Viešieji ryšiai: kur dingo G.W.Bushas?

Iš birželio 27 dienos G.Kirkilo interviu „Lietuvos rytui“:

– Liepos pradžioje vykstate į JAV, kur tuo metu bus švenčiama Nepriklausomybės diena. Kuo nusipelnėte tokio išskirtinio dėmesio?
– Šis vizitas planuojamas labai seniai. Susitiksiu ir su JAV prezidentu George’u W.Bushu.
Viena temų – bevizis režimas Lietuvos piliečiams.
Taip pat numatyti pokalbiai su didelių korporacijų vadovais, kuriuos galėtų dominti atominės elektrinės ir kiti išskirtiniai projektai Lietuvoje.

Iš birželio 27 dienos Vyriausybės spaudos tarnybos pranešimo:

Šį sekmadienį, birželio 29 d. Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas vyks darbo vizito į Jungtines Amerikos Valstijas. Premjeras lankysis Niujorke, Vašingtone ir San Franciske.
Planuojamuose Ministro Pirmininko susitikimuose su JAV Viceprezidentu Dick Cheaney, Valstybės sekretore Condoleezza Rice, Gynybos sekretoriumi Robert Gates numatoma aptarti dvišalio bendradarbiavimo plėtrą, pasikeisti nuomonėmis aktualiais tarptautinės politikos klausimais.
Vizito programoje numatyti Ministro Pirmininko susitikimai su Lietuvių bendruomenės JAV, Tautos fondo ir kitų lietuvių organizacijų atstovais. Vizito metu Lietuvos Premjeras skaitys paskaitą Strateginių ir tarptautinių studijų centre (CSIS) ir susitiks šio centro moksliniu bendradarbiu, buvusiu Prezidento patarėju nacionalinio saugumo klausimais Zbigniew Brzezinski.
Premjeras vizito Jungtinėse Valstijose metu numato susitikti su Amerikos žydų komiteto atstovais ir apsilankyti Žydų kultūros tyrimų (YIVO) institute, kuriame saugomas ir Lietuvos žydų kultūrinis palikimas.
Ministras Pirmininkas ir jo vadovaujama delegacija taip pat lankysis kompanijų „General Electric“ ir ,,Westinghouse“ būstinėse Vašingtone ir ,,CISCO Systems Inc.“ San Franciske, dalyvaus apskrito stalo susitikime su Amerikos lietuvių ekonominės plėtros patarėjų taryba (ALEDAC), Lietuvos garbės konsulais ir JAV verslininkais, skirtame verslo galimybių Lietuvoje aptarimui.

(4 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...