Treji…

… Šiek tiek vėluoju…

Bet jei dar būtų iki vidurnakčio būčiau pasakęs, kad lygiai prieš trejus metus paskelbiau, kad pradedu.

Daugiau nei 1000 dienų.

1893 įrašai (su parašytais dar iki racas.lt)

82 361 komentarai.

2 011 439 apsilankymų.

4 981 300 peržiūrėtų puslapių.

511 842 lankytojų.

Vidutiniškai 2,48 puslapio per apsilankymą ir 3,56 minutės praleistos atėjus.

Lankytojai iš 148 šalių (teritorijų), mažiausiai 20 proc. apsilankymų atsitiktiniai, bet buvo skaitytojų Irake, Nepale, Ganoje, Guame, Ekvadore, Peru, Bahreine.

Tai – sausa statistika iš Google Analytics.

Kalbant apie tai, kas ne sausa…

Keista, bet pastaruoju metu vertinu tai kaip darbą. Po darbo. Tarp darbo. 

Už kurį niekas nemoka ir niekas nepasako ačiū.

Kuriam aukoju laiką, atimdamas jį iš tų, kuriuos myliu ir kuriems esu skolingas tiek, kad tikriausiai niekada nesugebėsiu tos skolos grąžinti.

Vardan ko? 

Iš esmės tas pats, kaip pjauti žolę kieme… Po savaitės vėl užauga ir vėl reikia pjauti.

Bet gražiausias yra momentas, kai pabaigęs pjauti, atsisėdi terasoje, užsidegi cigaretę, gurkšteli alaus, pažiūri ir tiesiog gražu.  

Po savaitės vėl pjauni.

Skirtumas tas, kad žiemą žolė neauga.

Kita vertus, žiemą ne taip smagu sėdėti terasoje, rūkyti ir gerti alų…

Nelabai smagu būna ir vasarą aiškinti dundukams, kodėl jie yra dundukai arba rašyti „Komentaras pašalintas – A.R.“

Kartais net negyvai užknisa. Bet prisimeni, kad tai darbas. O darbe pasitaiko visko…

Bet juk svarbiausia rezultatas, ar ne?

Populiariausias Lietuvos rašytojas ir vienas stipriausių Lietuvos žurnalistų būtent trečiasiais racas.lt gyvavimo metais paskyrė man atskirus puslapius savo tinklaraščiuose.

Dėjau aš ant jų abiejų, bet vis tiek smagu.

Smagu buvo ir rasti čia finansų ministrės komentarus, nepaisant to, kad mūsų požiūriai ne visada sutampa. 

Smagu buvo pamatyti ir paties LRT tarybos pirmininko reakcijas.

Taip pat smagu buvo pamatyti racas.lt įrašų kopijas LRT atsiliepime teismui bei pakalbėti telefonu su bendrovės „Du broliai“ pagrindiniu akcininku.

Beveik taip pat smagu kaip išgirsti iš vieno iš premjero patarėjų klausimą, kam aš dirbu ar perskaityti asmeninio pokalbio atpasakojimą viename iš savaitraščių.

Lygiai taip pat smagu buvo atsiliepus telefonu iš kolegų išgirsti: „tu ten savo bloge rašai , kad… bet aš manau, jog…“

Bet smagiausia, neabejotinai, yra atvertus racas.lt, suprasti, kad Lietuvoje yra žmonių, kuriems rūpi, kurie domisi, kurie žino, kurie abejoja ir kurie nėra dundukai.

Todėl treji dar nebus pabaiga.

Net jei dirbsiu taksistu…

Nes krepšinio komanda, kurioje žaidžiau VKML, vadinosi „Dėjom“.

P.S. Ačiū, kad esate.

(9 balsų, vidurkis: 4,56 iš 5)
Loading...
 • Tomas

  Jega :)

  • austras

   Visiškai pritarčiau, kad jėga. Nauji „jėgiški“ faktai, kurių neteko patirti – pasirodo, kad šiame tinklaraštyje taip išpopuliarintas „dėliojimas“ iš tiesų yra susijęs su buvusia šlovingos praeities krepšinio komanda, pavadinta fantaziją skatinančiu „dedančiu“ pavadinimu. Gaila, kad neaišku, nei ant ko, nei kaip „deda“. Nors truputį aiškumo įneša paties komandos nario čia paviešinti tekstai.

   • nesvarbu

    austrai,tas „negeras“ žodis „dėjau“ – yra per tūkstantmečius metų žmonių nugludintas brangakmenis. Jei jis nebūtų tinkamas, tai jau seniai būtų išbrokuoti. Esmė tame, kad iš pažiūros nekaltu žodeliu „dėjau“ galima trumpai bei maksimaliai konkrečiai ir visiems pakankamai aiškiai išreikšti savo einamo momento emociją.

    • romas

     nu nekalbėk taip apie brangakmenius. Kai vieną kartą užsiminiau, kas randasi Michelangelo Dovydo centre, komentaras buvo ištrintas. Tada supratau: žemiau juostos yra nepadoru šitam tinklalapyje. Todėl dedama, manau, yra ne tai, kas per amžius nugludinta, o kažkas kita.

     • nesvarbu

      romai, ar brangakmenis gali būti nepadorus? Retorinis klausimas, ar ne? Šimtus tūkstančių metų iki mūsų (t.y iki 2011 06 17)buvo visuotinė norma, kad vadovaujantis primatas savo „maksimaliai pasiruošusį padėti pasididžiavimą“ gali parodyti (padėti) jo valdomo būrio eiliniui. Labai keista, kad patsai tuo būtent šiandien suabejojai, kas tu toks, kad tuo abejoti?

     • nesvarbu

      romai, rašiau rašiau tau tokį labai ilgą ilgą ir protingą atsakymą tau, bet netyčia ištryniau. Gaila…

     • nesvarbu

      Čia dėl to pačio tavo Birželis 17, 2011 8:47

    • austras

     Nesvarbu, tą per per „tūkstantmečius žmonių nugludintą brangakmenį“, pavadinimu „dėjau“ branginate tik Jūs ir Artūras Račas. O šiaip, viešose vietose, šis „brangakmenis“ dažniausiai nevartojamas. Beje, to nepastebėjau ir pono Račo pasisakymuose, tarkim, komentuojant politinius įvykius radijuje ar televizijoje. Kiek seku naujienas, jis dar nei sykio viešai „nedėjo“ nei ant vieno politiko. O štai savo tinklaraštyje, kurį taip stropiai prižiūri nuo kitų „dėliotojų“ pasisakymų, ponas Račas leidžia sau „dėlioti“ ir į kairę ir į dešinę.

     • suomis

      Bet sutikite, būtų idomu išgirsti p.Artūrą dedant savo viešame pasisakime per TV. : DDDDDDDDD

     • mielas austrai, džiugu tamstą vėl čia matyti. Džiaugiuosi, kad vis dar esate geros nuotaikos, viską prisimenate ir primenate kitiems. Ačiū tamstai labai.

     • austras

      Aš irgi džiaugiuosi, kad mudu abu prisimenam… :) Lankausi čia gerokai rečiau. Ir abu suprantam kodėl… :) Tiesiog kai kokiam komentare ant ko nors „dedate“, tai atgimsta neseni prisiminimai.. :)

 • Rytis

  Sveikinimai! Taip ir toliau! :)

 • Justas

  Šaunu !:)
  Ačiū .

 • dmitrijus

  Ačiū, Artūrai.

 • Rytis I

  Ech, tas laikas…. Sveikinu visus laisvos bei geros valios komentatorius, su jujų diena!

 • Augustuks

  gg gl hf

 • Didelis ačiū kad rašote ir leidžiate rašyti mums.

 • Sveikinu, sis blogas tikrai paivairina blogosferos zoologijos soda ;)
  p.s. broliai skambino, padekojo uz reklama?..

 • Žvelgaitis

  „Bet gražiausias yra momentas, kai pabaigęs pjauti, atsisėdi terasoje, užsidegi cigaretę, gurkšteli alaus, pažiūri ir tiesiog gražu“.
  Ech, kai pats gyveni trečiame aukšte, o aplink tik brukas, belieka bent pasidžiaugti, kad kitam gerai. Sėkmės, Artūrai, esi skaitomas, diskutuojamas. Žodžiu, esi stipriai. Sėkmės.

 • Xalabokaz

  Gerb. Artūrai, – nepriklausomai nuo to, kad ne su viskuo, ką rašote, sutinku, deja, manau, kad tai kol kas bene vienintelė LT vieta, kur galima sau leisti perskaityti viską ir pasiskaičius suprasti, kad yra mąstančių panašiai. Kai kas čia būna įdomu, kai kas nelabai, o kai kas – itin įdomu ir artima. Ir už viską ačiū. Didžiausias ačiū už tai, kad šis „one man show“ yra kur kas tikresnis, atviresnis, stipresnis ir įdomesnis, o svarbiausia – teisingesnis ir tiesesnis už daugiabiudžetinius ir daug žiniasklaidininkų (nesiverčia liežuvis jų vadinti žurnalistais) turinčius leidinius ir tabloidus. Už tai, kad jis išreiškia autoriaus požiūrį, o ne zombina skaitytojus, brukdamas kažkokiam užsakovui reikalingas klišes (mintimis to pavadinti nesiverčia liežuvis).

  Sėkmės.

  p.s. o prie to paties – gal vertėtų pamąstyti (jei būtų priimtina), – gal dalis komentatorių sugebėtų suregzti ir tekstus, kurie būtų publikuotini čia kad ir po vienokio ar kitokio redagavimo. Būtų bent kai žaliava. Ir tai būtų jau šiokia tokia paspirtis, ypač sunkesnėmis minutėmis.

  • Xalabokaz, šiame tinklaraštyje yra buvę atvejų, kai komentarai virsdavo svečio įrašais. Neabejoju, kad dar bus, jei tik atsiras norinčių.

 • Smilga

  Pasigendu kai kurių dundukų, ypač mdxacuk’o protingų šmaikščių komentarų… :)

  • Smilga, ir aš kartais pasigendu. Bet juk kiekvienas laisvas apsispręsti.

 • Zoi

  Ačiū, Artūrai ! uz bloga ir uz tai kad kovojat gal kartais mazas, bet labai svarbias ir ikvepiancias kovas.

 • Stogas

  camel – paslepta reklama dundukams?

 • Domas

  Ačiū, Artūrai, už tai ką darote. Kantrybės ir stiprybės ateityje.

 • Regis

  Dėjau, dėjau, padėjau, išdėjau.

  Kažkokia ištisinė dėjava gaunasi.

  Vienas dalykas tikrai aiškus, per tuos metus susiformavusi priklausomybė nuo šios vietos akivaizdi ir visiškai nesąžininga kitų panašių vietų internete atžvilgiu. O tų vietų tikrai yra.

  Užsimiršau, per gimtadienius arba gerai, arba tylim. Nežinau kaip kam, man racas.lt suteikė tikrai daug. Ir tai neabejotinai reikšminga. Pradėk galvoti ir vertinti pats, ir būk kritiškas viskam (ir pirmiausiai pačiam sau).

  Taigi tikrai nesunku ir negaila, o atvirkščiai privaloma pasakyti ačiū. Ačiū už skirtą laiką šiam darbui.

 • Taip pat nuoširdžiai sveikinu.
  Pradžioje gal nebuvo įprasta, kad blokuose nėra deramo mandagumo. Na, kad komentatoriaus komentaro pradžioje nėra pagiriamas pateiktas straipsnis, kaip reikalauja mandagumas. Kad nėra…
  Kaip yra žinoma, nelabai tolieruojama, kai straipsnis komentatoriui sukelia truputį ir kitas fantazijas, kas vadinama ne į temą. Na, ir kai ta sniego gniūštė vyniotis pradeda. Matau, kad straipsnio autoriui tai ne labai patinka kaip ir kai kuriems komentatoriams, bet man tai pts tas žavumas blokuose.
  Labai gerai, kai po straipsniu nėra 1000-ies komentarų, bet ir ne du. Čia pats tas.
  Kaip ir viskas gyvenime taip ir čia vyksta sinusoide. Būna stipresnių straipsnių, būna silpnesnių. Būna gerų komentarų, būna ir narcyziškų. Bet beveik nebūna jau delfiškų (komentarų dirbančių komentaristais ar iš specialiųjų vietų, ar tiesiog įstaigų budėtojų…. jie dabat kompiuterizuoti, kaip žinia).
  Kai net būnu labai užsiėmęs, kad kitas gal ir galvą užrietęs vaikščiotų, koks aš užimtas ir svarbus, bet „perekūras“ (nerūkau), pakeistas racas.lt būna visuomet (išskyrus komandiruotes). Gal kartais esu užėjęs ir 100 kartų per dieną. O gal kartais vos 20.
  Sėkmės.

 • Fly

  Linkiu mesti rūkyti.

 • bbd336

  p. Artūrai, cigarečių reklama yra draudžiama, siūlyčiau pakeisti paveiksliuką į kokį vasariškesnį =]

 • Gvidas

  Na man trys žvakutės gražiau atrodytu :) ar dar kas nors, bet tik ne cigaretės. Nes gi paskutinės europinės tendencijos, propaguoti rūkyma kaip asocialu dalyka :)

 • Tadas

  Cool & inspiring istorija ir irasas. Nuosirdus sveikinimai ir laikykites.

 • samogitian

  o as dejau ant taves, Racai, ir tavo paistalu

 • Susireikšmino ;)
  p.s. dabar jungiuosi is kazkokios ten uzsienio salies, kur pastatytas serveris, bet realiai sedziu Lietuvoj ;) tad nenustebsiu jeigu mano ip dabar rodo Iraka ..

 • Genijus

  Na net įsižeidžiau… KAIP TAI niekas nepasako ačiū???
  AČIŪ!!! Gal net trigubas su atAtinkamai 9 šauk(š)tukais.
  Mano interneto naršyklėje racas.lt kartais tampa lankomiausiu tinklalapiu. Aplenkia netgi google.lt!
  Ir dar vienas komplimentas – šis tinklaraštis yra vienintelis, kurį skaitau nuolatos, nes kitų įdomių tiesiog nėra arba aš jų nežinau. Na, ir laiko nelabai turiu…
  Sveikinimai ir „tak deržat“!

  • suomis

   Pilnai pritariu, nes ir mano naršyklėje šis tinklaraštis yra lankomiausias. O ponui Artūrui palinkėčiau, kad dažniau kiti cituotų šio tinklapio įrašus. :)

 • Dėkui, kad rašot ir po jau nebe pirmo patikinimo čia rodytis vis rečiau galiausiai grįžtat ;) Linkiu dar ne vienerių turiningų gyvavimo metų.

 • F-22

  Camel filters – da best, geras pasirinkimas. Sveikinimai del blogo ir visos veiklos!

 • Smagi sukaktis. Sveikinu. Tik gal torto žvakučių atsiųsti, vietoje cigarečių ta proga. Manyčiau, sveikiau. :) O šiaip blogo rašymas – smagus laiko praleidimo būdas, pasidalinimas savo mintimis su kitais, už kurį dažniausiai (bent jau Lietuvoje) nemokami pinigai, bet gaunamas kitoks atlygis (dėmesys, komentarai, netgi kartais užsimezgusios draugystės su kitais blogeriais ir panašiai).

 • liuka

  Smagu, gerai, kad esi.

 • Ačiū, Artūrai. Belieka pasidžiaugti, jog per tiek laiko vis dar rašote, dedate, rūkote camel t.y. liekate ištikimas sau ir savo įsitikinimams, o svarbiausia – ištikimas dundukams. Gi be Jūsų mes nežinotume, jog esame tokie..

 • seniai seniai, kai „blogas“ buvo tik būdvardis, buvo galima užsimerkus sakyt, kad vienas lauke ne karys. vat šitą įrašą dabar galėsiu naudot kaip konkretų pavyzdį, kad tinklaraščiai situaciją pakeitė. kai šis didžiulės galios įrankis naudojamas tikslingai, nuosekliai ir nuoširdžiai – rezultatai puikūs. labai gaila, kad Kubilius nesugebėjo tęsti savo rašymo, o Kreivys išėjo per anksti. bet užtenka ir vieno pavyzdžio. su!

 • Aš cia labai rimtai pasvarsciau Arturai ir siulau jums idarbinti zmogu atsakinga uz racas.lt blogo rasyma, kaip tai padare jusu bendravardis ir geras pazystamas Zuokas, paskyres etata savivaldybeje atsakingo uz mero facebook’a.
  Taip daugiau laiko galesite paskirti kitiems, ne ka maziau maloniems, ar kaip siuo atveju nemaloniems dalykams. ;)

 • leokadija

  sveikinu!
  Turiu pastebeti, kad komentarai cia tape atskiru kunu, kartais nepriklausomai nuo autoriaus veikiantys ir kartais savas savarankiskas temas vystantys. Visiems linkiu smagaus augimo!

 • Trakimas

  Nuoširdžiausi sveikinimai:)

 • Skaitytojas

  Dar vienas straipsnis iš temos „koks didelis mano E-penis“

  • mielas Skaitytojau, jei tamsta visada stengiatės pasimatuoti, tai nebūtinai reiškia, kad taip elgiasi ir visi kiti.

 • … ir ačiū visiems už „ačiū“:)

 • Šamanas

  Jei nebūtų baisios freilinos, tai ir princesė neatrodytų tokia graži. Be dundukų vaizdelis būtų blankus.

 • nesvarbu

  Sveikinimai!!!

 • nerijus

  Dar trisdešimt metų…

 • Sapnas

  Kaip tai buvo?… Man reikėjo, kad Sistema užsimautų… Ko man reikėjo – kiek plati ta Sistema… Norėjau tai išsiaiškinti… Tiesiog toks smalsumas…. Norėjau to suvokti. Ir dabar jau žinau. O Marso sistema yra labai plati… Daug platesnė nei jūs įsivaizduojate….

 • Alisa

  Mielas, Artūrai,

  Nors tikrai ne visada sutinku su Jūsų nuomone, o kartais ir pykstu, labai pykstu už Jūsų karštakošiškumą, stačiokiškumą ir konfliktiškumą (diskutuojant su kitais autoriais, žurnalistais ir įvairaus plauko veikėjais), aš vis viena Jus nuoširdžiai sveikinu su šiuo gimtadieniu.

  Tokios progos leidžia įverinti – na vis viena jis autentiškas žmogus, ištikimas sau… O juk tai svarbiausia!

  Linkėjimai.

 • Sveikinimai ir padėkavonė už blogą! Vakar nužiūrėjau jus „Pomodoro“ – ir atrodot, ir rašot gerai

 • mumu

  Pradžioje pamaniau, jog šaunuolis Račas prieš tris metus metė rūkyti. Deja yra kaip yra, kai kam paikas mintis skelbti yra svarbiau nei rūpintis prirūkyta pasaulio ekosistema bei sava sveikata.
  Liūdna.
  Tuščiagarbiškumas yra septynių didžiausių nuodėmių sąraše.

 • J. naivusis

  Dėl to užkeikto rūkymo (rūkau daug ilgiau už Račą)- keli senobiški būdai:
  1.Kasdien iš pokelio išimti n + 1 cigaretę ir išmest. Pirmą dieną surūkom 19, devynioliktą dieną 19 išmetam, vieną surūkom.
  2. Kasdien atimam po vieną rūkymo malonumą- augančiai:
  -keičiam markę (kasdein)
  -jokio rūkymo su brendžio stiklu
  -jokio rūkymo su kavos puodeliu
  -jokio rūkymo mėgiamomoj vietoj
  -rūkymas tik nepatogioj vietoj ir pozoje – pvz. stovint ant vienos kojos
  3. Užsikodavimas. Garantuotai užkoduoja, jei ateini pas koduotoją tris savaites nerūkęs :(

  Beviltiška. Bet vis tiek reikia mesti. Kada nors. Manjana.

  • Genijus

   Dėl rūkymo: yra vienas vienintelis būdas pačiam mesti rūkyti (turiu omenyje, be kodavimų, nežinau, kas jie yra, bet ir nenorėčiau). Rašau iš savo ilgametės nesėkmingos ir pastaruoju metu sėkmingos patirties kovoje su šita šlykštyne.
   Tas būdas – tiesiog mesti. Vieną rytą atsibusti ir neberūkyti. „Lomkės“, nuotaikų kaita, žiaurus apetitas, nemiga beveik garantuoti. Narkomano abstinencija yra narkomano abstinencija. Bet neilgai – dieną, dvi…
   Po to vėlgi – tiesiog nerūkyti.
   Dozės mažinimas – tik saviapgaulė. Tas pats, kaip „tikras“ narkomanas leistųsi į veną pusę švirkšto, po to trečdalį ir t.t. Garantuotas viso švirkšto susistūmimas tik laiko klausimas.

 • Valentinas

  Krenta į akis agresyvus rūkymo temos romantizavimas šiame įraše. Visų pirma kvaziromantiškas pasakojimas apie tai kaip nupjovus žolę užsirūko, po to nuoskauda, kad žiemą ne taip smagu rūkyti ir svarbiausia, trejų metų sukaktis išreikšta per trijų cigarečių nuotrauką. Autorius demonstruoja dažnai moralinį principingumą boikotuodamas Maxima parduotuves, tačiau moraliniai principai jam netrukdo rūkyti cigaretes, kurios buvo reklamuojamos vaikams per simpatišką animacinį kupranugariuko personažą. Nurašykime tai eiliniam dalykui ant kurių autorius „dėjo“.
  Prisiminus kaip dažnai autoriui yra priekaištaujama už rūkymo propogandą ir kaip dažnai jis atsako kad „dėjo“ nes jam rūkyti tiesiog patinka yra šiek tiek keista, kad šiuo atveju Račas bruka rūkymą visiškai neišprovokuotas. Peršasi išvada, kad šiuo atveju autorius sąmoningai provokuoja skaitytoją, agresyviai romantizuodamas rūkymą. Vienintelė tokios provokacijos priežastis tegali būti vaikėziškas, paaugliškas noras daryti tai kas draudžiama (kaip žinia rūkymo propogavimas visuomenėje laikomas prastu skoniu). Tai byloja apie autoriaus moralinį nesubrendėliškumą ir skatina kritiškiau vertinti kitus jo rašinius.
  Rūkymas nėra tik rūkančiojo reikalas, nebent rūkoma plynėje ir per kelis šimtus metrų aplinkui nėra kitų žmonių. Praktikoje rūkantysis NUODIJA ne tik save (tai iš tikro jo reikalas), bet kartu jis VISADA nuodija ir kitus: šeimą, praeivius, kaimynus bendradarbius. Žinant, kad autorius turi tris vaikus yra ypač skaudu skaityti, kad jis didžiuojasi nuodydamas savo vaikus, o ant visų, kurie jam dėl to priekaištauja DĖJO.
  Graži trejų metų sukaktis sugadinta nevykusiu įrašu. Tačiau nereikia nusiminti, visi mes klystame. Įtankingiausio tinklaraščio veiklą aš analizuočiau per tokią prizmę:
  Didžiausios nesėkmės.
  Didžiausios sėkėms.
  Mano supratimu, didžiausia nesėkmė yra Račo baliavojimas Uspaskich gimtaddienyje ir nesugebėjimas paaiškinti šio gėdingo žingsnio motyvų. Tai sukirto turbūt rimčiausią smūgį autoriaus reputacijai (šioje vietoje jis DĖJO ant to ką aš galvoju apie jo reputaciją) ir gali būti palyginamas tik su Siaurusevičiaus nuotykiais elektros skydinėje.
  Didžiausia sėkmė – manau, kad Račo rašinys apie Valdovų rūmus ir Panevėžio PST lėmė, kad finale vyriausybė padarė būtent tai, ko reikalavo Račas.
  Netiesioginė sėkmė (t.y. Račas sąmoningai to nesiekė), kad kai kurie viešieji pasisakytojai (Čyvas, Čiuldė, Janutienė ir kt.) visiškai susimovė bandydami diskutuoti šio tinklalapio temose taip atskleisdami savo menkas sieliūkštes.

  • Fredis*

   Su priklausomybe nuo narkotinių medžiagų nėra taip viskas paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmpo žvilgsnio. Pateisinčiau ir dvigubai didesnes Tinklaraštininko sutraukiamas nikotino dozes (man negaila – svariai papildomas valstybės iždas, gerėja viešosios paslaugos, didėja mano tėvų pensija), jeigu nebūtų tokių beprasmiškai ilgų ir nekūrybingų pauzių. Metuose yra 365 dienos, dvi, o gal net ir visas tris, mėgaujamasi trečiuoju gimtadieniu. Gėda, taip gali ateiti ir ketvirtasis, tik ar bus su kuo pasidžiaugti?

  • EkoLT

   Sveikinimai, Artūrai. Ačiū už tuos metus. Ir linkiu, kad netrūktų tokių nevykelių kaip šis su savo nevykeliškais įrašais :)

  • Valentinai, kai norite parašote. Taigi.
   Manau daug laimime tada, kai nekišame savo klišių dėl izmų ir kai telkiamės istorijos ne kartą patvirtintiems siekiams, kaip geriems.
   Dėl rūkymo.
   Žinojau vieną žmogų, kuris traukė dūmą po dūmo, jo neišleisdamas iš burnos ir gyveno gal ir iki 90 metų (studijų metais buvo gretimo namo kaimynas, tad nežinau kada numirė, bet jau tuomet jam buvo arti to). Tiesa ir žmonų turėjo turėjęs ne vieną… (gal nuodūmo, kaip sakėte, krisdavo… bet čia per žiauriai pasakiau…).
   Bet šiaip, jei būtų mano valia, rūkoriams, kai rūko viešoje vietoje, taikyčiau tą pačią aukščiausią bausmę, kuri yra JAV kai kuriose valstijose (pradžią tarti kaip žodyje valsas). Išskyrus vienam asmeniui, – na atspėjote, tad ir nereikia garsinti čia jo ir reklamuoti, manau. Kaip ir alkoholio vartotojams, jei to daryti nepakelia (t.y. jei vartodamas apsvaigsta ir kvailėja). Šitas dalykas manau jei ir grėstų tam asmeniui, tai taip pat bent jau jubiliejaus proga atleisčiau. Kol yra už ką. Bet kaip Fredis sako, kad jau trys dienos nėra ir už ką.
   Bet Fredi, poetai pagal užsakymus gerai nesukuri, musėt, o čia blogai taip pat negalima. Taigi.

  • mielas Valentinai, tamstos nuomonė labai vertinga, o moralinis veidas ir dorovinės nuostatos turėtų tapti visiems sektinu pavyzdžiu. Siūlau tamstai balotiruotis kituose Seimo rinkimuose kaip sveiko ir sąžiningi gyvenimo etalonui. Pasižadu skirti vieną šio tinklaraščio puslapį tamstos programai pristatyti. Arba du, jei jame bus paminėtas mano apsilankymas V.Uspaskich jubiliejuje ir mano bjaurus moralinis veidas. Tai dar labiau išryškintų tamstos švarumą ir grynumą.

   P.S. Nuoširdžiai sujaudintas tamstos rūpesčiu mano vaikų sveikata. Būčiau dėkingas už finansinę paramą jų sugadintai sveikatai pataisyti. Manau, kokių 100 000 litų visai pakaktų. Jei šiek tiek liktų, užsakyčiau sau ir vaikams marškinėlius su užrašu „Valentinas – mūsų epochos protas, garbė ir sąžinė“.

   • nerijus

    Valentas yra susireikšminęs moralinis nevykėlis (matyt, jį mokykloje smarkiai spardė bendraklasiai- per kūno kultūros pamokas), kuris naudojasi proga patekti į istoriją per racas.lt. Kitaip, čia netupėtų ištisas dienas ir nesirūpintų kitų dorove ir proto vingiais.

    p.s. užrašas ant marškinėlių turėtų atrodyti taip:

    ““Valentinas“ – mūsų epochos „protas“, „garbė“ ir „sąžinė“”.

    • Valentinas

     Primenu mieliems šio blogo skaitytojams, kad iš tikro Nerijus yra ne blogo kvailys, o genialus komentatorius jau daug metų apsimetinėjantis durniumi rašydamas pačius kvailiausius komentarus (be suomio ir Trakimo, kurie irgi yra protingi apsimetėliai durniais). Sekantis sakinys Nerijau yra skirtas įvertinti tavo humoro jausmą:
     Cha cha cha cha cha cha chaaaa chaaaa chaaaa chaaaa cha cha cha cha cha cha cha cha cha!!!!!!!!!!!11
     Gerai varai bičiuli!
     Viena pastaba: niekada Valentino nevadink Valentu. Valentinas nekenčia vardo Valentas. Valentas – tai nevėkšla, tūpas kaimietis arba kaip anksčiau sakydavo Miestelėnas. Valentas – tai Valentinas Miestelėnas. Niekada nevadink Valentino Valentu. O šiaip, gerai varai, tiek metų apsimesti durniumi reikia (V)Talento :)

     • nerijus

      Man gražiau, kai rašoma „Valentas“- durniams aiškiau.
      Visi mes iš kaimo…Nenusimink, Valentai.

    • Fredis*

     Valentinas yra žmogus, kuris būdamas liberalu anksčiau už V.Vasiliauską pasirūpino, kad paprasti miestelėnai ir sodiečiai neįklimptų į skolas http://iq.lt/titulinis/lietuvos-bankas-mokys-atsakingo-skolinimo/. Protas, garbė ir sąžinė galima drąsiai rašyti be kabučių. Nerijau, Valentinas rūpinasi tokiais žmonėmis kaip tu.

     • nerijus

      Ačiū jam. Jo protas ir sąžinė bus įvertinti tinkamai- ordinu už pilietiškumą. Nesvarbu, kad tokio ordino nėra Valstybės sąrašuose.
      Ko nepadarysi dėl liberalo ir visiems nusipelniusio veikėjo?..

      Beje, Fredi, kas yra protas, sąžinė ir garbė?..
      Ar tai ne žodžiai, kuriuos galime rasti lietuviškame žodyne?..
      Įdomu: kas juos sugalvojo ir davė jiems reikšmę?..Ar ne tokie, kaip mūsų Valentas?..

   • nesvarbu

    Artūrai, deja pačio reakcija į šmaikštų Valentino komentarą kiek neadekvati.Kaip ir dažniausiai, beje…Siūlyčiau nereaguoti taip asmeniškai (dėl to Uspaxixo baliaus ar Camel), nusišypsoti, bei naudotis proga – eilinį kartą pasimokyti iš Valentino tobulo rašymo stiliaus:)

 • paxtas

  Jau pasako, Ačiū !

 • praeinant

  Sakykim, kiekybė jau yra …sveikinu…

  Kokybė kaip horizontas, veji veji …ir visada dar gali vytis …:)
  Linkėčiau kuo daugiau įgyti tikro profesionalumo įgūdžių ir kuo daugiau prarasti pusiauprofesionalių ir pseudoprofesionalių…
  Sakykim, kad „lakmuso popierėliu“ profesionalumo skalėje laikytina – egzistuojanti ryšio apimtis tarp profesinės veiklos ir socialumo… kuo atskira specializuota veikla yra naudingesnė didesnei visuomenes daliai, tuo ta veikla yra aukštesniame profesionalumo lygyje…
  …juk gali bankai turėti super duper finansistus, bet jų bendras profesionalumas niekada nebus aukščiausio lygio, jei tos bankinės sistemos veikla kirsis su bendresnio darinio interesais…

  …pamislyjimai mano, išvados jūsų…:)

 • Ačiū autoriui už nuolatinį darbą.

  Sveikinimai tinklaraščio gimtadienio proga!

  Komentatorių minima rūkymo ir svaiginimosi alkoholiu tema, jos romantizavimas liudija, kad kūno ir sielos poreikiai [apsisvaiginti, atsipalaiduoti] yra ne mažiau svarbūs už intelektualius [pažinti, susivokti].

  Svarbūs visumai [vadinamai gyvenimu] ir socialiniai poreikiai dalyvauti realių valdovų sabantujuose, priklausyti visuomenės „grietinėlei“ ir šmėžuoti jų iškilmėse, tais laiko momentais nekreipiant jokio dėmesio į intelekto dedamąją [išgrynintą intelektu].

  Taip veiksmu atskleidžiama esminė tiesa gyventi ČIA ir DABAR.
  Bent laikinai „dedant“ ant viso kito..

  Žavi ir pamoko tinklaraštininko metodiškumas ir šeimininkiškas požiūris virtualioje erdvėje.

  Neprieštaringai tinklaraščio įrašuose sugyvena stipriojo teisybės deklaravimas [teisus tas, kas stipresnis], intelektualumo dominavimas [teisus tas, kas protingesnis] ir pan.

  Žodžiu, įdomu ir paskaityti, ir retsykiais diskusijose sudalyvauti..

 • sigitas

  šiaip tai rūkyti yra nesveika. Net ir žolę (ne tą , žinoma ) nupjovus. O šiaip tai sveikinimai,tak dieržat.

 • Marius

  Žinoma, sveikinu! Sudomino citata: „kaip išgirsti iš vieno iš premjero patarėjų klausimą, kam aš dirbu“. Čia rimtai? Tai yra toks ir buvo klausimas, ar čia tik apibendrinimas? T.y ar iki šiol yra žmonių kad jūs kažkam atidirbinėjate? Gal visuomenės gali sužinoti to patarėjo pavardę?

  • suomis

   Premjero atstovas spaudai – V.Valentinavičius.

   • nerijus

    suomi

    Man būtų įdomu sužinoti- kam „dirbo“ Valentinavičius, kai buvo vyr. redaktorius alfa.lt ir dar nebuvo TS- LKD partijos narys :)
    Matyt, sau ir dėl savęs?..

   • suomis

    Matote Nerijau. Lietuvis, tai žmogus dirbantis tik sau. Čia pasireiškia mūsų, sveika, valstietiška prigimtis. Be to, Jūs pats atsakėte į klausimą, kurį uždavėte. Arba galima užduoti kontrklausimą : – Kam dirba G. Vainauskas?

    • nerijus

     suomi

     Aš ne „Jūs“.
     Sutinku, kad lietuviai dirba tik sau. Bet, nesutinku, kad tik lietuviai, nes visi Žmonės dirba tik sau.
     Kai kurie nenori to pripažinti ir vaidina, kad dirba visumai. Nieko- pagydoma. Medicina toli žengusi…

     • suomis

      Dėl „Jūs“ atsiprašau, bet mums, dalbajobams, kažkada, viena prtinga mokytoja, pati kreipdamasi į mus – daugiskaita. Išmokė ir mus. Nes tai nieko nekainuoja, bet atrakina daug spynų. Manau, kad tai yra išmintynga. Kas liečia šizofreniją, tai čia kaltas laikmetis. Čia, kaip sako rusai – издержки производства. Mūsų vaikai šio trūkumo neturės. Tik nežinau: – Ar tai privalumas?

  • Mariau, rimtai. Bet pavardės nesakysiu, nes pokalbis buvo asmeninis, o aš priešingai nei kai kurie patarėjai, nebėgu jų pasakoti bačiuliams ir neskelbiu jų čia.

 • Sapnas

  Kaip Sapnas mąsto? Turbūt visiškai nusišneka… Tokia turbūt sapno likimo dalia.. Tiesiog Sapnas turi nusišnekėti… Kaip tai buvo?.. Tiesiog jūs mulkina… Globaliai ir intesyviai.. Kad aš Sapnas – sutinku… Aš prieš 9 mėnesius išpranašavau krizę Baltarusijoje… Manote, kad jie Jie patikėjo.Kurie norėjo investuoti… Manykite toliau… Tai kvailystės dėsnis. O paskui: o bana na, jis buvo teisus… O man, Sapnui, visai dzin, kad jie mano, kad aš teisus…

 • Raimondas

  Asmeniškai įdomu paskaityti racas.lt. Išgirsti žmogaus nuomonę. Sėkmės

 • Sveikinu ir linkiu toliau tęsti šitą Sizifo darbą. Mano nuomonė apie šį blogą ir jo autorių yra labai teigiama. Palinkėčiau, galbūt, ne tokių kapotų sakinių ir daugiau atlaidumo dundukams… Savęs į dundukų gretas kol kas statyti nedrįstu, nes priešingai nei Valentinas, emdxacuch ar Fredis*, dar šio blogo autorius komentaruose nėra manęs nė karto oficialiai priskyręs šiam privilegijuotam komentatorių luomui, įvardindamas kas aš esu (kas, kaip supratau, prilyginama išventinimui). Greičiausiai taip atsitiko dėl to, kad čionai pernelyg retai reiškiu savo principinę nuomonę, kai jinai nesutampa su blogo šeimininko nuostatomis. Jau vien dėl to norėtusi palinkėti kuo ilgesnių gyvavimo metų ir kuo daugiau aktualių šviečiamųjų temų, kad ne tik aš, bet ir kiti į pernelyg dažno komentavimo tingumą linkę šio blogo skaitytojai, išsaugotų galimybę ne tik susipažinti su analitiniu ir kritišku požiūriu, bet ir žengti nors vienu laipteliu aukščiau šio tikrai kieto blogo komentatorių hierarchijoje.
  Sėkmės, katrybės, sveikatos.
  Varau parūkyt ta proga.

  • kreivaranki, pirmiausia ačiū. Kartu negaliu susilaikyti nepastebėjęs, kad įšventinimo ritualas nėra niekaip susijęs su sutikimu ar nesutikimu su autoriaus nuomone. Įšventinimo dažniausiai nusipelnoma ne už nuomonės turinį, o jo reiškimo formą.

   O kai dėl kapotų sakinių – tai kaip mokam taip šokam. Aš gi ne rašytojas…

   • Na kaip jau dėl to požiūrio į pašventinimo sąlygas tai šia proga gal plėstis ir neverta. O kas dėl kapotų sakinių, tai čia gal tiesiog ir šiaip sau pasakiau. Galų gale tokiu būdu mintis reiškiant galima ir iki paties aukščiausio posto valstybėje pakilti… Ir dar – taip jau pas mus gavosi, kad žiniasklaidoje ir taip pernelyg daug visokių šmaikštuolių, eiliakurių ir šiaip plunksnos virtuozų, o ko labai trūksta tai nors kiek objektyvesnės informacijos, tebūnie ir sausai pateiktos. Interpretacijas ir pagražinimus daugelis ir taip sugeba patys susikurti. :)

    • Trakimas

     Tai va:)-„Įšventinimo dažniausiai nusipelnoma ne už nuomonės turinį, o jo reiškimo formą.“,tačiau gerb.Artūras atvirumo akimirką pripažino,kad „Trakimas“ neimponuopja nei savo komentarų turiniu,nei jų forma(stiliumi).Matyt čia pritapo tik dėl to,kad pagyvina nuobodokas ir tingokas diskusijas muštynėmis su „Valentinu“ ir kitais gerai konservatorių apmokamais viešų ryšių klapčiukais:)

     • Valentinas

      Dėl visa ko primenu mieliems skaitytojams, kad Trakimas rašo vienus kvailiausių komentarų ne todėl, kad yra kvailys, o todėl, kad už šio slaptažodžio slypi dar vienas genialus, šmaikštus, aštrus juokautojas (kaip ir nerijus, bei suomis), kurie apsimeta durniais ir taip juokiasi iš tų, kurie jų komentarus vertina rimtai.
      Cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
      Bičiuli, vėl gerai pavarei!

     • :DDDD

     • Valentinas

      Tai, kad Trakimas ne kvailys, įrodo jo siūlomos idėjos. Kaip žinia, Račas pareikalavo 100 000 lt, kad aš kompensuočiau jo vaikams žalą, kurią Artūras padarė jiems visą gyvenimą rūkydamas. Tokią pinigų sumą man iš karto surinkti sudėtinga. Tačiau, jei konservatoriai iš tikro susimokėtų už mano komentarus, tai būtų visai įmanoma. Šį blogą skaito ir finansų ministrė ir premjero patarėjas, gal jie galėtų pasitarti su Kubliumi kaip reiktų apginti Račo vaikus?

     • nerijus

      Valentinai, tamstai tikrai trūksta nesočiųjų jungčių n- 3 ir n- 6.

     • Trakimas

      Valentinai,“kvailus“ komentarus rašyti gerb.Artūro tinklapyje man neleidžia „onoras“.Kokybės siekiu visais būdais-juk čia esu tik svečias,todė visada esu nepriekaišingai atrodantis,kvepiantis,sąmojingas,aštrus ir negailestingas dundukams:)

     • Trakimai,
      jei jau tu čia manaisi nepriekaištingai atrodąs ir kvepiąs, nes būnant svečiuose taip pridera, tai kažkaip baisu darosi pagalvojus koks tu būni namuose, kai atsipalaiduoji.

     • Trakimas

      Kreivaranki,esi savo iškrypusių fantazmų auka:)Aš labai džiaugiuosi ,jei tokiom personom,kaip Tamsta,darosi baisu:)Tamsta gerai jautiesi tik KGB-istų „rokiškių“ ar paranojikų-antisemitų „zeppelinų“ draugijoje:))))?

     • Valentinas

      Trakimai, šį kartą tau pavyko išspausti ypač kvailą komentarą. Cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
      Varyk taip ir toliau bičiuli!!!!!!!!

     • Trakimas

      Jei „kreivarankiai ir valentinai“ ima isteriškai klykti-komentaras pavyko:)

     • Trakimas

      Tarp kitako,dar neseniai sklandė gandai,kad po „kreivarankio“ slapyvardžiu ilgą laiką dangstėsi konservatorius ponas Razma.Mat taip norėjo pabrėžti savo entelegenciją:)Kreivom rankom jis net vinies į sieną įkalti negalėtų,todėl jam natūraliai priklausytų postas vadovybėje,kur nereikia dirbti-tik liežuviu pliaukšti:)

     • Trakimai, perskaičiau tavo paskutinį komentarą ir skėstelėjau rankomis. Galėčiau, aišku, ką nors atsakyti ar šiaip reolikuoti, bet kažkaip neturiu vilčių, kad pavyks su tavimi susišnekėti. Nelabai suprantu tokio humoro :)

     • Kreivaranki, po paskutinio jo komentaro būtų metas patikrinti kokia dalimi savo intelektinių resursų jis disponuoja :)

     • Nu jo…jei jisai naudojasi visu 100 proc. tų pajėgumų, tai žmogus rimtoje bėdoje.

     • Valentinas

      Kiekvieną kartą kai rimtai reaguojate į Trakimo komentarą, jis žvengia išsijuosęs. Tai įkvepia jį rašyti dar idiotiškesnius komentarus, kad ir apie tai, kad Kreivarankis yra Razma. Tik idiotas gali sugalvoti, kad Razmos intelektas galėtų prilygti Kreivarankio. Bet Trakimas ne idiotas – jis genijus apsimetantis idiotu. Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha Cha cha cha cha cha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Įvertinkite jo humoro jausmą pagaliau!

     • romas

      Žodžiu „fantazmas“ Trakimas signalizuopja, kad nėra runkelis. Be reikalo, Trakimai, ir taip matosi, kad knygų yra perskaityta daugiau nei 10 ir jos nėra iš serijos „Drasiųjų keliai“. Man paties argumentai nepatinka, bet kaip personažas esat magnetizuojantis. Tai reiškia, kad įdomus. Palaikau tamstą turinio ir stiliaus pastangose. Čia – rimtai.

     • Trakimas

      Beveik pataikei ,Romai:)“Fantazmą“ panaudojau būtent tam,kad „pamaloninčiau“ kišeninį pilosofą kreivarankį:)Patarėjas Valentinavičius,atrodo,taip pat save laiko filosofu?:)

 • Vidas

  Keista, jog asmuo neužimdamas vadovaujančios pozicijos valstybinėje įstaigoje ar politinėje organizacijoje sugeba daryti įtaką visuomeniniams procesams. (Pvz: Kreivio istorija.) Žinoma, tai stiprios asmenybės bruožas. Ir sykiu interneto kaip viešosios erdvės išnaudijimas siekiant ginti visuomenės interesą ir vertybes. Anksčiau kol nepateksi į TV ar neišspaudins laikraštyje, beveik nebuvo galimybės pristatyti savo pozicijos. Dabar gi, tereikia drąsos, pasiaukojimo, noro bei tikslo ir gali būti išgirstas bei paskui save burti bendraminčius. (Pvz: parašų rinkimas prieš Leo, Maximą.)
  Galvoju, štai kur interneto pozityvumas ir stiprybė. O kartu ir galimybė rastis moderniajam politikui. Manau visai logiškas žingsnis, jei kuris modernusis politikas, turintis visuomenės palaikymą sugebėtų pagal Konstitucijos 68 str. surinkti 50 tūkst. piliečių parašų, kad Seimas svarstytų įstatymo projektą. Tai būtų kažkas tokio….galutinė moderniojo politiko evoliucijos fazė. Štai to ir linkiu.:)(Pvz. vargu ar Seimas priims Seimo narių veiklos garantijų istatymą, kurį rengė Kūris ir Sinkevičius.Tačiau jei tokį įstatymo projektą pasirašytų 50 tūkst LT piliečių, Seimas būtų priverstas jį priimti, kitaip kiekvienas turėtume moralinę teisę nugriauti Seimą..)

 • Skaistė

  Sveikinu, Artūrai! Tinklaraščio statistika tikrai įspūdinga.. ir ne tokia jau sausa- manau, pasako labai daug ;) Didžiausios sėkmės!

 • Sapnas

  Kaip ištraukti iš ten pinigus? Beveik be šansų. Trupiniai. Jie turi daug ką parduoti, bet čia suveiks Laiko faktorius – biurokratai tai per lėtai darys. Laikas – čia yra viskas. Tai visada būna. Jie pralaimės lenktynes su Laiku… O tada jau bus. Stipriai kritusi gretimos šalies perkamoji galia ir mus labai stipriai paveiks… pamatysite…

 • Sibiro haskis

  Sveikinu su data, skaičiais ir reikšme. Tuo pačiu turiu porą klausimų, antrasis iš jų – „prieš miegą“.

  1. „Nes krepšinio komanda, kurioje žaidžiau VKML, vadinosi “Dėjom”“.

  Ar tai reiškia, kad krepšinis jau baigėsi visiems laikams?

  2. Atsižvelgiant į svorį (kurio žemės trauka nelemia) ir sugebėjimus, ar nebūtų vertinga ir verta sulyg kiekviena kita sukaktimi padaryti kažką panašaus į metinę apžvalgą? Sufleravimo objektas turbūt aiškus, bet, neabejoju, autorius pats pasirinktų tematiką pagal savo akiratį ir svarbos kriterijus. Ir tai tikrai daug kam būtų labai įdomu bei smagu perskaityti.

  p.s. „Ačiū“.

 • sataniuga

  Ačiū, Artūrai. Jei kada kursit partiją, vieną kandidatą jau turite.

 • Sapnas

  Aš nežinau, kaip jiems perduoti tą žinią… neturiu tokių ryšių. Jie su pinigais prisižaidė labai stipriai. O dabar reikia parduoti turtą. Bet tai Laiko faktorius. Labai svarbus – Laiko faktorius. Jie neturi tiek laiko… Reikėtų įkeisti turtą, kol susitvarkys pardavimo popieriai. Jei jie to nepadarys… tai būs taifūnas… viskas dabar yra tik pradžia. Pamatysite, koks bus taifūnas…

 • Sapnas

  Sataniuga, kodėl manote, kad reikia kurti partiją… Manote, kad viskas yra politikoje?.. Žmonių politikavime? Nieko tai bendra, nieko. Sistema galima sulaužyti kitaip… Nieko tai bendro neturi su politikavimu. Politikuojantys kaip tik nemato, kaip veikia Sistema, labai plati Sistema… O jūs politikuojate…

 • Sejanus

  Sapne, nepirkite pigių narkotikų iš gatvės. Prie gero neveda.

 • Tomasra

  Ačiū tau, Artūrai. Sėkmės tau ir sveikatos. ir dar harmonijos su aplinka, ramybės, you know what i mean. Man tai tu vienas iš Lietuvos stebuklų. Nepalik mūsų dundukų likimo valiai, edukuok ir toliau. Mes pasižadam būti gerais mokiniais.

 • Grazulis

  Įdomu, kodėl ponas Račas tyli apie WikiLeaks dokumentą, kurį paskelbė 15 min ir kuris meta didelį šešėlį ant Respublikos ir Lietuvos ryto. Gal dėl to, kad varnas varnui akies nekerta. O gal todėl, kad ponui Račui neparanku apie tai kalbėti.

  • Dan

   15 m. paskelbė ir kitą susijusį straipsneli – apie viešųjų pirkimų milijonus žiniasklaidai: naujienų agentūroms, televizijoms, laikraščiams ir kt. Finansavimo paskirtis ta pati, tik čia iš kito, legalaus „kišeniaus“. Vat ir tyli…

  • mielas Grazuli, apie WikiLeaks kalbėjau dviems radijo stotims. Šiame tinklaraštyje apie tai, kas vyksta Lietuvos žiniasklaidoje, rašiau ne kartą ir ne du. Šia prasme neiko labai naujo, be to, faktų nėra, yra tik pasvarstymai.

   kartu ir mielam Dan norėčiau pasakyti: jei ko nors nežinote, geriau pasiklauskite, o ne kalbėkite nesąmones. Protingiau atrodysite.

   • dzyvai

    Būna, kol nepasidalini savo kvailoka nuomone, ir „negauni“ sveikos kritikos, tol nesuvoki kad kažko nežinai. Manyčiau, kad geriau pasidalinti nebrandžia nuomone ir po to kažką suprasti, nei protingai atrodyti, bet galvoje turėti nepatikrintus vėjus. Vienok, pasidalinimo/klausimo vietos ir formos delikatumo dilema išlieka – štai čia ir atsiskleidžia kultūra :)

   • Dan

    Mano „nesamonės“ buvo paremtos tikrai patikimais šaltiniais, atsakingais už milijonų dalybas žiniasklaidai (nors tai vyko dar G. Kirkilo vyriausybės laikais, tad gal dabar situacija yra pasikeitusi?). Na, ir mano teiginys buvo kiek provokacinio pobūdžio, ant ribos, tarp pašalinimo ar paneigimo. Malonu išvysti paneigima. Galiausiai, naudodamasis proga, nes nebuvo atskiro įrašo apie prezidentės metinį pranešimą, norėčiau pasakyti, kad man tikrai patiko (net ir atitiko mano įspūdžius) didžioji dalis gerb. A. Račo komentarų po šio pranešimo transliuotoje LR laidoje. Kartais net atrodė (žinoma,jei teisinga viešojoje erdvėje sklandanti nuomonė apie prezidentės negalėjimą pakęsti jokios kritikos jos atžvilgiu), kad kai kurie vertinimai buvo net per drąsūs jos deleguotam atstovui.

 • Sapnas

  Yra žmonių, kurie mano, Kad aš surengiau čia Spektalį… Manykite toliau…

 • nerijus
 • romas

  Kurią tai dieną, skaitant naujienas portale lrytas.lt, išlindo reklama apie greit vyksiantį gražiausio dėjimo konkursą. Pamaniau: racas.lt turėtų jį laimėti :)
  Jūsų tiklaraštis tikrai yra vienas iš svarbių informacijos šaltinių ir nuomonių sklaidos vietų Lietuvoje. Sveikinu ir su jubiliejum, ir su plačiu pripažinimu.

 • Rytis I

  Mda.. Priepuoliai, sietini su tūlžies išmetimu reguliariai ir dideliais kiekiais, šiaip turėtų veikti panašiai kaip besaikis rūkymas. Vystantis technologijoms, gūūglas be apsilankymų skaičiaus, galėtų išmatuoti ir tūlžį :) Kilogramais. Tiesa, gal kas iš giliai įsitikinusių savo sveikatos sergėtojų atstovauja bei viešąjį interesą teismuose? Pasidalinkite…

 • Fredis*

  Pasirodo, kad nuovargis palaužė ne mane vieną. Sunkus trejų metų tinkalraštinis triūsas, praėjusi tropinio klimato savaitė truputį atokiau Baltijos kranto palaužia ir stipriausius vyrus. Gal kultinė http://www.youtube.com/watch?v=OMOGaugKpzs&feature=related aštunto dešimtmečio Amicus diskotekų daina, prie vitrininių durų kurios pačioje matomiausioje vietoje būdavo užrašas rusiškomis raidėmis „nesidrambliuoti“, lietuviškai – „neprisloniatsia“ suteiks mums siprybės ir ryt-poryt vėl išvysime žvalų Artūrą…

  • suomis

   Jo. Klasika yra klasika.

 • skaitau

  Sveikinimai !
  Tik kam ta tabako ir alkoholio paslėpta reklama tokia gražia proga.
  Neabejoju panagrinės įstatymų prižiūrėtojai šį straipsnį.

 • Marius

  Artūrai, sveikinimai Jums ir ačiū, kad rašote racas.lt :)

 • Bobutė

  Didžiausias ačiū bei sveikinimai – nenuilstantiems komentatoriams, kurių neatbaido nei dėjimai, nei dundukinimas, nei…

  Nors kartais gaila, kad kurių ne kurių neatbaido…:)

 • Pingback: Edgaras Adomaitis» Reikia turėti didelę širdį, kad paleistum mylimą žmogų arba vartotojų visuomenė()

 • Pingback: Commonsense.lt blogimtadieninis pranešimas()