Algirdas Mykolas nori į Valdovų rūmus. O gal pirma – į Lukiškes?

Šiandien truputį pasimečiau…

Skaitau naujienas, ir viena pagrindinių yra ta, kad Algirdas Mykolas Brazauskas atėjo į Prezidento rūmus ir pareikalavo 20 milijonų litų Valdovų rūmų statybai.

Kalbėjo kaip tikras valdovas:

Jei pinigų nebus skirta, nepavyks padaryti labai daug. Bus padarytas kiemas. Nudažyti fasadai. Ir įėjimo į vidų nebus, nes už turimus pinigus neįmanoma įrengti vidaus.

Jei gausime daugiau pinigų, ne visi rūmai bus atidaryti – tik pietinis korpusas su pagrindinėmis salėmis, menėmis, kiek galima geriau įrengtomis, ir rūsys, kuriame matomos pamatų liekanos. Visa tai galėtų būti atidaryta

Skaitau ir nesuprantu: ko tas pensininkas nori, ko jis čia siautėja, ir iš viso, kodėl po tokių pareiškimų jo apsauga iš Lietuvos Prezidento rūmų neišmetė?

Gal kas nors galėtų man paaiškinti, kas toks šiandien yra  A.Brazauskas ir kodėl jis valstybės vadovams (Prezidentui ir premjerui) aiškina, kiek reikia pinigų ir kas bus, jei jis jų negaus?

Ar A.Mykolas yra koks nors darbų vykdytojas („prarabas“ kalbant ne lietuvių kalba)?

Ar jį kas nors yra įpareigojęs rūpintis Valdovų rūmų statybomis, joms vadovauti ir rūpintis jų finansavimu? Ar jis atsakingas už fasadus, įėjimus, kiemus, menes, sales ir rūsius? Už prausyklas, pisuarus, unitazus ir bide?

Jei taip, tada, žinoma, labai atsiprašau, nes viso to nežinojau.

Tačiau jei  Algirdas Mykolas tokią atsakomybę pasiskyrė pats sau, tai gal eitų jis… na, bent pensijon pagaliau…

Nes atvirai kalbant, jau pradeda užknisti.

Užknisdavo ir anksčiau, tačiau tada tekdavo su tuo iš dalies susitaikyti, nes tokia būdavo daugumos Lietuvos rinkėjų valia: kai rinko Algirdą Mykolą prezidentu ar kai balsavo už LSDP ir A.Paulausko bendrą sąrašą per rinkimus į Seimą.

Tačiau gal jau užtenka?!!!

Gal Algirdui Mykolui pagaliau laikas būtų suprasti, kad jis jau seniai nebe prezidentas ir net nebe premjeras ir kad Valdovų rūmai, kuriuos jis taip norėjo sau pastatyti ir galbūt net juose apsigyventi, nėra jo.

Jis – pensininkas, gyvenantis iš valstybės kišenės ir iš jos malonės. Jis nuėjęs nuo arenos politikas, paskui kurį iki šiol velkasi VST ir „Alitos“, „Lietuvos dujų“ ir Lietuvos jūrų laivininkystės“ ir viešbučio „Draugystė“ privatizavimo šleifas.

Jei jis viso to neprisimena, galbūt kas nors galėtų jam priminti.

Ir kartu priminti, kad nuo Valdovų rūmų iki Lukiškių – ne taip jau toli.

(50 balsų, vidurkis: 4,52 iš 5)
Loading...