiame tinklaraštyje, tamstos jau nebereikėtų perspėti.

   Tačiau vengdamas kaltinimų dėl cenzūros perspėsiu dar kartą – jei dar kartą viešai skleisite žinias, kurios žinomai neatitinka tikrovės, priskirdamas jas man, arba išgalvotus teiginius, kurių negalite pagrįsti faktais, šiame tinklaraštyje komentuoti negalėsite.

   • Musė

    Vėl prie Fredžio prisikabinote :) Gal laikas susirasti naują auką?

   • Kas yra blogesnis: tas kuris provokuoja, ar tas kuris pasiduoda provokacijai? :) Koks skirtumas ka mano ir raso Fredis?? Matosi, kad jis eilini karta nori jus isprovokuoti, nes niekaip neikanda jusu politiniu paziuru ir nesupranta, kad yra zmoniu sugebanciu nuo tu paziuru (ar politiniu lukesciu bei noru :)) siektiek atsiriboti (bet neatsisakyti ju!) ir pazvelgti i dalykus is skirtingu pusiu (to labai truksta siuolaikneje lietuviu ziniasklaidoje). Taip, mano manymu, jusu blog’e (padriku minciu sraute :)) atsiranda didesnis ar mazesnis ivykiu apzvalgos objekyvumas ir nesaliskumas. Laikykites ir nepasiduokite provokacijoms :)

  • Fredis grįžo :)
   Beje, Fredi, Artūras minėjo, kad jis ne „socialistas“ o „socialdemokratas“ skandinaviškaja žodžiu prasme. Turbūt yra skirtumas.

   Artūrai,
   O jei Fredis skleidžia savo subjektyvią nuomonę, o ne žinomai klaidingą informaciją?

   • bang

    „O jei Fredis skleidžia savo subjektyvią nuomonę, o ne žinomai klaidingą informaciją?“ – apie tai sprendžia JIS :)

   • Meška su lokiu abudu tokiu :)

  • A.G.

   Dėl socialistų… tiksliau evoliucionavimo, kur tik nori, bet ne link liberalizmo…
   Gal tuomet tas žmogus dar buvo eilinis žurnalistas ar politikos apžvalgininkas.
   Įtakingos kompanijos bosas – niekaip nesuprantama, kaip galėtų būti geru bosu būdamas socialistu… kaipmat kompanija bankrutuotų. Taigi.
   Čia tas pat, kaip gūdžiame pokaryje, kaime kokios tai stumdomos samdinės, kurios rankos iškraipytos radikulitu, nuo pono skalbinių eketėje, – galėtų būti kitoks, o ne stribas (nebent varštelius jau buvo spėjęs…).
   Taigi. Bet gyvenime būta ir kitaip, kai ir milijonierius remdavo socialistus (na ten ir prieš 17-us buvo toks, jau ir pavardė išgaravo…). Čia Vokietijos bankinikai ne iš tos operos, kaip žinia.
   Kaip sakoma, visgi labiausiai gerbtina žmogui savybė – pastovus evolicionavimas (kuo toliau į mišką tuo daugiau medžių, kaip sakoma)… žinant, kad durnu gimei ir dar durnesniu mirsi (čia ne tas pats, kas sietina su dulke…). Juk pvz. musulmonai taip pat, kiek girdėjau, labiau gerbia patapusį musulmonu nei nuo gimimo tokį.
   Kaip jau kartą buvo sakyta – jei žmogus nemiršta dešiniuoju, su juom kažkas ne taip… tas pats jei… na tą maldelę visi mintinai žino.
   O auga, visgi, Lietuvoje, Rusijoje, gal ir ne tik ten, – agresyvi potencialių stribų kartą – europinis liberalizams matomai leis jiems mus…, pasitaikius momentui… nors ir kaip besistengtų valdžiukė juos skandinti to alkoholio ir narkotikų mariose… o gal pavyks, bet kas tuomet gatves šluos (na nebėda -robotai… čia tą bėdą su įsivežtiniais prancūzai, skandinavai ir pan. įsigijo, kol…).
   Taigi, jei nebus gimdomi socialistai – ir nebus.
   Deja, ikšiolinės santvarkos ir ši – tai sugeba daryti, kaip sakoma, atsakančiai… visa dar laimė – tos marios…
   Noriu, kad šitai būtų užskaityta, kad šaime bloge socialistų nėra, kad tai ne tiesa. Bet tiesa ta, kad bent aš ne juos kaltinu, bet jų gimdytojus, kaip ir stribų klausimu.
   Na eina tik ką baltuoju tiltų trys jau matomai degradavę pagyvenę jaunuoliai (ta prasme, kad matomai nuo gimimo dar nei dienos nebuvę blaivūs, kaip ir iki gimimo, garantuotai) ir užkabinėja visus paeiliui. Ką kviesti policiją… o ar turime išdirbę schemą kas po to – beprasmis tampymasis po teismus… juk gerai žinai, kad jų nenuveš kur nosra kilometrą kaimo keliuko nutiesti, kad uždirbtų ir už prasižengimų atlyginimą, ir už sukarintą jų apsaugą… va čia vėl prisimeni liberalus – ir tik pajunti, kad pirštų nagai pralindo per delną, vos ne… stop.

 • nerijus

  Didžiuliai sveikinimai ir linkėjimai išlikti nešališku įvairiais atvejais ir temomis :)

  Džiaugiuosi, kad sukūrėte tinkliaraštį, kuriame galime rasti ne tik politikos, bet ir politikos :)

  Linkiu- tobulėjimo metų ;)

 • nerijus

  Džiaugiuosi atradęs Jūsų tinkliaraštį :)

 • JolaS

  Man ypač patinka kai Račas patalpina gėlių fotografijas, patvirtindamas kad politinio- ekonominio – socialinio veiksmo rutina visus užknisa vienodai… Smagu, kad „neužsiciklinate“ žvelgdamas į pasaulį, dėde su „šlipsu“. Įdomesnių rakursėlių Jūsų ir čia besilankančių musių, fredžių ir kitų įdomių komentatorių pamąstymuose:)

 • Roco

  Gerbiamas Fredis. Taciau pries pora ar trejeta menesiu gerbiamas autorius pas gerbiama Rachleviciu laidoje sake kad anas yra desinysis (tiesa gerai pagalvojes tai pasake)
  Taip pat nezinau kur yra gerbiamo Arturo Raco pasiaiskinimai del dveju apsisovimu del gerbiamos Grybauskaites. Kur pirmiausia buvo ryskiai apsisauta teigiant kad gerbiama Grybauskaite nekandidatuos i prezidento posta, o paskui pastarajai pareiskus kad kandidatuos gerbiamas Arturas Racas paskelbe, kad si nesurinks reikiamo parasu skaiciaus. Tai kaip cia taip ivyko?

 • Modestas Vaišnoras

  Sveikinu, Artūrai,
  Džiaugiuosi už Jus, kad švenčiate blogo gimtadienį. Tai iš tiesų didelė šventė. Ir gerai, kad atsirado žmonių, kurie neleido pramiegoti šios datos. Jūsų blogo neskaitau, bet žinau, kad jis Jums labai svarbus. Linku Jums gero humoro, o ne to, kurį rodo per TV. Linkiu atrasti savo gyvenimo pranešimą spaudai, įžvelgti gyvenimo įžvalgą. Linkiu dar dažniau komentuoti komentarus. Tai juk taip šaunu!
  Labai atsiprašau, kad įrašas apie mane, DEJA, tapo populiariausiu. Žinoma, padėkos nesitikiu. Šventė gi Jūsų, nes Jūs – interneto žmogus. Jei ten ir liktumėt, šiame pasaulyje vienu laimingu žmogumi būtų daugiau. Be pykčio, be donskio, be humoro.
  Modestas

  • Gerbiamas Modestai, ačiū labai už linkėjimus.

   Linkėdamas Jums kūrybinės sėkmės negaliu nenusistebėti Jūsų sugebėjimu neskaitant perskaityti.

   Tiesa, kur būti ir kur likti, spręsiu pats.

   • Orka

    Gal Modestas turi kokią nors pareigingą sekretorę, kuri skaito šį blogą, ir praneša apie aktualius įvykius. :)

    • bang

     Pareigyngą :)

  • Auksinis kardas

   Pasaulis tikrai nebūtų toks pats be oralinio.

 • Rytis

  Kuklūs sveikinimai nuo žmogaus, kuriam iki tolei politika buvo kažkas baisaus, nepaaiškinamo ir purvino.. Linkiu užimti prideramą vietą tarp sustabarėjusių ir taukais apaugusių mediamonstrų, kuriems ant skaitytojo seniai jau nusišviplt. Kaip žurnalistė kandidatei pasakė: „Čia gi Lietuva, pas mus taip priimta..“ Rubrika „Skaitytojai rašo“ laikraščiuose seniai dingo, liko tik skundų knyga.
  ..Dar čia kažkaip pagalvojau – gal nieko visai būtų įvesti kokią balsavimo anketą – jei toks nemažas besilankančių skaičius – gal po ilgos diskusijos būtų gerai ir rezultatą pamatyti. Bet čia tik pamąstymas. Dar sykį, sėkmės.

 • Regis

  O aš visada galvojau kiek gi šiam tinklaraščiui metų ;). Pirmi įrašai datuojami 2004 metais, nors pagal komentarus buvo galima įtarti, kad toks „senas“ tinklaraštis negali būti. Girdėjau apie sūnaus dovaną tačiau apie gimimo datą ne, arba bent jau pro ausis praleidau.. Ne esmė :)

  Gėlės, sveikinimai, plojimai, gėlės, sveikinimai, plojimai :))..
  Ir triskart valio!! valio valio valio :)

  p.s. kažkaip nesinori kažką baisiai rimto rašyt.. aš asmeniškai negalvoju, kad laikas praleistas čia skaitant, rašant praleistas beprasmiai. Daug supratau, sužinojau, išmokau :). O tai svarbiausia.. Palinkėsim, kad tinklaraštis tobulėtų, „eitų į priekį“ ir kitais metais atsigręžus atgal nieko nebūtų gaila.

 • Dvigubi sveikinimai – antra dalis jų eina už tapimą „Metų interneto raču 2009“.
  Beje, kartą su kolega svarstėm, ar nebūtų gerai surengti blogų rinkimų pagal kategorijas, pvz.: geriausias IT blogas, geriausias blogas apie rinkodarą ir pan., nes labai norim, kad lolz.lt taptų geriausiu humoro blogu. Bet iškart atmetėm tokią idėją, nes paskvilis „Modestas Vaišnoras – gaidys“ sudarytų pernelyg rimtą konkurenciją.

 • Sveikinimai :)

 • austras

  Tiesiog nuoširdūs sveikinimai.. Atradau Jūsų blogą po Naujųjų, ir, kaip žinot, esu nuolatinis lankytojas. Pirmiausia priviliojo vardas. Žurnalistas, su kurio mintim galima nesutikti (kas, bent jau man, pasitaiko retai), tačiau, svarbiausia, jo neapkaltinsi konjunktūriniu mąstymu. Šneka tai, ką galvoja ir šneka argumentuotai. Jau skaitydamas blogą iš pradžių stebėjaus TOKIU plačiu akiračiu. Paskui pripratau. O šiaip, nuolatos stebiuosi daug kuo. Ypač – kad internetinėje lietuviškoje erdvėje atsiranda intelektualių pašnekovų ratas. Pritariant Aurelijaus sveikinimams – taip, diskusija Lietuvoje keičiasi ir, iš tiesų, jau pasitaiko nedidelių properšų, kuriose įmanomi racionalūs argumentai. Tačiau, manau, kad čia svarbi ne tik diskusijos evoliucija. Tie Artūro „pašnekovai“ neužgimė prieš metus, jie su savo mintimis gyveno jau seniai. Artūro nuopelnas daugiau tas, kad jo tinklaraštis yra viena iš tų diskusinių properšų, kuriose svarbi argumentacija, žodžio šmaikštumas, problemos supratimas. Reikia mokėti sukurti tokią atmosferą. Ir jausti nematomą ribą tarp laisvės proveržio ir chamizmo protrūkių.

  Todėl keliam kepurę.

 • Gintaras Slavinskas

  Sveikinu su jubiliejum!

 • Pingback: Kas gali rašyti blogą arba su gimtadieniu Artūrai « Simocha's Blog()

 • WU

  Kai pirmą kartą užsukau į šį blogą, buvau skeptiškas jo ir Artūro atžvilgiu. Patekau, čia iš alfos, nes nepatiko joje vienas parašytas komentaras. Tačiau, kažkaip susidomėjau autoriaus darbais ir pradėjau lankytis vis dažniau. Iš pradžių priėmiau viską kaip žinią, bet po to perkvalifikavau į nuomonę apie tam tikrus įvykius ir faktus, arba tiesiog šiaip pamąstymus. Su kai kuriais dalykais galėjau (galiu) sutikti, su kai kuriais ne. Pamažu tapau šio blogo gyventoju. NESIGAILIU. Artūrai, papirkote mane. Sveikinu.

 • Jonas

  Sveikinu gerbiamą Artūrą – bloggerį ir visą aplink, tiksliau tinklaraštyje besisukančią „komandą“.

  Užklydau į Artūro Račo blogą gal tik prieš kokį mėnesį ir netikėtai įstrigau, įklimpau, nebegaliu išbristi. Tai, kaip rašo Artūras, tikrai liga, tik sakyčiau keista, teikianti malonumo liga. Net vakarais, jau lyg laikas poilsio, vis traukia žvilgterėti, o gal kas naujo parašyta?

  Mane sužavėjo daug dalykų: Gerbiamas Artūras „išmeta“ idėją, temą, ir visi puola ją taršyti. Įdomiausia, tiek įsitraukia, kad net pamiršę kuo pradėję, nuklysta į visokias improvizacijas, kartais ir aštrokus nuomonių, pozicijų, asmeninių santykių susidūrimus. Labai vertinu ir sąžiningą, pakankamai tolerantišką, bet principingą Artūro priežiūrą. Tai suteikia kokybės, formuluoja tam tikrą etikos ir bendravimo lygį.

  Dar vienas dalykas, man pakankamai naujas ir įdomus, kad dalyvavimas pasislėpus po „nicku“ lyg ir suteikia kažkokios laisvės, lyg vairuojant automobilį temdytais stiklais. Kartais parašau, skaitau ir šypteliu: „čia, brolyti perdaug užlenkei“. Taigi, šitas blogas dar ir saviaukla, savotiška mokykla, pasitikrinimas, koks gi esi pasislėpęs po slapyvardžiu.

  Sveikinu gerbiamą Artūrą ir visus dalyvius.

 • Kestas

  Sveikinu, tikrai geras blogas. Taip ir toliau.

 • O aš laukiau laukiau įrašo, kuriame galėčiau jus, Artūrai, tokia proga pasveikinti ir štai sulaukiau ;)) Norėčiau palinkėti ištvermės, kantrybės, sumanumo… Ech, kad tai ir dar daugiau jūs jau turite. Tiesiog… Pastebėjot, jog atėjo didžiosios jūsų pergalių dienos? :D

  • Ligita, ačiū. Bet, žinai, tos dienos ateina ir praeina ir dažniausiai jos būna trumpos, o rytdiena sunki:) O gyventi toliau reikia…

 • R.Medinis

  Nuoširdžiausi sveikinimai. Šis blogas jau tapo įpročiu, kaip rytinė kava. Bet prie kokybės greitai priprantama. Linkiu kuo ilgiau ją išlaikyti ir nepavargti.

 • skaitytojas

  Sveikinimai!
  Būtinai tęskite.

 • mv

  Nuoširdūs sveikinimai! Būtų labai liūdna, jei šio blogo neliktų. Tai palinkėsiu jam būti kuo ilgiau:) Dėkui už buvusius ir dar būsimus įrašus!

 • liuk

  galiu pasakyti tik tiek: unikalu. Tai, kas sukurta, tai, kas kai kuriems žmonėms tapo neatsiejama užkanda prie rytinio kavos puodelio: argi tai ne pats unikaliausias stebuklas? Gimęs iš didelio darbo, užsispyrimo ir įsipareigojimų prieš čia užsukančius. Sėkmės:)

 • Aš domiuosi politika, todėl man įdomi jūsų svetainė. Jeigu įdomu, aplankykite mano svetainę ir parašykite atsiliepimų.

 • Pramiegojau pasveikinti, tad ilgiausių metų ne tik jums, bet ir jūsų blogui. Daug žmonių turėtų baigt naudotis internetu, jei baigtumėte rašyt. Nebūtų kur pakomentuot ateit:)

  iš tikrųjų, kažkur teko skaityti straipsnį apie jūsų blogeriavimą prieš dieną-dvi. Ai , va čia – http://iverslo.blogas.lt/po-login2009-ka-atskleidzia-reakcijos-blogosferoje-200.html

 • Pingback: Common sense » Pirmasis commonsense.lt gimtadienis()