Europos taurės finalas Vilniuje: nebus, nes nenorėjo Vyriausybė?

… Tik dabar perskaičiau B.Vainauskienės vedamąjį „Lietuvos ryte“…

Apie tai, kad gyvenimas gali prabėgti pro šalį… jei A.Kubiliaus vyriausybė neduos „socialdemokratų patriarchui“ dar 20 mln. litų, kad šis, pasak B.Vainauskienės sau antrąjį paminklą pastatytų…

…Savo nuomonę apie tai jau esu išsakęs, tad gal nebesikartosiu. Gal tik pasakysiu, kad lyginti tremtyje lietuvių puošiamą Kalėdų eglutę su A.Brazausko Valdovuliandu ne visai korektiška…

Bet, kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama.

Ir įdomiausia šiame komentare man pasirodė net B.Vainauskienės požiūris į A.Brazausko vaidmenį statant Lietuvoje paminklus, bet štai šie jos teiginiai:

Atsisakyti galima visko – ir Valdovų rūmų, ir Tūkstantmečio šventės, ir kultūros sostinės renginių, koncertų, knygų, teatrų, sporto varžybų.

Jau šį trečiadienį Vilniuje galėjo klegėti tūkstančiai krepšinio aistruolių. „Lietuvos ryto“ krepšinio komanda buvo iškovojusi teisę rengti Europos taurės finalų rungtynes Vilniuje.

Bet Vyriausybė neskyrė pinigų. Būtų pilnos arenos žiūrovų, pilni viešbučiai sirgalių ir pilni barai švenčiančių pergalę.

Būtų! O yra spengianti tyla.

Šiaip tai domiuosi krepšiniu ir šiek tiek politika. Tačiau turiu prisipažinti, kad nieko apie tai nesu girdėjęs

Gali būti, kad kažką praleidau ar buvau neįdėmus.

Tačiau jei tai, ką sako B.Vainauskienė yra tiesa, manau, kad Vyriausybė tikrai pasielgė trumparegiškai (tiesa, neaišku, apie kurią Vyriausybę B.Vainauskienė kalba – G.Kirkilo ar A.Kubiliaus).

Žinoma, taip sakau su išlyga, nes jei skirti reikėjo 20 milijonų, tai gal geriau jau spengianti tyla…

Būtų įdomu, jei Vyriausybės spaudos tarnyba imtų ir pakomentuotų jai mestu kaltinimus..

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...