Citata #309 Jonas Jablonskis apie Lietuvos žurnalistikos ateitį

Manau, ateityje laukia kūrybingi ir talentingi žurnalistai, nes dabar tiems seniems žurnalistams jau yra ragas, grabas, mirtis, o jaunų, pilnų emocijų, entuziazmo žurnalistų laukia šviesi ateitis.

Žurnalistika kitaip

… Ne, nu pavarė…

Tai gal imtų ir pasakytų, kas tie „seni“ ir bent vieną iš tų, kurių „laukia šviesi ateitis“…

Kur tie „talentingi“ ir „kūrybingi“? Parodykit man juos

Pienburnis… ir dar su tokia pavarde…:)

Atsiprašau, bet pirmiausia, gal padaryk pats ką nors, o paskui jau kalbėk apie „šviesią ateitį“.

(30 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Na nejau nėra talentingų ir kūrybingų? Ar viskas visiškai juoda? Ateis karta ir nebekiš negatyvo :)) o tik gražius dalykus rodys.

 • Žvelgaitis

  pakankamai nesklandžiai savo minteles reiškiantis, save susireikšminantis visų iš eilės „mušimu“, tik pradedantis daryti savo klaidas jaunuolis, kuriam patekti į Artūro Račo tinklapį gal ir per ankstyva garbė

 • Ramybės. Laikas yra labai geras ir gydytojas, ir mokytojas.
  Yra marios puikių jaunų žmonių. Kaip ir puikių pagyvenusių. Vieni mano, kad pasaulis bus po jų kojomis. Kiti – kad pasaulis yra arba buvo po jų kojomis.
  O baigiame visi paprastai po kitų žmonių kojomis. Dažniausiai jie būna jaunesni už mus. Ir taip iš kartos į kartą.

 • dejavu

  Čia per daug optimistai žmonės :) Kol redaktoriais yra Valatkos tol žurnalistika Lietuvoje neegzistuoja

 • Aurelijau, aš nesijaudinu. Ir Tu teisus – aš net kontoroje matau žmonių, po kurių kojomis tikriausiai mielai atsidurčiau (po keliolikos metų:)

  Tačiau mane nervina pienburniai, kurie nieko gyvenime nėra pasiekę ir kalba apie „šviesią ateitį“.

  Dėjau aš ant jų, nepaisant jų amžiaus ir pavardžių. Kol jie savo darbu neįrodys, kad yra geresni už mane ir manęs nesumindys.

  • Matai, vienas dalykas, kurį supratau – laikas per brangus, kad jį investuotume net ir į mąstymą apie visokius niekus.
   Kai tik mes skiriame savo laiką galvoti apie ką nors – nesvarbu su neigiamu ar teigiamu ženklu – mes maitiname tai, apie ką galvojame. Taigi geriau maitinti tai, kas verta maitinimo.

   • Aurelijau, visada pavydėjau tau ramybės… ir to požiūrio, kad galima mokytis kalbų, kai kiti žaidžia futbolą kieme… Ech, o aš iki šiol žaidžiu krepšinį ir esu cholerikas. Bet laiko man negaila, nes gyvensiu ilgai ir bandysiu įrodinėti, kad žodžiai mažiau vertesni už veiksmus.

    • na, tiesą sakant, pirmąjį dantį (ne pienišką) savo gyvenime praradau, kai stovėjau vartuose, ėmiau kamuolį, o goželis iš c klasės į jį spyrė.
     :)

    • Spectre

     Tu nežinai kiek tu gyvensi. Gal rytoj jau kojas teks pakratyt.

  • Kai kam toks pyktis gali atrodyti kaip isminties stokos zenklas :)

  • stebetojas

   Piktas Račas kaip velnias. Ir tas pyktis laikas nuo laiko pasipila labai nemaloniai… O aš apsilankydavau jo bloge, nes iš TV jį vertinau kaip pozityvą – žmogų, kuris turi ką pasakyti. pasirodo – bambeklis gavęs įtakos ir tiek.

   o už tokius argumentus „nuveik pirma kažką“, „su tokia pavarde“, „įrodyk darbais“, arba „dėjau(!) nes dar man neįrodei“ – tai čia visai neviltis suima. BNS vadovas. Cirkas, 7 mastymo, demokratijos, žmogiškumo, tolerancijos klaidos viename įraše.

   • mielas stebėtojau, tamsta teisus, aš kartais būnu piktas. Ir manau, kad tai visai žmogiška savybė. Nes tie, kurie niekada nebūna pikti ir savo pykčio niekaip neišreiškia yra arba prisitaikėliai, arba bejausmiai.

    Ir, beje, mąstymo rašoma su „Ą“.

    • stebetojas

     A.Račas prieš „desėtką“ metų man labiau patiko..

     Gal čia blogo įtaka, naujų technologijų, asmeniškumai, daugiau detalių – ir žiūri visai kitas žmogus.

     Kad jaunimas progresuotų, galima mokytis iš „senių“ klaidų. Kadangi apie šitas „senių“ klaidas pas mus niekas-niekada nekalba, tai jaunimas pats jas „išradinėja“. Tikrai nežinau šitos virtuvės, bet artimiausiu metu jos pažinti ir nenusimato (tema tabu. varnas varnui akies nekerta ir pan.). O tokiu dialogu kaip šis, tikrai kokybės nekuriate. Demagogijas ir paikus apsižodžiavimus galbūt.

 • Nova

  Kaip čia man paprasčiau pasakyt, kad neduok diev…Račas neįsižeistų.Misliju.
  Savaitė atgal kažką panašaus sakiau…buvo purslų
  Aš tikrai nežinau kas ta žurnalistika, bet tokia kokia ji yra man nepatinka. Ji nagrinėja praeitį, o reikia ateities. Ateities ji nemato.Aš ir neskaitau…praeities.
  Skaitysiu tik tai, kur kalbama apie ateitį…nesvarbu kokią.

 • Auksinis kardas

  Laisva siela yra gerai. Seniai užsilenks pirmiau – faktas. Jų sukompromituotos rutinos pasmerktos jaunam laužymui. Betrūko, kad žalias jaunimas nekalbėtų apie šviesią ateitį?!!

 • Ech, o aš visų pirma atkreipiau dėmesį į tai, kad vaikinas prioritetą skiria pozityvui, ne negatyvui.

  • Ligita, tas vaikinas, mano supratimu, nežino skirtumo tarp pozityvo ir negatyvo, nes pats nieko nepačiupinėjo. Galbūt klystu, bet man taip atrodo.

  • Neabejotinai Ligita ir yra viena iš tų jaunųjų žurnalisčių, kurios suries senius į ragą :)

 • Nova

  Jei gali neskaityt, neskaityk. principas kuriuo vadovaujuos. kartais negaliu, bet kaip ir per prievartą ar iš įpratimo. Bet gi ne to norisi.

  Trumpiau tariant primk Artūrai kaip savaime suprantamą dalyką. Kita vertus, o gal reikia pagalvoti, susimastyti, pagerti keletą dienų…persikeisti.
  o šiaip aš dirbu su jaunimu gero tarp jų lyg ir nedaug…nors gal tik taip atrodo

  • Auksinis kardas

   O vyresnių, kuriuos galėtume pavadinti gerais žmonėmis, ar daugėjo?

 • lv

  Ar tik tinklaraščio autorius nepasijuto tas senis (visai nesenas įrašas „Yra vilties…“)…? :-)
  Antraip nėra dėl ko nei įsižeisti, juoba neverta imtis domėn tokių varliūkiškų svaičiojimų…

 • nerijus

  Pridurčiau:
  ne tik pavardė bet ir vardas, ir pavardė…

 • lida

  Amžina kartų problema. Seniai visad manė esantys nepakeičiami, o jaunimą laikė savo sukurto įsivaizduojamo gėrio griovėju. Bet gyvenimo realybė kitokia. Jaunimas pakeitęs senius išjuokia jų primityvius pasiekimus. Parodykit man mažus einšteinus, čerčilius ar bent jasikevičius su račais. Visai gali būti, jie kol kas domisi istorija arba chemija.

 • WU

  Sveikintinas, J. Jablonskio požiūris. Aišku, požiūris dar ne viskas, bet.. Gali būti gera pradžia.. Matosi, kad seniai šiek tiek išgąsdinti ir susirūpinę, priešingu atveju šio įrašo net nebūtų buvę :)

 • Smilga

  Hm, be reikalo čia taip susinervinta…, aš irgi visų pirma atkreipiau dėmesį į – „siekį pozityvo“. Kai kur, leksikonas nelabai etiškas, bet kadangi tai dviejų jaunuolių (Jūratės ir Jablonskio) pasiplepėjimas-interviu, tai taip ir gavosi truputį „lengvabūdiškai“…. Galbūt, jeigu interviu būtų ėmęs koks solidus žurnalistas, šis jaunuolis nebūtų drįsęs apie „ragus“ kalbėti…

 • Labiausiai mane pralinksmino nuoširdi gerbiamo Artūro reakcija į šį vaikišką Ablačinskaitės ir jos draugų žaidimą „žurnalistais“…

  Užskaitome jai didelį pliusą, jei sugebėjo sukelti emocijas tokiam, khm, nemenkam žurnalistikos atstovui, kaip A.Račas.

  Įdomu, kad gerbiamam Artūrui pagrinde užkliuvo netgi ne tai, ką tas savimi akivaizdžiai besigėrintis vyrukas pasakė – o ničnieko protingo, jis, deja, nepasakė, bet tai, kad tas Jonukas lyg ir nenusipelnė teisės išsakyti savo nuomonės:

  Pienburnis… ir dar su tokia pavarde…:)

  Atsiprašau, bet pirmiausia, gal padaryk pats ką nors, o paskui jau kalbėk apie “šviesią ateitį”.

  Gyvename laisvoje šalyje, kurioje kiekvienas gali turėti ir laisvai reikšti nuomonę apie viską.

  Kitas dalykas, ko ta nuomonė yra verta?

  Turint omenyje, kad pagal siužeto aprašymą tas vyrukas tėra Vokiečių gatvėje ant suolelio dykinėjantis praeivis, o ne koks žurnalistas ar žiniasklaidos ekspertas, man, kaip žiūrovui kur kas svarbiau – ar jis pasakė ką nors, vertą bent 20 sekundžių dėmesio?

  Mano supratimu – ničnieko.Nutaisęs protingą veido išraišką jis pripliauškė kažkokių akivaizdžių blėnių ir banalybių.

  Būtent tame aš ir matau tos ateinančios kartos – ne tik žurnalistų – bėdą.

  Jie puikiai sugeba gražiai atrodyti TV ekrane bei sklandžiai ir lyg ir protingai kalbėti banalybėmis ir skambiais žodžiais. Bet paprašyk jų savarankiškai pagrįsti savo žodžius – ir susidursi su negebėjimo problema.

  Todėl gerb.Artūro reikalavimas tipiškam tos kartos atstovui, kad jis:

  ..imtų ir pasakytų, kas tie “seni” ir bent vieną iš tų, kurių “laukia šviesi ateitis”…

  Kur tie “talentingi” ir “kūrybingi”? Parodykit man juos

  …yra pastarajam neįkandamas dalykas.

  Bet ateities žurnalistikoje tokių gebėjimų gal ir nereikės – pakaks gerai atrodyti ir sklandžiai pliaukšti niekus.

  Nes įrodinėjimai ir diskusijos išnyks, kaip žanras.

  • max

   10 balų , pritariu

 • Lietuviai labai univeralūs. Gali būti krepšinio treneriais, žiniasklaidos ekspertais ar dar kuo tik nori. Tik duok pasisakyti.
  Tačiau nereikia vertinti taip piktai. Geriau, kai jaunas žmogus bent jau neigiamai žiūri į žiniasklaidą ar „senius žurnalistus“, negu visai atsiriboja nuo medijų.
  O pastarasis dalykas vyksta gan dažnai. Juk daug geriau, kai nepasitikima nė vienu žurnalistu, o ne kai leidžia „Respublikai“ plauti smegenis.

  • max

   … ir ne tik Respublikai

 • J.naivusis

  Bėda ne tame jauniklyje. Jaunimas visada arogantiškai tiki, kad ateitis tik jų (ir tas yra tiesa) bei, kad jie dar parodys savo talentus.
  Nieko naujo, tai vyksta gal nuo Egipto laikų.

  Prieš kurį laiką A.Račas – kaip ten bebūtų- žurnalistikos grandas paniekinamai atsiliepė apie Krivicko ir panašių žurnalistų TV laidas, be jokių paaiškinimų: nežiūriu, tai jokia tiriamoji žurnalistika.
  O juk tos laidos formuoja visuomenės opiniją.

  Vietoj to, kad auklėti geltonsnapį, kuriam iš tikrųjų viskas ateityje, derėtų pataršyti kokį Krivicką ar Rūtą.

  Kad kiekvienam pabažnam būtų aiškiau.

  • lida

   Iš esmės su viskuo sutinku išskyrus „…tai vyksta gal nuo Egipto laikų“. Tik ? :)

 • max

  na atvirai pasakius, tai ir dabar užeik į betkokią redakciją ir pamatysi, kad 99 % sėdi berniukai ir mergaitės iki 25 metų ir rašo/kuria tai ir taip , ką jiems pasako tas 1 % – prakutęs dėdė – choziainas (ryžas ar su ūsais). Nes šis jaunimėlis , kuris, Jono Jablonskio supratimu visas išilgai ir skersai talentingas, neturi nieko išskyrus paimtas ir negrąžintas paskolas. Todėl jie rašys tai , ką jiems nurodys, arba nerašys nieko (nebent ant tvorų). Liūdnos perspektyvos

  • lida

   Va tas „prakutęs dėdė – choziainas (ryžas ar su ūsais)“, kuris sako, apie ką jaunimėliui „kurti“ ir yra iš tų senų žurnalistų apie kuriuos kalbėjo J.J. :)

 • Roco

  Gerbiamas ponas Račas labai užsigavo nes tasai rankomis skesčiojantis kvailiukas palietė senąją žurnalistų kartą aišku akivaizdžiai nusikalbėjo. Kol nepažiūrėjau to interviu maniau čia kažkas rimtesnio bus, bet … nelabai suprantu kodėl reikia taip smarkiai reaguoti į eilinio gatvėje sutikto jaunuolio pasisakymą, kuris kalba lyg žolės parūkęs… Tuomet siūlau pradėti komentuoti Juro Jankevičiaus laidelės „Klausimėlis“ pašnekovų pasisakymus :)

 • Slyvanosis

  Ajyzau, penkių litų banknoto herojus suerzino žiniasklaidos grandą. Ale hipiška Žurnalistikakitaip.lt dar neišsilukšteno iš embrioniško kiauto, todėl pionieriški pagrūmojimai „seniems žurnalistams“ įstatyti ragus mane pralinksmino. Artūrai, ar jums neatrodo, kad tezė „ateityje laukia kūrybingi ir talentingi žurnalistai“ dvelkia neraštingumu, „valdišku“ stiliumi. Mano lietuvių kalbos mokytoja a.a. Adolfina Montvydaitė už tokį rašinį būtų suraičiusi dvejetą. Jonukas, sprendžiant iš leksikos, labiau domisi fotografija (pozityvas, negatyvas), negu gimtaja kalba. Palinkėkim vaikinui sklandžiai reikšti mintis nesinaudojant žargonu. Tuomet, tikėtina, jauno, pilno emocijų, entuziazmo Jonuko laukia šviesi ateitis žurnalistikoje.

  • mielas Slyvanosi, prisijungiu prie jūsų palinkėjimų. Ir šviesa. ir tiesa Jonuką telydi.

  • Auksinis kardas

   Adolfina Montvydaitė, teesie jai dangus, bus pagailėjusi dvejetų, mokydama rašyti gimtąja kalba.

   Visiems nutinka, bet omeny turėti – verta.

 • O aš sutinku. Iš dalies.

  Kažkada teko daryti interviu su R.Valatka apie spaudos laisvę A.Kubiliaus Vyriausybės fone. Tada lryto redaktorius sakė, kad jo nuomone, žurnalistika yra jaunų žmonių užsiėmimas. O patyrę, vyresnio amžiaus žurnalistai tampa redaktorias ir pan.

  Beje, gerbiamas Artūrai, Jūsų pavyzdys lyg ir rodo tą patį:)

 • Donatas

  Artūrai, be reikalo pykstate ant jaunimo, nes jus juk esate dar nesenas žurnalistas ir jūsų, kaip jauno ir pilno emocijų, dar laukia šviesi ateitis :)
  o jei rimčiau, tai šita problema, kai jaunimas ne darbais, o-bet-tačiau intrigomis bando išsikovoti profesinę vietą po saule, yra ne tik žurnalistikoje tarp žurnalistų, patikėkit… ir labiausiai tai matyti tarp tų, kurių brendimo ir asmenybės susiformavimo laikotarpis buvo 1990-1996-ieji…

 • Arturas

  Restorane padavėjas klientui: nedrįsk kritikuoti mūsų omleto, kol pats geresnio neiškepei.

  Tas reiškinys taip ir vadinasi – omleto sindromas.

  • Gautusi, kad omletus gali kritikuoti tik tie, kurie gerai moka kepti:)

  • Donatas

   perfrafuojant būtų – nedrįsk kritikuoti prokuratūros darbo, kol pats nepadirbai prokuroru, nedrįsk kritikuoti neavykusios šukuosenos, kol pats nepadirbai kirpėju, nedrįsk kritikuoti seimo, vyriausybės, prezidento, kol pats nepabuvai politiku seime, vyriausybėje ar nebuvai prezidentu, nedrįsk kritikuoti kokios nors šalies diktatoriaus, kol pats nebusi pabuvęs tokiu :) ir t.t. ir t.t. ir t.t…
   ir tai vadinasi omleto sindromu?

   • Mūsų kepama kiaušinienė įgauna policinės valstybės ataskonį

   • Arturas

    Aha. O jeigu tau omletas neskanus – reiškia neturi jokio supratimo apie maistą.

    • Donatas

     pagalvojau, jei omletas neskanus ir negali jo kritikuoti (nes ne pats jį kepei), tai gali už jį ir nemokėti – juk padavėjas pats jo nevalgė, tad pykti, kad pinigų negavo, neturėtų, o jei pyktų, tai parodytų, kad neturi jokio supratimo apie pinigų mokėjimą… :)

  • lida

   Regis nė vienas čia pasisakiusių į „Arturo“ komentarą taip ir nesuprato ironijos Artūro atžvilgiu.

 • Kęstutis

  Man kažkaip visada atrodė atvirkščiai nei Jablonskiui, jog jauni žurnalistai nors yra kūrybingi, tačiau nelabai sugeba savo kūrybą pateikti. Dažnai jie perspaudžia temą arba tiesiog vaikosi paprasto skaitomumo. Panašiai kaip prieš paplintant blogams socialiniuose tinklapiuose buvo teikiamos raštliavos jų pačių vadinamos „poezija“. Vyresnio žurnalisto brandesnis raštas ir kalba, todėl įdomiau skaityti.
  Aišku visada reikia mokėti atsirinkti tarp subjektyvaus ir objektyvaus straipsnių.

 • jurkis

  Jazau, iš antraštės pagalvojau, kad kalbama apie TĄ Joną Jablonskį :). Nors pirmas įtarimas kilo skaitant citatą „ragas,…“. TAS taip negalėjo kalbėti :).
  O parašymas apie tai, kad nesukūrei operos, nekritikuok Verdžio, nesukūrei automobilio – nekritikuok Henrio Fordo, nesukūrei Windows – nekritikuok Bilo Geitso.

 • Aš irgi taip galėčiau pakalbėti, kaip Jonas. Ir kur kas geriau, esant įkvėpimui :)

 • Aš kažkaip manau, kad Jonas turėjo omenyje tuos dabartinius tinklaraštininkus kurie viską daro laisvai, savo iniciatyva, negaudami atlyginimų ir neribojami redakcijos politikos.
  Nesutinku su juo 100% ir tikrai nepritariu, kad senajai kartai jau galas, dabartinė žurnalistų karta dar gali labai daug padaryti, nes protingų žmonių ten pilna.

 • max

  man tai labai patinka tas lietuviškų žurnalistų (ir jaunų , ir senų) nuolat vartojamas štampas – „ar ministras padarė VISKĄ , kad…?“ , arba“ ministerija NEVISKĄ PADARĖ, kad…“. Niekur kitur neteko tokių marazmų skaityti/girdėti , tik Lietuvoje. Čia toks grynai lietuviškos žiniasklaidos perliukas. Ir kaip gali atsakyti į tokį klausimą? Kur ta riba tarp VISKO ir NEVISKO ?

 • A.G.

  Pirmiausiai, kas yra senas.
  Kaip kažkada girdėjau, kaip pagyvenęs žmogelis gyrėsi, kai chirurgas pagyrė sveikatą (kad širdis, kraujagyslės ir visa kita, kaip jaunuolio),atseit, o šiandieninio jaunuolio neretai, -kaip senio pirdylos kokio.
  Matomai tas pats ir čia.
  Juk tuoj po 1990 m., skelbimai rėkte rėkė – į darbą priimame tik dvidešimtmečius… kai atsikando, – trisdešimtmečius… (kur tos firmos šiandien – išgaravo). Dabar girdisi, kad rimtos įstaigos ieško patyrusių pensijinio amžiaus asų (pats to savo akimis nemačiau – iš kito girdėjau tik).
  Tik pats susidūriau, kad Vakaruose rimtuose forumuose jaunimo beveik nebūna. Iki tam tikro laiptelio neužkopsi ten nei giminių nei pinigų pagalba, o ir laiptelių neperšoksi, kaip Lietuvoje.
  Dėl kiekvieno laiptelio keturis turi „nukauti“, – būti patikrintas, tame tarpe ir… valdžia ir pinigais.
  Juk žinant kokius jaunuolius gauna šiandien Lietuvos universitetai iš mokyklų (o tai nenuginčijamas faktas) ir kaip ten po to universitetuose mokymai vyksta – Lietuva praktiškai palikta be universitetinio išsilavinimo darbuotojų. Tai taip pat faktas. Ir tai juk jau ir škandalas. To Lietuvoje jau nebuvo bent kelis dešimtmečius.
  Yra išimčių – niekas nesako.
  Išvada: pritariu blogo šeiminikui. Darbai turi kalbėti, o ne liežuvis (net ir PR’o įmonėje).

 • samogitian

  “Matai, vienas dalykas, kurį supratau – laikas per brangus, kad jį investuotume net ir į mąstymą apie visokius niekus.
  Kai tik mes skiriame savo laiką galvoti apie ką nors – nesvarbu su neigiamu ar teigiamu ženklu – mes maitiname tai, apie ką galvojame. Taigi geriau maitinti tai, kas verta maitinimo“. Geriausia, mano nuomone, is viso, kas cia parasyta. Einu Katkeviciaus skaityt, jeigu cia tas pats Aurelijus.

 • uo
 • gerbejas

  Skaitau, ir ka?
  Sunku patikieti kad kazkoks vaikigalis is gatves issakes savo nuomone apie siandienine zinsklaida sugebejo taip isiutinti Raca.
  Ipac patiko Jo fraze „Dėjau aš ant jų, nepaisant jų amžiaus ir pavardžių.“
  10 balu Racui.

 • Andrius

  Pone A.Račai. negaliu nesutikti su tokiu pienburnio įvertinimu. bet tuo pačiu siūlau apsidairyti ir savo ūkyje. BNS akivaizdžiai meluoja reklamuodama vienas žiniasklaidos priemones ir nutylėdama kitas. reikia pavyzdžių? BNS žinia šeštadienį (19.17 val.) remiasi žiniasklaida, cituoja portala lrytas. Ir ka matome? lrytas tą žinią įsidėjo tik 21.45 val. kaip BNS galėjo numatyti, ką portalas parašys? ieškome atsakymo ir randame. 15min.lt apie mirusią nuo gripo komplikacijų moterį pranešė 17.58 val. akivaizdu, kur nusirase BNS. tiesiog apmaudu, kad jūsų vadovaujama agentūra jau ne pirmą kartą sumala tokį sh… tad ir jūsų bloge skleidžiama nuomenė apie žiniasklaidą ir pan. manęs jau nebeįtikina. ačiū už dėmesį

  • Auksinis kardas

   Tipiškas sąmokslo teorijos recidyvas. Visiškai normalu, kad apžvelgiant žiniasklaidą pirmas naujienos paminėjimas gali būti pastebėtas vienoje, o ne kitoje priemonėje, nors pastarojoje jis atsirado kiek anksčiau. Kol visų priemonių naujienos nesirikiuoja vienoje sekimo eilutėje, tokie persimetimai net nelaikytini klaida, o tiesiog turimo chaoso apdorojimo paklaida.

   Įdomu, kad būtent BNS tenka nuoseklaus rikiavimo, rūšiavimo, sutvarkymo ir pateikimo vaidmuo – chaoso apdorojimo produktai.

 • Mielas Andriau, šiaip jau atsižvelgdamas į tamstos toną ir rašymo stilių, galėčiau tamstai iš viso neatsakinėti. Bet žinau, kad gali atsirasti dundukų, kurie tamstos sapaliones gali priimti už gryną pinigą, tad tenka nurodyti, jog nepaisant to, kad prie lryto pranešimo nurodytas laikas yra 21.45, komentarų laikas aiškiai rodo (http://www.lrytas.lt/?id=12594270411258651758&view=9&p=8), kad pranešimas atsirado prieš 18.50. Vėlesnis laikas, matyt, yra todėl, kad tada buvo įdėta video medžiaga.

  Žinoma, mūsų klaida buvo, kad nepastebėjome, jog ta žinia anksčiau buvo 15min.lt, tačiau geriau klysti nei būti tokiu dunduku kaip tamsta.

  Ir, žinote, dėl ko labiausiai apmaudu: spėju, kad dirbate žiniasklaidoje…

 • Kur aš jį mačiau (skaičiau)?

  Artūras:“būti tokiu dunduku“
  Rimvydas: “ frajerių ir dundukų prieglauda“
  Virgis:“kriminalinis žargonas – „dundukai“ ir „frajeriai“, ačiū, tai padėjo apsispręsti“
  Išėdėt Virgį Artūrai…:))

 • laura

  Ir žurnalistai yra mūsų visuomenės dalis, kokia visuomenė, tokia ir žurnalistika, nors, gal yra išimčių, manau žurnalistas- kaip kareivis, gal žvalgas, gal pėstininkas, toks, kurio abu smegenų pusrutuliai dirba šimtu procentų pajėgumu, turintis misiją. O tokie peizalai, kaip mažo vaikiuko, o gal dvidešimtmečio seiliojimasis…Kiek mes čia „laisvi“…

 • Pingback: Žiniasklaidos apžvalga su Hare Krishna()