„Žurnalistika“ rinkimų naktį: jūs to nusipelnėte su kaupu

Jau kaip ir būtų laikas miegoti. Bet gavau iš E,Jakilaičio žinutę, kurioje parašyta: „Nieko tu jau nesuprasi“.

Todėl dar miegoti neisiu, nes noriu pasakyti, kad Edma teisus. Aš nesuprantu.

E.jakilaitis yra pats įtakingiausias Lietuvos žurnalistas. Neabejoju, kad jaučiate jo įtaką.

E.jakilaitis yra pats įtakingiausias Lietuvos žurnalistas. Neabejoju, kad jaučiate jo įtaką.

Aš nesuprantu, kaip kažkada turėjęs potencijos būti geriausiu Lietuvos žurnalistu ir dar tebeturintis potencijos būti geriausiu tiesioginių laidų vedėju E.Jakilaitis nusileidžia iki krūtų portalo ir Zeniaus lygio ir nebesugeba būti profesionalu tiesioginiame visuomeninės televizijos eteryje. Nors algą gauna iš mano ir jūsų kišenės. Jums tai, aišku, dzin, nes jūs labai turtingi ir kaip aviukai sutinkate mokėti kažkiek mln eurų kasmet už briedą, kurį jums stumia Siaur0 televizija, o man tai nelabai patinka, nes aš galvoju, kad mano pinigai galėtų būti išleisti geriau.  Bet Lietuvos valdovė Dalia, iš pradžių manęs paprašiusi padėti, vėliau perisgalvojo, o su Dalia nelabai pasiginčysi.

Bet grįžtant prie Edmos žinutės, tai pakartosiu, kad jis teisus. Nes aš tikrai nesuprantu, kaip turėjęs potenciją būti žurnalistu E.Jakilaitis LRT eteryje tampa klounu, kartojančiu Zeniaus nesąmones apie „iškovotus mandatus“ Seimo rinkimuose, kai suskaičiuota tik 20 proc. balsų ir beveik visi jie mažose kaimiškose apygardose.

Aš tikrai nesuprantu, kaip visuomeninės televizijos „žurnalistas“, kuriam aš ir jūs visi mokate paskolą už butą senamiestyje gali sau leisti nepažiūrėti į jau turimus VRK duomenis ir pranešti jums, kad Zenius, dalindamas mandatus, mala visišką šūdą. Aš suprantu Zenių, nes jam jau pensiją, bet negaliu suprasti Edmos, kuris dvi privačias televizijas iškeitė į tarnybinę algą iš Siauro. Gal A.Tapino pavyzdys įkvepia – užsidirbus iš LRT, gali įkurti savo dešrelių televiziją ir reklamuoti A.Zuoką?

Edmos nesuprantu. Todėl, kaip buvusiam kolegai parašiau žinutę, siūlydamas nebūti Siauro klounu. Edmos atsakymą jau pacitavau, tad suprantu, kad jis jau pasirinko.

Kadangi paminėjau A.Tapiną ir jo grill TV, tai noriu pasiūlyti jums visiems tą dešrelių televiziją paremti finansiškai. Nes niekur kitur jūs neišgirsite politologo A.Puklevičiaus minčių apie Seimo rinkimus ir niekur kitur M.Garbačiauskaitė-Budrienė jums nepapasakos apie Mokslo Tarybos projektus. Jokioje kitoje televizijoje jūs neišgirsite ir apie tai, kas laimi rinkimus Vilniuje, kai suskaičiuota kiek mažiau nei 10 proc. balsų. Bet grill TV jums tai praneš ir už tai verta mokėti. Bent jau vieną USD, kurio V.Mazuronis nenorėjo mokėti. Šioje vietoje aš su V.Mazuroniu solidarizuojuosi, nors šiaip tai man homofobai nepatinka.

Todėl aš ir nesuprantu, kaip atsitiko taip, kad Lietuvos žurnalistikos „žvaigždės“ tapo valinskais. Ta prasme klounais. Skirtumas tas, kad A.Valinskas grįžo atgal į cirką, o jakilaičiai, tapinai, garbačiauskaitės, laučiai ir visi kiti iki šiol vaidina žurnalistus.

Bet Ednai spaudžiu dešinę. Jis teisus. Aš nesuprantu ir tikriausiai jau nebesuprasiu.

Bet jūs tikriausiai suprasite. Nes jūs to nusipelnėte. Su kaupu.

P.S. Tai buvo neplanuotas įrašas, todėl atsiprašau už padrikas mintis.

(15 balsų, vidurkis: 3,60 iš 5)
Loading...