Citata #112 Būsimasis energetikos ministras išsiaiškino didžiausią Leo LT blogybę

Manau, vienas svarbiausių dalykų – didelis visuomenės nepasitikėjimas „Leo LT“, ir jis iš tiesų pagrįstas. Taip yra jau vien dėl to, kad gyventojai nebuvo pakankamai informuoti apie bendrovės veiklą ir strategiją. Todėl ši didelė blogybė turi būti ištaisyta. Ir pradėsime nuo strategijos. Žinoma, atitinkamai informuosime ir visuomenę.

„Lietuvos žinios“

..O aš, kvailys, tikėjausi…

(13 balsų, vidurkis: 4,54 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  klounai ir tiek.gali jie tu strategiju popieriniu prikurt marias,bet kai tokia monopolija sukurta vien tam kad ismelzt is valstybes pinigus nieko nepadarant,jokia strategija nepades itikint zmoniu priesingai.darbais,o ne liezuviu reikia irodinet pone Sekmokai,o gal jus kaip ir Navickas tapsite Leo atstovu spaudai?

 • Anonimas

  Mane tai tiesiog biesina, kad politikai, partijos (save vadinantys rimtais, ne populistais) po rinkimų pasikeičia kaip burtų lazdele mostelėjus. Paskui patys stebisi kodėl žmonės balsuoja už Uspaskichą, už Valinską.

 • Anonimas

  Ojoj… Kubilius visai sukirkilejo…

 • Anonimas

  Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad socialdemokratų ir konservatorių partijos iš tikrųjų yra mafijinės struktūros. Bet ką daryti? Kaip tą valstybinį bardaką pakeisti?

 • Anonimas

  Taikliai pastebėjote. Aš, kažkiek prisimindamas tuos laikus, kai Kubilius buvo VU Fizikos fakulteto probleminės laboratorijos MB, tikrai nieko nesitikėjau. Dovanokite, nesusilaikiau neparašęs.

 • Keičiasi tik veidai, esmė ta pati…. POLITIKA tai didžiausias melas ir apgaulė… „geresnė visuomenė būtu be jų“.

  Seimas terpė, žmonėms kurie GODUMO vedami siekia asmeninės naudos, dabartinėje išsivysčiusioje visuomenėje taip neturėtu būti.
  Reikia pradėti naują žmonijos istorjos etapą… O dabartinį prilyginti Tamsiuoju amžiu.

  Energetiniai resursai apskritai turėtu tarnauti žmonėms, o ne individams…

  Aš tikiu šviesesne ateitimi… manau kartu męs galime pakeisti šitą neteisybę.

  PS: Būkime vieningi, būkime stiprūs…

  Ignoruokite tuos kurie ignoruoja jus. Laiko klausimas, kada jiems pritrūks dėmėsio.

  PINIGAI neturi būti vertybė,,..

 • Nebeturi būti nei Koncervatorių , nei Demokratų… Politinės ideologijos tai tik smegenų pudrinimas.

  Patys politikai mažai supranta ką reiškia tos frazės.

  Sugražinkime paprastumą, kam tos skambios frazės kurių niekas nesupranta… kam tas melas ? pirma meluoja jie sau, o kartu ir visiems mums…
  Jie kvaili nes nesupranta ką daro… Galėtumėme atleisti jiems :) bet būtu kvaila.

  Žmonijos vystymasis turi būti paremtas kitomis vertybėmis. Solidarumas, Pagarba, Technologijos, Resursų protingas panaudojimas.

  Reikia iš pagrindų keisti Konstitucija. Reikia keistis patiems.

  Užteks verkti…. skūstis… Žmones junkites į Bendrijas, Asociacijas… bendraukite ir nelaukite kol GODŪS padarai jums palengvins gyvenimą. Jie yra impotentai, ir dėl savo nesupratimo negali mums padėti išlysti iš šito liūno.

 • Anonimas

  „Reikia nusiimti juodus akinius ir prisiversti jų neužsidėti“
  citata iš http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=20045680

 • Anonimas

  „Pripratome analizuoti, kas yra teisus, užuot susimąstę, kokia yra tiesa“
  citata iš http://www.delfi.lt/news/daily…..d=20045680

 • Anonimas

  Tai yra sena sovdepinio sukirpimo žurnalistikos maniera – ištraukt frazę iš konteksto ir neva ja remiantis drėbt ant skaitytojų smegenų savo ideologinį gromulą. Račas tą ir daro. Nes iš tikrųjų žurnalistas Sekmoko paklausė: „Bet ar NORMALU, kad visuomenė nežinojo, iš kokių pinigų šie darbai bus atliekami?“. Tai ką Sekomkas turėjo atsakyt? Jis ir atsakė: „Tai blogai. Manau, vienas svarbiausių dalykų… „. Taigi kalba eina visiškai ne apie visą LEO koncepciją, ką bando grūst Račas, o tik apie tam tikrus konkrečius niuansus. Man, pavyzdžiui, irgi nepatinka visa LEO afera iš principo, ir greičiausiai dėl panašių motyvų, kaip ir Račui. Ir aš irgi norėčiau, kad Sekmokas visą tą velnių lizdą išdegintų iki pamatų. Bet čia kalba eina ne apie LEO trūkumus, o apie žurnalistikos kultūrą ir chaltūrą.

 • Anonimas

  Nebarstykit galvos pelenais, Artūrai. Errare humanium est. Nepateisina jūsų vilčių (mano taip pat) naujoji vyriausybė, tačiau dėl to nesukvailėjot (manau, ir aš).
  Belieka užjausti ministrą be ministerijos, kad jam tenka atsargiai rinkti žodžius oficialiems pareiškimams. Strategija – pati palankiausia tema nepasakyti nieko konkretaus…

 • mdxacuk (nikas Kanados ledo ritulininko pavarės pavyzdžiu) parašė labai tiksliai, nei ką pridėti, nei atimti. Kažkam reikia slėptis po lapais.

 • Anonimas

  Man tai užtenka informacijos, kad smarkiai nepasitikėčiau LEO LT. Užtenka žinoti vien tai, kokia ten valdžia ir kaip ji ten atsirado. Žinoma, aš asmeniškai pažinojau G. Mažeiką kažkada, tai man lengviau situaciją įvertinti. Ale, bet koks mąstantis pilietis turėtų suvokti, jog šalies energetikai neturėtų vadovauti draudikas (čia jei nežinai kitų asmeninių ypatumų).

 • Anonimas

  Fredi, tu jau atleisk už asmeninį klausimą. Ale tave Račas asmeniškai įžeidė? Merginą mokykloje nuviliojo, gatvėje automobiliu važiuodamas aptaškė ar tu visuose bloguose ir komentaruose ant visų žurnalistų stumi ir jų juodus darbus į dienos šviesą ištraukinėji?

 • Anonimas

  Iš tos citatas galima išskaityti „pagrįstas nepasitikėjimas“, o tai jau yra kaltinimas :)

 • Anonimas

  mdxacuk, iš pasisakymo labai aišku ir nėra jokių dviprasmybių, kad pradėti LEO darbai bus tęsiami. Tuo tarpu, jeigu vadovautumėmės įstatymais, tai ši bendrovė turėtų būti visai panaikinta, kadangi įkurta nepaskelbus viešo konkurso ir nesilaikant lygių galimybių principo.

  • Anonimas

   Bet yra prokuratūra. Ką ji veikia?

   • Ieško kas pavogė Antanaitienės vištą Ignalinos rajone prieš Velykas. Kitur knistis uždraudė.

    • Anonimas

     Kas jiems uždraudė? Ginti viešąjį interesą yra visų prokurorų pareiga, o generalinio ypač. Prisiminkim Clintono skandalą Amerikoje, jį sukėlė prokuroras ir ne generalinis. Kas atsitiktų generaliniam prokurorui, jei jis imtų ir ištirtų? Atleisti tai niekas jo negali apart prezidento. Be to jei atleistų, politinė karjera garantuota. O jei visiškai tiksliai, tai generalinis prokuroras turėjo reaguoti iš karto, kai tik Leo buvo kuriamas, aišku jei visa tai iš tiesų yra neteisėta. Ir čia yra antras klausimas, gal netobuli įstatymai? Kokių veiksmų imasi prokuratūra, kad precedentai nesikartotų? Istatymų inicijavimas taip pat yra generalinės prokuratūros priedermė.

 • Anonimas

  Įsteigta nauja ministerija,toliau laužomos ietys, o susidariusios unikalios situacijos dėl dujų karo ir Bratislavos veiksmų praktiškai nieks neanalizuoja.
  Paskutinio šanso dėl Ignalinos AE darbo pratęsimo vėl neišnaudosime.

 • Irgi verslininkui,
  „…Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad socialdemokratų ir konservatorių partijos iš tikrųjų yra mafijinės struktūros…“, – ir ilgai gi tau įrodinėti reikėjo, kol susivokei :) Vat todėl ir vargstam, vat ir toliau rinkit „tradicinius“, – turėsit „klestinčią“ Lietuvą.
  Skaudžiausia, jog net tokie „vilkai“, kaip A.Račas vis dar naiviai tiki Kubiliaus noru Lietuvą dorai valdyti. Kai rimtai pagalvoji – protingi seniai emigravo, liko ne visai protingi, vagys, naivuoliai, seniai ir vaikai.

 • Anonimas

  to J. naivusis

  Šiaip jau analizuoja Bratislavos situaciją. Premjeras situaciją jau pakomentavo, – yra aiškios analogijos tarp Slovakijos ir Lietuvos ir tai verčia pergalvoti mūsų situaciją. (citata netiksli).

 • J.naivusis,
  O tu manai socdemai atsitiktinai nieko nenuveikė per aštuonerius metus atsijungimo nuo ivano dujų vamzdžio klausimu? Ir manai Kubilius nieko nežino? Pirmyn, lietuvaičiai, ir toliau renkam „tradicinius“!

 • Anonimas

  Virgi, sutinku – mes visi labai patiklūs, naivūs. Tame tarpe, deja, ir Artūras. Būtent tradicinės ir netradicinės partijos (gal net tiksliau būtų sakyti verslo klanai) mausto mus kaip tik nori. Korupcija prasismelkusi i visas valstybes ląsteles. Ar yra kažkokia išeitis? Manau, yra. Faktas tik tas, kad iš tradicinių partijų tokių, kokios dabar jos yra, tikėtis nieko gero nebėra prasmės. Be to, tampa visiškai aišku, kad turės praeiti keli dešimtmečiai kol išbrisime iš šios korupcinės pelkės.

 • Irgi verslininkui,
  Prieš kiekvienus rinkumus man iškyla vienintelis klausimas: ar visai nebalsuoti, ar balsuoti už naujus, politikos neragavusius. Iki šiol rinkdavausi antrą variantą – vis šiokia tokia (kad ir menka) galimybė „prastumti“ nors ir mažiau žinomą, bet sąžiningą žmogų.
  Jeigu sekančiuose rinkimuose A.Račas net nepabandys, liksiu nesupratęs, ko jis siekia gaišdamas laiką su mumis ir apskritai šioje planetoje.

 • Manau, kad doram žmogui Politikoje nevieta.

  Ten ir negeli eiti doražmogus, nes pati sistema yra negera. ir ją reikia keisti iš pagrindų.

 • Kol bus melas vardant pinigų, geresnio gyvenimo nebus.

  VISI meluoja, kad parduotu savo šlamštą.

  Visi patys geriausi, patys sąžiningiausi …
  bet tai tik kaime yra išlikusiu nuoširdžių žmonių. Ir retas dabar už asvo paslaugas ima tiek kiek jam priklauso.

  Vienas kitą apgaudinėdami, toli nenueisime.

 • Anonimas

  Virgi, aš tai rinkimų problemą sau žadu išspręsti taip: balsuoti tik už žmogų, kurį gerai pažįstu, už kurį kalba nuveikti darbai ir tik už tą, kuris tvirtai laikosi duoto žodžio. Arba jeigu tokio nėra, visai nebalsuoti, nes nėra prasmės – „aklos vištos principas“, deja, kaip rodo praktika, nepasiteisino. Kažkada maniau, kad visur svarbiausia kompetencija, o sąžiningumas antroje vietoje (Brazausko atvejis). Dabar griežtai pasisakau priešingai: doras, bet mažiau kompetencijos turintis žmogus, ilguoju laikotarpiu atneš daugiau naudos, negu labai kompetetingas, tačiau nedoras tipas.

  Gediminai, atvirkčiai, tik doriems politikams vieta. Tik dori politikai gali tinkamai sustyguoti politinę sistemą. Kitaip kas ją pakeis?

 • Irgi verslininkui,
  Bandžiau Artūrą Račą „priremti“ prie sienos: kas seime, šiuo laikotarpiu, naudingesni,- patyrę, bet nesąžiningi politikai, ar nepatyrę, bet sąžiningi nepolitikai. Artūras savo balsą atidavė už „patyrusį,tradicinį,patikimą“ Kubilių. Mat, įstatymams priiminėti reikalingos būtent tokios galvos. Jau „kremta vaisius“ karčius … :))) Ech, tas Artūras, ir kuo gi jis ne šoumenas-ufonautas…? :)))

 • Anonimas

  Aš balsuodams renkuosi politikus pagal politinius sugebėjimus. Mano manymu geras politkas yra tas, kuris priima gerus sprendimus, o geri sprendimau yra tokie, kurie turi įtikinamus argumentus ir motyvus naudingus visiems piliečiams, nauda visiems pasiekiama kompromisu. Ministro pasisakymas atitinka mano supratimą apie sprendimų priėmimo kompetenciją, gal išskaidrinus šį atveji netgi paiškės, kad tai yra visai neafera, juk pasitaiko.

 • Anonimas

  Žmonės Jūs įsiklausykite į pono Gedimino pasisakymus . Žmogus labai aiškiai viską išdėsto. Nieko nereikia nei pridėti nei atimti prie to ką parašė. Tikėtis liaudžiai iš šios valdžios , kažko tai , tikrai nereikėtų. Padorių , apsvarstytų , skaidrių sprendimų , net nenusimato, Godumas, godumas ir dar kartą godumas. Mes visuomenė turime pradėti veikti. Valdžios kelnės pilnos baimės. Bijo masių sujudimo. Jaučiate Sergejus Madalovas jau vandens patrankos reikalauja. Nors ir giriasi , kad demokratijos iššūkius atremtų ir skydais bei guminėmis lazdomis. Žmonės mastykime. Liaudies savos jie jau bijo. Iki ko nusirito.

 • Anonimas

  Aš kategoriškai esu prieš masių sujudimus.
  Kategoriškai.
  Diktatūroje – kaltas diktatorius (nors pvz, Rusijos žmonės, visos istorijos jų dievus išvardijo – Nevskį, Stolipiną ir Josifą Visarionovičių…).
  Gi demokratijoje už viską atsako – Tauta, laiudis.
  Tad aš linkęs būčiau jai iškaršti gerai kailį, gal kaip darė Petras I su barzdomis, aš daryčiau su…

 • Anonimas

  Atsiprašau, ne laiudis, bet liaudis.

 • Anonimas

  to A.G.

  Genialu. O kailį turbūt turėtų karšti valdžia. Patys (liaudis suprask) kailio sau gi neišsikarš, ar ne? Geriau nesugalvosi, valdininkas x kartu su verslininku x prasuka afera ir visus apvagia, o mes liaudžiai diržų. Tai ta proga manau, jog liaudis ir už visa kita kalta: socialines problemas, nusikalstamumą, švietimą ir t.t. ir pan. Pavogė žulikas magnetolą, mes jį paleidžiam, o va liaudžiai – diržų. GENIALU.

  • Anonimas

   Siūlau nesikarščiuoti – pamastyti. Ir dar kaip ji to bizūno nusipenusi.
   Pagalvokime, kaip lengvai ne draugiškos Lietuvai šalys čia įžiebtų sukilimus, – jei Lietuva imtūsi utilizuoti pvz. vagis, visą kitą kriminalą… nacionalizuoti pavogtą turtą… atmenu, kaip Kaunas išėjo ginti studento, kuris gavo gal kiek per strėnas, už narkotikų platinimą… pirma liaudis turi išsiaiškinti ko ji nori – saldaus, sūraus ar į snukį… kol kas ji nežino ko nori… deja, manau ir Jūs.
   O eiti reiktų, bet vagių naikinti – va, jei to kas neleistų, tuomet jau kita kalba.
   Deja, to neleistų liaudis, deja, liaudis – ji yra visa ko architektė ir ji neša visišką atsakomybę demokratinėje šalyje.
   O Jūs dar dėl visa ko to ėjiko paklauskite ar jis balsavo… o jei, tai kaip – a, nebuvo už ką… o tai gal tuomet (jei kiti neįtinka) pats ėjo, kad jį išrinktų. Ne.
   Va visa bėda, kad kitame krisliuką mato, o savyje dramblio – ne (ar kaip ten…).
   Dar gerai, kad taip yra, nes jei ne tik savyje nieko žmogiukas nematytų, bet ir kitame – seniai žmonija būtų išnykusi – bet juk tai visvien bjauru… bent man.

 • Anonimas

  O jūs man paprastai atsakykit. Tai vagis turi būti nuteistas už vagystę ar liaudis?
  Šiaip įdomu, kad šiais laikais mitingai ir nuomonės išreiškimas tapo liaudies neramumais. Ne šiaip neramumais, bet dar ir kenkiančiais ir negerais. Toks įspūdis, kad demokratija iš dzenbudistinio romumo kilo. Nesakau, kad Lietuvoje demokratija, bet mes gi apsimetinėjam, kad taip, tai gal bent piliečio teisės pareikšti nuomonę nekvescionuokime?

  • Anonimas

   Matote liaudis ne per vieną dieną šitą košę ant savo galvos išsivirė – te truputuką pasrebia, gal biskį proto įgis ir nereiks per strėnas užvažiuoti…

 • Anonimas

  Tai į klausimą, ar vagis turi būti nubaustas, taip ir neatsakysite?
  Jei į tą neatsakote, tai kitą užduosiu. Manote, jog atimant iš tautos pasisakymo laisvę, ji taps protingesnė?

  • Anonimas

   Tai aš iš karto tai pasakiau – nusikaltimo vietoje ir be teismo (nufilmavus).
   Cituoju ką rašiau čia 4:19: „…O eiti reiktų, bet vagių naikinti – va, jei to kas neleistų, tuomet jau kita kalba.
   Deja, to neleistų liaudis, deja, liaudis – ji yra visa ko architektė ir ji neša visišką atsakomybę demokratinėje šalyje…“.
   Nesitikėjau, kad ne atidžiai skaitote.
   O įantrą taip pat atskiau – demokratija jai suteikė. Nesinaudoja.

 • Anonimas

  jau sakiau ir dar karta sakau, kad laukti ir viltis, kol geras dede ministras is kubiliaus komandos ugnimi isdegins parazituojanti leo lizda :))) neverta – traukinys jau pajudejo ir nuejo. ir KT cia matyt, netures drasos pareikalauti is socdemu-ex-kuministu ir vaiku biciules-maximos atsakomybes… o realiai galima tik iveikti – tai organizuotu pilietini pasipriesinima, pvz. atsisakant moketi dali [elektros] mokesiu ir ginant tokia pozicija teismuose. tik dalyvauti turetu daugelis zmoniu, nes viena-du zmones sistema suvirskins ne nemirktelejusi, o 10-20 K kazi kazi… su ugniagesiais juk jau buvo panasus precedentas pries keleta metu…

 • O aš pasikartosiu :) Nereikia jokių streikų… ir nereikia laukti malonės…

  1) Reikia būti vieningiems.

  Pinigai niekados nesuvienys žmonių… Pinigai atranda per daug skirtumų mumyse… męs negalime būti vieningi kol turime PINIGINę sistemą.

  O atskirai mes niekas tik robotuku armija.

  Skaldyk ir valdyk :) atgyveno, technologijų amžiuje reikia naudoti technologijas. O ne raganas medžioti,..

  LAIKAS KEISITIS….

 • Anonimas

  Įdomu, reikia būti vieningiems ,pabandykite nors komentatorius suvienyti Gediminai- ar pavyks. Nereikia Gediminui ir jokių streikų, lai klanai ramiai gyvena ( vadinamos partijos), tie tai tikrai susivienija, kai užkabinami bendri jų interesai. Bijo jie tik masinių protestų , visuotinio nepaklusnumo ir tik šiek tiek juos sunervina teisinga kritika. Tad reikia šimtų Račų , tūkstančių Gediminų, Irgi verslininkų ir t.t. Gal maitėdžiai gautų insultą ir tiek. Štai masinių , tikrai vieningų streikų, protestų ir galimų riaušių jie tikrai bijosi.

 • Anonimas

  Valdžia „gimsta“ iš Tautos…
  LEO galioja tas pat…Dėja.

 • Gauname tai ko norime :)

  Norėsime keistis ir pasikeisime… žinau tik vieną, sveikas protas turi nugalėti…

  O šitą baisų GODŽIŲ ŽMONIŲ amžių prilyginti Raganų medžioklės amžiui…

  Manau, tik laiko klausimas kol viskas pasikeis… tokiu tempu pačio korporacijos save numarins…

  Jos maitinasi smulkiųjų dėka… o kai nebebus iš ko maitintis maitinsis savimi…. ir taip ateis galas :) tiem GODIEMS padarams.

  Manau, kad ignoruoti sistemą yra ganėtinai paprasta…

  aš toli nežiuriu, man užtenka kompiuterinių sistemų progreso…
  ir manau, kad mūsų žmonių valdymo sistema yra gerokai pasenusi, ir daug baisesnė už Windows VISTA…

  Internetas išgelbės pasaulį nuo VĖŽIO pavadinimu „Korporacijos“.
  Esu tuom tikras dviem šimtais procentu.

 • Ir tikrai nemanau, kad reikia steikuoti ir eiknoti savo potencialą, debilams nereikia nieko irodinėti, jie tiesiog yra debilai…

  Aš tai suprantu ir su tokiais nesiveliu į jokius pokalbius.. Tiesiog IGNORAS… ir šiaip jie patys supranta, kad yra debilai tik gaila nevisi pripažysta :D

  GYVENIMAS GRAŽUS,,, reikia GYVENTI, MYLĖTI, DŽIAUGTIS, PADĖTI , TOBULĖTI, KURTI …

  VISI Męs esame DIEVAI… turime galimybės ir teises į visą mus supantį pasaulį… Turime rankas, :) nepinigai stato namus ar kuria naujas technologijas…
  Tai darome męs…. TU, JŪS AŠ :) tik reikia noro… GALIMYBĖS NERIBOTOS…

  JEI kam iškyla kokių klausimų rašykite atsakysiu… Pasaulis keisis, keisimes ir męs… užteks neapykantos ir pykčio.

  ŽEMĖ tiek turi resursų, kad užtektu išmaitinti keliasdešimt kartų daugiau ŽMONIŲ, nei kad dabar vaikšto ant mūsų ŽEMELĖS.

  ŽODIS BADAS turi būti išbrauktas iš žodyno…

 • Anonimas

  Gediminai, pagal tave, zmogaus ligos gydyti nereikia, nes kai zmogus issekes mirs, tai tada kartu su juo mirs ir liga, nes neteks maitinimosi saltinio ir maitinsis tik savimi?
  taciau, manau, daugelio lietuvos pilieciu nezavi tokia perspektyva – laukti kol korupcija isseks pati savaime… [praktiskai tai reiskia visos valstybes issekima]…
  tada ir tavo megstamose kompiuterinese sistemose nereikia gaudyti kirminu ir virusu, nes kai jie apkres visus failus ir prisidaugins iki 100% atmities, tai nebeteks kuo maitintis ir maitindamiesi savimi :) zus? tada pradek kad ir nuo savo kompiuterio… :)))

 • Kažkaip tu čia iškraipai mintis :) ir keli negatyva…
  Nereikia niekam mirti badu…

  Kas tau sakė, kad aš naudojuosi Windos VISTA ?

  Naudoju tokia sistema kuri atitinka mano poreikius…
  Ir manau, kad Korporatyvus valdymas pasmerktas žlugimui, streikuosime męs ar ne… tai kad tu išsivalai savo kompiuterį nuo virusų nereiškia, kad jų vėl nepasigausi jei dirbsi su lėvomis programomis…

  aš noriu pasakyti, kad žmonės turi patys nuspręsti kur jiems gerai ir kaip kokybiškai jie nori nugyventi gyvenimą…

  ir jei dabartinė sistema kelia tik abejonės ir pykti… po velnių keičiame sistemą…

  Senos negriauname, o tiesiog pradedame naują :) ir viskas… kam patiks tas prisijungs. o kam nepatiks tas pasmerktas žlugti.

  kaip kad žlugo Windows VISTA.

  ir jei kažko nesupranti geriau paklausk, yra atsakymai į visus klausimus… ir nebūtinai manęs paklausk.. paklausk savęs ar yra kita išeitis ….

  mano Logika sako, kad yra… ir manau, kad Logiškai mąstančių žmonių yra nevienas ir ne du…

 • Jei sistema nedirba žmonėms tai po velnių tą sistemą.
  Kuriame naują…
  Nejau esame Debilai ? Debilkai yra SEIME :) jie nieko nekeičia, o tai uždaras ratas… kuris debilizmo lygi tik išvysto iki apsurdo.

  aš pavargau nuo tos sitemos… :) matau pavargote ir jūs…

 • ir nenaudoju aš Windows VISTA nes ji nepatenkina mano poreikių…

  Lygiai taip pat kaip dabartinė sistema nepatenkina visuomenės poreikių…

  o jei sistema netenkina poreikių reikia ją keisti…

  ir tikrai nėra taip, kad nėra iš ko rinktis, sveikas protas vistiek nugalės…

 • Sutinku, kad dabartinė sistema tai VEŽYS kuris trukdo vystytis žmonijai…

  Bet tai streikai tikrai nieko nepakeis… vaistai čia jau nebepadės.

  Reikia išpjauti auglį su šaknimis… :)

  Niekas nemirs badu, yra žemės ūkis… manau, greitai žmonės mąsiškai pradės trauktis į žemės ūkį, sugryš pas senelius į gimtines….

  Geri laikai ateina … sistema jau dabar pradeda klibėti. Normalioje visuomenėje,.. resursai ir technologijos turi būti pagrindinis ŽMONIJOS variklis…

  o dabar resursus kontroliuoja GODŪS trumpariagiai sąvanaudžiai.

 • Anonimas

  Skaičiau ir vienaip ir kitaip, ale neišneša man smegenas tokių kampų, kaip pas A.G. ir Gediminą. Turbūt, kad čia tas atvejis, kai visokių yra – visokių reikia (nuomonių :) ).

 • Petriukas :)

  suprasti nieko nereikia… tau tik reikės prisijungti.

  manau, nereikia niekam įrodinėti to, kad mūsų POLITIKAI dirba tik savo gerovei, o ne žmonių…

  Pradėsime nuo ten :)

  MANAU sąžinės reikėtu ikrėsti jiems…

  ir proto… ir jei ne męs tai kas ?

 • Anonimas

  Palauksim Konstitucinio Teismo išvadų, kuris nagrinėti LEO afera pradeda sausio 19 diena.
  Va tada jau pamatys visas pasaulis kas yra TIKROS LIETUVOJE RIAUŠĖS (kaip Prancūzijoje), kas buna kai pradeda negalioti valstybeje istatymai, nei Konstitucija, nei KT išvados. Jau 30 tukst. padejo parasa kad gins Lietuvos Konstitucija teliks juos paraginti ateiti prie Seimo ir apginti savo Valstybes pagrindus šakėmis !

  http://www.slibinas.lt