M.Garbačiauskaitės LRT atvažiavo į Visaginą: infantiliška mokslo sriuba, odė sovietijai ir Algirdui Mykolui

Dabartinės LRT generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės auklėtinis V.Saldžiūnas krūtų portale vis dar dusinasi ieškodamas sliekų apatinėje kūno dalyje ir bandydamas įrodyti, kad Rusija tuoj tuoj užpuls Lietuvą. Jis kovoja prieš propogandą ir specialiai jam krūtų portale buvo sukurta skiltis „Medijos karas propaganda“. Spėju, finansuojama mokesčių mokėtojų lėšomis.

Spėju, kad tos skilties kitais metais nebeliks, kaip ir neliks V.Saldžiūno, nes jis savo propagandinę misiją jau atliko ir krūtų portalas pinigus sėkmingai įsisavino.

Gali būti, kad naujoji LRT generalinė direktorė pasikvies V.Saldžiūną į LRT, kaip pasikvietė M.Jackevičių, kuris iš stiliaus žinovo LRT patapo politikos ekspertu. LRT tai būtų ne naujiena, nes kažkada A.Siaurusevičius pasikvietė A.Matonį vadovauti naujienų tarnybai.

V.Saldžiūnas LRT praverstų. Nes jis geresnis nei I.Končius, kuris veda laidą „Mokslo sriuba“.

Nėra toje laidoje nei mokslo, nei sriubos (bent jau tos, kuri būtų valgoma).

Tai laida, kurioje infantilus jaunuolis pirmą kartą savo gyvenime atvažiavo į jau nebeveikiančią Ignalinos atominę elektrinę ir susižavėjo ja stačiusiais uzbekų ir kazachų kareiviais bei skalbiamomis kojinėmis.

Tai laida, kurioje atvirai žavimasi okupuotai Lietiuvai primestu Černobylio tipo monstru, kuri kėlė ir iki šiol tebekelia grėsmę valstybei.

Infantilus jaunuolis žavisi moderniomis IAE sistemomis, barakais, kuriuose gyveno atsiųsti kolonistai ir „didvyriškomis“ statytojų pastangomis.

Reportažo vinis yra paskutinio LKP CK pirmojo sekretoriaus Algirdo Mykolo prisiminimai apie eglutę, kurią puošė radiacijos perspėjimo ženklais.

Bravo, Monika. Užskaitau. Geresnės sovietinės propagandos net prie Siauro nebuvo.

Nors nesistebiu. I.Končiaus infantilumas yra tiesiogiai proporcingas tavo, Monika, profesionalumui. Todėl pasikviesk V.Saldžiūną. Jis bent jau neatrodys taip juokingai, nes jam užteks savigarbos savo rašliavų vadinti „mokslu“.

Ir kaip, beje,  laiku, Monika, tavo krūtų portalas šiandien paskelbė Virglijaus Poderio komentarą apie tai, kodėl LRT būtinos permainos.

Ir kaip laiku tavo, Monika, buvę auklėtiniai tą komentarą nukišo ten, kur jo niekas nemato. Nes delfių skaitytojai nepratę mąstyti, tu Monika, juos taip išauklėjai.

Gal net gerai, kad Ž.Pečiulis pasirinko tave, Monika. Taip, LRT generalinė direktorė skamba išdidžiai ir alga gal kiek didesnė. Be to, tikriausiai turi tarnybinį automobilį, kaip Siauras. Bet, laimei, LRT žiūri gerokai mažiau nei skaito delfius. Ir I.Končiaus sovietinė propaganda pasieks tik tuos, kurių jau nebegalima pakeisti.

Ačiū, Pečiuli.

(10 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...