Teisingumas A.Vidžiūno greičiu pagal teisėją R.Rainį

Neslėpsiu – kai su kolegomis pažaidžiame krepšinį, dažnai nuvažiuojame išgerti alaus.

Po to automobiliu važiuoju namo.

Būna šiek tiek neramu, tačiau kažkada esu pabandęs alkotesterį ir jis rodė, kad po bokalo alaus 0,4 promilių ribą nebūna viršijama.

Bet dabar jau tikriausiai bijoti nebereikės.

Turiu galvoje Vilniaus miesto 1 apylinkės teismo sprendimą.

Nes juo remiantis, gerti prieš vairuojant galima tik tai reikia daryti greitai. Tai yra, išgėrus tuojau pat sėsti į automobilį ir Seimo nario A.Vidžiūno greičiu varyti namo.

Jei greitai parvaryti nepavyksta ir ant kelio pasitaiko policininkas, tai dar visiškai nereiškia, kad pakliuvote į bėdą.

Svarbiausia, kad tas policininkas būtų „VPK KPV KPR patrulis Rimantas Vitkauskas“.

Jei tai bus jis, tai net jei alkoholio kiekis kraujyje du kartus viršys leistiną normą, R.Vitkauskui tai bus panašu į normalią būseną ir jūs jam visai neatrodysite neblaivus. Jis net leis jums patiems nuvažiuoti į komisariatą pasitikrinti blaivumą. Tiesa, važiuoti reikia greitai kaip Seimo nariui A.Vidžiūnui, nes nuo policininko pasiūlymo iki to momento kai pūsite į vamzdelį turi prabėgti ne daugiau nei minutė. (Bandau įsivaizduoti, tačiau man sunkiai gaunasi. Tikriausiai todėl, kad aš ne Seimo narys A.Vidžiūnas ir taip greitai galvoti nemoku).

Bet net visko nepavyks taip greitai kaip Seimo nariui A.Vidžiūnui, labai nepergyvenkite. Išgelbėti nuo tūkstantinės baudos ir teisių praradimo mažiausiai metams jūs gali Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas.

Tiksliau – to teismo teisėjas Robertas Rainys. Siūlau visiems atsiminti šią pavardę, nes kada nors šiam teisėjui tikriausiai statysime paminklą ir minėsime jį kaip puikiausią humanizmo pavyzdį.

Tačiau, kol jis dar gyvas ir vykdo teisingumą galite tikėtis, kad jis Seimo nario A.Vidžiūno greičiu sutiks perkelti teismo posėdžio laiką, kai jūs būsite labai užimtas, Seimo nario A.Vidžiūno greičiu išnagrinės jums pateiktus kaltinimus ir tuo pačiu greičiu nuspręs, kad vairuoti girtas jūs galite, jei tik darote tai Seimo nario A.Vidžiūno greičiu.

Būtų labai juokinga jei nebūtų taip liūdna…

Nes normalioje valstybėje po tokio R.Rainio sprendimo jis Seimo nario A.Vidžiūno greičiu tikriausiai lėktų iš savo kėdės ir karjerą baigtų kur nors Pagėgiuose ar Balbieriškyje dirbdamas teismo sekretore.

Normalioje valstybėje ir pats A.Vidžiūnas Seimo nario A.Vidžiūno greičiu jau būtų išlėkęs iš ten, kur jis yra, ypač prisimenant jo atsistatydinimo iš Seimo narių istoriją.

Kita vertus, niekur jis nelėks, nes būtent jam prieš keletą metų, atrodo,  buvo patikėti ryšiai su „Rubicon“ ir konservatorių fondų papildymo reikalai. Varnas varnui juk akies….

Be to, ką reiškia 0,83 promilės palyginti su 40 000 litų apie kuriuos garsiai buvo kalbėta prieš keletą metų?

Mano supratimu tai reiškia tik viena – iš tiesų tai niekas nesikeičia.

Yra teisingumas visiems ir yra teisingumas jiems.

Yra teisėjų, ir yra rainių. Yra Seimo narių ir yra vidžiūnų.

Deja, bet panašu, kad yra politikų ir yra kubilių.

O po to kažkas garsiai stebisi, kodėl Lietuvos piliečiai negerbia valdžios ir nepasitiki teismais?…

P.S. Negaliu susilaikyti neįdėjęs ir viso pranešimo apie teisingumą A.Vidžiūno greičiu.

Gaila būtų, jei toks teisės šedevras liktų neįamžintas…

****************************************************
VILNIAUS MIESTO 1 APYLINKĖS TEISMO
PRANEŠIMAS SPAUDAI

2009-06-16
A.Vidžiūno administracinio teisės pažeidimo byla nutraukta

Rytoj Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas turėjo nagrinėti Seimo nario Arvydo Vidžiūno administracinio teisės pažeidimo bylą, tačiau Seimo narys raštu kreipėsi į teismą, prašydamas surengti bylos nagrinėjimą anksčiau, nes tą dieną jis yra labai užimtas.

Teismas administracinę bylą išnagrinėjo penktadienį ir nusprendė ją nutraukti.

A.Vidžiūnui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas už tai, kad jis 2009 gegužės 20 d. apie 18.39 val., būdamas neblaivus – 0,83 promilės, vairavo automobilį ir važiavo Konstitucijos pr.- Linkmenų g., Vilniuje.

Arvydas Vidžiūnas savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad tą dieną jis dalyvavo konferencijoje LR Seime, kurios pabaigoje išgėrė 2 taures apie 200 gramų vyno, po to greitai išvažiavo, neblaivus nesijautė ir, jam važiuojant Konstitucijos pr., Vilniuje ,jį sustabdė kelių policijos patrulis, pasiūlė nuvažiuoti į Vilniaus m. 1 policijos komisariatą neblaivumui pasitikrinti, savo automobilį vairavo jis, nuo vairavimo nušalintas nebuvo, į komisariatą nuvažiavo per minutę.

Alkotesteris parodė 0,83 promilių, jis su parodymais nesutiko, kadangi jam nebuvo suprantama kaip pavartojus tokį kiekį alkoholio buvo nustatytas didelis neblaivumas, dėl to, kas atsitiko nuoširdžiai gailisi.

Liudytojas – Vilniaus apskrities VPK KPV KPR patrulis Rimantas Vitkauskas paaiškino, kad 2009 gegužės 20 d. apie 18.39 val. (dėl laiko gali klysti ir apsirikti 10 minučių) buvo sustabdytas Konstitucijos pr., Vilniuje automobilis, nuo kurio vairuotojo A.Vidžiūno sklido lengvas alkoholio kvapas, neblaivus jis neatrodė, todėl jam buvo pasiūlyta nuvažiuoti į Vilniaus m. 1 policijos komisariatą neblaivumui pasitikrinti.

A.Vidžiūnas sutiko, nuo transporto priemonės vairavimo jis nušalintas nebuvo, automobilį vairavo pats. Į komisariatą nuvažiavo per minutę, ten alkotesteris parodė 0,83 promilių neblaivumą, A.Vidžiūnas su parodymais nesutiko, aiškino, kad buvo išgėręs tik taurę vyno.

Iš alkotesterio parodymų matyti, kad A.Vidžiūnas buvo tikrinamas 2009 gegužės 20 d. 18.55 val., nustatytas 0.83 promilių neblaivumas, neblaivumas buvo tikrinamas alkotesteriu „Drager“.

Iš alkotesterio „Drager“ instrukcijos numatytų reikalavimų tikrinamam asmeniui matyti, kad išgėrus alkoholio būtina palaukti bent 15 minučių iki tikrinimo, nes burnoje esantys alkoholio likučiai gali iškreipti parodymus.

Teisėjas, vertindamas A.Vidžiūno paaiškinimą, kad vairuoti sėdo iš karto po alkoholio (vyno) vartojimo ir po kelių minučių buvo sulaikytas, atsižvelgdamas į liudytojo R.Pitkausko parodymus, kad A.Vidžiūnas neatrodė neblaivus, nuo jo sklido lengvas alkoholio kvapas, nebuvo nušalintas nuo vairavimo, galėjo suklysti dėl sustabdymo laiko, daro išvadą, kad nuo A.Vydžiūno alkoholio vartojimo ir jo patikrinimo alkotesteriu galėjo ir nepraeiti bent 15 minučių, todėl yra pakankamas pagrindas abejoti alkotesterio parodymų objektyvumu, visos abejonės, kilusios bylos nagrinėjimo metu, yra vertintinos administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai, todėl administracinio teisės pažeidimo byla Arvydo Vidžiūno atžvilgiu nutrauktina, nesant jo veiksmuose pažeidimo sudėties.

Nutarimas per 10 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos Vyriausiajam administraciniam teismui.

Teismo atstovas ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Audris Kutrevičius
Tel. 274 03 79
Mob. Tel. 8698 85660
El. paštas: audris.kutrevicius@teismas.lt
Cituodami prašome nurodyti informacijos šaltinį

(19 balsų, vidurkis: 4,42 iš 5)
Loading...
 • Vasia

  Politika tai prostitucija… eilini karta. betruko tik kokiu triju uzmustu vaiku. Tokie vydziunai , bolekai ir panasus pastoviai savaitgaliais girti vazineja. Juk ne pirma karta erelis girtas uz vairo …
  Retorinis klausimas: kas geriau – girtas vydziunas ar ïsdavikas“paxas“ ?

 • WU

  Ech apylinkės, apylinkės, apylinkės.. Būtų įdomu visą sprendimą pamatyti, Artūrai, gal turite? Būčiau dėkingas, jeigu atsiųstumėt į e-paštą, kuris yra prie mano slapyvardžio.

  • WU, sprendimo teksto neturiu, bet taip pat labai norėsiu gauti. Jei pavyks – būtinai pasidalinsiu. Rėmiausi oficialiu atstovo spaudai pranešimu, kuriame, tikiuosi, buvo tiksliai išdėstyta sprendimo esmė.

   • WU

    Artūrai, pilną sprendimą gausit tik nuvažiavęs į teismą ir paprašęs kopijos. Aš labai nemėgstu iškarpymo, nes kartais būna pamirštos svarbios detalės.

   • WU

    Artūrai, ką tik paskambinau vienai pažįstamai teismo sekretorei, kuri kaip tyčia dirba Vln 1 apylinkės teisme. Manau, rytoj turėsiu kopija, atsiųsiu ir jums.

 • romas

  Artūrai, o kas Vidžiūno advokatu buvo? Labai sumanus:)
  O Kubilius turėtų Vidžiūną paraginti trauktis iš Seimo. Vairuoti išgėrus jau yra negražu, o rodyti apsukrumą išsisukant nuo atsakomybės – neatleistina.

  • Vasia

   Romai, vat cia ir beda , toje konferencijoje jie gere kartu, kubiiliu vairuotojas berods nuveze namo, o vidziuunas savo transportu…

  • Quantum

   Panašu, kad jo vardas Robertas Rainys :)

 • Henrikas

  Man labai patiko:’tačiau Seimo narys raštu kreipėsi į teismą, prašydamas surengti bylos nagrinėjimą anksčiau, nes tą dieną jis yra labai užimtas’
  Idomu jeigu as buciau irgi labai uzimtas,mano byla teismas irgi sutiktu nagrineti viena diena anksciau negu buvo paskirta?

 • Aras

  Šiaip tai precedentas dėl 15 minučių ir alkotesterio jau buvo, teismo sprendimas įsiteisėjęs žmogus laimėjo prieš policiją. Matyt, teisėjas tuo ir rėmėsi, bet vis tik balti siūlai kyšo pro visus galus kaip ir Pakso byloje. Sunku buvo padaryti eksperimentą su chronometru? Pradedant nuo Vydžiūno išėjimo iš girtuoklystės namų, jo važiavimu, sustabdymu, tikrinimu, važiavimu į komisariatą, pakartotiniu tikrinimu? Niekaip netilpsi 15-likon minučių, tegul nejuokauja.

 • Quantum

  Važiuojant artimiausiu keliu, nuo įvykio vietos iki komisariato yra apie 1.5 km. Norint jį įveikti per minutę, reikėjo važiuoti vidutiniu 90 km/h.
  Baudą jam už greičio viršijimą :)

 • LOL

  Pirma: Vidziunas vairavo neblaivus. Nenubaustas. Antra: Rokas Zilinskas buvo vezamas neblaivus. Baudziamas. Policijos parodymai: 1:7 . Klausimas: Kas – ka? Atsakymas: Lietuva.

 • mdxacuk

  Kad ateity tokių fokusų būtų išvengta, išeitis paprasta – pamatuoji, ir jei yra įtarimas, liepi palaukti 15 min. ir pamatuoji pakartotinai.

  Bet gi neseniai aprašytas dar geresnis atvejis, kai pilietis pripūtė gerokai virš normos, o gydytojas nusprendė, kad girtumo požymių nėra – nenusišneka, orientuojasi aplinkoj, negriuvinėja ir t.t. Ir teismas nusprendė, kad gydytojo nuomonė svarbesnė už kažkokius skaičius kodeksuose. Jei Kūris gali interpretuot Konstituciją, tai kodėl teismai negali kūrybiškai traktuot kodeksų?

  • tai ten ligonineje buvo nustatyta, kad slapime yra gerokai virs vienos promiles, bet buvo pasiremta kitais „faktais“, kuriuos jus paminejote. Kai sugavo Vidziuna as sakiau, kad jo nenubaus… Nes pas mus jau net slapime esantis alkoholis nebera irodymas…

   • Beje tuo, ne Vidziuno, atveju buvo AT sprendimas, kuriuo tures vadovautis visi teismai panasiose bylose. Nezinau tikslaus teismo sprendimo, bet jei teisingai supratau, tai jei mano slapime ar kraujyje butu virsyta promiliu norma, o as jausciausi visai negirtas, tai mane isteisintu ir negauciau jokiu baudu…

  • nerijus

   Negalima sulaikyti jei neturima įrodymų ar niekaip kitaip, žmogus neįtariamas darantis nusikalstamą veiką…
   Sulaikysi 15 min., o jei po jų nieko nerasi, tai dar būsi apkaltintas ir nubaustas už neteisėtą sulaikymą.

 • Vasia

  Galetu but toks zenklas ant kapoto (panasus kaip zalias lapas)- girta kregzdute.

  • nerijus

   Čėrkutej pavaizduota girta kregždutė, tik kaip ji turėtų atrodyti- čia jau fantazijos reikalas :)

 • Dija

  … tai tikras fantastikos pasaulis! Tik kaip į jį patekti mums šio pasaulio gyventojams?

 • austras

  Geras straipsnis. Kaip visad. Tik viena liūdna. Čia man, asmeniškai. Blogo šeimininkas kažkada baigė istoriją. Bet istoriko jame jau nematau. Žurnalistas jame stipriai lenkia istoriką. Čia, matyt, asmeniniai prioritetai ir preferencijos. Norėtųsi, kad būtų gaudomas ne tik Vidžiūnas bet ir kur kas reikšmingesnės takoskyros. Čia aš šiaip, iš asmeninės varpinės.

  • Austrai, jau esu sakęs – pagal užsakymus nerašau, auksinių žvynų neturiu, todėl ir norų nepildau

   • austras

    Viskas aišku. Bet aš ne apie norus. Apie truputį kitus dalykus. Man – esminius. Jums – matyt, nelabai. Pavyzdžiui, ideologines takoskyras. O jose labai talpiai sutelpa moralė konservatoriškai, socializmas konservatoriškai, švietimo reforma konservatoriškai. Profsąjungos su trim šimtais pensininkų birželio 13-ąją. LEO LT pagal Šimašių. Ir Valdas Adamkus jose sutelpa. Ir net jo patarėjai. Kiekvienas reiškinys turi savo priežastį. Gi žurnalistai dažniausiai pastebi tik reiškinio pasekmes.

    • austras

     Čia tas pats, kaip tikėtis, kad vadinamiesiems socdemams atėjus į valdžią, jų talismanas Bronius Bradauskas neištvers ir nuvykęs į Baltarusiją eilinį kartą pašlovins tenykštę santvarką. O žurnalistai tai eilinį kartą aprašo ir „eilinį“ kartą „nustemba“. „Prakeikti socialistai“, valdę mūsų šalį 12 metų, kaip pasakytų Mdxacuk, Fredis, Musė, Romas ir t.t. ir panašiai. Nors socializmu čia apskritai nekvepėjo.

 • TOOPas

  Šiaip Vydžiūno konferencija
  http://sc.bns.lt/index.php?item=73755&id=1&subid=6
  baigėsi 17 valandą. Nes toje pačioje salėje nuo 17 valandos vyko valdančiosios Seimo koalicijos frakcijų bendras posėdis
  http://sc.bns.lt/index.php?item=74117&id=2&subid=10
  .
  Kažkas meluoja ;)

 • max

  gal aš klystu, bet man atrodo, kad čia taip vadinama teisėjų partija nutarė pakišti gerą kiaulę (vidžiūną) po konservatorių partijos pamatais – lyg ir norėdami įsiteikti valadantiesiems, o iš tikrūjų gerai paš… ti. Kaip manote?

 • aesde

  aš manau, kad teisėjo kaltininti šiuo atveju negalima. jam išdėstė faktus, o jis nusprendė, kad yra abejonių ir priėmė sprendimą. įrodyti, kad Vidžiūnas vairavo girtas nėra teisėjo darbas. ir išdėstytas laikas… kas kad per greitas, tačiau niekas, nepatikrino ar tai įmanoma. kodėl Vidžiūnui nesutikus su alkotesterio parodymais, nebuvo patikrintas kraujas. beja kodėl Vidžiūną stabdė policija? ir pabaigai, kodėl konservatorius pasielgė pagal rusiškas tradicijas – vypil na dorožku?

  • nerijus

   Nebuvo patikrintas kraujas, nes tai Seimo narys ir dar konservatorius, papraščiausiai, policininkas išsigando.., o ypač tada, kai jis parodo savo mandatą… :)

 • Azuolas

  Ponas Arturai,
  o ar nenoretumet placiau pakomentuoti sita savo sakini:
  „Kita vertus, niekur jis nelėks, nes būtent jam prieš keletą metų, atrodo, buvo patikėti ryšiai su “Rubicon” ir konservatorių fondų papildymo reikalai. Varnas varnui juk akies….
  Vidziuno isteisinimo atvejis man rodo tam tikra teismu nesavarankiskuma ir, be abejo, apgailetinai smukusius konservatoriu partijos standartus (jau ne pirmas girtas vazineja), bet jokiu budu ne korupcinius rysius. Jei turit informacijos, klokit ja cia. Jei informacija nepilna, isdestykit ja taip, kad jusu po teismus neuztampytu. Bet taip, kaip jus paraset, palikt negalima – konspiracija kazkokia.

  • Mielas Ažuolai, aš kažkaip tikiuosi, kad šį tinklaraštį skaitantys žmonės žino šiek tiek daugiau nei vakar… Jei tamstai neaišku apie ką kalbu, padėti ištaisyti labai lengva: http://www.google.lt, paieškos langelyje įrašote „Arvydas Vidžiūnas Rubicon“ ir skaitote. Jei bus mažai, susirandate kelerių metų senumo „Lietuvos ryto“ ir „Respublikos“ komplektus ir perskaitote ten spausdintas A.Vidžiūno (o kartu nepamaišys – ir kitų Seimo narių, pavyzdžiui, E.Masiulio, G.,Steponavičiaus) pokalbių stenogramas. Jei ir tada bus neaišku, parašykite dar kartą. Bet pageidautina – lietuviškai:)

 • Linas

  http://khazin.livejournal.com/14726.html
  taip būna ir kitose,bet ne kitokiose valstybėse

 • nerijus

  Blogėja teismų praktika, o ypč dėl girtų vairuotojų.
  Buvo sustabdytas pilietis ir jam buvo nustatytas vidutinis girtumas, pasirodo, kad buvo atliktas „testas“ ir juo paaiškėjo, kad jis gali vairuoti transporto priemonę. Buvo išteisintas.

  Blogai.

  Blogai, kai teisė pradeda išsigimti.

  Blogai, kad visokie vidžiūnai, po tokių pijarų lieka partijose, vien dėl to, kad jis vidžiūnas. Ko tyli Kubilius arba V.L. jis ypač „praktikuoja“ dorą ir teisę.

  Dvigubi standartai.

  Prokuratūra turi pasilegti pilietiškai, kreiptis į Seimą, dėl Vidžiūno neliečiamybės panaikinimo ir kreiptis į teismą dėl teisingumo įvykdymo.

  Žinoma, prasidės ta,mpymaisi ir dėjavimai.
  Nieko naujo mūsų žemelėje.

  O kas dėl alkoholio, tai išgėrus 0,5 ltr alučio, aš dar galiu vairuoti, nes neviršyju leistinos normos.

  Anglijoje iki 0,8 promilės dar galima važiuoti.

  • WU

   O kam reikia kreiptis dėl neliečiamybės panaikinimo? Ką tai duos? Kas trukdo vykdyti teisingumą dabar? Taigi jau vienas sprendimas priimtas dėl jo, apie kurį čia vyksta diskusiją. Ar už administracinės teisės pažeidimą nori baudžiamąją bylą iškelti?

   • nerijus

    Galvojau, kad dėl to taip pat reikia naikinti neliečiamybę, nes jis seimo narys?

    • WU

     Nereikia. Tik dėl baudžiamosios atsakomybės ir kardomųjų priemonių taikymo reikia naikinti imunitetą. Dabar gi jau išspręsta administracinė byla pirmąja instancija ir niekas nenaikino imuniteto.

 • Rytis

  .. Buvo toks geras sovietinis filmas, berods „Premija“ vadinosi. Toks žmogus pats ateina į kaliūzę, paprašo milicininko, kad jį užrakintų, ir sėdi.. Kaltas. Kaip vienas iš tūlų komentatorių pasakytų – „geri laikai buvo, – o žmonės kokie..“ Dabar manau, kad – visi ateity sutraiškyti mokinukai, senukai, nėščiosios ir girtuokliai – visi iš dalies bus ant JO sąžinės. DELETE

  • Ysidor GB

   Tikra tiesa, ne tik vidziunas, bet ir visa konservatoriu vadovybe, nepasmerkdami vidziuno, savo elgesiu parodo, kad vaziavimas truputi isgerus nera smerktinas reiskinys, tad visos ateities avariju aukos dalinai guls ir ant seimunu peciu.

   • Rytis

    Įtariu – Vydžiūnas ne prie ko.. Jis pripažino savo kaltę, o teisėjas pasielgė – „kaip visada“

 • Ysidor GB

  Jeigu kubiliu kas nors priremtu prie sienos su diktofonu rankoje, sis gal ir lepteltu ka nors apie morale, zmogiskuma, supratima ir pan., taciau kaip visada zurnalistai pasake A nepasakys B, ir kubiliaus nepatogiais klausimais neprirems.
  P. Racai, organizuokite akcija – mitinga del reikalavimo pasalinti vidziuna is tautos atstovybes. Gal bent minia itikins konservatoriu vadovybe?
  Nors is kitos puses, mechanizmo pasalinti seimuna be apkaltos, kiek zinau nera. Ar klystu?

 • tomas

  dabar svarbiausia gerai įpiešus ir sėdus už vairo spėt per 15 min namo parsirast. Ačiū Vidžiūnui už puikią pamoką.

 • Donatas

  Artūrai, neteisinu girtuoklių politikų, tačiau jei pats pabandytumete alkotesterį iškart po to vieno vieno bokalo alaus, tai, manau, tikrai parodytų daugiau nei 0,4 promilių.
  o šiaip šio teismo sprendimas – tai vidžiūno išsukinėjimas nuo normalios baudos, normaliam piliečiui teismas tokių sprendimų nepriimtų. tačiau jei kalbėti apie moralę, tai reikia skirti moralią valstybės politiką nuo žmogaus moralės (čia dėl diskusijos su Muse kitoje temoje)…

  • Beje as dariau eksperimenta su namine gira: isgeriau stikline namuose pasidarytos giros ir is karto puciau i alkotesteri (ne policininko, bet vis del to…). Parode 1,2 promiles. Tuomet iskarto isgeriau vandens stikline ir vel puciau: 0,01 parode :) O del tu putimu tai tikrai galima bet kada gincytis. Tiksliausiai promiles nustato is kraujo ir slapimo…

 • sakyciau, vyrai eitu alaus gert. o cia tokia tema nagrineti.

  faktas lieka tas pats. kai kas issisuka kai kas ne.

 • beje, gal dar kasnors turite idomiu teismu isvadu pasiskaityti? man irgi nera siandien nuotaikos ka nors veikti.

 • Be žodžių čia… lieka tik palinkėti „blaivuoliui“ vidžiūnui nueit pas pas valinską 10 dievo įsakymų pasiklaust…

 • Ogis@Co

  O as nesuptantu stai ko – juk atsedejes nemazai laiko namie ir vel grizes i Seima zmogus turetu buti trigubai atsargesnis, saugotis visokiausiu galimu nemalonumu, buti maksimaliai korektiskas (nesikeikti :) ir po kasio isgeres bokala kviestis vairuotoja, kad parveztu, nors ir realiai nera reikalo… Nes ir 0.2 promiles gali pagadint reikalus – juk norint galima skandala padaryt ir is to, ar ne?
  O Vydziunas drasiai seda ir vaziuoja isgeres…
  Ir zmogus, atrodo, nekvailas – cia ka, valdzia taip prota atsuka?
  Na negaliu pasakyt, nezinau del to :)
  Zinau tik, kad girtas nebevazineju jau 10 metu – pakliut neteko, pats sugalvojau :)
  Bet juk jei eilinis pilietis gali ir isgert, ir pakvailiot, tai ponui Vydziunui – nepriguli…
  Tuom mes ir skiriames :)

 • be vardo

  Jėga! Tas mėšlas, kuris smirda (promil.), yra jėga. Jis neužmušamas. Nes kaipgi tu mėšlą užmuši – kiek kumščiais ar panašiais įrankiais jį betaškysi, vis viena konsistencija liks ta pati.

 • Azuolas

  Parašiau atsiprašymą lietuviškai, bet kažkodėl išsitrynė. Nebeišsiplėsiu dabar jau. Trumpai – ne taip jus supratau, maniau, kad teismą korupcija įtarinėjate. Reikės atidžiau skaityti:)

 • Na ir suvalkietis tas Vidžiūnas – dėl poros tūkstančių apsijuokė ant visos Lietuvos. Įdomu, ar Rainio humanizmas iš širdies ar buvo motyvuotas, nes tada Vidžiūnas visai nieko nesutaupė.
  O gal Rainiui turėjo kitų argumentų?
  Tai, kad išteisino Vidžiūną dar ne pasaulio pabaiga. Liūdniau, kad lygiai taip pat logiškai teismas gali ką nors ir pasodinti.

 • NiekurNeiva
 • Andrius

  Tokie atvejai tik dar kartą parodo, kad tautos nepasitikėjimas teismais yra pagrįstas. Gaila, kad valdžia teisingumo instituciją naudoja kaip įrankį „naujai tiesai“ sukurti. Visi supranta, kad tai negerai, bet paniurnėsim ir viskas vėl bus gerai (pdfontour – „Tiesos slėpimo metodika ir/ar elementarioji melo mechanika“). Tikriausiai vydžiūnų tiesos norėtų ir realiai nukentėję dėl panašių atvejų vairuotojai.

 • Valdas

  Malonu, kad pastebėjot, o tai, panašu, kad tokie dalykai gali nebekelti nuostabos….Vakar atleidau vairuotoją, kuris neteko vairuotojo pažymėjimo, nes miške važiavo išgėręs alaus….Kaip ir gaila, neturėjo jokių nuobaudų, buvo pareigingas, o dabar eis į darbo biržą….

 • Rimas

  Mielas Arturai, kiek zinau, Lietuvoje analogisku bylu, su tokiu paciu sprendimu yra per 100… Tik tai buvo ne vidziunai…

 • nerijus

  tik vien1 galiu pasakyt(t.y.parašyt): Šakiai valdo!!!

 • Slyvanosis

  Nėr to blogo, katras neišeitų, ckant…
  Pažaidei kašę, įkalei pivasiaus su boicais, strykt į ratus ir varai link namų.
  Žaliai apsirėdęs vyriokas sustabdo: „Na gi pūstelkit, vairuotojau“,- o tu trekšt skarbonkės snapelį, mūkt mūkt pusę tūrio ir pareiški: „Lukterkit ponuli, paskaitykit nemokamą „15 min.“.
  Laikrodis tik tak 14 min. 59 sek., o tu vėl – porą gerų gurkšnių. Iš pasostės trauki pilną pivasiaus skarbonkę, o pareigūno mandagiai ir pagarbiai, paduodamas išgertąją, paprašai: „Komisare, būkit toks malonus, utilizuokit panaudotą tarą. Štai jums vakarykštė „Respublika“, kad neprailgtų laukti kitų 14 min. 59 sek.“
  Tęskite procesą iki teisingumo pergalės, o po to – veidu į samanas…

 • Pingback: Blogorama #618()

 • Eduardas

  Beje, tas pats Rainys skyrė Juozui Petraičiui 300Lt baudą už vagystę Humanoje, kai pagal įstatymą už tai gali būti skirta „bauda nuo 300 iki 700 litų arba administracinis areštas nuo 10 iki 30 parų.“ Turint omeny, kad ponas Petraitis neigė savo kaltę ir bandė sprukti iš nusikaltimo vietos (kad ir koks smulkus buvo tas nusikaltimas), keista, kad jam buvo skirta minimali bauda. Be to, kažkodėl man atrodo, kad jeigu byloje nebūtų tiek daug liudininkų, Petraičiui ir tų 300lt nereikėtų paklot. Matyt, tam tikram žmonių ratui ponas Rainys yra savas žmogus.

 • KIAUNE

  Na,tai ar eilini karta nepasitvirtina,kad yra lygus ir lygesni?Gerkite ir vaziuokite,kaip pasakytu didysis tautos blaivininkas.Bet,kas galima Jupiteriui,tas neleidziama jauciui,ar ne?Ir taip visados ir per amzius…Kada geriau-negeriau,odabar jau gersiu.

 • Regis

  Ir kaip jums tai?? Ką pone A.Vidžiūne bandot apgaut?
  …trūksta žodžių ir šiaip visai nesinori „užsivesti“ iš pat ryto, dar ir prieš Jonines .. Palaukim kaip visa ši istorija baigsis. Ypatingai įdomi pozicija šiuo klausimu konservatorių partijos atstovų/vadovybės, partijos kuri save pristato kaip moralios politikos šalininkai. Ir kas be Seimo pirmininko nuomonė svarbi, kuris kaip vieną iš pagrindinių savo darbų įvardijo Seimo pasitikėjimo visuomenėje didinimą..

  p.s. kadangi šią informaciją paskelbė Lietuvos Žinios tai nuoroda į jų straipsnį:

  http://www.lzinios.lt/lt/2009-06-23/pirmas_puslapis/a_vidziuna_klampina_nuslepta_tiesa.html

 • Regi, artėja Rasos šventė, Joninės – tik šiap, folkloras…
  Ar smagu iš pat ryto pasikandžioti?
  Važiavo girtas, na ką, dabar suėskite Vidžiūną, leidžiu.
  Prieš tai išblaivykit savo mikolaičius, mykolus ir mykoliukus…

  • Regis

   Rasos šventė ar Joninės nėra didelio skirtumo, svarbu ne kaip vadinsi o ką veiksi.. Ne esmė.

   Dėl A.Vidžiūno rašiau, rašiau kol pagalvojau o kam visa tai. Palauksim kaip visa ši istorija baigsis. Tada bus galima apsikeist vienokiais ar kitokiais apibendrinimais. O kol kas geros tau Fredi Rasos šventės :).

   p.s. galėčiau tau palinkėt susitvarkyt su savo M.Jonušu (Minedu), tačiau suprantu, kad jis visiškai ne prie ko, lygiai kaip pats supranti, kad „mikolaičiai, mykolai ir mykoliukai“ irgi ne prie ko..

 • Giedrius

  Regis, žmogus buvo konservatoriškai girtas…

 • nerijus

  Pasirodė naujos kartos alkotesteriai, kurie parodo tikslų laiką kada ir ko buvo gerta. Paklaida- 15 min. ir dvi taurės vyno.

  Pavadinimas- „Greitukas“

  Gamintojas ( produced by )- R. R. & court’clan
  Testuotojas ( tested by )- A. V. & seimas’clan

 • nerijus

  Konservatoriai pereina prie vyno vartojimo?
  A. Vidžiūnas parekomendavo, jog jo partiečiai vartotų vyną ir ne daugiau, kaip po dvi taures?

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=23166408

  Knygos apie bažnyčią. Suprantama ir nieko keisto, reikia atsidėkoti už reklamą ir dar labiau perprati bažnyčios subtilybes.

  Knygos apie erotiką. Suprantama. Gerins Lietuvos demografinę padėtį :) ir prisidės prie partijos rinkiminės programos vykdymo.

 • Bla,bla…

  Puiku…

 • nerijus

  Atsiprašau, kad ne į temą:

  WU

  Jei Vidžiūnui nereikėjo panaikinti neliečiamybės, tai kodėl reikia Babiliui:
  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/policija-nori-kad-butu-panaikinta-parlamentaro-vbabiliaus-nelieciamybe-56-109432
  Čia dėl to, kad gresia įkalinimas?

  • WU

   Taip, dėl arešto.