Sutapimai…

Būna juk gyvenime sutapimų…

Kai rinkome parašus prieš „Leo LT“, turėjome interneto puslapį, kuriame skelbėme naujienas apie „Leo LT“ ir kuris tarnavo kaip tam tikras forumas parašų rinkėjams.

Pasibaigus parašų rinkimo iniciatyvai, puslapį nusprendėme išsaugoti ir vis papildydavome jį naujienomis.

Tačiau kažkam tai, atrodo, labai nepatiko – komentarų skiltis nuolat buvo užverčiama šiukšlėmis, paprastai tariant – „spaminama“.  Maždaug kas porą savaičių tekdavo panaikinti šimtus, o kartais net tūkstančius šiukšlių.

Tai tęsėsi visą laiką nuo 2008 gegužės…

Ir štai  staiga kai „Leo LT“ pagaliau buvo nuspręsta panaikinti, šiukšlų srautas iš karto sumažėjo, o dabar, atrodo, visiškai liovėsi.

Tai, žinoma, tikriausiai tik sutapimas. Juk vargu ar galima įsivaizduoti, kad kas nors iš „NDX Energijos“ ar VP grupės buvo sugalvojęs ir davęs kam nors užduotį „spaminti“ tą visiškai nekaltą interneto puslapį…

Bet vis tiek malonu.

Todėl nusprendėme dar palikti tą puslapį gyvuoti. Kaip prisiminimą.

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • A.G.

  Ką sutinki be džiaugsmo, tą išlydi be liūdesio. Kinų išmintis.

  Manau, kad labai į temą apie šiukšles, šiukšlinimą ir šiukšlintojus.

 • Aras

  Nestebina. Gal prieš 10 metų A. Zuokas, priremtas prie sienos prisipažino, jog samdo vaikus telefonais balsuoti TV laidose, o šiuo metu nuomonės formavimas per interneto komentarus – pelningas biznis. Visi, turbūt, pastebėjo tūkstančiais tiražuojamus komentarus apie „Kubilistano CCP“, o straipsniuose apie Kauno įvykius masiškai spamina žodžio „Kedofilai“ kūrėjai.
  Nr.1 turbūt bus komentatorių grupė pasirašinėjusi pseudonimu „GEDIMINAS“, prie rinkimus dešimtimis tūkstančių komentarų spaminusi visur, kur tik galima komentarus parašyti.

  • Rolandas

   Arai, gal galite pateikti įrodymų, faktų dėl Zuoko veiksmų „samdant“ balsuotojus telefonu?

   Tuo atveju, jei Jūs nepateiksite tokių objektyvių duomenų, laikysiu Jus melagiu ir mužiku bei būsiu priverstas patraukti Jus atsakomybėn teisės normų nustatyta tvarka.

   • GIGA

    va kaip:)

    • nerijus

     Rolandai

     Senai norisi parašyti…- Narcizas!!!
     Jūs pamente koks šviesoforo signalas degė pernai metais, kai Jūs pereidinėjote pėsčiųjų perėję, ties Gedimino pr. buvusiu „vaikų pasaulio“ pastatu?..

   • Gerbiamas Rolandai,

    dovanokite, bet Jūs visai be reikalo abejojate kolegos padorumu. Tai visiems puikiai žinoma, sena, 2004 m. istorija. Gal Jūs tiesiog per jaunas ją prisiminti?
    ____________________

    „R.Paleckis:

    O ar dar pamenate skambučius į “Prašau žodžio!”iš Prezidentūros valdiškų telefonų arba Artūro Zuoko viešą prisipažinimą, kad partija ragina jaunimą skambinti ir palaikyti lyderio poziciją?

    G.Dabašinskas:

    Anos savaitės R. Paleckio laidoje “Prašau žodžio” (LTV, 2004-02-26) Vilniaus meras ir liberalcentristų lyderis A. Zuokas panaudojo atviro falsifikavimo metodą viešai pripažindamas, jog jo nurodymu jauniesiems liberalams išdalytos mobiliųjų telefonų kortelės, ir jie laidos metu skambindami balsuoja už savo partijos vadovą.

    A. Zuokas iš esmės atvirai pareiškė, jog jis davęs nurodymą falsifikuoti visuomenės nuomonės rezultatus, nes visi panašioje situacijoje taip elgiasi(!).

    Taigi viešas pripažinimas, jog meluojama, iškraipomi faktai ar skleidžiamos nepatikrintos žinios, paradoksaliai padeda įtvirtinti žmonių sąmonėje tą falsifikuotą tikrovę.“

    http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2004-03-02-g-dabasinskas-r-paleckis-dvi-nuomones-apie-ziniasklaida/7034

    • Aras

     Ačiū, Zeppelinus. Aš ti savo akimis mačiau minėtą Paleckio laidą „Prašau žodžio“, kurioje Zuokas atvirai prisipažino samdąs vaikus balsavimui. Be to, jei gerai pamenu, jis dar pridūrė, jog po „balsavimo“ yra iškviečiami taksi tiems vaikams išvežioti po namus. :)

   • Apie Zuoko prisipažinimus rašė ir šio blogo šeiminikas:

    „..prisimindamas, kaip Liberalcentristų pažiba Artūras Zuokas vienoje televizijos laidoje prisipažino jauniesiems partiečiams prieš laidą (kurioje taip pat buvo balsuojama telefonu) išdalijęs iš anksto nupirktas korteles, neabejoju, kad ši pamoka nepraėjo veltui.“ A.Račas, 2004

    http://racas.lt/rinkimu-zaidimai-be-vilties-laimeti-aukso-puoda/

    • Rolandas

     Zeppelinus, „išpirkote“ Arą, tačiau jo vis tiek nekenčiu:)

     • GIGA

      Rolandai,aš jau kažkada rašiau,kad tokie reikalavimai yra ale žirinovskiniai.Jo karjeros piko metu koks Rusijos kanalas labai dažnai parodo kokį Žirinovskio topinį pasisakymą,kurį mato visa šalis,po to kokiam nors tiesioginiame eteryje žurnalistas jo klausia-„kodėl Jūs pasakėte taip ir taip“.O Žirinovskis kaip niekur nieko sako,“aš to niekada nesakiau,duokit įrodymus“.Tiesioginėje 15 min trukmės studijoje įrodymų nėra ir jis išeina triumfuodamas.Kodėl mes vieni kitiems turime įrodinėti tai,kas yra aišku?Komentarą skiriu ne tiek tau,nes kaip suprantu turi kažkokių tai asmeninių santykių su Aru,o aplamai visai komentatorių visuomenei?

     • Rolandas

      GIGA,

      O kas yra „visiems aišku“? Sutik, kad sąvoka „aišku“ yra lyg ir filosofinė kategorija. Nebent visiems aišku, kad viskas realityvu, tuomet sutinku. Todėl kontraversiškas yra teiginys – kad visiems, visomis kryptimis ir nepriklauso nuo nieko viskas yra aišku.

      Iš to galima klaidinga išvada, kad kuo labiau visiems viskas aišku, tuo konkrečiau bei įtaigiau gali kalbėti visokie Arai.

      Esmė tame, kad kuo mažiau bus prieštaravimų tokiems Arams, tuo klausimas ir objektyvi tiesa darysis sunkiau įžiūrima objektyvaus stebėtojo atžvilgiu.

     • GIGA

      šis blogas yra toks sakyčiau politinis-socialinis,tai reiškia,kad jame diskutuoja žmonės,kurie nors šiek tiek tuo ir domisi kasdieniniame gyvenime.Įsivaizduok,jei tarkim krepšinio bloge tu suriktum,įrodyk,kad Latvija buvo europos krepšinio čempione.Tą ar kitą faktą be abejo galima įrodyti,bet ne bloge,kur diskutuoja kaip sakiau šiek tiek besidomintys,o susiginčijus kieme po antro buteliuko su kaimynu Vicka.“Tu mane gerbi,tada įrodyk“

     • J. naivusis

      Pribrendo laikas išsirinkti – AGONISTIKĄ Nr.1, Nr.2 ir Nr.3

      Priminsiu, kad agonistika – tai varžymosi menas, siekiant pirmauti :))

     • lida

      To atvejo nežinojau, tad perskaičiusi Aro žodžius „samdo vaikus“ susidariau visai kitokį įspūdį, nei vėliau sužinojusi, kad tie vargšai vaikai, tai jo jaunieji partiečiai.

     • Aras

      Lida. :) Zuokas ne šiaip sau prieš kameras prisipažino amoraliai pasielgęs. Brendo skandalas, vieno ar kelių vaikų mamos pradėjo kelti bangas viešumoje, Zuokas nebūtų šiaip sau prisipažinęs, cha! Jei gerai atsimenu buvo kalbos, užuominos apie nepilnamečius vaikus ir atlygį jiems už skambinimo seansą – 5 litus, plius taksi namo.
      Apskritai, ta istorija vyko Pakso apkaltos metu ir visi pjudymui skirti šunys tuo laikotarpiu buvo labai apkrauti darbu; Zuokas išlipo sausas iš balos, nes jis tuo metu buvo labai labai teigiamas herojus ir tokio įvaizdžio toliau reikėjo kontrastui: Prezidentas – blogas, visi kiti – nepriekaištingos reputacijos.
      Pabaigai: manau, jog visas nuspuogijęs liberalusis jaunimas tuo metu su žvakėmis rankose lakstė paskui Paksą, tad skambinti jie paprasčiausiai negalėjo… :)

     • Rolandas

      Vadinamų arų galvelėse tik dvi temos ir sukasi: paksas -nekaltas,kalta aplinka ir „nepilnamečiai vaikai“. Ką tai galėtų reikšti?

     • GIGA

      Rolandai,jau pradedi pezėti visiškas nesąmones.Kaip analitikui,kad ir ne už pinigus komentarus dalijančiam – netinka.Žiūriu,kad Nerijus buvo teisus…

     • Rolandas

      GIGA,jei norėjote mane nuvilti, tai jums pasisekė:(

      Negalvojau, kad jau taip lengvai esate išvedamas iš pusiausvyros.

      Gal biologiškai aktyvių medžiagų reikėtų panaudoti?

     • GIGA

      o ko aš išvedamas/Man kaip sakoma „do lampočki“.Bet jei į kiekvieną Aro pasisakymą taip reaguosi,tai prie manęs ir Nerijaus prisijungs mąsės:)

     • Rolandas

      Na, taip – masė,t.y.elektra, sako ji taip pat gydo:) Čia aš tikrai ne Jums GIGA, baikim šiandien,gerai? Ar jau negalima pajuokauti?

      Patikėkite, esate labai protingas ir įdomus žmogus, tik aš laiko labai mažai turiu. Kitą kartą. Labanaktis:)

    • Rolandas

     Įsivaizduok,jei tarkim pokalbių blogas iš krepšinio salės persikeltų prie ramaus stalo, o tokio ramaus pokalbio prie stalo metu toks Aras suriktų,įrodyk,kad GIGA yra talentingas sukčius ir jo užsiėmimas yra pinigų viliojimas iš žmonių apgaule.Tą ar kitą faktą be abejo galima įrodyti,bet ne taip rėkaujant.

     • GIGA

      bet tu jo paprašei įrodyti tai,ką visi nors truputį besidomintys Lietuvos politika žino?Ar bandysi tai irgi ginčyti? O,kad tarp jūsų gali būti kokie asmeniniai nesutarimai,tai jau nežinau.Gal to išdavoje ir buvo toks įrodymo reikalavimas?

     • Rolandas

      Gal naiviai paklausiu, o ką žino, apie ką?

   • Socdemai netgi labai gyrė p.A.Zuoką už tokį nuoširdumą ir atvirumą:

    „Vasario 26-osios Rimvydo Paleckio pokalbių laidoje „Prašau žodžio“ Artūras Zuokas sulaukė klausimo, apie liberaliojo jaunimo „balsavimo akciją“.

    Prašyta patvirtinti, ar iš tiesų jauniesiems liberalams išsiuntinėti kvietimai laidos metu atvykti į partijos būstinę, kur jiems bus išdalytos telefono kortelės ir balsuoti už Artūrą Zuoką.

    Vėliau jaunimas užsakytu taksi bus išvežiotas namo.

    Vilniaus meras nedvejodamas patvirtino šią informaciją. Atrodo, kad devyni iš dešimties tikėjosi mykimo ir išsisukinėjimų. Tačiau teisybė bado akis. Zuokas nemeluoja…

    http://www.balsas.lt/naujiena/263559/jaunasis-socdemas-m-miksys-a-zuokas-puikus-politikas-ir-nuosirdus-zmogus
    _________________

    Gerbiamas Rolandai,

    nežinau, ar aukščiau pateikta informacija Jūsų požiūriu priskirtina objektyviai, bet visgi prieš užsipuolant kolegas derėtu ir pačiam truputį pasidomėti….

    • nerijus

     Zeppelinus

     Dažniau paskaitinėkite Rolando pasisakymus ir suprasite kas jis per asmenybė…

     • GIGA

      Prisistato analitiku:) Dažnai viską žino,bet dėl jam vienam suprantamų priežasčių nepasidalina su aplinkiniais:)Be to labai vertina mano prieteliaus Valentino rašinėlius:)O ką visai normali asmenybė?

     • nerijus

      GIGA

      Nesame susirinkę aptarinėti asmenybių, o tiesiog komentuoti straipsnius.

      Bet…Kartais neiškenčiu ir aš!!!
      Normalus žmogus, tik labai jau auksaburnis trintukas ir prisiplakėlis. Bandymas įsiteikti svetainės savininkui ir tiems komentatoriams, kurie patinka A. R. akivaizdus…

      http://lt.wikipedia.org/wiki/Narcizas_%28mitologija%29

     • GIGA

      Nerijau,aš irgi čia vieną komentatorių vis narcizu vadinu:)O gal mane apšviestum,kokie komentatoriai patinka svetainės savininkui (rimtai,be jokios ironijos klausiu)

     • Rolandas

      GIGA,

      Rimti analitikai dirba tik už pinigus, o tu nori, kad jau taip su aplinkiniais dalintis…:)

     • GIGA

      Rolandai,aš galvojau,kad pats analitikas-mėgėjas,pasirodo – rimtas,dirbantis už pinigus:)Atsiprašau,neįvertinau

     • Rolandas

      GIGA, kaip tau, tai nuoširdžiai pasakysiu-esu mėgėjas,tačiau kuomet pasakau, kad dirbu tik už pinigus, tai rimčiau žiūri:)

     • GIGA

      ne tu sakai kitaip -„žinau,bet nesakysiu“

     • Rolandas

      GIGA, eik pasiginčyti su Valentinu, nusibodai.

    • Rytis I

     Koks bloogas tas Zuokas nebūtų, visgi turiu įtarimų, kad dar ne visai pagedęs…
     „Atrodo, kad devyni iš dešimties tikėjosi mykimo ir išsisukinėjimų. Zuokas nemeluoja…“

 • Ogis@Co

  Na, toks „spaminimas“ pas mus taip pat visiskai legali veikla.
  Juk maximiniai nieko antiistatymisko niekada nedaro :)

 • Na kodėl būtinai čia sutapimas?
  Senovėje slibinai leisdavo ugnį. Dabar yra kitas amžius, todėl slibinai irgi modernūs – vietoj ugnies leidžia spaamus…
  Viskas tvarkingai :-)

 • povilas

  siaip neikirtau esmes ddosino ar ne?

 • Paulius

  Pasibaigus Leo LT reikalui tinklapis tapo nebepopuliarus, o spaminti nepopuliariame tinklapyje tik laiko leidimas vėjais.

 • Juozas

  Palyginkite šiukšlių santykį su komentarais, tada bus galima ieškoti sutapimų, šiukšlių skaičius galėjo sumažėti ir dėl sumažėjusio lankomumo.

 • Vakaris

  Gerbiamas Artūrai, paskaičius šiuos komentarus man susidarė įspūdis, kad Jūsų svetainėje trūksta skilties <>. Ir komentarai būtų švaresni ir asmenybės galėtų išsikalbėti akis į akį (tiksliau pirštas į pirštą).

  • nerijus

   Vakari

   Pritarčiau Jūsų nuomonei dėl skilties…
   Nes nesinori teršti temos, bet kartais reikia išsiaiškinti santykius… ;)

 • Vakaris

  Nesupratau kodėl įraše liko tik ? Skiltis „Pokalbiai“ ten turėjo būti.

 • austras

  Truputis ne į temą…
  kaip „liberalusis“ „Lietuvos dienraščių lyderio“ portalas lrytas.lt muša lietuviškus patriotus:

  http://www.lrytas.lt/-12641798681263084981-negali-b%C5%ABti-patriotinio-debilizmo-saulut%C4%97-vakarop.htm

  ir nemėgsta vakarietiškų bei lietuviškų marksistų:

  http://www.lrytas.lt/-12641063701263334053-naujas-k-marxo-kapitalo-lietuvi%C5%A1kas-leidimas-kompleks%C5%B3-atsisakymas-ar-j%C5%B3-pagilinimas.htm

  • austras

   dar „lyderiai“ eilinį kartą profilaktiškai paspardo Grybauskaitę:

   http://www.lrytas.lt/-12641040741261904430-pagiriamasis-%C5%BEodis-prezidentei-d-grybauskaitei.htm

  • austras

   O vat dabar bus „truputis į temą“.
   „Tryda“ – turbūt pats maloniausias nuomonės išsakymo būdas pagal gerbiamą Lidą :) O kadangi mano nuomonė apie š… iš šio tinklalapio buvo trinama, tai tikiuosi, kad gerbiamas Artūras ištrins ir gerbiamos Lidos „trydą“..

   Ta proga dar kartą priminsiu: gerbiamas Artūras mėgsta tokių kaip „trydos“ savininkė moraliniam teismui atiduoti žmonių pamąstymus apie save patį ir „begėdystę“.

   • Mielas Austrai, jūsų viltys pasiteisino. Beje, mano supratimu nebūtina paėmus š… juo viską aplink peckioti… Ir dar ta proga priminsiu, jog būtų geriau jei tamsta susilaikytumėte nuo pareiškimų, ką aš mėgstu ir ko ne. Galėtumėte bent sakyti: man susisapnavo, man pasivaideno, man Marksas pakuždėjo…

    • austras

     Supratau: nuo šiol pradėdamas komentuoti gerbiamo Artūro Račo tekstą dundukas austras visuomet pradžioje užmes vieną iš trijų gerbiamo Račo paslaugiai parinktų variantų..:)

     • mielas austrai, aš ant jūsų jau nebepykstu… Bet, žinokite, praeis tas sunkmetis ir viskas bus gerai:)

     • austras

      Gerbiamas Artūrai, čia Jūs apie Lietuvą ar šiaip prisiminėt, kad Vakarų Europoje pastaruosius 50 metų visai neblogai?

     • mielas austrai, aš čia apie Lietuvą ir tuos jos piliečius, kurie ne tik talentingi, bet ir per pastaruosius 20 metų bando savo talentą išnaudoti, tai yra, dirba, stengiasi, o ne tik pakampėmis verkšlena..

     • austras

      Gerbiamas Artūrai, o man jau buvo pasivaidenę, kad nesupratau Jūsų minties…

     • austras

      Gerbiamas Artūrai, o man jau buvo pasivaidenę, kad nesupratau Jūsų minties… Bet paskui Marksas pakuždėjo, kad supratau. Vienas mano buvęs viršininkas (nors viršininku jis ir toliau išlieka) alaus gerdavo (ir geria) tiek, kad du jo pavaldiniai, iš paslaugumo gėrę su juo tris paras, paskui nusprendė mesti gerti. Keli mano kolegos „mokymų“ metu nusigerdavo taip, kad užmigdavo ant stalo ir nebenuėjo į „kambarius“. Jums įdomu kas toji šlovinga įstaiga? Sutrumpintai ji vadinasi URM, o kolegos – diplomatai.

     • austras

      Dar galiu papasakot, kaip vienas žmogus būdamas URM spec. kurjeriu per kelias dienas tapo Antruoju sekretorium vienoj garbingoj ambasadoj prie vieno garbingo ambasadoriaus. Ir daugybę kitų žavingų istorijų apie „tuos Lietuvos piliečius, kurie ne tik talentingi, bet ir per pastaruosius 20 metų bando savo talentą išnaudoti, tai yra, dirba, stengiasi..“

     • austras

      Be to, gerbiamas Artūrai, dar prisiminiau kontrabandos verslą, susijusį su tomis pačiom trim raidėm. Gerai žinau pavardes ir vardus. Bet vis dar noriu gyventi ir kuo mažiau bendrauti su žmonėm, kurie per pastaruosius 20 metų bando išnaudoti savo talentą, tarnaudami „tėvynės labui“.

     • WU

      Austrai, tu kartais su A. Leparsku nebuvai atašė Rusijoje?

     • austras

      Pažįstu tokį, o ką?

     • WU

      Sutapimai…

 • Levas

  Marksas yra fundamentalu sociologijoje ir ekonomikoje, taip kaip Darwinas biologijoje. Pas mus jis dar yra nemažas tabu – tik blogai arba nieko. Ir kiek paskaičiau, tas jo pristatymas toks „bailus“, daug kalbėta apie trukumus, ir ko gero netiek kalbėta apie pačius stipriausius dalykus.
  Toks noras isiteikti publikai… tfu… (ar tai mokslas, kuomet jis tarnauja ideologijai??!!.. tfu tfu tfu!!!…) (nors jiems patiems gal buvo baisu..) //:D

 • Bobutė

  Kaip smagu: krimstelėtas VP ir neprisikabinsi…:)Juk p. Račas pareiškė, kad tai tikriausiai tik sutapimas…

 • austras

  Gerbiamas WU, kokie sutapimai?

  • WU

   Pažaidžiau su straipsnio pavadinimu :)Sutampa tavo ir A.L. (jo buvusi, kiek žinau)darbovietė URM, studijuojamas dalykas ir t.t. :) Sekundei pagalvojau, kad jūs esat vienas ir tas pats asmuo, bet po to pamąsčiau, kad jis nelabai socialistinių pažiūrų, jam nacionalsocialistai labiau patinka :)

   • austras

    Aš taip gerai A.L. nepažįstu, negaliu pasakyt..

 • Rolandas

  austrai, kadangi socialistai yra šiek tiek artimi sufizmui, tai paskaityk prieš miegą vieną sufistų pasakojimą (internete radau), vadinasi jis „Užeik už akmens“.

  Kartą chanas sutiko išmintingą dervišą. Chanas buvo geros nuotaikos ir įsišnekėjo su keliauninku.
  – Matai, jaunystėje aš taip pat tiesos vis ieškojau, – patikliai dalinosi chanas dervišui. – Bet dabar vis darbai ir rūpesčiai, pavaldiniai su jų intrigomis… O ir susidomėjimas paieškomis kažkur pasidėjo, nors tokios nuostabios kadaise jos buvo. Kame čia reikalas?
  – Žiūrėk, chane, kokia nuostabi kalno viršūnė, tiesa?
  – Taip, labai graži…
  – Matai tą akmens riedulį prie kelio? Eikime už jo kalnu pasigrožėti.
  – Derviše, ar tu sveiko proto? Juk jeigu mes už jo užeisime, tai jokio kalno daugiau neišvysime. Riedulys jį užstos.
  – Štai ir tu, chane, pats užėjai ten, kur ne tik tiesos nesimato, bet netgi ir noro jos ieškoti nepastebėti.

  Atrodo, kad tuomet dervišas įtikino chaną ir jis atsivertė.

  Tačiau jau labai daug laiko nuo to praėjo. Todėl,mielas derviše, austre, tavo bandymai diskutuoti su šių laikų chanais šiame tinklapyje yra beviltiški ir pasmerkti, kadangi akmenys, už kurių užeina dabartiniai chanai patapo aukštesni už pačią to nuostabaus kalno viršūnę…

 • Bobutė

  Žmogus turi informacijos apie kontrabandos verslą, bet nepraneša teisėsaugai… Hmm… Pagal BK viskas aišku- nusikaltimo slėpimas ir etc.
  O bendražmogiška prasme kaip? Ar dangstantis nusikaltimą geriau tarnauja „Tėvynės labui“ už nusikaltėlį?

 • J. naivusis