A.Sekmoko 4 metų nuoseklaus darbo iliustracija

Energy prices

Šaltinis čia: http://ec.europa.eu/energy/observatory/gas/doc/qregam_2012_quarter2_quarter3.pdf

O čia priminimui: http://verslas.delfi.lt/energetika/asekmokas-dujos-gali-pigti-iki-24-proc-elektra-grizti-i-2008-m-lygi.d?id=21879383

(5 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...
 • Timis

  As nesuprantu ka tuo nori Racas pasakyt? Kodėl tada neatpigina naujoji valdžia? O gal AR žino receptą kaip atpigint? Nemanau, nes jis tik kritikuot moka :) Kažkodėl praėjusi vyriausybė pirmoji apie dujų terminalą pradėjo galvot ir daryt, jei būtų socdemai, dar dabar tikriausei nematysim. Po terminalo atidarymo galėsi pasijuokt kokios kainos bus.

  • Kestutis

   Vakar stebėjai pasisakymą iš Prezidentūros. Reikia pristabdyti biokuro naudojimą, nes nebus kur dėti dujų iš terminalo…

 • T Tamasauskas

  Labai juokingi raco samprotavimai :) beja ka jo mylimi socdemai padare-  tai atidave gazpromui VISUS KOZIRIUS derantis del kainu (papigiai pardave Lietuvos dujas su magistraliniais dujotiekiais, pakeite kainu skaiciavimo formule ir t.t.). Cia panasiai jei bokso ringe vienam priesininkui suristu rankas ir ziurovas racas pradetu aiskinti „koks blogas kovos rezultatas “ :)))
   

 • Zemelapis rodo, kad visi kas neturi alternatyvu moka daugiau.

  Po poros metu, jei socdemai daug neprigadins, mokesime maziau.

  Uzkalni gerbiu bent jau uz tai, kad priesingai nei Racas, aiskiai pasako kokiai ideologijai ir partijai jis prijaucia. Racas skelbiasi neutraliu, taciau net nesidominciam politika darosi akivaizdu kas ir kaip cia.

  Galiu tik isivaizduoti koks straipsnis butu isejes, jei vietoj Vesaites toki pati interviu butu daves Kreivys. Medziagos blogui menesiui butu uzteke:)

  • ArturasR

    mielas Eimantai, žinau, kad tokių kaip tamsta ar R.Dagys vaizduotė neturi ribų. Ir manęs tai visiškai nestebina. Ir, jei dar nežinojote, tai tas, kas akivaizdu dundukams, nebūtinai akivaizdu ir kitiems.

   • As tiesiog parasiau, kaip zmogui, besidominciam placiau, atrodo is sono.

    O piktintis koncervatoriu priesu ieskojimu rusijoje, mazu maziausia keista, kai visus kitaip mastancius pats autorius isvadina dundukais:)

 • Vytautas Mickus

  Kuo arčiau Rusija, tuo dujos brangesnės. Gal tik Italija iškrenta iš bendro konteksto. 

  • suomis

    Italija gauna dujas iš Afrikos, pas juos tos pačios problemos o kadangi yra labai raižyta ir seismiškai aktyvi teritorija, tai vamzdynus yra sunku nutiesti.

 • Gatovejas

  turbut bus kaip visad Lietuvoje-rusesi statyt tie is kuriu otkata turejo gaut desinieji o dabar ,po kiek laiko statys tie kas duos kairiesiems.Ar ne?

 • Rytis_I

  Berods vienintelė A. Sekmoko optimistinių prognozių priežastis buvo „kalbėjausi su V. Poderiu…“. Tad kodėl visgi po pusmečio atsistatydina Lietuvai žadėjęs mažesnes kainas VKEKK pirmininkas: neįvykdytas „planas“ar tiesiog kažkam neįtinkantis, besibylinėjantis dėl skaičiavimo metodikos valdininkas? Kainas pas mumi pasirodo sėkmingai reguliuoja ir teismai:“VKEKK kol kas nepriims naujos elektros tiekėjų viršpelnius apkarpančios metodikos. Pirmadienio posėdis atšaukiamas gavus Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimą, kad priimamas AB „Rytų skirstomieji tinklai“ (RST) skundas ir pritaikius laikinąsias apsaugos priemones komisijai draudžiama priimti šią metodiką.“http://verslas.delfi.lt/energetika/kainu-komisijai-teismas-uzdraude-priimti-metodika-nureziancia-elektros-tiekeju-virspelnius.d?id=18699015#ixzz2J5Cot3Fj

 • Nemunasbik

  Sekmokas buvo neįtikėtinai ilgai trukusi Lietuvos nelaimė.

 • M_a_u_r_a_s

  Na imam ir blaiviai, atidėję įprotį visus taršyti, pagalvojam: kaip greit gauti iš gazpromo žemesnę kainą? Tik būdais, kurie brangiai kainuos ilgam laike. Kad 2009 m. balandį sekmokas dar skleidė menkai pagrįstas iliuzijas, akivaizdu, bet tai nėra vienintelis jo nuveiktų arba ne darbų vertinimo kriterijus.