Vaizdzialis iš realaus gyvenimo

Štai kaip viskas buvo…

Restoranas „Katpėdėlė“ Laisvės prospekte.

Prie stalo – penki žmonės: Seimo narys, konservatorių partijos tarybos narys V.Matuzas, Seimo narys, Liberalų ir centro sąjungos pirmininko pavaduotojas A.Melianas, Europos Parlamento narys, Darbo partijos pirmininkas V.Uspaskich, Baltijos televizijos laidos „Sąmokslo teorija“ vedėjas A.Klivečka ir A.Račas.

Prie stalo visi penki susirinko po ketvirtadienį vykusios laidos „Sąmokslo teorija“, kurioje buvo diskuotuojama apie tai, ar valdančioji koalicija vis dar pajėgi dirbti.

Besirenkant patiekalus ir gėrimus prie stalo prieina kokių 17-19 metų juodaplaukė mergina, lydima vaikino. Apėjusi V.Matuzą iš už nugaros ji prieina prie V.Uspaskich ir nedrąsiai paklausia: „Gal galėtumėte duoti man autografą?“  Ir tiesia perlenktą languotą lapelį, paaiškindama, kad tai yra šiandien jos laikyto kontrolinio atsakymai.

V.Uspaskich pasirašo.

Padavėja atneša gėrimus, sultis kavą ir arbatą.

Maždaug po 7 minučių juodaplaukė mergina prieina prie stalo dar kartą. Tiesia V.Uspaskich kitą lapelį ir sako: „Gal galite pasiraštyti ir mano draugei?“

V.Uspaskich pasirašo.

Aš paklausiu V.Uspaskich, ar jis tą merginą buvo užsakęs.

Jis atsako: „Žinoma, kad taip“.

Štai toks tas realus gyvenimas.

P.S. Jau parėjus namo man kilo klausimas: jei ta juodaplaukė mergina šių metų spalį turės balsavimo teisę, už ką ji balsuos? Ir kas lems jos pasirinkimą?

(3 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • jurkupis

  maciau laida. uzkniso kliveckos galutinis pasisakymas apie kediada. kas jam yra? ar jis moka laida vesti ir nenusisneketi? uspaskichas uz save pastovejo, jis kaip matau situacija dabartine ismano, nors irgi turi kabliuku, matuzas dar bande laikytis, bet kaip supratau ir pats mazai tikejo kai kuriais momentais tuo ka sako. realiai daug buvo sneketa, isvadu tikru maza. eilinis pilstymas is tuscio i kiaura ir runkeliu papirkinejimas savo grazbylyste. valdzia privercia kartais sunerimti, tikiuosi sitie senieji dinozaurai greiciau isnyks ir naujoji karta maziau nusisnekes.

  • Regis

   apsaugok nuo tokios naujos kartos kaip pats. Bent jau išmok gerbti mūsų visų bendrinę lietuvių kalbą. O ir neprošal išsitrenkti iš galvos visokius kitus runkelizmus ir kvailus užsiknaisiojimus.

 • senis

  Na, o koks paties būtų komentaras apie tą laidą. Mačiau. Jeigu sugebėčiau juodu rašalu užtušuoti Konstitucijos 1 punktą, balsuočiau rinkimuose už (p.) Uspaskichą. Kadangi, žinau, kad to nesugebėsiu padaryti, belieka surūkyti gerą kubietišką cigarą ir mirtinai prisigerti.

 • senis

  O gal turi kitokį pasiūlymą ar sprendimą.

 • Regis

  Tikrai ne už darbo partiją. Beveik įsitikinęs. Patys žurnalistai (ir jiems prijaučiantys, arba juos pamėgdžiojantys) pavertė V.Uspaskich tam tikra šou žvaigžde, politinio šou. Aišku, gal čia neapsieita be ikrų ir gerų „bonkių“ ar kitų skatinimo priemonių, bet tai matyt yra faktas, kad V.Uspaskich tiek savo vardu ir pavarde, tiek atvaizdu yra lengvai atpažįstamas. Maža to, tikrai nemaža dalis žmonių gali turėti vienokių ar kitokių emocinių santykių į taip vadinamą V.Uspaskich prekės ženklą („brand“) arba gal tiesiog viešą populiarų objektą. Tik čia vienas bet, ar balsuotų už. Manau ne. Gal V.Uspaskich ir nelabai to siekia ir nori, tačiau jaunimo tarpe (spėju) jis labiau priskiriamas prie įvairiausių atpažįstamų „durnysčių“ ir tikrai nemanau, kad jie rimtai jį svarstytų (arba darbo partiją) kaip savo pasirinkimą. Tarp kitko dar atskiras klausimas kiek tokių balsuojančių (pasirenkančių) neargumentuotai nepatingėtų nueiti iki urnų.

  • Alois

   Deja, bet Darbo partija dažnai būna pasirinkimas tų, kurie rimtai nesvarsto.

 • Fredis*

  Žmonės gyvi ne vien raugintais agurkais, ne mažiau svarbus yra mūsų nepriklausomybės aikštės dydis, kuris prie Palaičio, Grybauskaitės ir Zuoko valdžios smarkai susitraukė. Spėju, kad prie Uspaskich-Butkevičiaus valdžios bus tas pats ir dar blogiau. Užgrius visuotinė depresija, šurmuliuos ir žadins mintį tik būrelis visuomeninkų.
  Daugiau apie tai: http://www.alfa.lt/straipsnis/14110174/Musu.mazejancios.nepriklausomybes.aikstes=2012-03-23_06-00/

 • algis

  Nemačiau aš tos laidos, kažkaip nepapuolė. Bet, jei ir būtų papuolusi, vistiek nežiūrėčiau. Vengiu laidų, kur dalyvauja Uspaskish. Sutinku, kalba jis sklandžiai ir gražiai, kaip Rusijos komunistai ar Putinas, įtikintų, jei aš nežinočiau, kas jis toks ir ką atstovauja. Na, o ta mergina, galite neabejoti, tikrai užsakyta, pigus triukas.

 • Sejanus

  Triukai parenkami pagal auditoriją. Manyčiau, triukas su mergina yra adekvatus Lietuvai :)

  Beje, Obama irgi pasirašinėjo mergaitei pateisinamąjį raštelį, kai ta praleido pamokas kad ateitų į susitikimą. Labai smagus vaizdzialis buvo. Nežinau, ar užsakytas :)

 • Sapnas

  Šiek tiek į temą, bet ne visai. Irgi iš gyvenimo. Mąstymui lavinti. Štai dabar visi piktinasi V.Babiliumi, kuris galimai išgėręs plojosi į „Mazdą“ (ir vėl simboliškai – „Mazda“), paskui į šviesoforą. Dabar jis blogiečių blogietis. Stipriai jį skalpuos. O situacija kokia? Nu, galimai stipriai išgėrė, bet paskui galimai išsiblaivė… Galimai galva dabar aiški.

  O ką jūs pasakytumėte apie Seimo narį, kuris jau kelerius metus kasdien leidžiasi stiprius raminamuosius. Ir kai vaistų poveikis baigiasi, jis ima darytis vis labiau neadekvatus (nepamanykit, čia ne apie P.G.). Tada reikia vėl vaistų dozės. Per dieną – dozė ir dozė. Faktiškai tai narkomanijos atmaina. Iš kur aš tai žinau? Iš žmogus, kuris tuos vaistus leido. Jis sakė: „Aš nekart tuos vaistus leidau“.

  Kas blogiau – išgėręs ir išsiblaivęs? Ar nuolat narkotiniame kvaitulyje?.. Aš nieko neginu. Bet antras atvejis, mano požiūriu, blogesnis. Narkotiniame kvaitulyje žmogus samprotauja kitaip.

 • Armanas

  Ohohoho….

 • Sejanus

  Sapne, svarbus skirtumas yra kad Babilius iš tiesų įvykdė avariją, o Jūsų istorija, pripažinkime, išgalvota :)

 • jurkupis

  Gerbiamas Regi,
  nebijok manes nereikia saugotis. Man patinka ir tinka gyvenimas Lietuvoje, jauciuosi pilnai save realizaves ir tikrai mano atzvilgiu Lietuvai nebus sukurta tiek blogo kiek politikai sugeba iskresti. Del dinozauru isnykimo buvau ir busiu tik uz. Uztenka jiems gyventi pagal savo taisykles.
  Tarp musu jaunimo irgi visko yra, bet tikiu, kad mes greiciau ir adekvaciau issprendziame problemas, negu, kad tie sustabareje senukai.
  Taipogi apie mano kalba. Labai atsiprasau jei Jus labai izeidziau, tiesiog elektronineje erdveje as nemoku reiksti savo minciu sklandziai. Gal tai sutrikimas, bet tikiuosi Jums akis nuo to neisvarves.
  Geros diskusijos!

  • Izbliondimas

   Įdomu kas yra tie senukai. Žinau nesveikus, nieko nesugebančius ir trisdešimtmečius, ir sakant visaverčius aštuoniasdešimtmečius (ir daktarai parašo, kad dabartinis jaunimas – sergantis, neįgalus, net kariuomenei nėra tinkamas…).
   Ne tik dėl ištvirkimo buvusio vaikystėje, net tik, kad receptoriai jų jau nugaišę nuo plastmasių kramtomų, geresniu atveju…
   Va pacanas, manau, yra aišku.
   Pacanas yra iki 60 metų, – toks, manau, panašu, kad dar nelabai ką ir išmano gyvenime. Tokį dar, manau, reikia per patrankos šūvį nuo sprendimų.
   Va jiems, – šokti, dainioti. Kurti muziką, rašyti. Leisti laikraščius kokius ten, žiurnaliukus.
   Na, Mocartas mirė 35-ių. Daug tokių per kelis šimtmečius surastume. Bet čia ne apie išimtis.
   O va pacanėlis yra pacanalėlis. Ar tai valodia, ar tai josifas, ar tai adolis ir t.t. ir pan.
   Pacanėliui gi, nieko rimto negalima dar patikėti.
   Nes yra pacanėlis.
   Snarglius dar. Netgi neapsiplunksnavęs dar.
   O į vyrus yra įrašoma 60-ies. Bet, žinoma, taip pat ne visus, – tas kas bolių sugeba iškelti…☺

   • Regis

    Gerb. Izbliondime, šiek tiek ne į temą, bet labai įdomu paklausti jūsų, kaip manote ar požiūris į D.Kedžio dukros istoriją gali kaip nors pasikeisti atsižvelgiant į paskutines savaites vykusią (vykstančią) buvusių FNTT vadovų išspyrimo lauk istoriją ir viskuo kas su ja susiję?

    • Izbliondimas

     Gerb Regi.
     Aš kažkaip stengiausi atsiriboti nuo to istorijos, – jau vien dėl to, kad paviršutiniškai žvilgtelti nesugebu. O į „įlysti“ į problemą pabijojau.
     Esu tos nuomonės, kad visam tam reikalui nėra pradžios, – tai buvo ten pedofilija ar ne.
     Būtent į tai negavus atsakymą, – toliau neičiau nei žingsnio.
     Pavyzdžiui, buvo, – tuomet ne tik mergaitės klausimas visiškai kitaip sprendžiamas.
     Pavyzdžiui, nebuvo, – tuomet vėl kita šneka (juk šiuo atveju, mergaitės klausimas vėl kitaip būtų, manau, sprendžiamas, – juk jai jai pastoviai kalama būsimi baubai, jei tik paliktų senelių namus, natūrali reakcija tuomet vaiko…).
     Aplamai, manau, kol ta pradžia nebuvo išsiaiškinta, – toliau žengti buvo nevalia, o žengta buv, visgi, tad ir matome, kad jau priskaldyta malkų, kad oho ho, manau.
     Ne tas žodis.
     Nežinau ar kas čia kada ir begalės mundurus išsiplauti.
     Štai ir sakyk, kad tesėtvarką ir teismus turime. Na akivaizdus dalykas, manau, kad nei iš tolo…
     Dėl to ir nenoriu lysti į tuos reikalus, nes pairšiai nemoku, o kitaip… jo.

     • Taškas

      Lietuva – paslapčių šalis.

      Toje Garliavos tragedijoje vis gi raktas turi būti atsakyme į gal naivų klausimą:

      Nuo KO saugoma pil.Stankūnaitė?

      P.S. Tik nereikia tų tralialiavimų, jog nuo garliavinės patvorinių minios… Kažkaip kraupiai atrodo neperšaunama liemenė, užtamsinti stiklai, kaukėti LR pareigūnai.

     • Regis

      Pavydžiu jeigu sąžiningai, sugebėjimo atsiriboti nuo šios istorijos. Matyt esat tėvas ir greičiausiai senelis, turbūt nėra taip paprasta atsiriboti. O juk egzistuoja fiksuoti to vaiko liudijimai prieš žmogų, kuriam jį norima grąžinti. Maža to egzistuoja ir kitų duomenų civilizuotoje valstybėje GARANTUOJANČIŲ automatiškai teisminį procesą, kuriame arba tave išteisina, arba tave nuteisia. Dabar gi ką? Nieko. Kažkas, kažkur nusprendė, apeinant teismą, kad tai vaikiškos fantazijos. Matyt tėvas, gal teta su seneliais neturėjo ką veikti ir ilgais vakarais dukrą, (anūkę) mokino lytinio akto sudedamųjų dalių. Darė tai be aiškaus motyvo taip elgtis. Ir panašu, kad teismo nėra ir nebus. Kyla klausimas gal užteko poligrafo parodymų? Gal to pagrindu atsirado pasitikėjimas ir tikėjimas L.Stankūnaite? Teisinis pasitikėjimas. Ir tokiu neaiškiu būdu buvo įvykdytas teisingumas? Ir tada jau tikrai aišku, kad reikia kuo skubiau plėšt vaiką iš aplinkos kurioje jis paskutinius metus augo, ir ne šiaip plėšt, ir ne šiaip greitai. Skubiai ir bet kaip. Arba nežiūrint į nieką. Argi tiems veikėjams labai svarbu kaip mes kaip šalis ir tauta parodysime jog gerbiame vaikų teises. Eilinį kart „šiktels“ ant valstybės kuri yra tik erdvė siekti savo asmeninių interesų.

      Labai tikiuosi, kad tai kas šiandien vyko toje patalpoje yra nufilmuota. Gėda bus į tai žiūrėti. Turėtų būti. Manau.

     • Izbliondimas

      Gali būti ir taip, kad labai gerai buvo iš anksto pasirengta tokiam atvejui mergaitės senelių namuose, filmavimui.

      Bet jei nėra mamos kaltės, – tuomet tai jau baisiau yra už ir žmogaus mirtį.

      Bet mes nieko, absoliučiai nieko nežinome. Absoliučiai, manau.

     • Gali būti ir taip, nežinome ir nematėme pradžios. Bet kokiu atveju vaizdas – kraupus. Kaltos yra neabejotinai abi pusės, draskančios vaiką.

     • Regis

      Tomai, kažkaip šiandien sakiau nežiūrėsiu. Užtenka kitų rūpesčių. Užteko atsiversti lrytas.lt nerasti ten jokių sensacijų alia „N.Venckienė siautėjo“ ir supratau, kad tikrai ne kas. Chebrytė neturi kuo pasigirti.

      Izbliondimai, nepykit reikia tikrai turėti silpnesnes analitines savybes (pasakiau kiek įmanoma kultūringiau), kad šioje istorijoje nematyti jokios mamos kaltės. Kad ir kaip ten kas vyko jos nuomojame bute ir ką darė ir ko nedarė jos draugelis su savo draugeliais, vien tai, kad jos vaikas taip blaškomas yra baisu. Kitas dalykas mąstykit ir mąstykit ieškodami jeigu ne tetos motyvų, tai bent senelių. Bet ką aš čia. Kaip į kiaurą kibirą. Beje tai labai didelis visokių demokratijos garantų pasiekimas, kad iš pažiūros tokie protingi žmonės kaip jūs „stengiasi atsiriboti nuo tos istorijos“ ir viešai deklaruoja, kad „mes nieko, absoliučiai nieko nežinome“. Atskiros šios istorijos detalės viešai girdėtos ir matytos vertos bent kokių apmąstymų, o ne atsiribojimo.

     • austras

      Vaizdelyje labai aiškiai parodyta kaip vaikas rėkia savo mamai „šlykštyne, tu, pedofile“. Sunku kažką vertinti kai visiškai neaišku ar tai nėra Kedžių-Venckų šeimynos propagandinė indoktrinacija. Net jeigu pedofilijos faktas būtų teisybė, tai tokiame propagandiniame lauke, kokiame šiandien gyvena tas vaikas, normaliam žmogui būti nevalia. Kedžių-Venckų šeimyna akivaizdžiai nuolatos komunikuoja su kedofilų minia. Manyčiau vienintelis normalus sprendimo variantas – teismo sprendimu uždrausti masinėms informacijos priemonėms, o tai pat „kūriamajai“ publicistikai liesti šią temą. Vardan tikrųjų mergaitės interesų. Mano subjektyvia nuomone, esant dabartinei situacijai valstybei reiktų imtis atsakomybę ir užtikrinti kad bent metus-dvejus vaikas pagyventų visiškai neutralioj aplinkoj, o tik paskui būtų galima spręsti su kuo jai gyventi. Antraip cirkas tęsis ir galo jam nesimatys. o viskas vyksta vieno žmogaus sąskaita.

     • austras

      Apskritai vaikui reikėtų pakeisti aplinką ir gana ilgam laikui. Galimai išsiųsti vaiką pagyventi užsienyje ir visa tai turėtų užtikrinti Lietuva, nes juk ji iki šiol nepadarė nieko, kad užikrintų vaikui gyvenimą kitose sąlygose nei pedofilinio mūšio laukas.

     • romas

      Įdomu, kad vaiko paėmimo operacijoje dalyvauja fantomasai su juodomis kaukėmis. Argi nėra simpatiškų gero būdo tetų policijoje?

     • Fredis*

      Policija su kaukėmis buvo garliaviškių pusėje, imitavo grumtynes ir viskas. Jokio nuoseklaus veiksmo, plano nebuvo paruošta, viskas kilo spontaniškai. Apsauginiai išdavė Stankūnaitę, o ir nenorėjo viršyti įgaliojimų, nes tai vienintelis darbas, kurį jie moka dirbti. Neramūs laikai, kito darbo Kaune nesusiras.

     • Regis

      Austrai, labai tiktų kokia klinika. Kuri sprendžia visokių fantazijų problemas.. Kokioje nors Austrijoje pavyzdžiui. Ar aš vienas toks durnas, vaikas liudijo, kad jos gimdytoja dalyvavo kartu su kitais atliekant veiksmus už kuriuos šioje šalyje gresia baudžiamoji atsakomybė. Gal kas matėt objektyvų tyrimą ir teismo sprendimą, kad tai nesąmonė? Kokia dar aplinką pakeist. Gal greičiau nustatykit kas iš tikrųjų vyko. Ir tą padarykit teisme.

      Romai, tie fantomasai yra kalėdų seneliai. Kalėdų seneliai kuriems mokama iš bendrų mokesčių mokėtojų pinigų. Jie atėjo padėti įgyvendinti kalėdinę svajonę. Tik matyt ne vaiko.

     • romas

      Fredi, taip apsirengę dėdės iš viso vaikams neturėtų rodytis.

     • austras

      Regi, aš kalbu apie kliniką? Kodėl pats į mano argumentus iškart atsakai puolimu. Atvirkščiai, reiktų kuo normalesnės aplinkos ir kuo toliau nuo Garliavos. Tiktų bet kokia tarptautinė mokykla kurių yra visame pasaulyje, tik pradžiai reiktų užtikrinti kad ten bent metus nepakliūtų nei Venckų-Kedžių nei Stankūnaitė. Aukšto lygio, brangiai išlaikomas internatas su apsauga.

     • Regis

      Austrai, neištirtas pagrindinis (dabar jau po krikšto tėvo mirties) pagrindinis šios istorijos momentas ar I.Stankūnaitė atliko nors kokią veiką už kurią gresia nors kokia atsakomybė šioje šalyje. Siūlai ko gero pagrindinį liudininką ir nukentėjusį (galimai) kažkur nukišti. Kad visi nusiramintų…
      Beje gal kas rankose turite vaikų teisių apsaugos tarnybos išvadas, kad dabartinėje aplinkoje vaikui yra blogai (etc.). Ne neturit. Sakot nenormali aplinka, kuo vadovaujatės?

     • Fredis*

      Truputėlį atsiribojant nuo visų teisminių dalykų į šį įvykį galima pažiūrėti per herojiškumo prizmę. Vis dėlto kokia stipri yra lietuvio dvasia, kiek daug jis turi fizinių ir dvasinių jėgų. Už teisybę ir teisingumą kausis negailėdamas jėgų, kovai atiduos visą save.
      Ši trintis taip pat turi profilaktinę reikšmę būsimų teismų sprendimams, nes labai puikiai matome, kaip stipriai atsainios nutartys įtakoja ir laužo žmonių gyvenimus. Taip daryti daugiau negalima.

     • Rytis I

      ..Po pertraukos prisijungęs prie lietuviškos sklaidos portalų matai vieną tikrą seną žinią – beprotnamis tęsiasi. Naujiena, kad ligoniai veikiami vaistų bei intensyvaus „terapinio“ komunikavimo tarpusavyje dėka perkeliami į vis sunkesnę palatą. 8, 9, 10… Su liūdesiu ir baime galvoji apie daktarės sprendimą pačio atžvilgiu. Gal tikrai geriau – paslėpti televizoriaus štepselį?

      p.s. Beje, sakykim, tokios carinės Rusijos teismo sprendimuose būdavo tokių keistybių, kas labai nustebintų šiuolaikę visuomenę – kartais, kai kaltinimas negalėjo būti įrodytas ar paneigtas, teismo sprendimas būdavo „palikti įtariamuoju“. Keistai taip :)

  • Regis

   Jurkupi, aš matyt išduosiu paslaptį, rašyti be lietuviškų rašmenų yra jau pakankamai didelis runkelizmo požymis, ypatingai tokiose vietose kaip šis tinklaraštis. Spręsti apie žmonių sugebėjimus pagal jų amžių, lytį, rasę, seksualinę orientaciją ir t.t. įmanoma aišku, tačiau vėlgi, tai labai paviršutiniška ir galima sakyti bukoka. Atitinkamai matyt ir runkeliška. Kitas dalykas nei mane žeidžia tokie dalykai, nei labai jaudina. Gal greičiau prabėgomis užkliuvo tokio pilnai save realizavusio jaunimo atstovo pamąstymai. Turėjau laisvą minutę tai tiesiog buvo ne gaila ir ne sunku garsiai paprieštarauti. Nors be abejones tai tik mano nuomonė.

   p.s. atsargiai su greitesniu ir adekvatesniu problemų sprendimu palyginus su sustabarėjusiais senukais. Gal kartais tik taip rodosi. Arba problemos tos tarkim savotiškos kaip pavyzdžiui sankryžoje užsidegus žaliai greičiau startuoti ir aplenkti kokį senuką.

 • Sapnas

  Sejanui: gyvenimas yra toks, kad pranoksta bet kokias fantazijas.

  • Sejanus

   Todėl man ir yra taip lengva identifikuoti Jūsų fantazijas :)

 • Mauras

  laidą žiūrėjau ne nuo pradžių, bet liko keistas įspūdis. Kažkaip sąmoningai ar netyčia liko nutylėtas DG vaidmuo, be jos palaikymo joks palaitis nebūtų krustelėjęs. Kodėl ir kam reikėjo skubiai „nupoligrafinti“ FNTT galvas? Vėl politikai sprendžia asmeniškumus ir šūkalioja kas kur kam kada daugiau pamelavo, vietoj to kad mėginti suprast kas ir kodėl įvyko, aišku ne visi turi tokį tikslą.

  dėl merginos – panašu kad agurkichas išmano partizaninį marketingą, yra ir daugiau tokių požymių. Ir VRK niekada nesužinos, ir politinės reklamos deklaruoti nereikės. Ane?

 • D.

  rodykitės dažniau per TV, dar kokius bajerius pamėtykit (kaip sakant būkit savas bičas) pone Račai, tai ir iš jūsų merginos autografų prašys :)

 • Vidas

  Būtų blogiau, jei mergina nuoširdžiai paprašytų parašo savo ,,autoriteto“. O dėl balsavimo, tai, nors ir parsiduotum, vistiek, nieks nesukontroliuos kaip balsavai..

 • jurkupis

  Gerbiamas Regi,
  aciu uz konstruktyvia kritika. Sutinku man kaip izbliondimas minejo(pacanui) truksta savisvietos ir kulturos. kaskart bandau taisytis ir tikiuosi mano chamiskumai nyks.tikiuosi ir Jusu mintis pades formuoti manaji “as“.
  Gero savaitgalio!

 • Artūrai, užduosiu asmenišką klausimą, galite į jį neatsakyti. Čia rašote, kad po laidos nuėjote su dalyviais ir vedėju vakarieniauti. Ar po prieš pusantros savaitės vykusioje „Teisėje žinoti“ irgi su laidos dalyviais ir vedėja vakarieniavote? Labai smalsumas kankina :))

  • Tomai, jokios paslapties. Kiek pamenu „Sąmokslo teoriją“ (jau bus keleri metai), po laidos visada einame pasėdėti ir pakalbėti. „Teisėje žinoti“ iš viso esu buvęs, berods, du kartus. Nė karto niekas nekvietė niekur eiti. Gal tiesiog tie du kartai buvo išimtis…:)

 • bohema

  Kaip teisingai pastebėjo Regis, Uspaskich tam tikra prasme yra šou žvaigždė.
  Jei su ta kompanija sėdėtų ir šou politikas Valinskas, gal trys merginos paprašytų autografo. Tačiau, manau, tai nereiškia, kad už jį balsuotų.