Vilniuje metai skaičiuojami kitaip?

Važiuoju šiandien ir matau – priekyje troleibusas, o ant jo užrašas:

Mikas Petrauskas, pirmosios lietuvių operos „Birutė“ (kuriai šįmet sukanka lygiai šimtas metų) autorius.

Pasimetu…

…Šiandien 2009 vasaris, o „Birutė“ pirmą kartą buvo parodyta 1906-ųjų lapkritį.

Po to dar pagalvojau – idėja buvo gera, tačiau dabar jau juokinga, jei ne graudu.

Lygiai taip pat, kaip ir iki šiol Vilniuje važinėjantys autobusai su užrašu „Būkime europiečiai“…

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Audrius

  Lipdukus nuplėšti irgi kainuoja, o kas dabar turi pinigų?

 • mdxacuk

  „…idėja buvo gera…“ – gera KAM? Kiek prisimenu, vieno tokio troleibuso dekoravimas kainavo ar ne 20 000 Lt. Ne vien paveiksliukai, suprantama, bet kartu su garso įranga, etc. Gerumas, ko gero, susiveda į kainos/savikainos santykį. Pagal stilių idėja labai panaši į oranžinių dviračių, kartoninių policininkų (po 7 000 Lt, jei neklystu), VEKS fejerverkų, Meko fliuksusų, gugenheimų, nemokamų vandens parkų vaikams, „Siemens“ renginių už valdiškus pinigus ir kitus gerus darbus, už kuriuos teisiama.

 • mdxacuk

  Tarp kitko, neseniai šmėkštelėjo pranešimas, kad idėja planuojama tęsti, tai bus galima sumokėti ir už lipdukų nuplėšimą, ir už naujų užklijavimą. Bet, ko gero, kažkas išsigando.

 • Regis

  Nebus taip:

  Vilnius – Europos kultūros sostinė.. Hmmm… jau 2011-ieji, o mes vis dar Europos kultūros sostinė.. p.s. nors niekada ja ir nebuvom…

 • Pamąstymas

  Vilniuje ir daugiau keistų dalykų dedasi: pasiekė žinia, kad štai p. Paleckis jau kelios savaitės „darbuojasi“ prie statybų reikalų, ir ne bet kokių: specialiai jam sukurtas SĮ UAB Vilniaus Kapitalinė Statyba Direktoriaus patarėjo postas, paskirtas kabinetas, skaičiuojamas atlyginimas. Nors darbe jis nesirodo:)
  Būtų gal ir vis tiek, juk negaila gerb. Tarybos nariui ir Fronto aktyvistui tų varganų 5-6tLTL / mėn. Bet kodėl mes turim už tai mokėti?

 • Hmm… Tuos trulikus su Europiečiais reiktų palikt. Tegu važinėja ir primena. Tai kad esam ES nariai, ar georafinis josios centras dar nereiškia, kad esam europiečiai :)

 • Man tai, tiesą sakant, mintis apklijuoti troleibusus informacija apie žymius, nusipelniusius žmones keistoka… Gi neįkiši į galvą per prievartą žmogui to, ko jis nenori atsiminti. Nebent čia pasąmonėj užsifiksuoja ištisai bematant tą patį:O

 • Yra dar troleibusas „Mes pirmi ir krepšinyje“. Šiemet gal vėl taps teisingas :)