Tiesiog sveikinu

Tai su Šventėmis visus Jus.

Su Kūčiomis, nes tikroji šventė yra Kūčios.

Kai visi prie stalo, kai yra, kas atidžiai skaičiuoja, ar tikrai ant stalo 12 valgių, kai susėdus apima kažkoks keistas jausmas, o kai pradedi kalbėti, atrodo, kad balsas dreba…

Kas nors gali nemėgti silkės, kai kam gal nepatinka grybai, o yra, sako net tokių, kurie aguonų pieno nevalgo ar spanguolių kisieliaus negeria:) Tegul. Svarbiausia, kad visi būtų prie stalo ir kad bent jau mintyse, prisiminus besibaigiančius metus, būtų kuo pasidžiaugti.

Ir kad netrūktų tikėjimo. Sakydamas tai, turiu galvoje ne religiją, nors galbūt kai kam ji padeda. Kalbu apie tikėjimą savimi, apie tikėjimą tais, kurie šalia tavęs, apie tikėjimą, kad viskas bus gerai.

O jei dar yra viltis, kad blogi dalykai kada nors vis tiek praeina ir kad įdėjęs pastangų gali ko nors pasiekti, tada viskas aplink pasidaro daug šviesiau. Anksčiau ar vėliau. Reikia tik nepavargti tikėti.

Juk, nepaisant to, kad mus gasdino, vis dėlto sulaukėme sniego iki Kūčių vakaro…:)

Ir sulauksime dovanų Kalėdų rytą.

Ir jokios krizės mums nebaisios.

…o šiaip tai ačiū Jums visiems…

Vikipedija

Vikipedija

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Ačiū už sveikinimus Artūrai. :) Noriu palinkėti ir Jums to paties. ;)

 • Taigi, taigi, ponai, su šventėmis :)

 • Anonimas

  Su šventemis, Artūrai ir kolegos

 • Anonimas

  – Tikėtis negalima. Reikia TIKĖTI.
  ( A.Mamontovas interviu prieš Eurovizijos konkursą.)

 • Anonimas

  Su Šventėmis Artūrai ir didelis ačiū Mamai už tokį šaunų sūnų kurį davė mūsų Lietuvių tautai.
  Linkiu nenustoti skleisti tiesos žodžio šiame papuvusiame laikmetyje. Gerų ramių Kūčių.

 • Laimės, sveikatos, sumanumo.

 • Anonimas

  Artūrai, gerų Jums švenčių ir Jūsų Šeimai. Pagarbiai. MB.

 • Anonimas

  Geros saulės, saulėgrįžos šventės proga.

 • Anonimas

  Su šventom Kalėdom!Ačiū už galimybę tikėti, kad ir žurnalitika ne visa juoda,kad paskaičius jūsų pastebėjimus, gali išties tikėti.Tikėti savimi ir gerbti save.Tikėti, kad mūsų Lietuvėlėj ne viskas pagędę…

 • Anonimas

  Kardinolas A.J.Bačkis (2008-12-24, Bernardinai.lt):
  „…Koks tad didelis pasikeitimas turi įvykti mūsų širdyse sulaukus svarbiausio žmonijos istorijos išsipildymo, Išganytojo gimimo, kuris išlaisvina nuo grėsmės, kad liksime supančioti nuodėmių ir šio pasaulio laikinumo.

  Sulaukę mažų žemiškų džiaugsmų, jų netrukus netenkame…“

  Į tikėjimą, nesvarbu ar jis tiesiog paveldimas (organinis, be jokio pamastymo, atėjęs su perduotu krauju) ar gimęs kančioje, – kelias atveda tik vienetus, nors Bažnyčios nėra tuščios, jei kalbėti apie jį tikrąjį. Tiems vienetams, deja, ir aš nepriklausau.
  Mes esme labai nusidęję, nuodėmingi ir dar daugiau nusidedame eidami išpažinties.
  Ką jau bekalbėti… kai vos tik išėję iš Bažnyčios neatsikratome naujų nuodėmių.
  Tad linkiu šiandieną skirti daugiau pamastymams, savianalizei, gražaus pabendravimo su išsirinktuoju bendram gyvenimui varge ir džiaugsme žmogumi.

 • Anonimas

  Skaitau Bačkį (tą, kur nešioja sijoną ir pagonišką vardą Audrys, nuo žodžio audra) ir netenku kvapo. Net sulaksčiau į artimiausią bažnytėlę. Bet tai tik mano girto kliedesys, iš tikro viskas gerai. Bažnyčioje pilna aukso. Kažkaip buvo pasivaidenę, kad nekaltų ir už visus besiaukojančių kunigų krauju ir ašaromis viskas nudažyta ir inkrustuota.

 • Anonimas

  Netikėkite kunigais einančiais priekyje minios. Kai žmoguje esti trejybė – Dievas Tėvas , Dievo sūnus Jėzus ir šventoji dvasia , tai viskas tada tvarkoje. Perfrazuoju savaip – kai žmogus galvoja , sako ir daro visa tai , tai jis ir yra tame vienyje. Tokio žmogaus neįmanoma nugalėti , galima sunaikinti tik fizinį Jo kūną.
  Artūrai Tave tokiu ir laikau. Bet labai gaila , kad yra daug tokių , kai vienaip galvoja , kitaip sako ir dar blogiau kitaip daro. Tai jau Tada baisu. Štai mes ir turime šiandien tą ką turime. Po to straipsnio apie savo senelį , Artūrai aišku iš kur pas Tave ta stiprybė įskiepyta.
  Man įvairūs Bačkiai ir panašūs į Jį,tikrai ne pavyzdys. Yra Lietuvoje labai daug šviesių asmenybių. Bet tam turi ateiti laikas. Mes kaip Tauta nepribrendę dar pasipriešinti įvairioms nesąmonėms priiminėjamoms seimo klounų arba dar kitaip,savo Tautos budelių.
  Gėriui mes altruistiški – pavyzdys surinktos lėšos per TV3 akciją. Bet būtų gerai , kad būtume vieningi pasipriešinti ir seimo nesąmonėm. Bet manau tas laikas ne už kalnų.
  O dvasininkai (biznieriai) tegul dažniau pasiskaito bibliją. Ten lyg tai parašyta: -Negeiskit nei sidabro nei aukso, nei variokų kapšams prikimšti. Bet kaip matot viskas atvirkščiai vyksta. Todėl ir atsakau Mykoliukui Beraščiui iš kur tas visas auksas.
  Gerų Kalėdų , o vėliau pamatysim.

 • Apie Bačkį ar Tamkevičių jau nėra ką kalbėti. Jie atsiskleidė per sąmokslą prieš prezidentą Paksą, kai dar nežinant jokių tyrimų išvadų, jie stojo perversmininkų pusėn, o priremti korespondentų pareiškė:“Norėjome ramių Kalėdų“. Tą aš pats mačiau per televiziją. Ramiom Kalėdom buvo paaukotas nekaltas žmogus(šiuo atveju prezidentas Paksas). Štai vėl sulaukėm Šv.Kalėdų, kiek dėl jų ramybės (visokiems išrinktiesiems ir pateptiesėms)reikėjo paaukoti likimų tų darbščių, kuklių darbo bičių. Aš priešingai nei Artūras esu tejistas, bet gerbiu jį už tai, kad jis savo pažiūras nemaskuoja, sako tiesiai šviesiai: „Aš manau taip“. Nors Aš esu teistas, ir buvau auklėjamas katalikų šeimoje ir buvau įsitikinęs, kad teisiausi katalikai, bet po prezidentinio pervesmo metu užimtos katalikų pozicijos, aš suabejojau jų nuoširdumu. Aš nebelankau katalikų bažnyčios(nebent gerbdamas artimūjų požiūrį).Ką man daryti tejistui? Aš nutariau taip: Jei yra viešpats Dievas tai tikriausiai jis Vienas. („Neturėk svetimų dievų tik mane vieną“) Mano nuomone jei melstis tai tikrajam Dievui,Tam kuris egzistoja tejisto sąmonėjė, o ne tiems dievams kuriuos kūrė savo sąmonėje ivairūs žmonės. Mano (A.A)mama iš kažkur buvo radusi tokią maldą (gaila visko neprisimenu): Tikiu į visagalį dolerį visų gėrybių sutverėją… ir t.t. reiškia kam tai Dievas doleris, kam tai litas. Nenotiu tikėti tokiems dievams ir jiems melstis. Štai kaip Bačkis ir Tamkevičius sujaukė viską, kas man buvo duota nuo mamos ir tėčio. Idomu jei jie tiki Dievui ar nors atsiprašė Pakso nes paprašciausiai klydo. Reiktu imti pavyzdį iš Artūro, ir nesigėdinti prisipažinti klydusiam, Dievas tokiems atleidžia.