Vaizdzialis iš realaus gyvenimo

Štai kaip viskas buvo…

Restoranas „Katpėdėlė“ Laisvės prospekte.

Prie stalo – penki žmonės: Seimo narys, konservatorių partijos tarybos narys V.Matuzas, Seimo narys, Liberalų ir centro sąjungos pirmininko pavaduotojas A.Melianas, Europos Parlamento narys, Darbo partijos pirmininkas V.Uspaskich, Baltijos televizijos laidos „Sąmokslo teorija“ vedėjas A.Klivečka ir A.Račas.

Prie stalo visi penki susirinko po ketvirtadienį vykusios laidos „Sąmokslo teorija“, kurioje buvo diskuotuojama apie tai, ar valdančioji koalicija vis dar pajėgi dirbti.

Besirenkant patiekalus ir gėrimus prie stalo prieina kokių 17-19 metų juodaplaukė mergina, lydima vaikino. Apėjusi V.Matuzą iš už nugaros ji prieina prie V.Uspaskich ir nedrąsiai paklausia: „Gal galėtumėte duoti man autografą?“  Ir tiesia perlenktą languotą lapelį, paaiškindama, kad tai yra šiandien jos laikyto kontrolinio atsakymai.

V.Uspaskich pasirašo.

Padavėja atneša gėrimus, sultis kavą ir arbatą.

Maždaug po 7 minučių juodaplaukė mergina prieina prie stalo dar kartą. Tiesia V.Uspaskich kitą lapelį ir sako: „Gal galite pasiraštyti ir mano draugei?“

V.Uspaskich pasirašo.

Aš paklausiu V.Uspaskich, ar jis tą merginą buvo užsakęs.

Jis atsako: „Žinoma, kad taip“.

Štai toks tas realus gyvenimas.

P.S. Jau parėjus namo man kilo klausimas: jei ta juodaplaukė mergina šių metų spalį turės balsavimo teisę, už ką ji balsuos? Ir kas lems jos pasirinkimą?

(3 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...