Teks žvejoti nuo kranto…

Šiandien bandžiau ieškoti kaimo sodybos.

Kur nors prie ežero, kad būtų galima iš valties pažvejoti, pasimaudyti ir kad būtų kuo mažesnė (su tikimybe, kad bus kuo mažiau žmonių šalia).

Ir nustebau – ten kur skambinau, atsakymas buvo: atsiprašome, užimta.

Ir taip kokius 5-6 kartus.

Siūlė nuo rugpjūčio vidurio…

Gal vis dėlto dar nėra taip jau blogai?

Gal tik atostogų kryptys kiek pasikeitė ir visi šiek tiek arčiau žemės nusileido? 

P.S. Teks žvejoti nuo kranto…:)

(5 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • prieš mėnesį ieškojausi sodybos gimtadieniui švęsti. Aišku, pradėjau rūpintis tik prieš 4 dienas, bet maždaug 10 pirmųjų bandymų buvo „užimta“. „Per pažįstamus“ radau neblogą vietą, bet teko sumokėti beveik dvigubai daugiau, nei siūlė kitur…

 • Tikriausiai dabar žmonės užmiršo Jamaikas, Bahamus ir prisiminė kokioj nuostabioj šaly mes gyvename. O ne… Tuoj ateis Valentinas postringaudamas koks nuobodus, lygus mūsų „landšaftas“:)

 • Juozas

  Valtį susirasti nėra problemų, nakvynę susirasti sudėtingiau. Galiu ir aš paskolinti, jeigu domina Rubikių ežeras, bet ten ir išsinuomoti nėra problemų http://www.pailseklietuvoje.lt/lt/turizmas/id/28944

  • Juozai, būtent nakvynė ir šalia esančių žmonių kiekis (geriausiai būtų 0)ir yra pagrindinis kriterijus. Bet ačiū už pasiūlymą.

   • Juozas

    Taip, ten su nakvyne neverta važiuoti, net su palapine nerasit nuošalios vietos, nebent būtų labai blogas oras, arba kokiuose krūmuose. Mažoje sodybje, kad nebūtų svetimos kompanijos reikia užsisakinėti prieš kelis mėnesius, nebent kasnors atsisako ir spėsit paskambinti pirmas. Nėra ir niekad nebus krizės gerose vietose.

 • Zemaitis

  Gerb. Artūrai kaip žemaitis norėčiau rekomenduoti tvenkinį Žemaitijoje :).
  Teko lankytis žvejot ne vieną kartą, mačiau ir puslapį paleido http://www.vembutai.lt.

  • Mielas Žemaiti, bet aš norėčiau ir apsigyventi kur nors ant kranto… Palapinėje jau nebsinori:)

 • Pingback: Komjaunimas.lt » Blog Archive » Pakrantės()

 • A.G.

  Pernai ir anksčiau – užsisakyti reikėjo labai iš anksto.
  Šie metai (bent iki liepos vidurio) – išimtis. Galima gauti.
  Dabar jau gal ir kitaip yra (bet paklausos kritimai iki šiol buvo dideli ir Lietuvos kaimo sodybose).
  Aš su šeima ieškau visuomet varianto, kad greta nebūtų kitų poilsiautojų (ir svarbiausiai – pačių šeimininkų), kad būtų ant ežero kranto (kaip taisyklė Palūšės rajone). Kad para žmogui neviršytų 25 Lt/ parai.
  Šiemet radome taip pat super – Ladakalnio papėdėje: http://www.organic.lt/lt/news,nid.624
  O dėl Valentino – be reikalo čia buvo manau baiminamasi.
  Apie Palūšės rajoną yra tokių reginių (nuo Ladakalnio ir kitų kalvų), kad ne gėda būtų atvežti ir pačius didžiausius Planetos gamtos gurmanus.
  Bet jei norima baiui – čia kas kita.
  Bet Lietuvoje juk tokia pasiūla, ypač jei gali leisti daugiau nei 25 Lt/ parai…

  • A.G. Iš nuotraukų panašu, kad būtų kaip tik tai, ko reikia…
   Bet jau sugalvojau ir aš – važiuosiu nemokamai:)

 • Regis

  Testas ar tikrai reikia poilsio:

  Tai ka negali viktoriukas viena is savo namu savaitgaliui uzleisti, a?

  Įdomu kokia bus reakcija? :) Visus su iš lėto ateinančiu savaitgaliu! Tiems kas bus jūros šventėje belieka palinkėt labai gero oro ir mažų kamščių. Tiems kas žvejos gero laimikio :)

  p.s. šiandien patiko: oi kokia gili krizė, valgau supelijusius dešrą ir sūrį, užsigeriu pasenusiu vynu. O dar mašina be stogo. Kokia gili krizė…

 • Adomas

  Galiu rekomenduoti http://www.viltoma.lt – sodyba šalia puikaus ežero kranto, yra sporto aikštelės ir kitos pramogos.

 • piktas dede

  geriausiai zvejybai dabar tinka šyša… Kokio tik šudo ten nepagausi

 • Ot ir velnias žino. Kiek mes ieškojom tai savaitgaliai tikrai užimti (dažnu atveju šventes žmones švenčia) o darbo dienom prašom, kiek nori. Nemanau, kad Lietuvoj kažkada buvo populiaru suskraidyti į Paryžių savaitgaliui. Savaitgalius ir anksčiau visi leidom lokaliai, ir rezervuodavom prieš pusmetį. O į užsienius tebevažiuoja ilsėtis. Nes pigu. Nes jei ne parkė last minute palaukt tai net ir pigiau.

  • Rimantas

   Pliusas. Gaila, kad Račas balsavimus nuėmė, nepatiko turbūt, kad pats vis į minusą.

 • Akatautoj

  A. Račui – matėte, ir truputį juokinga, ir truputį liūdna

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=23355748

  • Maras

   Geras :). Bet jei ir visus kitus pliotkus iš Petkevičiaus skandalingųjų knygų žmonės taip pat vertina…

 • Renatas

  Vistik neiasku, kiek kartu skambinot, 5 ar 6? Gal tai ir nera svarbiausia man, kaip skaitytojui, taciau jusu profesijos atstovui tikslumas turetu buti super svarbi savybe, ar ne? Gal cia atsipalaidavimas pries savaitgali (tokia labai zmogiska savybe, sakyciau, budinga mums visiems)? Gero savaitgalio, p. Racai, gerai pazvejokit ir kojas pamirkykit vandeny, atves protas (geraja prasme).
  ‘Gal tik atostogų kryptys kiek pasikeitė ir visi šiek tiek arčiau žemės nusileido?’ – kad nusileisti ant zemes, reikia pirma pakilti.. nezinau, ar lietuviai kada buvo is tikruju atitruke nuo zemes, ta prasme (?).

 • gato

  Oi, Renatai, nesiblusinėkit… Čia gi blogas, o ne apžvalginis /tiriamasis straipsnis rimtame leidinyje, atsipalaiduokit pats :)

 • Aras

  Vištyčio ežeras ir pora prie jo esančių tikrų kempingų – „Pušelė“ ir „Viktorija“ Yra labai nuošaliai pastatytų namukų beveik ant ežero kranto. Nepastebėjau, kad būtų buvęs žmonių antplūdis liepos viduryje (tada lankiausi „Pušelėje“). Dažniausiai žmonės atvažiuodavo pusdieniui išsimaudyti ežere.

 • u-

  Na žiūrėk Zarasų rajoną. Man (gimtadieniui), draugam, klasės varėliams visad rasdavom, skambindavom maždaug savaitė iki suplanuoto laiko.. Aišku imdavom pigesnes sodybas, įkandamas savo kišenei (iki 300lt).
  Netoli didžiųjų miestų (iki 70km) tai teko girdėt, kad rast pigiai sodybą būna problemų.
  http://www.zarasai.lt/tic/index.php
  http://www.atostogoskaime.lt/search/list/?district%5B%5D=29

 • GIGA

  Gerb.Artūrai siūlau savo namuką,netoli Kapčiamiesčio,yra valtis,lieptas.Pats būsiu išvykęs,tai kovotojui prieš Leo su džiaugsmu suteiksiu galimybę pažvejot ir dvasią pailsint:) Nesikuklinkit,rašykit,mailą žinot

 • Ričardas

  Ar cia beda? As prie vieno ezero bandziau privaziuoti, bet visur aptverta ir ale „kaimo turizmas“ taip ir likau durniaus vietoje braidydamas palei tvoras. Taip ir norejosi su tais burzujais pakalbeti, taciau vasara… nervus taupyti reikia.

  p.s Varniskiu ezeras.

 • Linas

  aš tai susiruošiau į Šyšą pažvejoti,o ir vietos gražios.Kiek supratau iš TV reportažų,žuvų ten dabar apsčiai,galima kibirais semti,o ir sliekų raust nereikia.Žodžiu,dabar tai geriausia vieta poilsiui,visiems rekomenduoju.Deja,Viktoriukas nieko neužleidžia,net ir namo,taipkad šis atvejis nusikelia.Nesuprantu ir nesutinku su A.R.nuomone,kad svarbiausias gero poilsio kriterijus jam – aplinkinių žmonių skaičius,artimas O.Aš tai džiaugiuosi,kai pasitaiko proga artimiau pabendrauti su vietiniais,iš anksto žinau,kad Šilutės apylinkių gyventojai garsėja nuoširdumu ir atvirumu.Tikiuosi sužinot nemažai naujo apie mūsų valdžią,padedančią jiems įveiktį šią okaziją.