Pirmadienio vakaras

17.30 LNK „Kryžminė ugnis“ svilinant R.Musnickui

21.00 BTV „Sąmokslo teorija“ sąmokslaujant A.Klivečkai

Jei kam kartais būtų įdomu.

Po to … ir ilgai miegosiu, nes esu įsitikinęs, kad per pastarąsias dvi dienas savo darbą atlikome puikiai.

Mano visiškai subjektyvia nuomone – geriausiai iš visų.

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • nerijus

  Puiki pastaba, laidoje, apie įrašytuosius pirmais numeriais ir norinčius sėdėti ant dviejų kėdžių.
  Turi atsirasti įstatymas, draudžiantis tokias rokiruotes.

 • Valentinas

  Geras metas eksperimentui. Reiktų, kad kas nors įrašytų apie Račą ką nors bloga (pavyzdžiui apie jo balių su Uspaskichu) ir jeigu kol mes matome Račą „Sąmokslo teorijoje“ kas nors ištrins komentarą, tai bus įrodymas, kad televizijoje matome Račo antrininką, o gal net ir robotą panašų į Račą. Aš seniai tą įtariau, nes tiek Camel cigarečių pakenkti negali tik robotui.

  • austras

   Puiku. Artūras Račas dalyvavo Viktoro Uspaskich gimtadienio šventėje, ir nuo to laiko nerašo nieko blogo apie „Darbo partiją“. ar visi čia susirinkusieji tą pastebėjo? Aš galvoju, kad Viktoras kiekvieną mėnesį Račui pristato bačkutę tų pačių erškėto ikrų, kuriuos Artūras abiem žandais lapnojo Uspaskich jubiliejuje, garsiai neatsistebėdamas kokie jie gardūs.

   P.S. Pažiūrėsim kas dabar bus….

   • WU

    Artūras buvo įdėjęs čia mano įrašą, kuriame buvau išlazdavojęs Uspaskicho pasiūlymus referendumui.

    • austras

     Aš daugiau taikau, ne į darbo partijos argumentą, bet į lapnojamus erškėto ikrus… pažiūrėsim….

   • EkoLT

    Austrai, atvaryk i Pylymėlių g. gausi į snukį (dar kartą/arba du kartus) ;)

    • mielas EkoLT, gatvė vadinasi Pylimėlių. Atvažiuokite:)

     • EkoLT

      Atsiprašau…. :) buvau, kava geriau :) miela buvo. Ir į….negavau :)

   • Austrai, prie ikrų dar atveža ir Viktoro mėgstamiausio „Blue Label“. Tiesa, per rinkimų kampaniją tiekimas buvo kiek sutrikęs, bet neabejoju, kad susitarus dė koalicijų ir pagal KT išaiškinimą mano privati nuosavybė bus kompensuota. Ir, net neabejoju, jog atsižvelgiant į išskirtinius nuopelnus nuverčiant D.Kreivį – su kaupu.

    • austras

     Žinot, aš taip ir galvojau…

  • Genijus

   Man patinka jūsų humoro jausmas ir fantazija :)
   Vienas pastebėjimas: Artūras nemano, kad tas balius yra blogis.

  • Valentinai, dar kartą kartoju, jog skaitote selektyiai. Paskaitykite apie mano senelį ir suprasite, kad rūkymas yra ilgaamžiškumo šaltinis. Žinoma, derinant jį su darbu, vertybėmis ir sveiku požiūriu į gyvenimą.

 • Valentinas

  Račas puikiai kalba apie Zuoką, kad tas didžiuojasi savo teistumu, kad nesigaili dėl blogų darbų ir tai anot jo yra baisu. Sutinku. Tačiau Paksas irgi nesigaili savo blogų darbų ir iki šiol apsimeta, kad yra šventas angelėlis. Tačiau iš Račo kažko panašaus Pakso atžvilgiu neteko girdėti…

  • austras

   Valentinai, Račas gynė Paksą ne nuo teisingumo, bet nuo selektyvaus teisingumo.

  • Valentinai, apgailestaudamas turiu pastebėti, kad skaitote selektyviai.

 • Valentinas

  wu, sveikinu, tavo mintį pacitavo visai Lietuvai. Tapai žvaigžde.

  O, kad jau paaiškėjo, jog Arnas Klivečka skaito šį blogą, tai išklausyk Arnai teisybę:
  Pagrindinė „Sąmokslo teorijos“ problema yra tai, kad joje nėra sąmokslo teorijų.

  • WU

   Valentinai, tu esi žvaigždė kvadratu. Apie tave čyvai legendas kituose bloguose perpasakoja :)
   Įdomu, kuris Arnui labiau patinka: Jesse Ventura ar Alex Jones. Tiesa, manau, kad jo laida pirmadienio vakarą neturint ką veikti yra bene vienintelė verta dėmesio..

   • Valentinas

    Atvirai pasakius net neįsivaizduoju kuo nusipelniau Čyvo dėmesio. Ir apskritai, kas tas Čyvas?

   • WU, paklausiau Arno. Gal nuvilsiu, bet jis sakė nežinąs nei vieno, nei antro… Gal stresas kaltas…:)

 • Valentinas

  Kad atitiktų laidos koncepciją klausimas turėjo būti:
  Kas finansavo Zuoko grįžimą į Vilniaus valdžia?

 • Regis

  Klausau, klausau tas analizes kodėl balsavo už A.Zuoką ir pasigendu vienos labai paprastos minties. Ta dalis (būtent dalis) vilniečių ir nebūtinai jaunų – tai pavargę nuo krizės žmonės, pavargę nuo visiškai pilko neaiškių koalicijų valdymo ir tikintys, kad kaip kažkada būtent A.Zuokas išblizgino Vilnių tai ir dabar jis jį pradės vėl blizgint. Atsiras vėl palmės prie balto tilto, iškils koks dangoraižis kuriuo visi galės didžiuotis, gal kokie fejerverkai geresni bus pašaudyti ir t.t. Žodžiu bus linksmiau, šviesiau, mes ir vėl busim sėkmingi kaip kažkada buvome. Žiūrint kokia tai dalis nuo bendro gyventojų skaičiaus pilnai suprantama, kad tarp visų mūsų yra tokių žmonių kurie tingi aiškintis ir gilintis į teisinius, politinius dalykus jiems norisi šviesos, ryškių spalvų, emocijų ir t.t. Ypatingai po krizės. Ir jiems iš esmės dzin kiek kainavo visiems vilniečiams visi įdomesni A.Zuoko projektai. Beje įsitikinęs, kad A.Zuokui tai tik pusiaukelė iki Seimo. Ir jeigu kažkam dar tik juokinga tai A.Zuokas LR premjeras visai realu. O tai mano manymu yra tikrasis jo tikslas. Ir vardan to jam visiškai nebūtina dabar lįsti į merus, tiesiog atkakliai dėl to kovojant galima išsiderėti geresnes sąlygas ateinantiems Seimo rinkimams. Taigi, naujasis Vilniaus meras bus Viktor Uspaskich? Mainais į paramą tampant premjeru? Šiandien 2011 m. vasario pabaiga, bus galima patikrinti kai ateis laikas.

  • Valentinas

   Regi,
   Puiki sąmokslo teorija, galėtum dirbti Arnu. Dėl Seimo abejoju, nes Vilniuje pakanka didelių pinigų srautų, prie kurių galima prisišlieti.

   • Regis

    Hmmm… susimėčiau, o techniškai A.Zuokui įmanoma tapti ministrų pirmininku dėl teistumo? ech.. Lida žinotų..

  • austras

   Regi, tu nepyk, Zuokas gal ir turi strateginių planų, bet, visų pirma, jis yra kombinatorius. O didžioji kombinatoriaus stiprybė yra nuolatinė improvizacija. Taip kad planai planais, o visagalė improvizacija ieškant silnųjų sistemos pusių ir jas išnaudojant yra svarbiausia programos ar strategijos dalis. Momentinė taktika daug svarbiau nei strategija. Lošėjas nežino kaip jam seksis lošimas, tarkim, kitą antradienį, jis lošia šiandien ir būtent nuo šiandieninės jo sėkmės priklausys tai, kokią pinigų sumą jis atsineš į didįjį antradienio žaidimą.

   • Regis

    Aš nemanau, kad taip viskas paprasta. Nenoriu prisišnekėti su teiginiais, tarkim aš turiu tokį įtarimą, kad šalia A.Zuoko šešėlyje yra stambios interesantų grupės kurioms visai norėtųsi, kad jis pakiltų į aukštesnį lygį. Kodėl jie norėtų nežinau, kokios tai grupės nežinau ir apskritai gal man ir vaidenąsi. Nemanau Austrai, kad jis pavienis lošėjas.

    • austras

     Jis nėra pavienis, čia faktas. Bet siūlau paskaityt knygutę „Aš, Artūras Zuokas“. Jis yra lošėjas (tai svarbiausias jo charakterio bruožas).

     • Regis

      Austrai, aš neįsivaizduoju kas su manim turi įvykti, kad skaityčiau tokias knygas. Be to net neabejoju, kad ten pilna visko – ir nenuoširdumo, ir akių dūmimo, faktų dailinimo, iškraipymo ar slėpimo ir t.t. ir pan. Ant kiek teisingai apie save gali parašyti žmogus nuteistas jo žodžiais „už gerus darbus“?

     • austras

      Regi, bet būtent tokios knygos padeda tuos žmones pažinti. Stalinas kažkada redagavo braukė ir taisė „VKP(B) trumpajį kursą“, o štai vietinio lygio sukčius parašė knygelę „Aš, Artūras Zuokas“. Reikia domėtis žmonėmis, kurie valdė ar valdo ar valdys. Jų „kūryba“ daug pasako apie juos pačius ir jų mąstymą. tik čia tenka skaityti tarp eilučių. Ne kiekvienam. (Jūsų asmeniškai tai neliečia).

     • Austrai, šioje vietoje visiškai sutinku su jumis. Knygelė – geniali, rekomendavau, ją V.Dumbliauskui kaip metodinę priemonę studentams paskaitose apie įvaizdžio kūrimą. Žmonės, bent minimaliai besidomintys politiką, manau, tiesiog privalo ją perskaityti.

     • austras

      P.S. Regi, čia aš apie savo paskutinę pastabą, kad „ne kiekvienam“.

     • Regis

      Aš manau užtenka ir to kas pasiekiama fasadinėje žiniasklaidoje, kad daugmaž susidaryti nuomonę apie A.Zuoką. Yra šimtai, tūkstančiai asmenybių kurių gyvenimo istorijas būtų įdomu panagrinėti ir svarbiausia vertinga ir naudinga. A.Zuoko miltiniai gaminiai tautiečiams banalu.

     • austras

      O aš manau, kad nebūtinai užtenka. Lietuviai dažnai neįvertina, to ką turi čia pat, po ranka. Štai, pavyzdžiui, Zuokas, jei nebūtų gimęs Lietuvoje, tai Rusijoje jis būtų bent jau Kalmukijos, Totorijos ar Adžarijos chanas, o labiau pasisekus – net Maskvos meras. Civilizuotesnėj aplinkoj, pavyzdžiui Prancūzijoj, jis galėtų suprivatizuot, tarkim, Paryžiaus meriją ir savo karjera gal net susilygintų su ponu Širaku, kurio vardui paminėti, pasibaigus ilgametei mero kadencijai, buvo užveistos bent kelios bylos, kurios taip ir laukė, kol Širakas atbus dar ir porą prezidento kadencijų. Lietuviški sukčiai yra žinomi nuo Malagos iki Trondheimo, todėl niekuomet nenuvertinkim tų, kurie mus valdo.

     • austras

      Gerbiamas Artūrai, malonu, kad sutikot su mano mintim apie Zuoko knygelę, tačiau čia pat pagavo begalinis smalsumas ir norėčiau atsargiai pasiteirauti su kuriomis mano mintimis apie Zuoką Jūs nesutinkat?

     • mielas austrai, atsiprašau, mažai miegojau pastarąsias dvi paras, priminkite man, kur ir su kuo aš nesutikau (čia nuoširdžiai, be jokių paslėptų minčių)

     • austras

      Ne, tiesiog Jūs pabrėžėt knygelės svarbą vaikų auklėjimui. Tiesiog, kai pasakėt, kad SU TUO sutinkat, pagalvojau, kad su kažkuo nesutinkat. O Zuokas yra mano mylimas personažas. Sakyčiau lietuviškos politinės sistemos ašis. Nes jis – ryškiausias politikas Lietuvoje, atsiradęs per pastaruosius 20 metų (šitą drąsų teiginį bandyčiau net apginti.. :)

     • mielas austrai, aš nuoširdžiai stebiuosi tamstos interpretaciniais sugebėjimais. Beveik taip pat kaip ir V.Valentinaičiaus ir dalies konservatorių partijos.

      Grįžtant prie temos – studentai, kuriuos aš minėjau, dažniausiai būna jau ne vaikai. Jūsų minimi „vaikai“, taip pat labai patenka į kategoriją asmenų „minimaliai besidominčių poltika“. Tad, jei nepažinočiau jūsų virtualiai, neabejodamas sakyčiau, kad klausimas yra visiškai dundukiškas. Tačiau dabar apsiribosiu pasakydamas, kad nežinia dėl kokios priežasties, jūs eilinį kartą bandote prieversti mane įrodinėti, kad aš nesu kupranugaris, ir kad ant mano kojų yra ne po šešiolika, o tik po penkis pirštus.

      Jei jus tai tenkina, aš tai pripažįstu ir neįrodinėsiu.

     • austras

      Gerbiamas Artūrai, įsivaizduodamas kiek ilgai Jūs nemiegojote pasakysiu tiesiog, kad mano komentaruose, ypač apie Zuoką, nuolatos pilna sarkazmo bei ironijos. Kartais netgi padauginu. Prisipažįstu. Lygiai toks buvo ir mano padauginimas dėl vaikų. O visa kita Jūs suinterpretavote pats :) Nes man tiesiog buvo įdomi pati asmenybės analizė. Ir ar Jūs sutinkate su išdėstytom mintim. (tiesiog kaip protingas žmogus). Klausiau Jūsų nuomonės (gal pernelyg atkreipdamas į save dėmesį). Manau supratot. Geros nakties :)

     • mielas austrai, džiaugiuosi, kad vienas kitą supratome. Į Pylimėlius kol kas nevažiuokite:)

   • romas

    austrai, gyvenimas ir yra lošimas. Kas yra evoliucija iš tikro, jei ne lošimas? Gamta mums apdovanojo pavydu, kad konkuruotume. Dėl to ir tobulėjame, ieškodami pačių geriausių strategijų išgyventi nedraugiškose sąlygose.

  • Justas

   Manau , kad esate kardinaliai neteisus .
   Tiesiog viskas teisingai , bet atvirkščiai .
   Ir ne Jūs vienas taip klystate .
   Račas – irgi .
   Patikėkit : bedarbiai ,socialiai remtini ir pensininkai ar šiaip anot Jūsų „pavargę nuo krizės žmonės“ nešvankiai keikiasi jau vien išgirdę apie Gugenhaimą , tramvajus ir kitus dalykus , kurie nematerialūs arba nevalgomi …
   Turiu Jus nuliūdinti : už Zuoką balsavo labiau išsilavinę, turintys didesnes pajamas, jaunesni žmonės…

   • Regis

    Tikrai nemanau, kad nuo krizės pavargo tik „bedarbiai ,socialiai remtini ir pensininkai“. Valentinas neleis klysti, yra labai pavargusių ir kitose visuomenės grupėse.

   • mielas Justai, du iš tamstos išvardintų kriterijų atitinku, bet už A.Zuoką nebasavau. Patikrinkite savo teoriją dar kartą.

 • O kas nors galite išvardinti bent kelis Zuoko nuopelnus Vilniaus miestui, kad mažiau spekuliacijų ta tema būtų. Kažkaip be oranžiniu dviračių ir fantazijų apie metro – nieko daugiau nepamenu.

  • Justas

   Miesto savivaldybės administraciją iš 36 (!) pasatatų/patalpų persikėlė į vieną pastatą , tuo pačiu miesto savivaldybės klerkų skaičių sumažinus nuo 1350 iki 900 žmonių .

   • čia tik vienas nuopelnas.

    • Martynas Ivinskas

     Bet tas nuopelnas tikrai didelis. Jo vieno užtenka daugeliui nuodėmių atpirkti. jei jų išvis buvo ar yra.

  • Arnoldas

   numarintas Gedimino prospektas

  • austras

   Oranžinai dviračiai buvo greta akcijos „senjorams“ pigiau atsigerti kavinėje kavos, pateikus pensininko pažymėjimą. Tuo pačiu metu pusvelčiui parduoti prestižiniai sklypai „Rubionui“, kuriuose šis pasistatė Siemens areną, vandens pramogų parką ir t.t. Prancūzams kraupiomis sąlygomis parduota „Vilniaus Energija“. Pradėta Gedimino prospekto rekonstrukcija, po juo įrengta požeminė aikštelė, parduotas senasis savivaldybės pastatas Gedimino prospekte ir užsakytas naujasis. Tai sutapo su Europos centro pastatymu greta naujojo savivaldybės pastato. Atlikta Konstitucijos prospekto rekonstrukcija. Aptvarkytas Užupis, kur gyvena Zuokas. Sudalyvauta visuose įmanomuose renginių, parodų, festivalių, atrakcionų, nepriklausomybės švenčių, verslo kongresų, konferencijų bei simpoziumų atidarymuose ir t.t. ir pan. Visur kur tik įmanoma, pasakytos kalbos apie šviesią Vilniaus ateitį ir laimingus miestiečius. Prieš pat 2 kadencijos pabaigą pensininkams leista važiuoti su 50 procentų nuolaida viešuoju transportu. Šį miesto tarybos sprendimą reklamuojantys skelbimai pakabinti visose viešojo transporto vietose. Įsukti Gugenheimo ir „Europos kultūros sostinės“ projektų varikliai. Į naują (trečią) kadenciją eita su tramvajaus projektu. Visa tai sutapo su valstybės ekonomikos augimu, o Zuokas sėkmingai plėtė dar Pakso meravimo metais įsuktą karuselę skolintis.

 • romas

  Uolūs žurnalistai yra Zuoko sąžiningumo garantas.

 • O Laidoje „Sąmokslo teorija“ patiko Artūro Račo išpasakojimas apie Prezidentės kritiką Kreiviui, kodėl Prezidentė taip elgiasi, ir kuo yra kaltinamas Kreivys. Jei Prezidentė lygiai taip (bent taip) būtų mintis dėliojusi – būčiau iš karto ja tikėjęs. Gal patiklus esu, bet Raču tikiu, o Prezidente … dar pagalvosiu …

 • Andrius

  šūdmalys tas Račas… įsikandęs tą teistumą lyg nežinotų kaip tas „teistumas“ buvo organizuotas… Ir galu gale Račai ? – Zuokui išreiškė pasitikėjimą didelė dalis rinkėjų – manai jie nieko apie teistumą nežinojo ?… anksčiau reikėjo loti, o ne dabar

  • miels Andriau, tokie dundukai kaip tamsta tikriausiai nesupranta tokių terminų kaip vertybės, teisė, padorumas, sąžiningumas, tad nevargsiu. Tiesiog psakysiu, kad su tokia leksika tamstai geriau rašyti komentarus A.Zuoko arba užkalnių tinkaraščiuose. Ten būsite suprastas ir pagerbtas.

   Tik atkreipsiu dėmesį, kad „didelė dalis“ yra mažuma, tai yra sudaro mažiau nei ketvirtadalį visų basavusiųjų rinkėjų Viniuje ir prieš pradedant sapalioti, įvesti paieškos langelyje žodį „zuokas“. Jei, žinoma, sugebate.

 • Fredis*

  Norisi parašyti ką nors gudraus, šmaikštaus, originalaus, tačiau jokie žodžiai nelimpa, sakiniai nesiklijuoja. Su tuo Zuoku taris įbridome į upę toje pačioje vietoje, tačiau Zuokas bus jau kitas – respektabilesnis, rafinuotesnis, subtilesnis. Draugų biznis įsuktas kaip reikiant, todėl jiems jau nereikės daryti drastiškų, grubių, šokiruojančių veiksmų, dabar buvę azartiški lošėjai tapę monopolininkais, bus tingūs, vangūs, labdaringi. Miestelėnų lauks dovanos ir atrakcijos už jų pačių pinigus.

  • romas

   Fredi, Vilnius turės guggeheimą. Pasaulio menininkai ir kolekcionieriai apkraus oro uostą, viešbučius ir restoranus darbu. Pirma tramvajaus linija sujungs oro uostą su guggenheimu. Vilnius taps Šiaurės Atėnais neišvengiamai.

   • Fredis*

    Guggenheim – jau praeitas etapas, dabar jie statys atliekų deginimo gamyklas, krematoriumus, tvenks upes, atnaujins garlaivių ir raketų laivybą Neryje ir Nemune, galbūt iš Verkių parko į Trakus, Užutrakio dvarą skraidys dirižablis. Palmės krantinėje ir ryškiaspalviai dviračiai miestelėnams – savaime suprantamas dalykas, konstanta. Vilnietės bus gražiai įdegusios kaip paryžietės. Jauni, išsilavinę ir gerai uždirbantys žmonės todėl ir balsvao už Zuoką. Kas, kad abonentas ir teistas. Jokių skrupulų negali būti, kai perspektyvoje laukia tiek daug nuostabių dalykų.

 • kestutis d

  Akį užmetęs į laidą, sugavau frazę, kad iš tikrųjų problema tame, kaip mes žiūrime į vagis, ir tas mūsų požiūris – labai jau tolerantiškas. Rinkimų rezultatai rodo, kad rinkėjai – vis dar turi daug mokytis. Pavyzdžiui, per vieną laidą mačiau rinkėją, kuris paklaustas, ko tikisi iš valdžios, atsakė – ‘kad atpigintų šilumą’. Manau, kad elitas – žiniasklaidininkai, politikai, mokytojai, gydytojai, verslininkai, ūkininkai (beje, įdomus klausimas – kam atstovauja Valstiečių partija – 100-hektarininkams, 30-hektarininkams, samdiniams?) – turi jausti atsakomybę šviesti rinkėjus ir juos informuoti įvairiais klausimais, kad padėti susigaudyti politiniame ir ekonominiame šalies gyvenime – kad ir tas pats rinkėjas suprastų, kad šilumos kaina bus tokia pat, o skylėtas daugiabutis jos išnaudos tikrai daug. Švietimo metodų mes galime pasimokyti net ir iš komunistų – juk dar ne taip seniai buvo laikas, kai daugelis tikėjo, kad Vakarai – supuvę, o religija – opiumas liaudžiai. Tiesa, komunistai naudojo daug neleistinų metodų (represijos, žodžio laisvės ribojimas), be to turėjo daug laiko (užaugo visa karta gimusi prie komunistų) – viso to mes neturime, bet turime išmokti šviesti efektyviau ir be tokių triukų (čia turime dar daugiau mokytis iš disidentų, kurie išlaikė savo idėjas itin apribotos informacijos sklaidos sąlygomis). Taigi, mums šie rezultatai rodo, kad metas rimtai kibti į darbą ir daug aiškinti ir šviesti, kad su kiekvienais rinkimais tikimybė vagims patekti į valdžią vis mažėtų.
  Beje, pats laikydamasis dešiniųjų pažiūrų, užjaučiu Austrą – iš tikrųjų ‘normalios’ kairės Lietuvoje nėra – gal tikrai kokia Naujoji kairė gal ir galėtų idėjiškai į tą vietą pretenduoti, bet tai ne partija, ir uždavinius sau kelia ne tokius, o su socialdemokratais – tai turės praeiti daug laiko, kol jie apsivalys nuo nomenklatūrininkų komunistų. Bet tai dar vienas uždavinys elitui – ne viskas duodasi lengvai ir iš karto, dar turės praeiti daug laiko, kol galų gale subrandinsime pilietiškus rinkėjus, kurie geriau nutuoks apie situaciją ir rinksis ne vien tik pagal pažadus ir blizgesį