6 būdai nuvažiuoti į darbą, kai neužsiveda automobilis

Ką daryti, kai žiemą neužsiveda automobilis, o reikia važiuoti į darbą?

1) Bandyti užvesti dar kąrtą

2) Išsikviesti taksi

3) Važiuoti į darbą visuomeniniu transportu

4) Eiti pėsčiomis

5) Pasiimti laisvą dieną

6)  Išsikviesti Valstybės sienos apsaugos vado generolo Sauliaus Stripeikos generolo tarnybinį automobilį, kuris nuveš į darbą ir dar vaikus į mokyklą pakeliui užmes*. Paslaugos kaina – 54 litai.

* Tinka tik tuo atveju, jei esate S.Stripeikos žmona, o jo vairuotojas yra galimai veikiamas VSAT vadovo autoriteto ir neteisingai supratęs lojalumą tarnyboje

(11 balsų, vidurkis: 4,45 iš 5)
Loading...
 • Musė

  Na taip, tikrai vertėjo dėl 54 litų žalos valstybei straipsnį rašyti. Mielas Artūrai, gal giliau pasidomėjęs išsiaiškintumėte, kad generolo žmona ir valdiškos kavos puoduką pas vyrą darbe išgėrė ir padarė žalos už 0.9 Lt.

 • Muse, Artūras šį kart teisus. Vieną kart įkiši ranką į iždą ir ištrauki 54 litus, sekantį kartą 1054 LT, o trečią kart nesismulkini ir surezgi kokią negudrią kombinaciją pasiimdamas visus 70 mln. „invalidų“ pinigų.

 • mantas

  taip, Fredi, bet gaila popieriaus toks š, kai aplink netokie dalykai dedasi.

  • mantas

   *tokiam š

 • mantas

  7) budas, kaip as darau, dirbt namie;
  8) budas, kaip tampa madinga, but bedarbiu

 • Muse, o tu mokėk džiaugtis gyvenimu!!! Kur bepaskaitytum, vis pavogti milijonai, milijoninės žalos valstybei. O čia – tik niekingi 54 litai…. Vadinasi, žmonės čia sąžiningi, dar turi saiko. Jei būtų kaip visi – būtų popierius „suchimičinę“ ir valdiška mašina su visu vairuotoju jų nuosavybe tapusi…

 • mantas

  zmones, pasiskaiciuokit kiek situose kompuose, kuriais naudojates, yra nelegalaus softo (paverskit pinigais) ir pagalvokit, kodel dar negreit lietuva taps aukstuju technologiju salim, nes dar niekas nesupranta, kad jei imanoma vogti, tai nereikia pirkti. Koks jaunas zmogus investuos menesius ar metus darbo, kad paskui ji isvogs vistiek?
  Studentai zada protesuot „uz kokybiska ir prieinama moksla“, kas lygu kokybiskom pigiom desrom. Kiekviena diena matau, kad pas studentui privogta programines irangos uz desimtis tukstanciu litu. Kaip Racas megsta issireiksiu – del ko protestuojat, zmones?

  • LL

   nustatyk normalią kainą, atitinkančią šalies pragyvenimo lygį ir nevogs.
   Koks studentas paklos dvi tėvų pensijas už Wordą? proto turėk tokias nesąmones rašydamas

   • mantas

    LL apsisviesk pirma pries kitus protindamas. Visam normaliam pasauly tavo minimam „microsoft office“ yra nemokamas, ne ka blogesnis variantas „open office“. Gaminio kaina priklauso ne nuo pirkejo noru, nemoki p..ti – nereikia kisht.

    • LL

     tai tu pats pi.i kažką nesuprasdamas ką – ar studentus ar dešrą…

 • gintaras.m

  Iš tikrųjų, jeigu kelionė „ta pačia kryptimi“, tai ji iš principo neturėtų papildomai kainuoti. Jeigu valdininkas su valdiška mašina pametėja iki darbo kokį nors mokesčių mokėtoją – nieko blogo tame nėra. Aš kai dirbau valstybės tarnyboj ir turėjau valdišką mašiną, tai važiuodamas į komandiruotes paimdavau kokį giminaitį, draugą, ar pakeleivį, kuriam su manimi būdavo pakeliui. Ir man linksmiau ir krikščionišką „pagalbą artimui“ išreikšdavau. Žodžiu, viskas priklauso nuo to, kokiu kampu pasižiūrėsi.

 • Musė

  Mano nesupratingumas matyt kyla iš to, kad niekad nėra tekę dirbti valdiškoje įstaigoje. Todėl aš vis lyginu valdininkų „nusižengimus“ su tuo, kaip pastarieji būtų vertinami verslo įmonėje.

  Daugelyje įmonių vadybininkai, važinėjantys tarnybiniais automobiliais, jais naudojasi ir po darbo, ir švenčių dienomis, ir savo žmonas, vaikus kur tik nori, ten ir vežioja. Žinoma, benziną savo tuomet pilasi.

  Aišku, jei tą žmoną nuolat piktybiškai vežiojo, tai kitas reikalas. Bet jei vieną kartą, vyrui išvykus, vairuotojas kilniaširdišikai pagelbėjo nabagėlei žmonai (gal tas vairuotojas artimas šeimos, o ypač žmonos draugas :) Ups, apie ką aš čia?), tai nematau čia baisaus kriminalo.

  Lygiai taip pat ir dėl laisvų dienų (grįžtant prie Aplinkos ministerijos atvejo). Normalioje įmonėje, esant ekstrinei situacijai, gali pasiprašyti laisvos dienos savo neatidėliotiniems asmeniniams reikalams tvarkyti. Ir ne jokių atostogų sąskaita, o tiesiog žmogiškai su viršininku susitarus.

  Valdininkai tokie pat žmonės, kaip ir mes. Ir jiems mašinos genda, vaikai serga, reikia dalyvauti laidotuvėse ir pan.

  Man tai čia grynas lietuviškas pavydas lenda – kodėl kažką vežioja su valdiška mašina, o manęs ne. Kodėl kažkam duoda laisvų dienų, o aš sėdžiu ir ariu.

  • Xerksas

   Pavyzdys iš manosios patirties.

   Vieną gražią dieną man nereikėjo važiuoti į valstybės tarnybą (visi išvarė į komandiruotę, o aš, šlangu apsimetęs, likau Lietuvoje), bet pamiršau apie tai įspėti garažą ir jie man, kaip visada, 7:30 mašiną prie durų padavė. Manoji tuometinė sugyventinė pačiu įžūliausiu būdu, man net nesakius (po teisybei, tai aš net iki galo atsibudęs nebuvau) nuėjo, įsisėdo ir nuvažiavo pas save į darbą.

   Sužinojau apie tai visiškai atsitiktinai po kelių mėnesių iš vairuotojo. Jo atsakymas į mano keiksmažodžių seriją buvo paprastas: „Oj, pone, jūsų draugė tokia nuostabi, be to, o kas čia tokio? Vis tiek iš garažo išvažiavau“.

 • Karvė

  Jei pakeliui, tai būtų nieko, bet čia ne pakeliui. Esmė, kad nesvarbu ar tai tušinukas už 20ct, ar kelionė į Afriką už 5000Lt, ar privatizuotos kompanijos akcijos už 50mln, tie pinigai ir tas turtas tau nepriklauso. Už savo darbą kiekvienas gauna atlyginimą kuris yra skirtas asmeniniams reikalams. Įmonės pinigai, kaip ir įmonė (ar tai privati kompanija ar valstybės institucija) priklauso kažkokiems savininkams (valstybės atveju žmonėms – bent jau taip naivuoliai mano) ir gali būti naudojami tik jų tikslais.

  Tokia yra kapitalizmo ir viso monetarizmo taisyklė. Jei yra turto – reikia jį valdyti ir kontroliuoti. Kita taisyklė – jei yra turto, jo labai norisi…

 • wice

  O tai zmonai kam vairuotojo telefonas buvo reikalingas, ar cia siaip labai draugiska seima?

  • Xerksas

   Tu man parodyk žmoną, kuri nežino savo vyro vairuotojo telefono :o) Nebent tai būtų BUVUSI žmona :o)))))

 • Rokas

  Arturai,

  idomumo delei, kada paskutini karta naudojotes miesto viesuoju transportu. Pvz troleibusu Vilniuje vykote i darba? Kada vel planuojat naudotis?

  • Mielas Rokai, šiaip važinėju automobiliu, nes labai susitaupo laikas (tiesa, suprantu, kad neekologiška). Tačiau viešuoju transportu kartas nuo karto pasinaudoju ir šiemet tai jau dariau ne kartą ir ne du. Ir be jokio baimės tai darysiu vėl esant reikalui. Tiesa, man patogiausia yra mašrutinis mikroautobusas…:)

 • gintaras.m

  Sūlyčiau visgi į tai žiūrėti liberaliau arba kūrybiškiau. Gal pasikartosiu, bet bendražmogiškieji principai turi būti aukščiau nei valdininko kaklaraištis. Pirmiausia tu esi šeimos galva, o po to tik valdininkas. Be to, jeigu matai, kad tavo artimui bėda, tėviški jausmai visados suveikia pirmiau nei pareiga valstybei ar įsipareigojimai jos iždui nešvaistyti. Tokie juk mes, paprasi žmonės iš to paties mokio. Jeigu aš savo artimą pavežu iki darbo ar darželio, tai pirmiausiai atlieku artimo meilės ritualą. Be to tas artimas žmogus irgi yra mokesčių mokėtojas, toks kaip aš.

  • Tokia teorija yra įmanoma bet ką pateisinti.. kyla tik klausimas, ar tai teisinga būtent tokiomis aplinkybėmis? :)

 • „5) Pasiimti laisvą dieną“ nėra būdas nuvažiuoti į darbą :)

 • Linas

  tema įdomi,todėl prisijungiu.Man asmeniškai nepatiko Jasaičio išvedžiojimai per TV.Vis tik manau,kad pradžiai gen.Stripeikai reikėjo padaryti pastabą arba įspėti,t.y.skirti mažiausią iš galimų nuobaudų,jeigu analogiškų ar panašių prasižengimų nebuvo praeityje.Toliau jis tikrai pagalvotų ar verta rizikuoti.Formavimas precedento,kad šio atvejo išviešinimas per žiniasklaidą,padengiant nuostolius,jau yra bausmė – mano manymu,nėra geriausias sprendimas.Ir nėra čia pagrindo teigti,kad suma atseit mažareikšmė.Kitam ir 1000 litų -juokas.Sprendžiant iš Jasaičio kalbos,komisijoje atsirado manančių,kad kalčiausias – vairuotojas;tai tik parodo,koks dar ilgas kelias laukia mūsų valstybės tarnautojų,siekiant atpratinti juos nuo asmeninių ir viešų interesų painiojimo.Blogai,kad šis įvykis atseit dėl savo mažareikšmiškumo,faktiškai liko neįvertintas.

 • o kaip dėl rytinės automobilių nuomos? X-) haha

 • 7 būdas paprašyti draugo, kad pavežtų :)