„Velnio advokatai“ – konkurencija Peliukams?

…Vakar visai netyčia Delfi užtikau „Velnio advokatus“ – Olegą Lapiną ir Audrių Lelkaitį…

Man patiko.

Ypač apie bankinkus ir nepakeičiamą Valdovą

Pasirodo, humoras gali būti ir toks… Ir ne vien apie „antrą galą“…

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Arūnas

  Geriau jau vėliau, negu niekad, ponas Račai. Džiaugiuosi, kad atradote Olegą Lapiną ir Audrių Lelkaitį, nors… vien jau man „sėdint“ šiame bloge (o aš esu dar visai šviežias „sėdėtojas“) Olegas ir Audrius buvo paminėti bent tris kartus.
  P.S. Trumpa info tiems, kas džiaugėsi, kad „RUSO“ sugebėjome neprileisti „prie vamzdžio“. Deja, bet kas toliau „sėdės prie vamzdžio“ sprendžia jau ne Lietuvos Vyriausybė (10 proc. akcijų), o lenkai. Taigi, tokios tokelės, gerbiamieji, tokios tokelės… O „RUSAS“ braunasi prie vamzdžio. Gal kas nors man gali atsakyti kokią situaciją turėsime ryt, arba poryt?…
  Štai ir pati info:
  „Rusijos naftos kompanijos „LUKoil“ ir „Transneft“ kreipėsi į Lenkijos naftos koncerną „PKN Orlen“ su pasiūlymu nupirkti Lenkijos bendrovei priklausančias Lietuvos naftos perdirbimo gamyklos „Mažeikių nafta“ akcijas, praneša Lenkijos dienraštis „Rzeczpospolita“(Reuters-ELTA ir lrytas.lt inf. 2009-04-07 11:18 straipsnis – „Rzeczpospolita“: „LUKoil“ ir „Transneft“ nori pirkti „Mažeikių naftą“).

 • Arūnas

  Jei jau užsiimu „Lietuvos Ryto“ „reklama“, tai pasiūlyčiau paskaityti straipsnį „Kaltieji vis dar ieško kaltesnių už save“ (Valdas KVEDARAS („Lietuvos rytas“)2009-04-07 11:27).
  P.S. Jei dar kas nors bandysite mane įtikinti, kad politikai atsako už savo žodžius – sunkoka jums bus tai padaryti, netgi labai labai sudėtinga…

 • Tik galėtų Audrius vis dėlto išlaikyti rimtą veidą iki galo.
  O, beje, ar būna buvusių žurnalistų?

  O šitą humorą Tu esi matęs?

 • Valentinas

  Nustebino Olego humoro jausmas ;)

 • R.Medinis

  „Velnio advokatų“ humoras, man asmeniškai geresnis už peliukų, toks subtilesnis. Peliukai nukenčia norėdami prajuokinti kuo platesnę auditoriją, todėl kokybė krenta.

  • Simas

   Mano nuomone, peliuku „humoras“ yra kuriamas su tikslu itakoti visuomenes nuomone (pasiziurekite kas kalbama apie vienus ar kitus politikus, zvaigzdes – apie juos susidaro nuomone ne is ziniu, o is peliuku, dviraciu ir kakadu…), Olegas su Andriumi tai labai gerai pasiepia. Ne visi supras ta subtilu jumora, kuri, beje, panaudojo ir Vaisnoras, kalbedamas apie Nijole Pareigyte…

 • Donatas

  O peliukai skelia humorą apie ‘antrą galą’? Ar čia Artūras dar vis bando distanciniu būdu įkirsti Modestui už pareigytę?
  Šiaip geras humoras yra visada geras, gal net ir apie ‘antrą galą’. O lėkštai pokštauti gali net ir ne apie galus, vis tiek bus lėkšta, čia daugiau priklauso nuo pokštautojo ir kokiai auditorijai jis taiko savo pokštus…
  O Lapinas su Lelkaičiu gerai skelia – ramiai, bet su užtaisu :)

 • Musė

  Nerealūs! O. Lapinas visad toks solidus ir rimtas dėdė atrodė, o va koks šelmis išties :) A. Lelkaitis man ir anksčiau patiko, tik galėtų jis pats nesijuokti, išlaikyti rimtą ir susirūpinusią miną, būtų dar juokingiau.

  Uff, rytoj einu į Humoro klubą, laukiu nesulaukiu, galvokite apie mane ką norite! :)

 • Petriukas

  Na, iki pelėnų profesionalumo dar tolokai. Ale mokosi chebra greitai ir pavaro visai juokingai :)

  • Valentinas

   Reikia turėti galvoje, kad už peliukų stovi visas kūrybinis satyros gigantų kolektyvas – Haroldas Mackevičius, Šerėnas ir kiti. Čia gi du iki šiol humoro lankose neaptikti egzemplioriai išėjo į areną iš karto su visai neblogu produktu.

   • Simas

    Kokie is ju gigantai? Papprasciausi savamoksliai, kurie pirmieji atejo i TV ir nieko neuzleidzia, nor yra zymiai gabesniu ir pigesniu, taciau nepaperkamu… O jei kalbeti apie Algi Greitai, tai reiktu priminti nuo ko prasidejo jo „jumoras“… Va ten tai tikrai neispasakyto vulgarumo rinkinys, kurio niekas Lietuvoje nepersoks…

 • Kažkaip banalu… Nemanau, kad tai buvo verta įrašo.

  • Mielas, grantai būsiu labai dėkingas, jei paliksite man pačiam spręsti, kas verta įrašo, o kas ne. Širdingai dėkoju:)

 • Pingback: Juokai apie bankininkus ir pan. « T.Žuko blogas()

 • Slyvanosis

  Velnio advokatai, Radioshow peliukai aiškia persvara lenkia HK. Porno humoras, matyt, orientuotas į intelekto nesugadintą auditoriją (užuojauta Marijonui M. bei gi Aidui P., Musei taip pat).