A.Valinskas – kultūros ministras…

Lietuva – drąsi šalis…

O A.Kubilius ir D.Grybauskaitė – drąsūs žmonės…

Apie A.Valinską jau esu pasisakęs

(12 balsų, vidurkis: 4,17 iš 5)
Loading...
 • Fredis*

  Apmaudas, susijęs su šia aplinkybe, gali būti tik vienas – stropų, kuklų, korektišką ir principingą R.Vilkaitį nelabai gražiu būdu keičia atstatydintas buvęs Seimo pirmininkas, partijos kolega. Sugebėjimų būti kultūros ministru Arunui valinskui tikrai užteks. Puikus adaptavimosi valdiškame darbe pavyzdys – Viktor Uspaskich (buvęs ekomomikos ministras A.M.Brazausko socialistų vyriausybėje).

  • mdxacuk

   Čia kaip kam. Aš tikėjausi, kad bus siūloma Valinskienė. Kultūrai gal būtų beveik tas pats, užtat publikai nepalyginamai linksmiau. Depresyvių nuotaikų visuomenėje aiškiai per daug.

  • nerijus

   fredijau

   Šiuo atveju Valinskas yra partijos pirmininkas. Vilkaitis išrinktas pagal partijos sąrašus, o ne VIENMANDATĖJE.
   Vilkaitis TIK per partijos sąrašus pateko į Seimą. Pirmas jo žingsnis buvo- pasitraukimas iš partijos, o sekantis žingsnis, privalėjo būti,- seimo nario mandato atsisakymas.
   Gal gana tos partinės prostitucijos ir asmeninio savanaudiškumo?..

   Ar Valinskas atskaitingas Vilkaičiui ar Vilkaitis Valinskui?..

   p.s. mintimis su A. R. dėl A. V.- nereikėjo jam to Seimo…Bet Konstitucija suteikia kiekvienam teisę būti renkamam. Jį išrinko žmonės. Kentėkim…Kentinčiam- Seimo nario mandatas!!!

   • WU

    Ir vėl objektyvios tikrovės iškraipymas. Vilkaitis nebuvo išrinktas į Seimą. Nei vienmandatėje.. Nei daugiamandatėje.. Tai, kad vienas ar kitas asmuo yra ministras nesuponuoja imperatyvo būti Seimo nariu.

    • Valdas

     nesuponuoja imperatyvo būti Seimo nariu !!! Va taip va, gerbiamieji! NESUPONUOJAS IMPERATYVO! kai kurie komentarai suponuoja mintį, kad tokios placios erudicijos inspieuotos dedikcijos minimalizuoja mano nichilistinę frustracija ir suponuoja eventualų tezaurų sinkretizmą. Taip legitimizuosis nesekuliarizuota sinergetika ir ho;ostinis Dievo pažinimas pakeis labilias emocijas ir primityvias profanacijas. Tuomet empyriškai abstrachuodamiesi identifikuosimės, kaip elitiniai eruditai ir mokslo žinių abstinencijos nepatiriantys subjektai ir atsivers holistinis žinių ir intelekto horizontas….

   • Bobutė

    Atleiskit už grubumą, ponaiti nerijau, bet Tamstos supratimas apie partijas bei parlamentarizmą yra primityvus iki skausmo…

    • nerijus

     Miestelėniškas.
     Atsiprašau už suklaidinimą ( dėl Seimo nario )…
     Bet esmė lieka ta pati, jog vilkaičiai negali nurodinėti partijos pirmininkui…Jie gali tik patarti ;)

     • Bobutė

      Nesupratau to Jūsų „miestelėniškas“… Negi Jūs manote, kad žodžiai „miestelėnas“ (miesto/elio gyventojas) ir „primityvas“ yra sinonimai?

      Klausiat kas kam atskaitingas?
      Partijos pirmininkas atskaitingas partijos „eiliniams“.
      Žinoma, jei tai normali partija…

      Netelpa galvelėje? Nesuprantat?
      Viskas gana paprasta.:) Partijos „eiliniai“ renka delegatus į suvažiavimą, kuriems (suprask per juos – visiems „eiliniams“) pirmininkas ir atsiskaito. Jie gi (suprask – paprasti „eiliniai“) nurodo pirmininkui ir visai viršūnėlei ką, kaip ir etc. jie turi daryti, o jei ką, tai ir iš pirmininkų „išmeta“…

      Dėl tų, išrinktų pagal sąrašus… Atleiskit, nerijau, bet tingiu, tai gal kitą kartą, prie progos…

     • nerijus

      Bobute bobute…

      Žinote kaip vyksta pirmininko rinkimai?..
      Teikiamas VIENAS pats šauniausiais iš šauniausiųjų, pats mieliausias iš mieliesiųjų, pats pačių pačiausias…Balsuojama ir dažniausiai VIENBALSIAI patvirinamas pirmininkas :)
      NIEKADA eiliniai nenurodo kaip turi elgtis pirmininkas. NIEKADA, nebent „eilinio“ kišenės pilnos „šlamančių ;)

      Viskas ŽYMIAI paprasčiau nei Jūs nupasakojote ;)

     • Bobutė

      Ponaiti nerijau,

      mano komentare praleidote raktinę frazę:
      „Žinoma, jei tai normali partija…“

      Jei tai „pinigų darytojų“ sambūris, tai Jūsų klausimai netenka prasmės… Ten yra tik viena taisyklė – JOKIŲ taisyklių…:)

     • nerijus

      Bobulyte

      O kuom skiriasi TS- LKD nuo LSDP ar TiT, ar TPP, ar LiCS, ar…
      Valdžia- perkama ;)

     • Rolandas

      nerijau, būsiu atviras: (lai užmuša už tai… mane vėliau),kodėl tave, nerijau, tokia žavi dalyvė Musė,vis varo į būdą, tarsi sako-„ciuc, būdon, nerijau“? Ar galėtum kaip nors tai paaiškinti. Kodėl ji taip tau sako?

     • Rolandas

      Tai prasme, aplinka kalta, ar koks velnias?

   • Fredis*

    Taisau klaidą – kandidatas į kultūros ministrus Arūnas Valinskas.

    Nerijau, visuomenei siunčiamas blogas signalas – ramų, stropų ir jau spėjusį įsitraukti į vyriausybės darbą R.Vilkaitį kėsinasi keisti ambicingasis, ekstravagantiškasis, nuožmusis, lipantis klitiems per galvas, netekęs aukšto posto ir todėl bandantis susigrąžinti prarastas pozicijas partijos pirmininkas. A.Valinsko vietoje pademonstruočiau kilniaširdiškumą ir leisčiau R.Vilkaičiui ramiai darbuotis toliau. Remigijus todėl ir išstojo iš partijos, kad neapsikentė įžūlaus partijos pirmininko diktato ir primygtinio, nuolatinio, įkyraus raginimo užleisti ministro portfelį.

   • fsm

    >>Vilkaitis išrinktas pagal partijos sąrašus, o ne VIENMANDATĖJE.

    Valinskas irgi pagal sąrašą praėjo. Iš TPP niekas vienmadatėje nepraėjo, nepaisant visų degradų, kurie už juos balsavo.

    • A.Z.

     Antanas iš vienmandatės. Žiemelį įveikė. :)

    • nerijus

     fsm

     Ne degradai balsavo, o žmonės.
     Koks jų buvo pasirinkimas,- tai jiems spręsti. Aš už TPP nebalsavau ir nebalsuosiu, kaip ir už TiT.

     Kodėl iš TS-LKD partijos deleguojamas į Premjerus Kubilius, o ne Ažubalis ir pan.?..Iš reikalo ar pagal hierarchiją- „nuopelnus“ partijai?..

     fsm

     Siūlyčiau labiau susipažinti su partine „virtuve“ ;)

 • max

  Artūrai, šią jūsų ironiją reikėtų pirmiausia nukreipti „drąsių“ Lietuvos rinkėjų adresu, o ne tiesiogiai Valinskui ar kitiems valdžiažmogiams . Taip būtų teisingiau .

 • Džiugas Šaulys

  Jo… turbūt reikia organizuoti kokį piketą. Po to nors nereikės gailėtis, kad „nieko nedarome“. Ne pats efektyviausias būdas, bet kas belieka… Kas prisijungs?

  • Trka

   Daugybė žmonių prisijungtų prie teisingo vedlio, už kurio nugaros stovėti būtų ne gėda. Juk politiku cit.Merfį tampama, kai randi kažkur einančią minią ir stoji jos priešakyje. Sutinku: blogiau būti negali. Todėl prie teisingos iniciatyvos prisijungčiau. Sutinku, su Jumis , Džiugai, nieko nedaryti šiuo metu – tikra nuodėmė.

 • Valentinas

  Svarbiausia nereikia pasiduoti saviapgaulei, kad kultūros ministras gali būti su „aukštąja kultūra“ susijęs žmogus ir juo niekaip negali būti pop kultūros prodiuseris. Net nežiūrėjus į sąrašą, mintyse iškyla buvę kultūros ministrai, kurių nuopelnai „aukštojoje“ kultūroje, tariamai turėjo laiduoti tinkamą darbą ministro kėdėje:
  Platelis, Jučas, Vilkaitis.
  Deja, nei vienas iš jų nepademonstravo ypatingų sugebėjimų dirbti administratoriaus darbą, o dažniau pasižymėjo keistais skandaliukais ir nekompetencija. Būtent todėl, teigti, kad Valinskas negalėtų būti kultūros ministru nėra jokio pagrindo. Teigtina, kad jis išmano kultūrą neprasčiau nei minėti prieš tai buvę ministrai, o administracinių sugebėjimų be abejo turi daugiau. Be to, skirtingai nei su Seimo pirmininko pareigomis, šios pareigos gali būti jam puiki darbo valdžioje mokykla ir politinio brandinimosi terpė.

  • turėčiau pripažint, kad labiau pritariu Valentino replikai, nei Artūro nuostabai :)

   • Rytis I

    Nežinau, gal Valentinui ir geriau matyti, visgi manyčiau reikia pradėti nuo to, ko gi tas šoumenas ton polikon išvis šoko. Juk buvo kažkokios strateginės perspektyvos, nežiūrint deklaruoto beidėjiškumo. Toks mūsų prietelius nerijus neseniai kažką citavo apie cinizmą, žinodamas Valentino meilę jąjam paantrinsiu:) – „Kas yra cinikas? Tai žmogus, žinantis visko kainą, bet neišmanantis vertės.“ — Oskaras Vaildas. Kažkodėl Arūną matau kaip tik tokį.

  • romas

   Atsiranda galimybė dalyvauti ministrų kabineto posėdžiuose ir turėti įtakos sprendimams – ir ne tik kultūros srityje. Gerai būtų žinoti, ko nedarė Vilkaitis ir ką jis turėjo daryti, kad TPP būtų patenkinta jo darbu.

  • Džiugas Šaulys

   Ministro darbas nėra administracinis. Čia politinis postas, o tai, kad politiką dabar daug žmonių linkę tapatinti su vadyba ir administraciniu darbu, t.y. iš politikos bando ištrinti jos esmę, man atrodo yra viena iš skaudžiausių problemų.

   Administratorius yra administratorius, jis organizuoja, tvarko popierėlius ir t.t. O politikas turi turėti viziją. Kad ją turėtų, jis privalo turėti supratimą apie sritį, kurią tvarko. Tai, ar jis tą supratimą turi, man rodos puikiai parodo, kokius darbus žmogus padaro…

   • Valentinas

    Džiugai, bet kuri vadyba prasideda nuo strategijos nustatymo. Apskritai, vadyboje yra daugiau politikos, nei galvojama. Tačiau pačios strategijos formulavimo metodika reikalauja grynai vadybinių – administracinių sugebėjimų. Atėjo Vilkaitis ir stumdė popierėlius. Prastai stumdė. Turėtų ateiti tikras ministras ir užduoti klausimą:
    O kokia yra mūsų kultūros strategija?
    Bet kuri vadyba prasideda nuo to. Valinsko sugebėjimai formuluoti strategijas ir jas įgyvendinti dirbant popprodiuserio darbą pasiekė puikių rezultatų. Nematau priežasčių, kodėl jam gali nepasisekti dirbant ministro poste.

    • Džiugas Šaulys

     Sutinku, kad Valinskas puikiai moka formuluoti strategijas. Ir įgyvendinti. Rezultatai daugiau negu akivaizdūs. Bet ar tie rezultatai mums tinka? Man asmeniškai, ne. Jo prodiuserinis darbas vadybos prasme gal ir nepriekaištingas, jis puikiai „kala pinigus“. Noriu pasakyti, kad neužtenka mokėti kurti strategijas. Reikia, kad tos strategijos būtų geros. Ypač tokioj svarbioj srity kaip ši. Sakydamas, kad politikas turi turėti viziją, turiu omeny ir tai, kad ta vizija turi būti ne bet kokia. Dėl šito labiausiai ir baimimuosi. Jei Valinskas bus ministru, o panašu, kad taip, kai kuriems gal pasirodys, kad šita sritis atsigauna, nes „kažkas vyksta“. Valinsko vadybiniai sugebėjimai gal ir sujudins kultūrinį gyvenimą. Bet jei spręsim apie žmogų pagal nuveiktus darbus, o aš stengiuosi taip daryti, tai būtinai prieisim prie išvados, kad tas judėjimas bus į blogają pusę. Blogiau, nei nedaryti nieko…

     • Valentinas

      Nėra priežasčių teigti, kad Valinsko supratimas apie kultūrą ir jos vystymąsi yra netinkami. Atvirkščiai, gali būti, kad jis duos teigiamą poslinkį meno rinkos kūrimui. Iki šiol menininkai ir „aukštos“ kultūros atstovai save identifikavao kaip pagerinta kastą, kurią visi kiti turi išlaikyti (t.y. duoti pinigų), tačiau kuri neprivalo solidarizuotis su visuomene (pvz. mokėti PSD). Iš esmės, visų buvusių ministrų veikla tuo ir apsiribojo – reikalauti savo atstovaujamai kastai pinigų ir tiek, kiek pavyksta išreikalauti, dalinti. Galbūt Valinskas ir yra tas žmogus, kuris privers „menininkus“ pasakyti:
      „Valstybė neprivalo jumis rūpintis. Jūs rūpintis savimi turite patys.“
      Menininkai iš pasiutimo staugs ir Adomaičių beigi Parulskių lūpomis visaip terios Valinską.

     • Valentinas

      Aišku visa tai fantazijos, nes Valinskas kultūros ministru netaps :)

     • laila

      Puiku, Valinskas tai Valinskas, nors pažįstu ir Vilkaitį…Abu – fainuoliai.

     • nerijus

      Valentinai

      Kaip žinia, kad be Grybauskaitės „palaiminimo“ nepraeina net valinskų vilkaičiai į ministerijų postus…primenu, kad Grybauskaitę „purto“ nuo penkmečio palnų, nes tai jai „blogos“ asociacijos.

      Prezidentės citata iš IQ The Economist 23 psl.( lietuviškojo ):

      „Mūsų visų tikslas- stipri, dinamiška, novatoriška, išsilavinusi ir konkurencinga ES. Tai pasieksime tik įveikę krizę ir sėkmingai įgyvendindami ES RAIDOS IKI 2020 m. SRATRATEGIJĄ, dėl kurios principų mes, ES šalių LYDERIAI, neseniai susitarėme Briuselyje.“ […]

      Lietuvos strategijai- „penkmečio“ planui- NE, o ES- taip?
      Kieno ji prezidentė ir kas ją rinko- visos ES piliečiai ar Lietuvos?..

  • O gal užteks „brandintis“ jau – lauk jį iš politikos ir iš televizoriaus. Kultūros ministras atsirado. Perfututum trypocopris vernalis…

  • Pons Valentinas, o kodėl Jums taip norisi sunaikinti Lietuvos kultūrą ? :)

 • debas

  O jau ja spejau pagalvot: „negi Arturas apie Valinska-ministra neturi ka pasakyt…“

 • Slyvanosis

  Avalinskas – labai kultūringas Seimo narys.
  Ir jo pačia – labai kultūringa Seimo narė.
  Kultūros reikalai jiems nesvetimi.
  Kultūra ir menas Lietuvoje reikalingi globos.
  Rvilkaitis jų negloboja, o Avalinskas – globos ir rūpinsis kaip svogūnais į slovikėlius ant palangės sudėliotais.
  Akubilius ir jo vadovaujama vyriausybė jau gali pradėti deginti tiltus, bo susidėjęs su (politiniu) šuleriu, tuoj pasprings skrandžio turiniu…
  Dviratis – individualistams, kurių smegenys kojose arba tarp kojų.
  P.S. …iki šiol žaviuosi a.a. Jurijum Nikulinu… žmogus tikrai būtų išrinktas į Dūmą, bet neišdavė savo darbovietės…

 • Alfas

  Artūras mėgsta užsipulti… Nesvabu net, kad tas užsipuolimas be pagrindo… Profesinė liga tsakant…

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prezidentei-nepriimtina-avalinsko-kandidatura-i-kulturos-ministrus.d?id=31371019

  • mielas Alfai, kartais nebūtina viską skaityti paraidžiui…

 • mdxacuk

  Manau Valinskas šansų turi nedaug. Prisiminkim, kad iš Seimo pirmininkų jį faktiškai nuėmė Grybauskaitė. Kubilius su Grybauskaite dėl Valinsko santykių negadins.

  • Slyvanosis

   Akubiliui dėl Avalinsko tiek problemų išsivystė, kad prostatos kanceris prieš jas – tik sloga.
   Vien už tai, kad paleido 12 dievo avelių, kurias Gvagnorius apkrikštijo ir atvertė į savo tikėjimą, Avalinkskui reiktų skirti 39 rimbo kirčius.
   Betgi pajacų vadas užsispyrė: neduot nekrikštams kultūrnamiui vadovaut, judai anie.
   Būtų dabartės Akubilius ramiai sau pozicijonavęsis su vienalietuviais ir 84 balsais.
   O jeigu Rokui būtų davęs kultūrnamiui vadovaut, tai apskritai Lietuva būtų sužibėjus laisvojo pasaulio žvaigždyne…
   …if!..

 • austras

  Belieka žavėtis gerbiamo Kubiliaus pozicija…

  „Turi A. Valinskas ir pliusų, gal turi ir kokių nors trūkumų, visi mes nesame be trūkumų. Bet kokiu atveju jis yra koalicijos partijos vadovas ir tai politine prasme yra svarbus faktas“, – sakė A. Kubilius.

  Pasak jo, A. Valinskas turi gerą patirtį, nes ėjo aukštas Seimo Pirmininko pareigas. „Patirtis, būnant Seimo pirmininko poste – ir teigiama, ir neigiama – yra irgi tam tikra prasme reikšminga patirtis“, – mano A. Kubilius.

  Pritardamas Kubiliui ir primindamas, jo iš Seimo pirmininko posto A.Valinskas buvo atstatydintas už ryšius su nusikalstamo pasaulio atstovais bei nekompetenciją dirbant Seimo pirmininko pareigose, galvoju, kad „reikšminga patirtis“ ypač praverstų dirbant kultūros sferoje. Juk „kultūra“ – abstrakti sąvoka, čia ne valstybės finansai, ji gali iškęsti net Valinsko šou. Ypač pagalvojus, kad dar neseniai per ją Jučo palaimintas tekėjo pinigėlių srautas Zuoko bendražygiui Kėvišui.. :)

 • Šiaip jau Valinskas nė kuo ne blogesnis už buvusius ministrus. Tik kai pagalvoju koks kiltų ažiotažas jį paskyrus… Gal dėl to ir Artūras sako, kad tam reikia drąsos. Beje kai apie TPP pagalvoju, kaip ne kaip, jų Seime nemažai, o Seimo pirmininko postą iš jų perėmė koalicijos partneriai tyliai ir gražiai. O Valiui, tai išvis…

 • Bobutė
  • J. naivusis

   Stoma išdėliojo tokią mažą sąmokslo teoriją.
   Gal net paaiškės – kieno tas projektas -TPP.

  • Bobute,
   citata iš Jūsų nuorodos.

   „Premjeras padarė žingsnį, kad galėtų motyvuoti, kodėl neteikia kandidatūros. O kad A. Valinskas nebuvo mėgiamas, mes tai žinojome“, – DELFI sakė A. Nedzinskas.

   Pasak politiko, Tautos prisikėlimo partijos frakcija į neoficialias žinias reaguoti neketina ir lauks, kol A. Kubilius vis tiek oficialiai teiks A. Valinsko kandidatūrą.

   „Laukiame, kol teiks ministras pirmininkas, o jei neteiks, tai bus pokalbis su juo“, – sakė A. Nedzinskas. „

  • miela Bobute, kaip tik to ir tikėjausi. Ir jei, ką Delfi rašo :), yra tiesa, būsiu visai patenkintas. Nors ir neaišku, kur tai gali nuvesti.

 • „žavus“ tas politiko darbas, neteiks valinsko kandidatūros, teks Kubiliui su Antanuku paskalbėt, vyras ne šiaip, svorius kilnoja, duok diev atsineš plokštelių, tada bent fonas gražiai skambės…

 • povilas

  Valinskui tikrai tiktu kultūros ministro postas. Jaigu Grybauskaitė nesutiktų, tai išeitu, kad jai svarbi daugumos nuomonė, o ne sveikas protas ir finale nieko gero nesigautų. Ir šiaip manau Valinskas turėjo gražią ir nuoširdžią viziją tačiau patirties stygius, jaunystėje rinkosi draugus kaip čia pasakius galbūt „nepolitinius“ nes neplanavo tapti politiku. Ir išvis ką reiškia „ryšiai su nusikalstamo pasaulio bosais“? Kas per nuskaltelis jaigu vaikšto laisvėje. Pvz: Italijoje įtakos siekimas yra legalus kažin kodėl dabar už draugus turi imti ir išeiti?Arba šiuo konkrečiu atvėju negauti posto?

 • O man Arūnas Valinskas yra išskirtinis žmogus; tai aukšto intelekto, įvairiapusiška patyrusi asmenybė, galinti nuveikti Lietuvos labui daugiau negu visi dabartiniai Seimo nariai

  Arūnas Valinskas – tai šių dienų žvaigždė ir jo tikra vieta, prezidento poste

  štai taip :)

  • Bobutė

   Pritariu… Nors ne. Žmogus,taip gerai žinantis Havelo:) kūrybą yra vertas net ne Lietuvos, o visos ES Prezidento posto…:)

 • Galėtų Kubilius vardan koalicijos išsaugojimo įsteigti „Chaltūros“ ministeriją, va tenainais Valinskas su savo sėbrais savoj vietoj būtų…

 • As tikejau Valinsko zodziais, taip as tikejau, as nebijau to pripazinti.
  Bet jis nuvyle mane ir visus rinkejus, kurie tikejo jo zodziais.
  man geda uz mano tikejima Bet yra posakis, kad zmones is klaidu mokosi.
  Sou verslas ir melagystes tai dvi monetos puses.
  Ne man Valinska smerkti ar teisti. Dievas ji teis prie vartu.

  • Slyvanosis

   Miela Ingute*, prie vartų Avalinskas stovės paskutinis eilėje.
   O mes, mūsų vaikai ir vaikaičiai stovėsime žymiai arčiau varčios (suprask – nuvarys jis mus ir mūsų palikuotis į kapus a.s.a.p.)
   Avalinskas išniekino dekalogą taip pat šlykščiai, kaip kunigai pedofilai. Juozapas Aloyzas Racingeris turėtų tą bestiją atskirti nuo Bažnyčios ir parašyti Aukščiausiajam laišką, kad prie vartų per patrankos šūvį jo neprileistų!

 • Linas

  Neturintis precedento A.Valinsko užpuolimas šiuo klausimu liudija,kad daug kas iš čion parašiusių turi problemų dėl profesinių ligų pertekliaus.Kol kas dar ne visiškai aišku,kur toks paskyrimas galėtų nuvesti:į meno rinkos sukūrimą,kažkokios naujos „pagerintos“kastos išsiskyrimą iš pilkos masės,vadovaujant A.Valinskui ar net naujos kultūros strategijos sukūrimą,kurios kertiniai postulatai būtų beidėjiškas cinizmas ir deklaratyvus poppopulizmas.Siekdamas likviduoti depresyvias nuotaikas Lietuvoje ir didinti kiekviename iš mūsų „Drąsiaus“kiekį,siūlau pritarti A.Valinsko kandidatūrai.

 • Valdas

  Miela Bobute, kaip kreiptųsi A. Račas :), netikiu, kad galvojate jog Valinskas nežino kas yra Havelas ir kas yra Hašekas. Ir dar netikiu, kad pati niekada nepasakote to, ko nenorite, kad niekada neapsirinkate ir nesuklystate…

  • Bobutė

   Mielas Valdai, kaip kreiptųsi A. Račas :),

   Jei jau kalbame apie (ne)tikėjimą, tai galiu pasakyti, kad esate teisus, sakydamas, jog aš ne esu neklystanti, neapsirinkanti ir net ne esu visažinė… Bet juk tai visiškai normalu, nes aš esu tik viena iš daugelio mažaraščių bobučių ir nebijau to pripažinti ne tik Jums, bet ir, kas daug svarbiau, sau pačiai…

   Be to, aš netikiu p. kanto teiginiais esą p. A. Valinskas, cituoju: „yra išskirtinis žmogus; tai aukšto intelekto, įvairiapusiška patyrusi asmenybė,…“ ar „… tai šių dienų žvaigždė ir jo tikra vieta, prezidento poste“.

   Turiu tam tikro pagrindo teigti, kad minėtas ponas yra „prisigraibęs“ įvairokų, bet gana paviršutiniškų žinių…

   Kur jo vieta, spręsti jam pačiam, bet, kad jam ne vieta prezidento ar ministro poste – bent kol kas esu tvirtai įsitikinusi…

 • Linas

  Hašekas yra buvęs Čekoslovakijos,o vėliau – Čekijos ledo ritulio rinktinės vartininkas.Dar ir dabar tebežaidžia kažkurioj Čekijos komandoj,nors pastarojoje olimpiadoje nadalyvavo.Kokie yra jo kūrybiniai sugebėjimai informacijos aptikti man nepavyko.

 • Valdas

  Linai, 44 metų amžiaus tikra pasaulio ledo ritulio legenda vartininkas Dominikas Hašekas nusprendė dar kuriam laikui pratęsti savo karjerą ir kitą sezoną atstovauti Pardubicės „HC Moeller“ ekipai. Todėl, nenuostabu, kad jis neturi laiko realizuoti savo kurybinius gebėjimus:)
  Nors kai kurie žmonės randa galimybę derinti kuo įvairiausius dalykus. Pavyzdžiui, pasakysiu kaip pavyzdį, kad koks nors, pavyzdžiui Jaroslavas, gali baigti rašyti knyga ir būdamas aklas….

 • Slyvanosis

  Apibendrinant: pildosi anarchistų svajonė – tuojau virs Akubiliaus vyriausybė. Avaliskas užsispyrė, Gbabravičius taburetės koją graužia, Emasiulis nudarda šunkeliais…
  Toliau: Vyriausybė atsistatydina, dabartinė pozicija subyra, Gvagnorius susirieja su Rpaksu, Dgrybauskaitė neranda premjero, Seimas nepatvirtina naujos marginalinės vyriausybės…
  Dar toliau: Dgrybauskaitė paleidžia seimūnus šunims šėko pjaut ir skelbia naujus rinkimus; Tauta išrenka Pajacų partiją, Oligofrenų sąjungą, Duševnobalnyje rinkimų akciją valdyti Lietuvos…
  …visi pakelių rūpintojėliai ir marijos verkia kruvinom ašarom…

 • TomasRa

  Aš už tai, kad Valinskas būtų paskirtas Kultūros ministru. Man jis nežulikas, man jis patinka ir aš į jį tikiu. Tačiau gerbiu Artūro nuomonę, nors ji man keista.

 • povilas

  teisingai A. Valinskas pasakė „mums reikalinga neįžeistos bobos nuomonė, o oficiali prezidentės pozicija“. Ir ištiesų gerai pasvarstčius nėra nė vieno gero argumento PRIEŠ.

 • Rolandas

  Valentinai, „turėtų ateiti tikras ministras ir užduoti klausimą:
  O kokia yra mūsų strategija?“:)

  Ar sutinki, kad tokie ministrai, kaip koks Šimašius nesimėto, mažai tokių, beveik nėra.

  Valinskas – plika Zuoko kopija. Savo esme abu yra identiški broliai dvyniai. Hiperiniciatyvūs, asmeniškai gan patrauklūs ir žavūs, tikri lietuviškieji O. Benderiai. O aplinkui juos-kysos vorobjaninovai. Daugybė daugybė kisų. Jie nepasikeis. Naivu tikėtis. Greičiau Pasaulis dėl jų pasikeis. Kita vertus, su benderiais linksmiau gyventi.Jei jau kitaip nebus, tai aš renkuosi, kad mūsų kultūros pinigus išplautų ne susisukęs „menininkas“ jučas ar kėvišas, o o.bender valinskas. Nors pakalbės gražiai ir protingai pasiteisindamas, kuomet bus pagautas.

  • lida

   И разве мой талант и мой душевный жар
   Не заслужили скромный гонорар…

 • johnis

  „Aš galiu pasakyti tiesiai šviesiai ir galite net cituoti: mums reikalinga ne įžeistos bobos pozicija, ne įžeistos bobos nuomonė, o oficiali valstybės vadovės pozicija argumentuota“ pavare valinskas pavadino p.Raco isrinkta prezidente boba.

  • WU

   Iš pradžių pagalvojau, kad čia tavo paties žodžiai, dabar supratau apie ką kalba :))) Drąsus jis…

   • Rytis I

    Drąsi kiaulė kai prie lovio neleidž.

    • nerijus

     Drąsius randa prie Kauno marių…

     • WU

      Šis žiaurus, bet geras :)))

 • TomasRa

  na šičia tai jau negražiai pasakė, visgi nemoka tramdyt savo emocijų, o reikėtų išmokt

 • Rolandas

  Valinskas apie prezidentes ir įskaudintų bobų nuomones:„Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad šie dalykai mūsų valstybėje jau sutampa“-super:)))

 • Bobutė

  http://www.lrytas.lt :

  „Aš galiu pasakyti tiesiai šviesiai ir galite net cituoti: mums reikalinga ne įžeistos bobos pozicija, ne įžeistos bobos nuomonė, o oficiali valstybės vadovės pozicija argumentuota“, – penktadienį pareiškė TPP pirmininkas.

  Tikrai darosi įdomu kuo viskas baigsis…

 • Rolandas

  Bobute, o ar tikrai mums privalu/turi rūpėti/būti įdomu,tas amžinas kvailas klausimas-kuom gi TEN TARP JŲ „viskas baigsis“? Ir ar išviso baigsis:)

  Bobute, o gal tai tik audra JŲ stiklinėje?

  Tad man, kaip ir Jums, įdomiau turėtų būti pačios oponentų frazės,gebėjimas viešoje erdvėje būti originaliu, nepasimesti, kuomet esi puolamas,gebėjimas nekartoti šabloniškų frazių,minčių, mokėjimas tinkamai atsikirsti. Na, žodžiu galėjimas būti tikru Valentinu.

  Asmeniškai man dar yra žavu Valinsko bandymai įrodyti, kad jo orumas yra absoliuti vertybė, priešingai santykinei, kokių nors Sacharuko/Prezidentės orumo vertybei, pas kuriuos pastaroji yra tik priemonė tikslui pasiekti ir turi savo „kainą“.

  • Rytis I

   Nesuprantu, apie ką čia? – „įdomiau turėtų būti pačios oponentų frazės,gebėjimas viešoje erdvėje būti originaliu, nepasimesti“. Gal dar įdomiau ką jis miegamajame šneka? Apie kokį orumą galima kalbėti, įžeidinėjant nesvarbu ką, kad ir bomžą? Arba kažko nebesuprantu, arba tai parasčiausias trolizmas ir nieko daugiau.

   • Rolandas

    Ryti I, sakai: „apie kokį orumą galima kalbėti, įžeidinėjant“, o ar patikėsi, kad įžeidinėjant, t.y. viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažeminant žmogų, tuo pat metu galima jaustis labai oriai-jausti savo vertę?

    • Rytis I

     Turbūt mes skirtingai suprantame patį terminą. Ne bėda. Beje, tikiu kad gyvenime visko ir visokių pasitaiko. Manai, kad jis tokiu būdu bando kompensuoti savo vyrišką orumą?

  • Bobutė

   Klausiat, ar mums turi rūpėti „kuom gi TEN TARP JŲ “viskas baigsis”“, toje, pasak Jūsų, „ JŲ stiklinėje“…

   Nežinau turi ar neturi, bet man rūpi, nes, mano galva, TEN TARP JŲ esame mes, kartu su jais ir mes kapanojamės JŲ stiklinėje… Manau, kad JŲ keliama audra gali „išlįsti per gerklę“ būtent MUMS, o ne JIEMS, taipogi bijau, kad daugiau „niuksų“ gali kliūti MUMS, esantiems tarp jų, nei JIEMS…

   Sakote, kad įdomiau turėtų būti „…frazės,gebėjimas … būti originaliu, nepasimesti, …“ ir etc.
   Trumpai tariant, sakot, kad forma turėtų būti įdomesnė/svarbesnė už turinį. Nesutinku su Tamsta. Nors man irgi svarbu kaip aš atrodau (forma), bet nepalyginamai svarbiau kas aš esu (turinys).

   Aliuzijos į „tikrą Valentiną“ nesupratau… Prie ko čia tas Šv. Įsimylėjėlis?

   Asmeniškai man TOKIA p. A. Valinsko retorika tik eilinį kartą parodo, kad jis NETURI jokio orumo/savigarbos…
   Manau, kad ji9s labiau pažemino save, nei Prezidentę. Čia tik mano – mažaraštės Bobutės- nuomonė, kuri gali būti išjuokta „auksinio“ bei manančio esant elitiniu jaunimėlio…Tikiuosi Tamsta ne iš pastarųjų?

   • Rolandas

    Bobute, skaitydamas tokius rimtus rimtus, tulžingus tulžingus Jūsų teisingus žodžius aš kartais labai pasiilgstu savo lailos:(

    • Bobutė

     Atleiskit, p. Rolandai, bet dėl Jūsų lailos niekuo negaliu padėti…:)
     Neliūdėkit, gal dabar ji užsiėmusi kokio nors eilinio skundo rašymu… Taigi, parašys ir pasirodys čia… Visų mūsų ir ypač Jūsų džiaugsmui…:)

     • Rolandas

      Bobute, aš suprantu ir moku jausti gal net daugiau nei Jums atrodo. Todėl ar patikėsite, kad labai laukiu ne tik lailos, tačiau ir Jūsų komentarų. Kad ir dabar.O dėl lailos ir skundų santykio, tai yra skirtumas tarp būties, kuri nėra esamybė, ir esmės bei esamybės, kuri yra galima dėl būties ir būtyje.

   • Rytis I

    Hm. Daugiau nekalbėsiu apie bobutės „kabliukus“.

    • Bobutė

     Nesupratau???

     • Rytis I

      Sutinku ir pilnas pagarbos, kas gi neaišku… Nesupratlyva, „odnakož“.

 • povilas

  Šita frazė Valinsko išprovokuoja (manau) Prezidentę argumentuotai atmesti siūlimą tačiau pasakykit man nors vienas svarų argumentą kodėl Valinskas negali tapti kultūros ministru.

  • Slyvanosis

   Argumentuota nuomonė, kodėl A. Valinskas negali būti Lietuvos Respublikos kultūros ministru:
   1. Jis neturi parengęs veiklos programos.
   2. Neskiria Rembranto nuo van Raino.
   3. Yra veidmainis, melagis ir išsišokėlis.
   4. Bičiuliaujasi su banditais.
   5. Kelia grėsmę valstybės saugumui.
   6. Yra netolimas V. Žirinovskio giminaitis (pagal partinę liniją).
   7. Niekina moteris ir nepaiso lygių teisių.
   8. Neturi supratimo apie kultūrą.
   9. Jis nepatinka ir man, ir V. Landsbergiui.
   10. Jo žmona – I. Valinskienė.
   11. Jis – hiperegocentristas. Maža jam VRK pinigų, gaunamų už TPP projektą.
   12. Ministras negali būti piktuoju klounu tuo pat metu.

   • povilas

    jai sitai argumentuos prezidentė Kolicija turbūt patirs netektį.

   • nerijus

    Slyvanosi

    Beje
    V. Žirinovskis turi daktaro laipsnį, o jo išsišokimai tik PR’o dalis ir jie puikiai veikia. Net ir mūsų Lietuvėlėje jis yra žinomas :)

 • WU

  Dabar turėtų sekti Prezidentės atsakas, maždaug toks: „Valinskas negali būti kultūros ministru – jis nekultūringas“.

  • Bobutė

   p. WU,

   esate šaunuolis – šmaikštus ir tikslus pastebėjimas…:)

 • povilas
 • Valdas

  kažkaip keista. Kai dauguma balsavo už Paksą -aš buvau prieš. Kai dabar dauguma prieš- aš kartais už. Kai dauguma balsavo už Valinską- aš buvaiu prieš. Bet kuo toliau, tuo labiau jo nuomonė man įdomi ir vertinga…

  • nerijus

   Man patiko jo frazė, jog jei Masiulis- kelininkas, Šukys- medikas, tai Valinskas gali būti kultūrininkas…

   • fsm

    Banalybė

    • Rolandas

     Ei, skraidantis spageti, žiūriu tave, tavo „kvailą“ tinklapį:)
     Man įdomu.

  • povilas

   mes turbūt pana68s prisiemam už kitų balsus acakomybę.

   • fsm

    a6 acisakau prisiimti acakomyb3

 • johnis

  O is kur p. Valinskas zino kad prezidente boba? Ji kaip Melchizadekas- neturi nei giminiu, nei vaiku nei paliudijanciu kas ji ir niekas nezino nei jos pradzios nei pabaigos. Ji yra alfa ir omega. Tad gal ji yra OHO? nei boba nei vyras?
  Siuolaikineje europoje taip apvadinti asmeny nepatikrinus yra negrazu. Dundukas tas valinskas

 • Rolandas

  WU, sąvoka kultūringas, nėra teisinė kategorija. Tai prieštaringa, vertinamoji savoka.

  Todėl toks Prezidentės argumentas būtų vertintinas kritiškai.

  Ir nuo kada lietuvių kalboje žodis „boba“ yra nekultūringas, ar įžeidus? Veikiau tai švelnus, malonybinis, krepinys.Na, kiek pašiepiantis, tačiau savas,artimas,lietuviškas. Paskaitykime lietuvių literatūros klasikus.

  • WU

   Rolandai, empyriškai išbandyk kreipinį „boba“ ant kokios moters :) Švelnus būtų „Bobubė“.

 • Corot

  Gal jau čia bus vainauskas pinigų arūnui davęs, kad tas, atlikęs klouno vaidmenį, sėkmingai gadintų viešąją nuomonę apie prezidentę.

 • Rolandas

  WU, kuomet turėsi savo „bobą“- išbandyk. Jei tikrai turėtų patikti. Tik svarbu kokiu tonu šį žodį ištarsi. Kas liečia kreipinius į „svetimas“ bobas (nors aš laikausi nuomonės, kad nėra svetimų bobų ir gražios moterys yra bendros,visų vyrų), tai čia sudėtingiau, nors Lietuvių kalba ir gali padėti:)

  • ople

   Pagal tamstos logika, prezidente yra Valinsko boba.

 • nerijus

  Nesuprantu prezidentės pozicijos:

  http://www.alfa.lt/straipsnis/10353230/?Grybauskaite..Valinskas.netinka.buti.ministru..nes.juo.nepasitiki.visuomene=2010-04-23_11-45

  Kubilius ir kiti ministrai turi VISUOMENĖS PASITIKĖJIMĄ?..

  • O ką ten suprasti – vienas totalus nusišnekėjimas po kito. Greitai Grybauskaitei savo piarščiką bus sunkiau susirasti nei kandidatą į generalinius prokurorus. Vapa, kas ant seilės užeina, o po to visi susiriesdami šifruoja – ką norėjo JE pasakyti.
   Dėl Valiaus „pasitikėjimo visuomenėje“, tai akivaizdžiai jėgų paskaityti reitingų lentelę užtenka tik iki pirmos pozicijos. Pamato, kad Degutienė vis dar toli nuo jos, ir nebesivargina smiliumi vedžioti iki sąrašo apačios. O visi Daukanto aikštės yesmenai, persiprašau, vardan dabar populiaraus politinio korektiškumo, „yes-persons“, irgi nepuola siūlyti savo įžvalgų. Ir taip pakanka darbo piliečiams aiškinant, kodėl Lukašenka, kodėl Obama, kodėl Saakašvilis…
   Geriausiai, aišku, nusišnekėjo tai dėl Kedžio paieškos. Kaip ypata atsakinga už jėgos struktūrų vadovų skyrimą turėtų nutuokti, kad paieška užsiima Telyčėno kontora, o ne Kauno apygardos prokuratūra, kad tyrimo kontrolę perėmė Generalinė, tai ne, vis tiek rypuoja tai, ko norisi liumpenams – reikia galvos, yra dar viena galva.
   Kaip ir dėl Valiaus – jeigu pati nesugebi suregzti bent jau minimaliai nuo kontrargumentacijos apsaugotų argumentų, tai gal paprašyk, kad juos paruoštų tie, kuriems Daukanto aikštėj už tai mokamos algos. Bet ne – vėl totalus improvizas ant Mažvydo laiptų su tokiomis skylėmis, kad pro jas visas prezidentinis kortežas pravažiuotų. Ir, apskritai, leisti save įkišti į tokią situaciją, kai turi arba aiškintis, arba aplombiškai nutylėti – esi „įžeista boba“ ar nesi, tai jau visiškas nesuvokimas, kad vienas dalykas mandagiai ant trijų raidžių siuntinėti Europarlamentą, kuris tau ir visai EK nieko įkąsti negali, o kitas – murkdytis vidaus politikoje.
   Apie užsienio politiką nešneku – absoliuti profanacija. Jai, kaip ir Brazui, norėtųsi, kad valstybių ir blokų tarpusavio santykiai būtų tokie aiškūs, kaip ketvirčio balansas – debitas, kreditas, saldo, pragmatika etc. O kad į juos įsimaišo šimtmečių sąlygoti nacionaliniai kompleksai, istorinės neurozės, paprasčiausios simpatijos/antipatijos bei jokios garantijos, kad procesų dalyviai elgsis racionaliai – ne, tai tiek AMB, tiek DG neįdomu, sudėtinga ir neperkandama.

   • Rolandas

    Aidai, nemyli D.Grybauskaitės, labiau nei…arturas fredzio ar bobute lailos, uch!

    • Aš pats už ją balsavau. Ir kuo toliau, tuo labiau nesuprantu, kokio velnio aš taip dariau. Per visą laiką įžiūrėjau vienintelį pozityvą jos veikloje – aiškiai deklaruotą nepakantumą korupciją. Tai nebūtų mažai, jeigu labiau kėglių išrašinėtų Seimui ir Vyriausybei už pagrindinį korupcijos šaltinį – viešuosius pirkimus ir biurokratijos visagalybę, o ne kapotų galvas lizdiniu-kvadratiniu būdu. Kai tempti į save valdžios paklodę dėl asmeninių paskyrimų, vieko ir primityvoko PR užtenka, kai griauti sistemines problemas – vien primityvokas PR.

   • J. naivusis
   • Majus

    Kažkaip turėjau nuojauta, kad Aidas šiandiena drėbs ilga komentarą :) Ginti bičiuli netaip ir blogai ypač nuo piktosios raganos žiežulos kuri kapoja visiems galvas.
    Manau daug Valiaus kultūrininku bičiuliu nuliūdo, kad negaus Valius portfelio, gal ir gerai…

    • Rolandas

     Majau, pakomentuokite kiek plačiau, prašome.

    • Bičiulis gal jau pats apsigins :) Pats durnas, kad lenda į ministrus, pats tegul ir ginasi. Jeigu atvirai, tai vienintelis dalykas, kuris rūpi šiuo požiūriu, kad kuo mažiau bet kuri ministerija galėtų kištis į žmonių gyvenimą. Valstybė yra neišvengiamas blogis, tačiau nuo to, kad ji neišvengiama, nereiškia, kad turiu susirgti Stokholmo sindromu jos atžvilgiu. Nėra labiau apgailėtino dalyko, kaip visokių „kūrėjų“ verkšlenimai apie kultūros politikas, stipendijų skirstymąsi ir premijų dalinimą.

     • Rolandas

      Aidai, kad nori išreikšti pasipiktinimą „tos bobos“ PR -supratau. Kad tau nepatinka, jog valdžia kišasi į žmonių gyvenimą-taip pat aišku. Klausimas yra vienas-o kas dar ČIA yra blogai, ir kaip tą „blogį“ efektyviai eliminuoti? Aidai, atsakyk.Skubiai, jei gali:)

     • Majus

      Tokios kaip kultūros ministerija yra labai parankios, pinigai ten gal ir labai milžiniški nevaikšto, bet užtat galima ramiai, be didelių skandalų juos paskirstyti kaip reikia ir kam reikia juk „Menas“, bei „Kultūra“ labai plačios savokos. Valinsko tapimas ministru šias „savokas“ dar labiau išplėstu… tik nemau, kad į gerą pusę.

     • Aidas, Valinsko verslo partneris, kurį jis mažybiškai, maloniškai vadina „Valius“, galėtų savo pasipiktinimą reikšti santūriau, nes blogiukas šiuo atveju vis tiek yra „Valius“, o ne Grybauskaitė.
      Mano įvykių versija yra tokia. „Valius“ suprato, kad jei viskas vyks taip toliau, politiškai jis žlugęs. Sekančiuose rinkimuose jis tikrai nebus išrinktas, dabar jis eiliis seimo narys, tarsi ir koalicijos narės vadovas, bet užmirštas ir niekam neįdomus. Reikia kažką daryti. Jam iš esmės dzin ar jis valdžioje ar ne, nes „buvimo valdžioje“ savo kasdieniame gyvenime jis nejaučia. Atlygiimas mažas, prie piniginių srautų neprieini, vieninteliai piniginiai srautai, prie kurių tarsi ir gali prieiti, tai pinigai kultūrai, kuriuos kontroliuoja neklausantis Vilkaitis. Žodžiu, Valiui visai blogai. Kadangi jo nebeišrinks, jis prarasti neturi ką, o koalicijos išsaugojimas ir kairiųjų populistų neprileidimas prie valdžios jam yra visiškai nesvarbu, tai kodėl neiti va bank? O kas gali būti labiau va bank šiandien Lietuvoje, nei stoti į atvirą konfrontaciją su DG? Jei laimėsi – būsi didvyris, pralaimėsi… nieko baisaus, jau ir taip esi pralaimėjęs. Taigi, susigalvojo dirbtinę problemą, sueskalavo konfliktą, užaštrino konfliktą išvadinęs prezidentę „įsižeidusia boba“ ir štai jis vėl dėmesio centre, vėl visiems rūpi, klounas vėl tapo juokingas ir svarbus.
      Prezidetė, po to kai ją išvadino boba, tikrai nesutiks šio chamo skirti kultūros ministru. Dabar ji turi tam oficialią priežastį – kultūros ministras negali būti nekultūrigas. Chamas negali vadovauti kultūrai ir taškas. Reiškia Tautos Nusivylimo Partija išstoja iš koalicijos (jiems iš tikro tai dzin ar jie koalicijoje ar ne) Vyriausybė žlunga, o tada arba vėl komunistai prie valdžios arba pirmalaikiai rinkimai ir vis tiek komunistai prie valdžios. O komunistai prie valdžios – tai paskutinės vilties, kad Lietuva gali tapti normalia civilizuota valstybe žlugimas.
      Todėl Aidas Puklevičius, vietoj to, kad vaizduotų jog geriau žino kaip dirba jėgos struktūros, už prezidentę, kuriai atsiskaito jėgos struktūrų vadai ir kuri gauna tokią informaciją, kokios pareikalauja, galėtų paskambinti savo verslo partneriui ir paaiškinti, kad jo kvailos ambicijos gali nulemti Lietuvos regresą daugeliui dešimtmečių į priekį.
      Žiūrint iš politinių santykių prizmės, Valinskas pramuša ledus DG galingumo mite. Kažkodėl Kubilius ir kiti galvoja,kad Grybauskaitės reikia klausyti. Valinskas parodys, kad galima neklausyti ir jam nieko neatsitiks. Greičiausiai Valinsko reitingai net pakils (tai pagrindinis jo tikslas – kelti reitingą per konfliktą su Grybauskaite). Artėja politinė Grybauskaitės defloracija ir sistema grįš ten kur buvo prie Adamkaus. Prezidentas grūmodamas skaitys metinius pranešimus, o Seimas bus giliai padėjęs ant to ką ji sako. Vienintelis šansas Grybauskaitei, tai sustatyti jėgos struktūrų vadovus ir jų pagalba valyti politinę sistemą. Vilčių nedaug. Lietuva pasmerkta ir vis per tą verslo partnerį „valių“.

     • Rolandas

      Valentinai, turiu kitą/panašų tekstą.Tik kiek geresnį. Vėliau perduosiu.Pasijuoksim kartu:)

     • nerijus

      Nuo kada pas valentiną kuriamos sąmokslo teorijos?..
      Tai juk miestelėnų prioragatyva?..

 • Bobutė

  Vyrai baikit… Negi mano mirties trokštat?

  Vakar – p. A. Račas, šiandien – Rytis I ir Rolandas (beveik:)) po komplimentą susakė… O mano širdelė jau sena ir silpna, nuo tiekos pagyrų gali ir „apopleksija trenkti“…:)

 • Rolandas

  Bobute, sakai tavo „mirties trokšta“…o juk mirtis yra nemirtingumas -sielos atsiskyrimas nuo mirtingo kūno, sielos išsivadavimas iš kūno kalėjimo.Čia ir baigiasi poezija. Proza yra tame, kad reinkarnacija, pakartotiniai įsikūnijimai-yra labiausia varginantis procesas, įvaizdis, forma. Ir mūsų įrašai, kaip šiam tinkallapiui gyvybę teikiančios formos – yra tik jos sielos menamo substancialumo pripažinimas.

 • Genijus

  Valentinai, aš jus visada gerbiau ir gerbsiu, o už „politinę Grybauskaitės defloraciją“ tai statau alaus, tir\esa, kol kas tik virtualiai :))
  O šiaip komentare daug tiesos, tik aš prie komunistų dar paminėčiau tiesiogines Rusijos investicijas šūdpaksius, kniaginią ir Suvirintoją, susivirinusį sau diplomą. Bet kuriuo atveju, nelabai vykusiai (pripažinkim) valdančių dešiniųjų pakeitimas visų šitų parazitų lydiniu reikštų tragediją.

 • nerijus

  „Parazitizmas (graikiškai παρασσυτισμός) – dviejų rūšių organizmų antagonistinė sugyvenimo forma, kai vienas organizmas (parazitas) gyvena ir minta kitame („šeimininkas“) ir sukelia jo funkcijų susilpnėjimą ar žūtį. Parazitizmas artimas plėšrai, nes poveikis „šeimininkui“ yra panašus.

  Parazitai – visi virusai, kai kurios bakterijos ir grybai (pvz., ragangrybiečiai). Yra net parazitinių aukštesnių augalų, gyvenančių ant kitų augalų (pvz., brantas, džioveklė). Daugelis vienaląsčių, kirmėlių ir nariuotakojų gyvena parazitiškai.“

  http://lt.wikipedia.org/wiki/Parazitizmas

  Yra toks geras posakis:

  Nepakeičiamų pilnos kapinės ;)

  • Rytis I

   Geras posakis. Bet kaip tu sieji parazitą su nepakeičiamu? Nori pasakyti, kad kiekvienas ministras mano esąs nepakeičiamas priešingai aplinkiniams, kurie jį laiko parazitu? Ar kapstai dar giliau?

 • Rytis I

  Įdomu, jei eilinis statistinis miestelėnas paduos Valių į teismą dėl pilietinių ir moralinių jausmų įžeidimo, koks šansas laimėti ir kokios sumos esm gali tikėtis? Krizės metu pinigų trūkumas jaučiamas ne tik trolių tarpe, net ir esm laiks ieškoti naujų pragyvenimo šaltinių…

 • A.G.

  Kaip kažkada pasakė garsusis prieškario Kauno „Tulpėje“ sėdėtojas taip pat: „… būna kompanijoje, kad kas ima ir pagadina orą…“.
  Čia ne tai, kad nervai „nelaiko“ jau. Musėt laiko, ir dar kaip… Bet visgi gal (giliau knisant) – jau ir nelaiko.

  Bet kažkam tai turi laikyti jie, – kol kas į lyderius veržiasi tame, fizikai, visgi, ne humanitarai (jau ir muzikai pasiliko, kažkur… nors mes jiems paminklą vistiek statysime…).

  …ką darė, grįžęs iš eilinio demokratų apskritojo stalo (tiksliau eilinio politinio bordelio)… gi užgulė galva stalą – ir mąstė… lyg tai tai, kad juos jau laikas yr išskersti…

  Bet dabar jau XXI a., už lango… tad kaip ir šaštajame dešimtmetyje JAV, žmonės kalasi langus neperšaunamomis lentomis, atsijungia nuo televizijų visokių ir pan, – grįžta vyrai į šeimą… taigi.

  Joke, kaip visada. Čiuožiam į gamtą, gal jau nustos lyti…

 • kirvis

  jei valinsko pagalba bus nuversti kubiloidai tai lietuvos zmones tik padekos jam uz toki zygdarbi nes konservai uzkniso juodai

  • … pasigirdo balsas iš komunistinio pragaro…

   • Arturas

    O gal pamodeliuokim Valentiną vietoj Andriaus? Mm, ta prasme, Mazuronį vietoje Kubiliaus… Nes būtent taip, manau, ponaitis kirvis supranta laimę pilnutinę.

 • Valentinas

  Iš tikro tai ekonominės logikos prasme, labai didelio skirtumo nebūtų. Mazuronis ne kvailas ir puikiai suprastų, kad padidinęs išlaidas ir deficitą, jis labai greitai susidurs su valstybės mokumo problemą, todėl iš esmės tęstų Kubiliaus politiką: valdyti išlaidas ir skatinti eksportą. Visa tai darydamas jis neužrmirštų rėkauti, kad visos problemos su kuriomis susiduria Lietuva, tai Kubiliaus darbas.
  Pagrindinis skirtumas būtų struktūrinių reformų ir kovos su korupcija srityse. Nors konservai čia irgi nepasižymi ypatingais nuopelnais, tačiau puikiai žinome, kad Mazūronio partijos tradicijos yra reketuoti patinkančių įmonių akcijas iš verslininkų. Kažko panašaus galima tikėtis ir toliau. Be to, sustotų svarbios ir žiauriai reikalingos sveikatos, mokslo, sodros reformos. Emigracija ir visuotinis nusivylimas pasidarytų nebegrįžtami.

  • Aras

   Kada Kubilius valdė išlaidas ir skatino eksportą? Gal nuo vakar pradėjo, kad nežinau? Per metus Kubilius prisiskolino ir iššvaistė tiek, kiek visos ankstesnės vyriausybės kartu sudėjus.Be viso šito dar iš ubago lazdą atėmė(PSD), o apie šalį apėmusią depresiją apturint tokį nevykėlį premjeru, jau nekalbu. Gera tik tai, jog statistika nemeluoja – po Kubiliaus šalies nuvaldymo į sekantį parlamentą patenka daugiausiai šeši konservatoriai ir dešimt metų šita šūlerių partija sėdi ant atsarginių suolelio.

   • Valentinas

    Arai, arba tu tikrai galvoji ką sakai ir tada esi visiškas kvailys arba tu apsimeti ir tada esi visiškas niekšas. Nei vienas variantas nieko gero tau nežada.

    • Aras

     Aš tikrai galvoju jog Kubilius yra populistas, demagogas, sukčius, melagis ir tuščiagarbis kvailys. Visa tai sudėjus į krūvą gaunas, jog Kubilius – nacionalinė nelaimė, padvigubinusi pasaulinės krizės sukeltą Lietuvos nuosmukį.

     • Valentinas

      Reiškia esi visiškas kvailys. Belieka tikėtis, kad kasdienybėje esi šiaip geras žmogus, myli šunis ir vaikus. Perėjoje praleidi pėsčiuosius. Šia mažorine nata ir baigsiu komunikaciją.

     • Aras

      Esi primityvas. Argi visi, kurie negarbina Kubiliaus yra kvailiai? Greičiau bus atvirkščiai….

     • Valentinas

      Kvailiai yra tie, kurie teigia:
      „Aš tikrai galvoju jog Kubilius yra populistas, demagogas, sukčius, melagis ir tuščiagarbis kvailys. Visa tai sudėjus į krūvą gaunas, jog Kubilius – nacionalinė nelaimė, padvigubinusi pasaulinės krizės sukeltą Lietuvos nuosmukį.“
      neturėdamo jokių argumentų pagrįsti tokį teiginį :)

     • nerijus

      Jei negerbi kitos nuomnės, tai neturi teisės turėti savos, kad ir kokia ji miestelėniška atrodytų valentinams.

      Arai

      Nekreipkite dėmesio. Tai jau įprasta, kai vieni teisingesni už kitus ir dar teisingesni už sekančius.
      Tokius vadinu paranojikais arna narcizais, o geriausiu atveju stoicistais :)

   • nerijus

    Arai

    PSD mokestis tam, kad visi deklaruotūsi/ „prasišviestų“- bedarbiai, nelegalai ( svečiose šalyse ) ir nesvarbu kur ir ką jie veikia. Tai valstybės strategija, o pinigai tik priedanga. Žinoma, skolas reikės sumokėti, bet…Valstybė bent, simboliškai, žinos emigravusųjų, bedarbių skaičių…To labiau siekiama ir, žinoma, pinigėliai šiais sunkmečio laikais niekam nepakenkė, o kam pakenkė tai tas arba Lukiškėse arba „ant kalnelio“…
    Niekas nenori „priverstinio“ turto deklaravimo, tai sugalvotas kitas būdas- savanoriškai priverstinis, nes niekas nenori likti skolingas valstybei, kai delspinigiai siekia 0,04 proc., o kai skola nebus mokama, tai teks susitikti su „dėdėmis“- antstoliais, o jau jie mažai nepaprašys :)

    • Aras

     Nerašyk pievų. Nieks to PSD nemokės – emigrantams išvis yra nusispjaut, tie kur dar mąstė sugrįžti dabar galutinai nuo Lietuvos su visam nusisuko, o kai paklibins „delspinigiais“ vietinius bedarbius – susirinks visi, išgurins keletą Seimo langų, keletui konservatorių pasigavę patamsėj snukius sukruvins ir „nurašys“ anie skolas. Apskritai, šitai demagogų-populistų-kubilinių valdžiai jau pareina paskutinioji, o kita valdžia tokių kvailysčių nedarys – iš alkano šuns bandyti kaulą atimti gali tik visiškas durnius. (suilibuk)

 • Aras

  Valinsko isterija suprantama: prieš pusantrų metų žurnalistė R. Janutienė suskaičiavo, jog Valiaus išlaidose ir pajamose nesueina galai ir taip stipriai nesueina, jog šiomis dienomis į jo namus turėtų belstis antstoliai. Štai iš kur tas desperatiškas noras tapus kultūros ministru atsigerti iš kultūros balutės, bei svaidymasis matais ir dantų griežimas sužinojus, jog prezidentė Jemeliai Valinskui špygą parodė.

 • Bobutė

  Gerbiamas Rolandai,

  tik nesakykit, kad norite būti panašus į šitą Valentiną, kuris čia su p. Aru susirašinėjo (diskusija to pavadinti neišdrįsčiau)…

  • Bobute, o jūs bandytumėte diskutuoti su žmogumi, kuris sakytų, kad visas bobutes nuo tam tikro amžiaus reikia išvežti į mišką?

   • Bobutė

    Žinoma, kad ne…
    Nuolankiai sėsčiau į rogutes ir lai veža…:)

    Bet aš tik paprasta kaimo bobutė, nepretenduojanti, kaip kurie ne kurie, į… Na tiek to… Sėkmės Jums…

    • Nuolankumas bobutes ir pražudo. Jei kvailiui niekas nepasako, kad jis kvailys, jis gali pagalvoti, kad yra protingas. Lietuviai yra labai neatsparūs demagogijoms, kurias skleidžia arai, daugelis gali jomis ir patikėti, todėl kiekvieno normalaus žmogaus pareiga yra sudrausti nedorėlį, išbarti, o jei jis šakojasi. tai aprėkti ir išspardyti užpakalį. Kitaip visos Lietuvos bobutės greitai atsidurs miške.
     Linkiu jums asmeninės sėkmės ir išgyventi iš Kubiliaus sumažintos pensijos.

     • Aras

      Man toks įspūdis, jog tu ir toliau balsuosi už Kubilių, kubilizmą ir Kubilistano CCP…

     • Bobutė

      Per ilgą savo gyvenimą mačiau daug kvailių, bet tarp jų nebuvo nė vieno, kuriam pasakius, kad jis yra kvailys, jis būtų tą pripažinęs… Vienintelė matyta reakcija – perėjimas į „aklą“ bei agresyvią gynybą ar puolimą…

      Be to, kvailys nesupranta tokiu esąs. Jis mano esąs protuoliu, o kvailiais jam atrodo kiti…

      Taigi, prieš kvailinant kitą, reikia prisiminti, kad;
      – jis to vis vien nepripažins ir nieko tuo nepasieksi;
      – tikruoju kvailiu esi būtent pats.

     • Bobutė

      Atsiprašau. Turėjo būti:

      – tikruoju kvailiu galimai esi būtent pats.

     • Rytis I

      Valentinas šiuo atveju nuėjo trolio pėdomis, kaltas trolis – jis pradėjo… Kvailys tas, kuris svetimą nuomonę priima kaip savą arba tauškia negalvodamas. Jei Aras bando argumentuoti savo nuomonę, jis jau nėra kvailys. Galimai tai yra jo įsisamoninta nuomonė, todėl alternatyvus „apsimeti ir tada esi visiškas niekšas“ irgi neteisingas arba reikalingi įrodymai, nes negali pusė visuomenės vien apsimesti. Iš kitos pusės asmeniškai nesutikčiau su teiginiu, jog premjeras yra „populistas, demagogas, sukčius, melagis ir tuščiagarbis kvailys“. Nei vieno iš epitetų nepatvirtina jo veikla, gal ne viską žinau ir tapogi reikalingi įrodymai. Kame populizmas? Ką deklaravo ir ko nepadarė ar bent jau nebandė padaryti? Gal trūksta lankstumo, reformos springsta arba įgauna net iškreiptą formą, žodžiu kaip visada klaidų buvo ir bus, beje biurokratinis mechanizmas linkęs gyventi savo gyvenimą neatsižvelgiant visoms reformoms. Vienu žodžiu jei jau esam „įsižeidę“, „kvailiai“, „niekšai“, tai darykim tai linksmai:
      http://www.erlickas.eu/proza/kas-ten-bus-kai-musu-nebus/

  • Rolandas

   Bobute, tokie, su kuriais čia bando ginčytis Valentinas, yra labai pavojingi. Tai, kad jie dar nedaužo langų, negurina nosių ar neveža bobučių į mišką, kad jas ten palikti, o dirba „Senukų“ pardavėjais, smulkiais verslininkais, statybininkais, mokytojais, ar dar kuo-nieko nereiškia.Jų stichija kita.Dabar tiesiog tinkamų sąlygų jų gaivališkai esmei prasiveržti nėra.Gaivalas narve. Tiesiog todėl, kad visuomenėje šiuo metu dominuoja tokie valentinai ir kubiliai.Gaudo juos ir skaudžiai „išspardo užpakalį“, už daro į geležinį narvą.Tačiau tai laikina. Valentinų ir kubilių jėgos nėra begalinės. Ir ir šių subjektų nuodinga sąmonė tai žino. Ir laukia.Ji moka laukti savo laiko.O jų laikas-tai ne taikos laikas.Todėl tokie subjektai patologiškai neapkenčia taikos, ramybės, analizės, dialogo apie atsakomybės etiką, kuri vertina veiksmus pirmiausia padarinių atžvilgiu. Jiems kaip oro reikia sąmokslų teorijų, raganų medžioklių, kaltų paieškos, išdaužytų langų, sugurintų nosių, pykčio iškreiptų veidų. Tai minimum. Maksimum-krūvos lavonų, kraujo, revoliucijų, karų. Ir bausmių bausmių bausmių, pageidautina masinių. Tuomet šie zombiai ir pakyla iš savo duobių…

   • nerijus

    Norėčiau pamatyti narcizą- zombį. Į kai tai galėtų būti panašu?..

    • Rolandas

     Eklektika-toks mąstymo būdas. Neturintis nei naujumo, nei originalumo ir kuris pasirinktinai jungia į viena įvairius elementus. Nesvarbu kas tai būtų pažiūros, mintys, sakiniai ar žodžiai. Todėl pas taip mąstantį ir atsiranda nenugalimas noras pamatyti narcizą-zombį.

   • Bobutė

    Rolandai,

    Sakot, kad tokie valentinai ir kubiliai gaudo juos (gaivalus/zombius) ir skaudžiai “išspardo užpakalį”, uždaro į geležinį narvą.
    Turbūt net nereikėtų abejoti, kad valentinai turi Dievo duotą žinojimą KAM spardyti ir KĄ uždaryti… Bet aš abejoju, dėl ko, turbūt, esu verta būti „suspardyta“…

    Keletas kiek padrikų (norint argumentuotai ir nuosekliai paaiškinti savo poziciją reikėtų prirašyti ne vieną dešimtį lapų:)) pastebėjimų:

    1. Žmones vertinant ir elgiantis su jais kaip su „gaivalu/zombiais“, nereikia stebėtis, kad jie anksčiau ar vėliau pradeda taip elgtis…

    2. Abejoju, kad visuomenėje šiuo metu dominuoja tokie valentinai ir kubiliai… Manau, kad dominuoja norintys bent kiek „padoriau“ gyventi, bet nesugebantys ar nežinantys kaip to pasiekti, nesuprantantys, kad nėra, o ir negali būti, Fėjos (ar kokio nors prezidento ar premjero), kuri tik mostelėtų lazdele ir… Todėl jie keikia kubilius ir valentinus (netrukus pradės keikti ir dalias), o pastarieji atsako „spyriais“ ir „narvais“. Žinoma, jie neturi nei laiko, nei noro kiekvienai bobutei/zombiui/ gaivalui aiškinti to kas, jų manymu, yra savaime suprantama ir aišku.
    Beje, didelė dalis tų „blogiukų“ jau net fiziškai nebegali kurti savo ir Tautos gerovės. Pensininkai, neįgalieji – jų yra apie milijoną…
    3. Tarkim, kad šiandien valdžiažmogiai „spardo“ tik tuos, kurie to tikrai yra nusipelnę… Tačiau istorija rodo, kad nestabdomi jie „įsisiautėja“, o tada pradeda „spardyti“ visus kitaip kalbančius/mąstančius, vėliau ir tuos, kurie drįsta jų negarbinti ir etc.

    Taigi, mano galva, kalbėjimas su žmonėmis yra daug perspektyvesnis už „spardymą“ ir „narvus“… Kad žmonės (o Lietuvoje jie labai kantrūs) suprastų, patikėtų ir dar pakentėtų reikia labai nedaug… Reikia, kad valdžiažmogiai apribotų savo „apetitą“ iki protingų ribų, o jei dar bent kiek sutvarkytu teisėsaugą, sveikatos apsaugą… Bet tai jau ko gero iš serijos – mission impossible…:)

    P.S. Prabočykit, jei mano komentaras Jums pasirodys esąs „į pūdymus“…
    P.P.S. Primenu, kad bobutes „spardyti“ draudžiama.:)

    • Rolandas

     Bobute,negerai. Pasirodėte, kaip patyrusi demagogė, PR specialistė ar sena pletkininkė. Kiekviena sena pletkininkė labai profesionaliai bet kokius savo aukos žodžius panaudoja prieš jį patį. Taip ir jūs. Mano žodžius apvertėte aukštyn kojomis. Iškreipėte. Ir gavote absurdiškas, kvailas išvadas. Aš kalbėjau apie viena, o Jūs, ką dėstote: „Tie kubiliai su valentinais „žmones“ (suprask mus visus) vertina, kaip zombius. Gaudo ir masiškai, tiesiog gatvėse, spardo nelaimingus pensininkus, neįgaliuosius. O kitaip mąstančius/kalbančius uždaro į narvą“. Ar taip padoru,Bobute? Niekados neapsiverstų liežuvis vargstančio, pensininko, neįgaliojo ar šiaip padoraus žmogelio išvadinti zombiu ar kviesti jį paspardyti. Aš kalbėjau apie kitus, kitokius zombius. Ir Jūs tai suprantate.

     • Bobutė

      p. Rolandui

      Na va, pakalbėjom… Kaip ir galima buvo tikėtis intelektualiai pranašesnis Rolandas lengvai „užkišo už diržo“ kvailą kaimo moteriškėlę Bobutę…

      Pasirodo, Bobutė – demagogė, PR specialistė bei sena profesionali pletkininkė, o p. Rolandas – jos auka… Tiesą pasakius, jaučiuosi apspjaudyta…

      Vis dėlto tikiu (ar bent noriu tikėti), kad „baidyklę“ iš manęs padarėte ne sąmoningai, o paprasčiausiai neįsigilinote į mano tekstą, nepastebėjot kabučių prie žodžių „spardyti“ ar „narvas“, neįžvelgėte, kad trečiasis punktas apriboja antrojo punkto galiojimą žymiai siauresnei bazei, nepastebėjot apibendrinimo – valdžiažmogiai ir etc..

      Beje, ar tikrai žinote, kad p. Valentinas taip gerai pažįsta komentatorių/ę Aras, kad galėtų teigti, esą jis/ji yra arba kvailys, arba niekšas? Primenu, kad pradėjome būtent nuo jų diskusijos…

      Bobutė Balandis 24, 2010 8:38 vakare
      Rolandas Balandis 25, 2010 12:34 vakare

     • Rolandas

      Bobute, prie ko čia tas aras. Negaliu kalbėti už Valentiną, tačiau, manau, kad išvadoms jam pilnai pakanka pažinti tokių arų/kantų kalbas, mintis. O su Jumis aš nesiginčiju, per daug maloni esate, neužvedat:)

     • Bobutė

      Nesiginčysiu ir aš.. Bent dėl to, kad esu net per daug geraširdė ir dėl to mane dažnai nuskriaudžia kas tik netingi…:)

     • Rytis I

      Senos pletkininkės „veikia“ tais pačiais metodais kaip ir PR specialistės… Labai gerai. Be to, Apšviestosios planetos pusės lemtinga kova su tamsiaisiais gaivalais, zombiais ir komunistinio pragaro nedamušomis realizuojasi rimtame trileryje, pabaigoj zombiai nugali. Kažkada seniai, kai prasidėjo postsovietinis „home video“ (jei galima taip pavadinti) tokius rodė tik privačiai ir po 10 rublių – vis spjaudydavausi kad nebuvo baisu ir labai dirbtina. Nejau Rolandas tokius siužetus siūlo dabar, kai liaudis labiau išprususi?.. Be to, burnojimas prieš ekonomines reformas – „labai pavojingas“ reiškinys, – tačiau keikti lygiagrečią instanciją, burnoti (ar kaip ten dar pavadinti?) skaito tiesiog linksma zabova. Gerai, kad bent pasižada nesodinti visų (net ir burnojančių) bobučių į narvą…:)

     • Bobutė

      Et tu, Brute?!

      Ryti I,
      baikit su Rolandu mane sena vadinti…
      Negražu moteriškei apie amžių…:)
      Jei taip tęsit ir toliau, tai aš jums parodysiu zombį už visus 50 rublių…:)

     • Rytis I

      Nea, – tik pakartojau Rolando teiginį… Jei ką, dėl tvarkos gali pavadinti mane kaliause:(

     • Bobutė

      Nevadinsiu… Aš gi – božij oduvančik…:)

     • Bobute jūs mane stebinate. Tai, kad aš galimas kvailys (dėl šito nesiginčiju) visiškai neįtakoja fakto, jog Aras yra visiškas kvailys. Žiūrime ką sako lkz. Lkz sako, kad kvailys yra kvailas žmogus. O kas yra kvailas? „K kuris riboto protinio sugebėjimo, paikas“ Taigi jei būtų įrodyta, kad Aras yra riboto protinio sugebėjimo, tai galėtume sutikti, kad jis yra kvailas, o iš to išplauktų, kad jis yra kvailys? Čia noriu pažymėti, kad Aras yra anoniminis internetinis personažas ir kvailiu aš vadinu būtent personažą, o ne realų žmogų spaudantį mygtukus. Perskaitykite pirmuosius Aro teiginius, nuo ko prasidėjo ši temos atšaka. Mes nematome nuomonės, mes nematome argumentų, mes nematome jokio ryšio su realybe. Tai fanatiškas, isterinis antikonservatoriškas kliedesys. Arui visiškai nesvarbu ką Kubilius padarė gerai, ką blogai, kokios padarytos klaidos, kokių klaidų išvengta, koks yra vidinis ir tarptautinis kontekstas, kokia yra padėtis koalicijoje ir opozicijoje, kokios politinės srovės įtakoja sprendimus iš prezidentūros, žiniasklaidos, oligarchų, profsajungų, bankų, pareigūnų, jėgos struktūrų. Jam netgi nesvarbu kokiu laipsniu piliečiai yra pasiruošę priimti būtinus ir reikalingus krizės įveikimo žingsnius. Visa tai jam nerūpi ir neįdomu. Kubilius kaltas vien todėl, kad jis yra Kubilius ir konservatorius. Pakartotos pačios begėdiškiausios ir melagiškiausios antikonservatoriškos bulvarinės žiniasklaidos klišės. Tai yra teiginiai savo absurdiškumu ir kvailumu lygūs teiginiui, kad visas bobutes reikia išvežti į mišką. Tai yra ne kvietimas diskusijai, o diskusijos nužudymas dar jai negimus. Mes matome fundamentalistą visame savo gražume. Nėra jokio skirtumo tarp Aro ir teroristo sprogdinančio metro – smegenų vingiai suvinguriavę vienodai – neapykantos banga. Neapykantos banga riboja fundametalisto protinius sugebėjimus pamatyti problemų ir klausimų įvairiapusiškumą, daugiasluoksniškumą žir daugialypumą. Riboti protiniai sugebėjimai, pagal apibrėžimą ir yra kvailumas ir tai mums leidžia laikyti, kad Aro visiškas kvailumas yra įrodytas.
      Dabar apie tai kaip reikia elgtis su Aru. Aš sutinku su jumis, kad jei kvailiui pasakyti, kad jis kvailys, jis to niekada nepripažins ir sulauksime tik gynybos ir agresijos. Tačiau Arą,kaip totalų kvailį reikia pamiršti ir nurašyti į tautos mentalinius nuostolius. Kiekviename kaime yra savas kvailys, o per visą šalį jų susidaro tiek procentų, kiek balsuoja už visokius marginalus socialistus – paksą, uspaskį, valinską ir panašius. Kitas būdas, tai sužinokite Vakaro Žinių tiražą ir daugmaž įsivaizduosite kvailių skaičių Lietuvoje. Tiesa, atsiprašau, kvailių yra ne tik tarp socialistų marginalų gerbėjų. Patriošizmas irgi kvailystės atmaina, būdinga dešiniesiems. Beje, kažkur ten giliai apačioje jie ten giliai susimaišę. Teko stebėti įdomų vaizdą, kai vieno provincijos miesto metalo grupių koncerte kairieji maištautojai su dredais, kartu su vietinio futbolo klubo ultromis skinais Death Metal stiliumi stūgavo Lietuva lietuviams.
      Bobute, yra dar nevisai beviltiškų bendrapiliečių, tokių kaip nerijus, dėl kurių protų kovojame. Nerijaus protas – imlus, jis ieško atsakymų. Jis pakankamai neatsparus Aro demagogijai ir noriai priima juodai-baltą aro vaizdelį. Jei paliktume tokius Aro demaršus neatsakytais, tūlas Nerijus gali pagalvoti „gerai bičas pavarė! Kubilius gaidys! Jei ne jis krizė būtų lengvesnė!” Ir jei niekas neatskleis nerijui fakto, kad Aras yra visiškas kvailys, gali būti, kad nerijus pavirs aru ir Lietuva praras dar vieną bendrapilietį. Būtent todėl, vardan mūsų jaunuolių ir merginų, nerijų, kuriems gyvenimo patirties dar neužtenka atskirti pelus nuo grūdų ir reikia, būtina, privaloma reaguoti, sudrausti, sudoroti tokius totalius kvailius kaip Aras. Kitaip vieną dieną visos bobutės bus išvežtos į mišką.

     • Rytis I

      Vienu žodžiu atrodo niekas nenori argumentuotai kritikuoti Premjero. Na ir gerai, juolab aš irgi nesiimsiu kviesti gaivalus lįsti iš butelio ar narvų, kur jie ten sėdi. Apie kvailius ir trolius tegu byloja gyvasis klasikas:
      I stadija
      Jei tu būtum patriotas
      Ir veblentum: ve ve ve…
      Tai aš būčiau idiotas
      Ir balsuočiau už tave.

      II stadija
      Jei tu būtum idiotas
      Ir veblentum: ve ve ve…
      Tai aš būčiau patriotas
      Ir balsuočiau už tave.

      III stadija
      Tra lia lia lia tra lia lia!

     • nerijus

      Valentinai

      nerijus atskiria arus nuo grūdų ;)

     • ledynmečio voverė

      Užpuolei žmogų, Valentinai, sutrypei? Paanalizuokim: “…populistas, demagogas, sukčius, melagis ir tuščiagarbis kvailys“
      Populistas: populizmas – įgimtas Kubiliaus bruožas.Prašau perklausyti Alfa.lt konferenciją su Kubiliumi, kur jis žada “per viešuosius pirkimus“ sutaupyti 5 milijardus, mažinti biurokratiją, būsto renovacija – po 1000 namų kasmet ir t.t. daug nesiplėsim. Kaip žinom, nei sumažino, nei sutaupė, nei renovavo tik prasiskolino kaip niekas kitas iki jo, užkrovė baisią naštą ateities vyriausybėms.
      Demagogas: Lietuva yra demagogijos lyderė regione, o Kubilius yra karalius tarp demagogų. Demagogo veikla pažymėta…“ faktų iškraipymu, kritikos slopinimu, teisingos informacijos nutylėjimu“ Daug nesiplečiant vienas iš nesenų Kubiliaus demagogijos pavyzdžių: dėl emigrantų ir bedarbių PSD apmokestinimo, dėl ubago terbos nusavinimo kalti tapo… socdemai. Taip, tai – Kubilius. Demagogas Nr. 1.
      Sukčius: “Mažeikių Naftos“ privatizacija, “Lietuvos kuro“ privatizacija, “Genčių naftos“ atleidimas nuo mokesčių, žemės perkėlimo įstatymas. Dar tęsti?
      Melagis. Neperrašinėsiu aukščiau parašyto.
      Tuščiagarbis kvailys: Kubilius – žmogus, veržęsis į Seimo posėdį galvą apmuturiavęs stebuklinguoju Lolašvili tualetiniu popieriumi. Įtikėjęs, jog yra absoliučiai teisus net tada, kai dėl jo veiksmų Lietuva evakuojasi…

     • Bobutė

      p. Valentinui
      Tie Jūsų MES, MUMS – „Mes nematome nuomonės,…“, „Mes matome fundamentalistą…“, „ir tai mums leidžia laikyti, kad Aro visiškas kvailumas yra įrodytas.“ – yra tiesiog žavūs…

      Kai girdžiu žmogų ar personažą savo kategorišką asmeninę nuomonę, pateikiantį kaip neginčijamą, visų mūsų pripažįstamą, objektyvų faktą, tai man pakvimpa mania grandiosa, kuri, mano supratimu, rodo protinį ribotumą, kas, pagal Tamstos pateiktus apibrėžimus, yra kvailumo įrodymas…

      Neįsižeiskit – nieko asmeniško… Manau, pasistengę nesunkiai galėtume įrodyti bet kurio (ar beveik bet kurio) žmogaus proto ribotumą bei rastume jo veiksmų, kuriuos galėtume apibūdinti kaip paikus. Taigi, išvada būtų ne iš maloniųjų – aplink vieni kvailiai, o tų protingų viens, du ir suskaičiavom…

      Iš karto noriu pasakyti, kad aš, vadovaujantis tokiomis nuostatomis, esu priskirtina prie tų – kvailųjų…:)

      Dėl žmogaus- personažo Aro.
      Manau, kad surastume daug žmonių, kurie taip pat kaip jis, o gal dar net aršiau (prideda kolūkius, MN, teroristinės organizacijos požymius, ar net kokį tvartelį ir etc., ir etc.), pasak Jūsų – neargumentuotai ar tiesiog kvailai, kritikuoja konservatorius. Kitą tiek surastume taip pat „aklai“ kritikuojančių socdemus, darbiečius, paksistus ir etc.. Tai ką, juos visus reikia nurašyti į tautos mentalinius nuostolius? Manau, kad tikrai ne. Manau, reikia su jais (ir net su pačia kvailiausia bobute) kalbėtis, nors, žinoma, lengviau numoti ranka, mol, ką čia kvailiams/ei išaiškinsi…

      Jūsų teiginio , esą „nėra JOKIO skirtumo tarp Aro ir teroristo sprogdinančio metro…“ net nekomentuosiu… Net filosofiniame lygmenyje teiginys, mano supratimu, labai tolimas nuo tiesos… Jei vietoje „jokio“ būtų „principinio“ – dar galima būtų bandyti diskutuoti…

      Krizė, jos priežastys bei partijų ar atskirų politikų vertinimas jos kontekste – jau visai kita, labai plati tema… Gal kitą kartą (jei pageidausit)…

      Pabaigai norėčiau padėkoti Tamstai dėl rūpesčio mumis – bobutėmis. Čia be pašaipos, nes dažnai mus pamiršta, o prisimena tik kai „balso“ prireikia… Beje, ar būsim išvežtos į mišką, o jei būsim, tai kiek malkų laužui mūsų anūkai mums paliks, priklauso ne tiek nuo „badmečio“, kiek nuo to, kokius vaikus ir anūkus išauginome…

      Pagarbiai,
      Bobutė

     • Rytis I

      Kubilių gerbiu kaip fizikas buvusį fiziką. Neturėtų būti visiškas kvailys. Juolab tais laikais diplomai dar neparsidavinėjo. Jei fizikas gali patapti krikščioniu, kodėl negali būti ekonomistu? Turbūt problema ne kažkieno kvailume o valdžios bejėgiškume. Jei bent krizės laikotarpiui Prezidentei+Premjerui kokia nors jėga suteiktų ypatingus įgaliojimus (ale Lukašenka) – reformos vyktų sparčiau, gal ir jokių PSD nereiktų prievartauti nes atsirastų kiti šaltiniai.
      Kvailinimas pats savaime nesprendžia nieko, Valentinas manyčiau daro klaidą remdamasis tik vienu šaltiniu (lkž), pagal kurį kvailinimas sutapatinamas su reliatyvia ribotumo sąvoka. Tokiu atveju, atsižvelgiant į lietuvių tautos tradicionalistinį mąstymą, nepakantumą gėjams ir kt., didžiąją tautos dalį daugiau ar mažiau galima priskirti šiai kategorijai. Niekur neveda šitas kelelis…

     • romas

      Kas yra kaltieji dėl asmeninių nelaimių, jau išsiaiškinome. Liko išsiaiškinti, kas yra gerietis ir mus išgelbės. Tradiciškai gelbėtojas mūsų krašte būna vardu AlGirdas. Tuos pinigus, kur Laborantas Bubilius pasiskolino, turės gražinti – tiek daug greičiausiai nespėjo išleisti. Kai AlGirdas ateis mūsų gelbėti, pagausim Bubilių ir liepsim pasakyti, kur pinigus užkasė, ir atiduoti. Nusimesim sunkų Žuvėdų bankų jungą, pervadinsim Kubilistano CCP į Kubilistano Liaudies Demokratinę Respubliką (KLDR) ir pasklis ŽalGėris žalioje mūsų šalyje. AlGirdas pergalės proga girdys mus alumi, nes mus per amžius vienija alus ir pergalės.

     • Valentinas

      Bobute,
      Vėl koncentruojatės ne į Arą, o į mane:
      „Kai girdžiu žmogų ar personažą savo kategorišką asmeninę nuomonę, pateikiantį kaip neginčijamą, visų mūsų pripažįstamą, objektyvų faktą, tai man pakvimpa mania grandiosa, kuri, mano supratimu, rodo protinį ribotumą, kas, pagal Tamstos pateiktus apibrėžimus, yra kvailumo įrodymas…“
      Mano galima kvailystė yra atskiras epizodas ir turėtų būti nagrinėjamas atskirai. Iš jūsų tikėjausi, kad paėmusi aro tekstą įrodytumėte, kad jis nėra kvailys, deja, jūs to arba nenorite arba jums nepavyksta. Atkreipiu dėmesį, kad diskusija apie konservatorių privalumus ir trūkumus net neprasidėjo. Kritikos net nebuvo. Jei aro tekste būtų bent mažiausia užuomina į kritiką t.y. į bandymą objektyviai įvertinti ir analizuoti konservatorių darbus, jis tikrai nebūtų kvailys, o tiesiog kitaip manantis. Šiuo atveju buvo aklas fanatizmas kurio net jūs negalite paneigti.
      „Manau, kad tikrai ne. Manau, reikia su jais (ir net su pačia kvailiausia bobute) kalbėtis, nors, žinoma, lengviau numoti ranka, mol, ką čia kvailiams/ei išaiškinsi…“
      Suprantu, kad jums iš humanistinių pozicijų norisi visur įžvelgti gėrį ir todlė jūs tarsi tikra krikšionė nenorite nurašyti šių žmonių. Tokia pozicija verta pagarbos. Tačiau jei sutinki įsiutusį šunį, kuris taikose tau įkasti, bandymas jame įžvelgti gėrį gali blogai baigtis.
      Mano teiginys apie teroristą ir arą, jūs teisingai pastebėjote, ir yra apie principinį panašumą – tai yra proto ir emocijų sanklodą. Abiem atvejais pagrindinis motyvatorius yra neapykanta kažkam, ir tai peržengia bet kokias sveiko proto ribas.
      p.s. atsiprašau dėl „mes“ per daug prisiskaičiau klasikų.

     • Valentinas

      Vovere, tu juk nesitiki, kad pradėsiu atsakinėti į Vakaro žinių ir Lryto repertuaro „argumentus“? Normalios kritikos prašom paduokite! Negi man tuo reikės užsiimti?

     • lida

      „tikėjausi, kad paėmusi aro tekstą įrodytumėte, kad jis nėra kvailys“ – va tai tau, bendraudamas su Valentinu privalai paneigti savo kilmės iš asilo prezumpciją.

     • Bobutė

      p. Valentinui

      „Mano galima kvailystė yra atskiras epizodas ir turėtų būti nagrinėjamas atskirai.“ Valentinas.
      „ Iš jūsų tikėjausi, kad paėmusi aro tekstą įrodytumėte, kad jis nėra kvailys, deja, jūs to arba nenorite arba jums nepavyksta.“ Valentinas.

      Matote, gerbiamasis, aš manau, kad ne tik Jūsų, mano ar p. Aro kvailystė nėra svarstytina, nes:
      – Tai kvailas, niekur nevedantis užsiėmimas, ką įkyriai bandau Jums kelintą kartą pasakyti;
      – Duomenų, kuriuos galėtume „sužvejoti“ komentaruose, mano galva, aiškiai neužtektų vienai ar kitai (protingas-kvailas) pagrįstai išvadai padaryti.

      „Atkreipiu dėmesį, kad diskusija apie konservatorių privalumus ir trūkumus net neprasidėjo.“ Valentinas.

      Pabandykim būti objektyvūs ir grįžkime į tikrąją pradžią.

      „Valentinas
      Balandis 24, 2010 5:52 vakare
      …, todėl iš esmės tęstų Kubiliaus politiką: valdyti išlaidas ir skatinti eksportą….“

      Į tai p. Aras atsakė:

      „Aras
      Balandis 24, 2010 7:21 vakare
      Kada Kubilius valdė išlaidas ir skatino eksportą? Gal nuo vakar pradėjo, kad nežinau?…“

      Taigi, Jūs pirmas pateikėte teiginį, niekuo jo nepagrįsdamas. Tai gal tada Jūs pirmas ir pagrįskite, kaip p. A. Kubilius skatina eksportą…

     • Valentinas

      Lida rašo:
      “tikėjausi, kad paėmusi aro tekstą įrodytumėte, kad jis nėra kvailys” – va tai tau, bendraudamas su Valentinu privalai paneigti savo kilmės iš asilo prezumpciją.

      Nereikia klaidinti. Valentinas teigia, kad aras yra kvailys ir pateikia argumentus. Bobutė į tai atsako, kad Valentinas yra pats galimai kvailys. Bobutė būtų žymiai sėkmingesnė jei parodytų, kad Valentino argumentai jog aras yra kvailys yra neteisingi.

     • Valentinas

      Bobute,
      Jūsų minėti klausimai, kuriuos pateikė aras nėra ir nebuvo priežastis dėl kurios jam buvo diagnozuotas kvailumas. Užduotas klausimas niekada nebyloja apie kvailumą. Bėda tame, kad arui atsakymas nerūpėjo. Jis pateikė atsakymą pats:

      Per metus Kubilius prisiskolino ir iššvaistė tiek, kiek visos ankstesnės vyriausybės kartu sudėjus.Be viso šito dar iš ubago lazdą atėmė(PSD), o apie šalį apėmusią depresiją apturint tokį nevykėlį premjeru, jau nekalbu. Gera tik tai, jog statistika nemeluoja – po Kubiliaus šalies nuvaldymo į sekantį parlamentą patenka daugiausiai šeši konservatoriai ir dešimt metų šita šūlerių partija sėdi ant atsarginių suolelio.

      Būtent šie demagogiški teiginiai ir įrodo, kad aras yra kvailys.
      Kartoju, tikra ir reali Kubiliaus politikos analizė yra ne šios diskusijos tema. Aš reagavau į demagogišką ir niekuo nepagrįstą, kvailą aro demaršą.

     • Rytis I

      Tarp kitko apie asilus. Asilas nėra kvailas gyvūnas, greičiau užsispyręs. Lietuvoj tokis gyvūnas mažiau pažįstamas, todėl tautosakos skaudžiai įžeidinėjamas. Gyvūnas, ant kurio jodinėjo dar Čiurlionio senelis. O štai rytų išmintis teigia, kad asilas gali paneigti daugiau nei įrodyti visi pasaulio filosofai. Juk neturėtų būti kvailys…

     • Bobutė

      Gerbiamas Valentinai,

      Pabandykime apibendrinti mūsų diskusiją…

      Jūs teigiate, kad p. Aro teiginiai, kuriuos Jūs pacitavote, yra demagogiški ir etc. Net nesivargindamas įrodyti/argumentuoti, kad jie (teiginiai) yra būtent tokie, Jūs pereinat prie ad hominem – konstatuojat, kad p. Aras yra kvailys, tolygus teroristui. Juk taip lengviau?

      Mano prašymą pagrįsti Tamstos teiginį esą p. A. Kubilius skatina eksportą Jūs grakščiai atmetėte, sakydamas, kad tema ne ši. Ledynmečio voverės bandymus argumentuoti – vienu mostu nubraukėte, kaip VŽ ir LR repertuaro “argumentus”, net nevertus dėmesio. Visiškai lengva, ar ne? Lidos pastabą, mano galva gana šmaikščią ir teisingą, pavadinot klaidinimu ir vėl grįžot prie to pačio, esą Bobutė turėtų įrodyti, kad p. Aras nėra kvailys.

      Tiesą pasakius, maniau, kad pakankamai paaiškinau savo nuostatas šiuo klausimu.
      Bet jei jau Jūs taip norite, kad Bobutė, pasak Tamstos, „būtų žymiai sėkmingesnė“:) pateiksiu vieną, mano galva, objektyvų argumentą „už“ p. Arą.

      Jūs pareiškėte p. Arui (Balandis 24, 2010 8:19 vakare): „Reiškia esi visiškas kvailys.“

      Jei p. Aras būtų pradėjęs aiškintis bei įrodinėti esąs ne kvailys (ne asilas:)), aš pritarčiau Tamstai, jog jis – tikras kvailys…
      Kadangi jis to nepadarė (žr. jo atsakymą: Aras Balandis 24, 2010 8:38 vakare), drįstu teigti, kad teiginys – esą jis kvailas – neįrodytas, o greičiau atvirkščiai.:)

      Visiškai mane „išsunkėte“, p. Valentinai.

     • Valentinas

      Miela bobute,
      Negali nežavėtų elegancija ir grakštumas, su kuriais jūs sukeičiate vietomis blogiečius ir geriečius. Aras nepagrįstai, ad hominem užsipuolė Kubilių pavartodamas tokius įžeidžiančius žodžius kaip „demagogas“, „populistas“ ir t.t.. Valentinas sudraudė nedorėlį pavadindamas jį kvailiu, nes tik kvailiai gali vadinti žmogų demagogu ir populistu ir kitais negražiais vardais niekuo nepagrįdami ir neturėdami tam pagrindo.
      Čia pasirodė geraširdė bobutė ir vietoj to, kad sudraustų nedorėlį ir pamokytų, kad prasivardžiuoti negražu, užsipuolė gerąjį Valentiną reikalaudama nevadinti kvailio kvailiu. Išties kaip paprasta ir lengva nekreipti dėmesio į blogus reiškinius, o užsipulti aktyvius ir dorus piliečius kovojančius su tais reiškiniais. Kaip paprasta ignoruoti pagrindinę ir esminę ginčo liniją, o dėmesį nukreipinėti į humanitarinius aspektus.
      Jūsų paskutinė pastaba apie tai,ką byloja aro neįrodinėjimas, kad jis nekvailys turi racijos. Gali būti, kad jis yra tik kvailys, o ne visiškas kvailys.
      Matote, aš esu atviras pripažinti savo klaidas ir keisti nuomonę :)

     • Bobutė

      Mielas Valentinai,

      pirmiausia noriu Tamstai padėkoti, kad nesusilaukiau epitetų, panašių į vakar išsakytus p. Rolando…

      Šiaip jau, tai tas gerojo Valentino užpuolimas yra komplimentas Valentinui. Mat aš tikėjau, kad galite „išgirsti“… Be to, maniau, kad suprasite, jog piktas bei agresyvus kitų žmonių „auklėjimas“ iš principo (atleiskit už mano mėgstamą barbarizmą) yra neperspektyvus…
      Viliuosi, kad p. Aras, perskaitęs (jei perskaitys) mūsų diskusiją nors trumpam susimąstys apie jame slypinčios agresijos priežastis…
      Galit pasakyti, kad esu naivuolė humanitarė ir etc….
      Sutinku. Maža vilties, bet tai, mano galva, vienintelis įmanomas būdas… Jei šiandien bent minutėlę, gal dar ryt, poryt po minutę, žiūrėk gal ir pasikeis…

      Dar kartą dėkoju ir prašau nepykti už gal kiek kvailokus bobutiškus pabambėjimus…

     • Rolandas

      Bobute, kokius jau tokius blogus epitetus Jums išsakė Rolandas? Dėl diskusijos.

      Supratau, kad Valentinas bandė įrodyti, kad gėris privalo turėti kumščius.

      Bobutė priešingai, mano, kad plėšiką ar dar tik potencialų plėšiką ir nenaudėlį yra efektyvu auklėti vien tik geru žodžiu.

      Vienas žinomas žmogus, žiūrėdamas į vieną dabar jau nemažiau žinomą anoniminę bobutę, nejučiomis ištarė:“ Oh, holy simplicity!“.

     • Rolandas

      Bobute, taip ir dėl Jūsų minčių, to Valentino atveju:sancta simplicitas!

     • Bobutė

      p. Rolandui

      Tik tiek iš visos diskusijos tesupratot? Sakyčiau, mažokai…:)

      Pamastykit pats, ar yra esminių skirtumų tarp to „gėrio su kumščiais“ ir „blogio“?
      Juk jie abu pasiryžę pereiti „averbis ad verbera“ (nuo žodžių prie smūgių).

      Dėl tų epitetų. Jei pamiršote – pažiūrėkite savo komentarą.
      Dėl to šv. naivumo. Turbūt nepatikėsit, bet didesnis naivumas yra manyti, kad „kumščio“ argumentas yra bent ko vertas… Prisiminkit, kaip, vos prasidėjęs, pasibaigė minėtų ponų pokalbis.
      -Tu kvailys.
      -O tu primityvas.

     • Valentinas

      Bobute,
      Pokalbis net nebuvo prasidėjęs ir aš net nesiruošiau kalbėti su kvailiu. Atminkite, kad kovojame dėl nerijų protų.
      Jūsų pacifistiniai pasvarstymai apie tai, kad kumščio argumentas nieko vertas labai primena žmogaus teisių gynėjų šūkaliojimus, ginančius teroristų šventą teisę sprogdinti vaikus.
      „Pamastykit pats, ar yra esminių skirtumų tarp to „gėrio su kumščiais“ ir „blogio“?“
      Yra ir esminis. Gaila, kad nugyvenusi ilgą gyvenimą ir jau mirčiai kvėpuojant į nugarą to dar nesupratote. :)

     • lida

      Pacifistai gina teisę sprogdinti vaikus, ar jums kažkas negerai ?

     • Valentinas

      Lida, man viskas gerai. Išjunkite teisininkės smegenis ir įjunkite žmogaus smegenis. Panaudokite vaizduotę, metaforas ir t.t.

     • Bobutė

      p. Valentinai,

      man susidarė įspūdis, kad Tamsta esate beribiai įtikėjęs savo teisumu, manote esąs kovotojas už gėrį ir todėl manote galįs „teisti“… Tas kvailys, tad nėra ko net kalbėti, nors tokių „kvailių“ (kurie taip pat, ar net blogiau, kaip p. Aras galvoja ir kalba apie p. Kubilių) – šimtai tūkstančių. Paprasta – „išspardom užpakalius“ ir į „narvus“ (taip, taip šie terminai naudojami perkeltine prasme ir yra ne Jūsų, o p. Rolando). Anas – kvailas miestelėnas – už jį dar pakovosiu, bet jei ką, tai… Trečia – nieko nesuprantanti bobutė, bet ką ten su ja, taip ar taip jau mirtis jai į nugarą kvėpuoja…
      Mano akimis žiūrint, tokie kaip Jūs yra nepalyginamai didesnis blogis nei tokie kaip personažas p. Aras. Su anais galima susikalbėti, nes jie kantrūs, o ir jų poreikiai pakankamai kuklūs, kuriuos patenkinus, jie bus „ramūs“…
      Tokie, savimi įtikėję „kovotojai“ už jų įsivaizduojamą „gėrį“, kaip Jūs, jau yra pavojingai priartėję ar artėja) prie ribos, kai sušukę: „Tikslas pateisina priemones“ puola į „kovą“… Na, o jei tikslui pasiekti reikės aukų, net jei tai vaikai ar bobutės, ką gi – pasiryžę- juk tikslas kilnus – nešti gėrį…

      Duok Dieve, kad dėl Tamstos būčiau suklydusi..

     • Valentinas

      Bobute,
      Jūsų įspūdis yra klaidingas. Nesu savimi įtikėjęs kovotojas su blogiu. Būtent toks fanatikas ir yra aras, jūs nors kartą paskaitykite ką jis rašo. Jie nėra ramūs ir su jais neįmanoma susikalbėti.
      „Jūs, jau yra pavojingai priartėję ar artėja) prie ribos, kai sušukę: „Tikslas pateisina priemones“ puola į „kovą“… Na, o jei tikslui pasiekti reikės aukų, net jei tai vaikai ar bobutės, ką gi – pasiryžę- juk tikslas kilnus – nešti gėrį…“
      Tai jūsų įsivaizdavimas.
      Man labiau įdomūs tokie personažai kaip jūs, kurie suniveliavę bet kokias vertybes, bijo prisiimti atsakomybę ir veikti ir vietoje to tik plepa apie visuotinę taiką ir draugystę. Apie ką galima plepėti ir derėtis su savo budeliu?

     • Bobutė

      „Nesu savimi įtikėjęs kovotojas su blogiu. Būtent toks fanatikas ir yra aras, …“

      Būtent. Klausime p. Rolandui kuo gi iš esmės jūs skiriatės, viena iš poteksčių ir buvo, kad abu esate aršūs kovotojai su blogiu, kaip kiekvienas tą blogį suprantate…:)

      Matote, mūsų kuriami personažai (matomai, kaip ir mes patys) yra skirtingi.
      Maniškis savo nuomone ir pateikia tik kaip nuomonę ar įspūdį, bei pripažįsta galįs klysti.
      Jūsiškis savo nuomone pateikia kaip neginčijamą tiesą ar faktą, o apie suklydimą, kaip suprantu, net kalbos negali būti.

      Beje, personažai negali prisiimti jokios atsakomybės. Ją gali prisiimti tik jų kūrėjai. Taigi, jei norite realios satisfakcijos – esu pasirengusi atsakyti už visus mano personažo žodžius…

      Siūlau diskusiją šiuo klausimu baigti.
      Pagarbiai,
      Bobutė

      P.S. Būtinai paskaitinėsiu p. Aro komentarus.

     • Valentinas

      „Jūsiškis savo nuomone pateikia kaip neginčijamą tiesą ar faktą, o apie suklydimą, kaip suprantu, net kalbos negali būti.“
      Klaidingas supratimas. Bet turbūt dėl mano kaltės :)

 • nerijus

  Va, geriau pasidžiaukim:
  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/kolumbijoje-lietuvis-mockus-populiarumu-jau-lenkia-savo-varzova-prezidento-rinkimu-kampanijoje-57-94714

  Laukiam rinkimų Lenkijoje. Gal ir ten išsirinks iš „pa Rakiškio“?..

  • fsm

   >>iš “pa Rakiškio”?..

   Tai kad ten karvę vadina korva, o katiną – kotinu. Neteko girdėti, kad „parakiškėnai“, Rokiškį vadintų Rakiškiu.

   • nerijus

    O mano kursiokas buvo ir visada sakydavo, jog jis iš pa Rakiškio ;)

    • fsm

     Puiku! Mane labai domina tokie dalykai. Gal prisimenate iš kur tiksliai jūsų kursiokas buvo kilęs?
     Atsiprašau visų dėl nukrypimo nuo temos, bet negaliu privačiai paklausti.

     • nerijus

      Kam tas viešumas?..
      Buvo…ir tiek…

 • Du

  Valinskas gali didziuotis, kad lieka ishtikimas sau.. visuomet kurti gera proletkultini show.. kaip tokio meno ekspertas, tikrai kompetetingas vadovauti Lietuvos kulturai.. dabar vien uz tai Grybauskaite turetu prigesinti savo ambicijas ir skirti ji ministeriu

 • Mauras

  tipiškas liumpenproletaro bruožas – reikalauti iš kitų to, ko pats nedarai:

  „Visi valstybės pareigūnai ir politikai turėtų kalbėti argumentuotai. (čia iš paverkšlenimo po DG „akibrokšto“, kurio beje buvo galima tikėtis)

  atsiverskime savaitės senumo jo pareiškimus –

  „Yra daugybė priekaištų, kurių nenorėčiau labai detalizuodamas pasakyti, bet pagrindinis dalykas, kad mūsų kaip partijos ir frakcijos netenkina ministro ir ministerijos darbo kokybė ir situacija kultūros srityje“, – detalizuoti priežasčių nenorėjo A. Valinskas.

  • WU

   Aha, čia geras pastebėjimas: „Daugiau dirbkim – nepolitikuokim“ -irgi mėgstamas. Ateina ir nieko nedaro ir nežinom ką ir kodėl daro :))

 • Šiaip, jeigu jau gerbtumėte save.. Tai prie „slapyvardžių“ būtume pridėję nuotraukas ir pasirašę tikromis pavardėmis

  O jeigu dar labiau vertintumėte , tai asmeninius „Blogus“ (įrašus) leistumėte žmonėms paskaityti…

  Dabar gi.. viskas čia – tai užsimaskavusių nepilnavertiškų asmenybių žodinės intelektualios kovos, stengiantis kokios nesąmonės neparašyti…

  Gi man pvz, asmeniškai, visiškai neįdomu ką A.Račas rašo čia :) Įdomu, kaip reaguojate JŪS, komentatoriai :) Jūsų nuomonės daug svarbesnės.

  Mes visi skaitome delfi.lt tik todėl, jog ten „pabarstoma“ komentarų, kai kurių perliukų.

  Gal pradėkite nuo savęs, nebūkite tokiais „apribotais“. Žiūrėk įdomių minčių, pasiūlymų atrasti pavyks, negu lakstyti ir gaudyti svetimą žodį.

 • nerijus

  Suprantu, kodėl Valentinas taip nemėgsta rusų ir visos jos sitemos:

  http://fishki.net/comment.php?id=68527

  …baisu!!! Neįsivaizduoju, kad Lietuvje taip būtų ir nenorėčiau!!!

  • Rytis I

   Kas čia baisaus? Atkreipk dėmesį kad jie vadovaujasi įstatymu, reiškia tai yra gerai ir teisinga iš jų pusės. Jei aukščiau pasodinti kokį trolį – bet koks įstatymas pasidarys troliškas, tada galėsi ir sakyti – „baisu“.

   • nerijus

    Kai filmuojama, tai visada „vadovaujamasi“ įstatymo „raide“, o kas buvo po visko, kai adresas jo žinomas?..Istorija apie tai nutyli…

 • Smilga

  Na, čia Valinskas per daug susireikšmino sugretindamas save su kitais „nuimtaisiais“ pvz. V.Ušacku, net pavojų valstybėje paskelbė. Show, bet nebejuokinga.

 • fsm

  @Aras
  >>Balandis 24, 2010 10:29 vakare | Nuoroda
  >>Man toks įspūdis, jog tu ir toliau balsuosi už Kubilių, kubilizmą ir Kubilistano CCP…

  Kubilių suprantu, kubilizmas – terminas lyg ir aiškus. O kas tai yra Kubilistano CCP? Ką bandoma tuo pasakyti? Pačiam teko gyventi visuose ccp dariniuose. Bet prie ko čia Kubilistano CCP? Man tai skamba kaip dar vienas valinskizmas – daug tuščio garso, bet prasmės nerasta.

  • ledynmečio voverė

   Kubilistano CCP yra internetinis folkloras, “16-oji“ TSRS respublika. Deklaratyvūs Kubiliaus šūkiai – “įveikėm“, “padarėm“, “sukūrėm“, “nėra alternatyvos“ ir t.t. tarsi nurašyti nuo n-tojo partijos suvažiavimo dokumentų, o atotrūkis tarp nomenklatūros ir šalies gyventojų yra netgi didesnis negu anais laikais. Kubilistano CCP yra taiklus Kubiliaus vyriausybės ir “proveržio koalicijos“ darbo vertinimas.

   • fsm

    @l.voverė

    Ačiū už paaiškinimą.

    >>Deklaratyvūs Kubiliaus šūkiai – “įveikėm“, “padarėm“, “sukūrėm“, “nėra alternatyvos“ ir t.t. tarsi nurašyti nuo n-tojo partijos suvažiavimo dokumentų,

    Manau, kad sugretinimas ne visai tikslus.

    >>o atotrūkis tarp nomenklatūros ir šalies gyventojų yra netgi didesnis negu anais laikais.

    Galbūt, bet tai prasidėjo tikrai ne „prie Kubiliaus“. Mano vertinimu „socdemai“ čia labiau nusipelnę.

    >> Kubilistano CCP yra taiklus Kubiliaus vyriausybės ir “proveržio koalicijos“ darbo vertinimas.

    Tokia jūsų nuomonė. Aš turiu kitą nuomonę.

    • laila

     kokie mes visi „politikieriai“ :)

    • ledynmečio voverė

     Prie Kirkilo buvo vartojamas terminas “Kirkiliandija“, bet neprigijo, nes, pirma, – prie Kirkilo nebuvo taip jau blogai gyventi, antra, – valstybę valdė 2K, nesąžininga vienam Kirkilui priskirti nuopelnus.

     • fsm

      Tenka konstatuoti, kad mūsų supratimas apie „gerą gyvenimą“ šiek tiek skiriasi.

      Valstybę „valdė“ „socdemai“. Jiems to daryti kurį laiką netrukdė Kubilius ir kompanija. „Geras gyvenimas“ prie Kirkilo buvo grįstas nerealiu ekonomikos burbulu. Bet dėl jo „socdemų“ niekas nekaltina.

 • „O A.Kubilius ir D.Grybauskaitė – drąsūs žmonės…“ – o pasirodo, kad jie visai nedrąsūs, gal netgi drovūs…

 • biirra

  tai ka daryt?