Yra vilties…

…Tikriausiai senstu:) (Šiandien krepšinio akštelėje tai dar kartą pajaučiau, bet užuot nusiminęs, išsikėliau tikslą, apie kurį kol kas papasakojau tik vienam Žmogui)

Bet perskaičiau interviu su keturiolikmete Jonavos moksleive ir kažkaip prašviesėjo.

Ta moksleivė, žinoma, jauna, naivi, daug ką mato rožinėmis spalvomis ir jai tikriausiai dar neteko susidurti su gyvenimo realybe (nedarbas, mažesnis atlyginimas, mažesnės pajamos, didesnis mokesčiai ir pan.)

Bet ji užaugs ir jei  liks Lietuvoje, gali pabandyti daug ką pakeisti.

Ji turi kelias labai svarbias savybes. 

Ji kelia tisklus, ji siekia juos įgyvendinti ir ji tiki, kad jai gali pasisekti.

Yra vilties.

(10 balsų, vidurkis: 3,80 iš 5)
Loading...
 • Puikus interviu. Tokių žmonių Lietuvos jaunimo tarpe yra tikrai ne vienas, galėtų ir dažniau jie (ir įvairios jaunimo organizacijos su įvairia savo veikla) patekti į žiniasklaidos akiratį.

  „Nenoriu, kad kada nors tektų gailėtis dėl kažko, ko nepadariau.“ Paprastai maksimalistams taip jau nutinka, jog, kad ir kiek daug padarę bebūtų, vis tiek jaučias tarsi kažką būtų praleidę, o alaus ir TV mėgėjai net nesusimąsto, jog jiems kažko galėtų gyvenime trūkti.

 • Sarunas Skyrius

  Artūrai, metate rūkyti? ;)

  • Šarūnai, ne, kodėl jūs vis norite, kad aš mesčiau?!! Krešinis rūkymui netrukdo:)

   O apie tikslą papasakosiu po kelerių metų – jei pavyks jį pasiekti.

   • samogitian

    gal tikslas – paugeti, kad galetumete zaisti centro pozicijoje? :)

   • lida

    Krešinys plaučiuose kerpšiniui netrukdo ?

 • Slyvanosis

  Nuostabi mergina. Iš tiesų ji žvelgia į gyvenimą kitokiu kampu negu aš. Labai originalus požiūris: „Žaviuosi visomis gerumo akcijomis, kuriose dalyvauja žymios Lietuvos asmenybės. Būdama tokia, norėčiau taip pat prie visų jų prisidėti…“ Neatsimenu, kada buvau teatre, nes visus pinigus išleidžiu maistui ir rūkalams, todėl dvasią papenėt nebelieka asignavimų. Yra vilties, kad Liuda greitai užaugs ir bus žymi Lietuvos asmenybė ir pakvies senolį Slyvanosį pasigrožėti „Shoping & fucking“…

 • Regis

  Ar žinot kodėl reikia remti motinas? Todėl, kad jos dirba eksportui..

  Ko gero po kokių 10 metų kai bus pribaigta (savų ir išorės jėgų pagalba) bet kokia pramonė Lietuvoje, geriausia eksporto prekė bus žmonės. Tik reikia sugalvoti kaip tą prekę apmokestint.

  Dėl šios panelės sunku ką ir prognozuoti. Sąžiningai pasakius netikiu, kad ji liks Lietuvoje. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad ji pamirš Lietuvą ir ji nebus naudinga Lietuvai.

  • Kęstutis

   O man atrodė, kad jau dabar geriausia prekė eksportui yra žmonės…

 • max

  šiaip pagalvojau, kad jei tokios gražios mintys būtų parašytos kokiame DELFYJE ar Lietrytyje, tai komentarai būtų – ji ne lietuvė, kažkokia Liuda , kažkokia … na patys suprantate ? Tuo ir malonu užeiti į Artūro blogą , kad bent jau čia gali pabendrauti su protingais žmonėmis.

  • Delfyje ar http://www.komjaunimotiesa.lt ?
   Tai neįmanoma, tie juk iš principo vengia spausdinti bent ką pozityvaus. Keliančius viltį ar optimizmą straipsnius panašu kad jiems yra uždraudę akcininkai.
   Tautybė, beje. labiausiai užkliūdavo „toliarantiškiems“ komentatoriams iš „toliarantiško jaunimo asociacijos“. Prisiminkime kaip jie vien dėl pavardės puolė kitą patriotę – savanorę Violetą Iljinych.

   • Kostas

    net nežinojau jog Komjaunimo tiesa ir svetainę turi :) Matau jie visai nebijo praeities. O šiaip tai sutinku su Grippen, skaityti ten nelabai ką yra. Tuo labiau apie racas.lt paminetas moksleives. Juk netilps straipsniai apie mūsų „žvaigždžių“ nusipirktą mašiną ar katiną :)

 • samogitian

  Saunuole mergaite. Tikejimas yra puikus dalykas.

 • Pingback: Citata #300 Komentatorius Regis apie Lietuvos moteris ir eksportą… | Artūras Račas()

 • Deividas

  Mano meilė, kiekvieną pertrauką stebiu ją.

 • Linas

  sutinku su nekuriais čia rašiusiais,kad būtent šiame bloge tenka pabendrauti su protingais žmonėmis.Kitur kažkaip žymiai dažnesni debilai ir proto buožgalviai.Alaus ir TV mėgėjai čia irgi apsilanko rečiau,negu galėtų.Sutinku su pagrindine mintim:nesinorėtų,kad kada nors tektų gailėtis dėl kažko,ko nepadariau:nedaėjau iki kiosko,nepratęsiau prenumeratos ar,už viską blogiau,neprabalsavau už tradicinius.